Pratite li najtecanja u e-sportovima?

poruka: 12
|
čitano: 2.632
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug Onlinea. U nastavku se nalaze komentari na "Pratite li najtecanja u e-sportovima?".
10 godina

posljednje što sam gledao na tv tijekom emitiranja bila je serija STNG, oko 2 popodne. nekad davno. ne sjećam se kad. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 0
3 godine
Re: Pratite li najtecanja u e-sportovima?

Ne propuštaš ništa.

Ja sam izbacio TV iz sobe prije skoro 10 godina i odlučno odbijam gledati to sranje od naših kanala dok ne budu ekskluzivno imali ovakve sadržaje:

Kruha i igala...
8 godina

Meni TV služi da izbjegnem pitanja poput "Jel ti krepao?", "Pa ima ih jeftinih, uzmi" i da lakše browsam pjesme po sticku/disku.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina

Da li borba robota spada u e-sportove?

Bolje 5 do 12 nego ni jedna poslije 1! :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
fer-de-lance kaže...

Ne propuštaš ništa.

Ja sam izbacio TV iz sobe prije skoro 10 godina i odlučno odbijam gledati to sranje od naših kanala dok ne budu ekskluzivno imali ovakve sadržaje:

Na sportskoj TV imas ovakve stvari: 

Lack of money is the root of all evil. George Bernard Shaw
3 godine

Meh....

Ove na twisteru imaju bolje obline :)

Kruha i igala...
7 godina

Bacim tu i tamo oko na neki Age of Empires 2 turnir, i mozda Overwatch. Ali uglavnom jedino ako nemam pametnijeg posla...

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina

Pratim jer sam i sam neka vrsta gamera a uvijek volim vidjeti bolje igrace na dijelu itd..

Zadnje sam pogledao skoro cijeli event Major CS GO u Krakow-u (iako ne igram CS GO baš) a cesto gledam fighting igre i jedva cekam da skinu Sonic Fox-a iz trona (injustice, mkx itd..)

Gledam DOTU, LOL itd..

Eto.

Inace ekipa Vi ste potpuni amateri.

Imate LFL ako ves toliko slinite, slinite kako treba

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.8.2017 14:35 (toxic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine

pratim samo rezultatski, rijetko kad pogledam meč

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina

Ne znam je li do mene kako idu godine ali nogomet vise ne mogu pogledati vise od pola sata a cs:go 2 runde max. Inace sam bio strastveni igrac i jednog i drugog 😁.

3 0 hvala 0
6 godina
fer-de-lance kaže...

Ne propuštaš ništa.

Kakve veze imaju TV (uređaj) i naši kanali? Ja već 15 godina nemam TV spojen na antenu a koristim ga svaki dan vjerojatno više od većine. Filmove i serije gledam u HD-u i PS4 i PC su spojeni preko njega.

11 godina
bubimir5 kaže...
fer-de-lance kaže...

Ne propuštaš ništa.

Kakve veze imaju TV (uređaj) i naši kanali? Ja već 15 godina nemam TV spojen na antenu a koristim ga svaki dan vjerojatno više od većine. Filmove i serije gledam u HD-u i PS4 i PC su spojeni preko njega.

Za 99,9% ljudi po našem krumpirištu su televizori u uskoj vezi s "našim" kanalima. Najbolje mi je kad mi netko veli da na televiziji nema ništa osim turskih serija. To su izgleda još tekovine i navike iz starog režima u igri  . Ljudi su nesnalažljivi do besvijesti.

Deckard
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice