Koliko je star mobitel koji trenutno koristite?

poruka: 66
|
čitano: 15.067
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug Onlinea. U nastavku se nalaze komentari na "Koliko je star mobitel koji trenutno koristite?".
9 godina

Nokia Lumia 630, manje od mjesec dana.

Swedish latin super funk.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina

iNew V3. Kupljen prije 8-9 mjeseci.

Ništa ne ostavljam nezavrš
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
Re: Koliko je star mobitel koji trenutno koristite
DigiMagic kaže...

Kak' vam se da to pamtiti i to još precizno u mjesecima? {#} Ja nemam pojma koliko dugo imam Galaxy Note, dvije-tri godine valjda...

Žene pamte rođendane, godišnjice prvog pogleda, pomisli, izlaska... a muškarci kad su kupili kompjuter, telefon, auto... {#}

10 godina
neaktivan

ne sjećam se, tri ili četiri godine, nokia 6700 slide (-:

kaos
6 godina

M8 2-3mj...al ga ne mislim mijenjat najmanje 3godine

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.10.2014 8:20 (Sandro HR Zagorje).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
HCSC kaže...
kipo kaže...

Nije provokacija već čista znatiželja - koja je logika iza posjedovanja primarnog i sekundarnog mobitela?

Jedan može biti privatni drugi poslovni. Da i to imam ali nisam naveo.

Imam dva privatna broja još iz doba kada sam sve isprobavao i drži me neka nostalgija za oba broja, eto.

OK, poslovni je druga stvar i to mi je razumljivo. Ali, zar ti zaista ta 2 privatna mobitela paralelno koristiš? Plaćaš pretplate/bonove, puniš baterije, razgovaraš, šalješ poruke s oba mobitela...? Ili koristiš samo jedan, a drugi ti stoji u ladici i služi za "ne daj bože"? Ako je ovo drugo, onda je opet razumljivo jer pretpostavljam da većina ne baca stari mobitel nakon što nabavi novi, ali ako je ovo prvo onda te molim za dodatno pojašnjenje zašto bi sam sebe opterećivao s nečim takvim. I, opet ponavljam, nije provokacija.

11 godina

Ako ih ljudi zovu na oba broja, onda nose oba telefona, i kad im stigne SMS na "sekundarni", verovatno s njega i odgovaraju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
Ivan(4) kaže...

Ako ih ljudi zovu na oba broja, onda nose oba telefona, i kad im stigne SMS na "sekundarni", verovatno s njega i odgovaraju.

OK, ali zašto? Zašto imati 2 broja?

9 godina
kipo kaže...
Ivan(4) kaže...

Zašto ne?

Možda je kod jednog operatera isplativ internet a kod drugog pozivi+poruke.

Swedish latin super funk.
9 godina
sirka666 kaže...
kipo kaže...
Ivan(4) kaže...

Zašto ne?

Možda je kod jednog operatera isplativ internet a kod drugog pozivi+poruke.

Čak i ako je tako, teško da će zbroj te dvije cifre biti manji od samo jedne cifre kod bilo kojeg od ta dva operatera.
I, odgovor "zašto ne" i nije nešto što daje jasan motiv zbog kojeg bi netko imao primarni i sekundarni mobitel pa i dalje molim za odgovor?

9 godina

Trenutno koristim ericsson t39m dok čekam note 3

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina

Htc m8 niti tjedan dana.

Liverpool is not just a football club,its way of a life.

0 0 hvala 0
11 godina

LG G3 tri tjedna

0 0 hvala 0
10 godina

Samsung Galaxy Mini 2 je ušao u 3-ću godinu korištenja (od toga je skoro 1.5 god na custom ROM-ovima), dok je LG Optimus One P500 ušao u 4-tu godinu korištenja (od toga 3.5 god na custom ROM-ovima). Ovaj LG je mobitel za situacije, nikad se ne zna kad će krepati neki drugi mobitel.

Nadalje: sestrin ZTE Blade G ima svega 5 mjeseci, dok za ostale non-smartfone znam da nemaju niti godinu dana (2 Samsunga, jedan klizni i jedan preklopni).

My website/blog: http://markoidzan.from.hr
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
dax-lax kaže...

Ovo me je baš raznježilo {#} spram mojeg T39m, tamno plavog, baš sam neki dan nešto kopao po ladicama vitrine, i pronašao ga.

U svakom slučaju je ostao ispravan i duuuugo nepunjene bakterije, pa se sada samo pitam, bi li mu odgovarale ove SIM kartice, sa današnjim standardima {#}?!

ATJ Lučko
9 godina
ATJLučko kaže...
dax-lax kaže...

Ovo me je baš raznježilo {#} spram mojeg T39m, tamno plavog, baš sam neki dan nešto kopao po ladicama vitrine, i pronašao ga.

U svakom slučaju je ostao ispravan i duuuugo nepunjene bakterije, pa se sada samo pitam, bi li mu odgovarale ove SIM kartice, sa današnjim standardima {#}?!

Radi danas kao i davnih dana i nema problema s modernim simovima jer je nano Sim unutra u adapteru. Moj backup mob s debljom baterijom. Jučer navečer se ispraznila baterija nakon pretprošlog četvrtka.

11 godina
kipo kaže...
HCSC kaže...

Primarni je star nešto manje od dvije godine, dok sekundarni ima pet :)

dark_wizz kaže...

Primarni star 4 dana (Lumia 930), a drugom će bit 22 mjeseca za 4 dana (Lumia 920).

Nije provokacija već čista znatiželja - koja je logika iza posjedovanja primarnog i sekundarnog mobitela?

930 privatni, 920 poslovni ali moj, jer smo od firme dobili neki mali Samsung šrot sa ekranon manjim od digitrona a ja Bogu fala imam šapu. Prije toga mi je privatni bio 920 a za poslovni sam koristio SGS.

Die Slawen haben uns besiegt. Sie haben unser Land, unsere Nation, unsere Ideologie zerschlagen... Das bedeutet sie sind eine arische Rasse und sie werden diese Welt in die Knie zwingen...
9 godina

Galaxy S Plus GT9001 sa KitKatom super radi i nemam potrebe za boljim mobitelom {#}

Cyanogenmod {#}

Win Osama in hide and seek
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina

iPhone 4, a ima mu valjda 5 godina.. Još iz vremena kad je pokojni Jobs radio:p Nemam primjedbi na mobitel, jedino su ga novije verzije iOS-a znatno usporile. Sve ostalo radi besprijekorno.

Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
neaktivan

nema opcije 2 dana :) taman kupia galaxy s5 :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina

Eto imam S3 već 9 mjeseci, dosta zadovoljan..{#}

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Steve Jobs: 1955 - 2011
8 godina

Galaxy S1 sa Kit kat ROM-om...like a boss iako i on pomalo crkava {#}

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.10.2014 23:15 (coso9288).
Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
danijel0000 kaže...
Samsung ativ s, ravno godinu dana

Isto Ativ S, ali malo vise od godinu dana (26.9.2013. {#}).

6 godina

kupljena 15.03.2008. - Nokia 6300 (6,5 godina)

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan

htc One godinu i pol
htc Touch HD godine ne brojim (cca 5god i veci screen od 4s)

It takes only a blink of an eye for the perfect ride to become undone. When sex was safe and motor racing dangerous.
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.10.2014 0:04 (ja111).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina

xperia p, dobivena nova zamjenska na servisu prije mjesec dana, opčenito nisam baš zadovoljan, kad me neko zove, treba mu jedno 15-20 sekundi da pusti zvono, i onda odzvoni jednom i prekine, a pozivatelj je uredno čekao jedno 30 sekundi da se javim, a ja čuo samo jedno zvono, skužio sam da je android uber osjetljiv na postavke, što mu se manje mjenjaju postavke ili instaliraju aplikacije kolko tolko onda radi dobro, obavezno ga moram restartat bar jednom dnevno da sve radi kako treba, i u ovih mjesec dana  jedno 4 puta sam resetirao mob, a kaj je najbolje poslije zadnjeg resetiranja (flešanja preko sony pc companiona) zapamtio je šifre od 4 wi-fi'a, nevjerojatno. Jel ima neki mobitel sa androidom a da se može reć evo ovaj uređaj nema bugova i da radi sve kako treba. O bateriji neću ni rijeći trošit osim da je uber koma, obavezno punjenje predvečer na full i onda preko noći ode jedno 25 % baterije, isključio sam onaj weather widget kaj sam pročital na internetu da se to mora ugasiti i onda ode jedno 15% baterije prek noći. Bluetooth sa bluetooth autoradiom se nekad neće automatski spojit nekad oće. Pa onda moram svako malo kliknut na postavke pa na bluetooth pa na connect. Čini se da će ubrzo na njuškalo ako sony ne izda update, a neće sigurno samo da se kupe novi modeli. Stvarno sramota za sonija.

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.10.2014 0:09 (Cryogenic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina

hahahaha pa zasto ga kvragu ne punis preko noci ko i svi? inace su te xperie iz tog vremena kriminalo lose, neoptimizirane i pune bugova, to vrijedi za U i P, S je ipak nesto bolja po tom pitanju....zasto si ne stavis neki custom rom na nju, to ti jedina sansa da taj mobitel kolko tolko normalno radi, a baterija da, 1300 mAh nemozes puno ocekivat od nje

Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
domac5 kaže...

hahahaha pa zasto ga kvragu ne punis preko noci ko i svi? inace su te xperie iz tog vremena kriminalo lose, neoptimizirane i pune bugova, to vrijedi za U i P, S je ipak nesto bolja po tom pitanju....zasto si ne stavis neki custom rom na nju, to ti jedina sansa da taj mobitel kolko tolko normalno radi, a baterija da, 1300 mAh nemozes puno ocekivat od nje

ma živi kriminal da, bootloader locked:YES i nemre ga se otključat, tak da nemrem stavit niš, a na cm11 ne radi bluetooth, i onda kifla od slusanja mjuze prek bluetooth auto radia, baš gledam ove nove xperie e3, z3, c3, baterije 2600 il 2400 mAh, stvarno 1300 je stvarno premalo,  čini se da će xperia p ovih dana na njušku.

9 godina

ajooj da kad se tog sugavog bootloadera sjetim, nisi ga mogao otkljucat osim ako ti mob nije otkljucan na sve mreze, ja budala jos dao 100 kn da ga dekodiram al opet nije htio primat druge kernele...neznam kakva je dns situacija s tim, imao sam tu xperiu manje od 2 mjeseca, zao mi je bilo lika koji ju je kupio al jbg

Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina

Lenovo A820, kupljen prije 9 mjeseci ;)

Savršeni mobitel

Posao oslobađa.
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice