HTC Desire

poruka: 10.535
|
čitano: 1.433.214
|
moderatori: Danny_HR
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug Onlinea. U nastavku se nalaze komentari na "HTC Desire".
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: HTC Desire
11 godina
neaktivan
HTC Desire

Ocekujem i nagradnu igru gdje ga mogu osvojit :D

EDIT: Evo link za one koje zanima popis najbolji programa po izboru clanova foruma :) LINK

EDIT 2: Link na upute by benko kako flashati tj. rootati ISKLJUCIVO HTC DESIRE! LINK

EDIT 3: Tutorijal kako rootati uređaj, staviti novi ROM i APP2SD! LINK

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.4.2011 17:36 (infinityzg).
Moj PC  
3 1 hvala 1
11 godina
RE: HTC Desire
10 godina
neaktivan
HTC Desire

Jedva ckam novi Bug i cijelu recenziju :)

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
Vokhee kaže...

ja bih cekao tri dana ako treba samo da budem medju tih 80 :)

blago se onome ko je iz ZG :P

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
10 godina
neaktivan
HTC Desire

Super!  Nagradna igra samo za Zagrepčane! Odlično!

Još nam u reklamiranju igre kažu u "Jednostavno dođite u Zagreb!"  

U pravilima nagradne igre navedeno je kako djele 91 telefon i vrijednost fonda nagrada je 217.000 kuna, što ispada oko 2400 kn po telefonu,

a na stranicama Buga objavljeno je kako će cijena telefona biti oko 4500 kn. Sada se vidi koliko pljačkaju.

Sad mi je još draže da više nisam njihov korisnik.

3 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
Bugsy kaže...

U pravilima nagradne igre navedeno je kako djele 91 telefon i vrijednost fonda nagrada je 217.000 kuna, što ispada oko 2400 kn po telefonu,

a na stranicama Buga objavljeno je kako će cijena telefona biti oko 4500 kn. Sada se vidi koliko pljačkaju.

Ja nisam iz ZG, ali ne vidim drugi grad koji bi mogao biti sjediste nagradne igre, osim glavnog grada.. Za Desire se treba malo potruditi Smijeh ne samo doci.. Navodno vec ljudi stoje u redu.. hehehehheehhe..

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis.
11 godina
moderator
Bugsy kaže...

To je cijena uređaja bez pretplatničke obveze. Evo sve Vipnetove cijene: http://www.vipnet.hr/privatni-pretplatnici/mobilni-telefoni/-/phone/1645

drpetric
9 godina
protjeran
kakav je proc i koliko mhz ima?
11 godina
neaktivan
drpetric kaže...
Bugsy kaže...

To je cijena uređaja bez pretplatničke obveze. Evo sve Vipnetove cijene: http://www.vipnet.hr/privatni-pretplatnici/mobilni-telefoni/-/phone/1645

Da nisi malo falio i mislio reći sa preplatničkom obvezom jer cijena samog uređaja je 4499kn šta bi onda značilo da je to bez preplatničke obveze?!

11 godina
neaktivan
ATi FaN kaže...
kakav je proc i koliko mhz ima?

1ghz

10 godina
neaktivan
Ima ti 1000 mHz.
Ako ti je netko pomogao, stisni Hvala (ispod potpisa). ///// Od ponedjeljka do petka sam na: m.bug.hr /// BF:BC2 ingame: (_.:BRUNO:._)
11 godina
neaktivan
HTC Desire

eh ljudi

slikano danas - našao na netu

Ovo je moj potpis...
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
HTC Desire

nemoj srat da ovi već čekaju?

9 0 hvala 0
10 godina
HTC Desire

Nema mi ostali moramo u novčanik i to dosta duboko poseć ako ga želimo...Sutra bi se mogao zaletiti do vipa da ih pitam koliko košta u komplet tarifi 100, ako je 2500kn uzimam ga odmahBogataš

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
dantex kaže...

eh ljudi

slikano danas - našao na netu

Ovo ne moze biti istina. Tu kampiraju ko da je kakav iPhone! Smijeh Ovaj je jos zeszi od njega. Predobar je. I desire a new Desire.Namigiva

Set condition one throughout the forum
9 godina
neaktivan
HTC Desire

da se ne moram dić u 7 ujutro, otišo bi tamo i besramno bi se preguro među prvih 80 Cool

ali sumnjam, sad idem malo van..frulica, cugica Smijeh

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.4.2010 21:44 (dj_chuckie).

0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan

E pa navodno od jucer jos cekaju.. Smijeh Jos samo da netko ima kameru da vidim kak ce ujutro to izgledati. Stampedo Namigiva

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis.
10 godina
neaktivan
HTC Desire

Ja na X2 imam isti problem kao i Desire na suncu se baš ništa nevidiMršti se

BMW

0 0 hvala 0
11 godina
Kruno_21 kaže...
Bugsy kaže...

Ja nisam iz ZG, ali ne vidim drugi grad koji bi mogao biti sjediste nagradne igre, osim glavnog grada.. Za Desire se treba malo potruditi Smijeh ne samo doci.. Navodno vec ljudi stoje u redu.. hehehehheehhe..

Zašto ne bi mogli to djeliti u npr. Vukovaru ili Drnišu? Viče

Prosječni netko iz Zg si to ionako brže može priuštiti nego prosječni netko iz Vu ili Drn....

11 godina
HTC Desire

iz Zagreba sam ....
i mislim da cu sutra ujutro braniti ljudsko dostojanstvo iz kreveta Osmijeh

kakva patologija mozga... da te toliko nabriju da se ponašaš' ko' životinja guraš' se i trčiš' ispred svih...
a najgore od svega je što si svjestan da ćeš već za 3mj. imati zastarjelu tehnologiju.

2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
HTC Desire

ista je cijena kao i HTC Legend.

Nema logike

1 0 hvala 0
11 godina
Vokhee kaže...

Zašto ne bi mogli to djeliti u npr. Vukovaru ili Drnišu? Viče

Prosječni netko iz Zg si to ionako brže može priuštiti nego prosječni netko iz Vu ili Drn....

Možda zato što se radi u promidžbenoj, a ne humanitarnoj akciji? A veći promidžbeni efekti će se postići u Zg, gdje se osim toga nalazi i najviše potencijalnih kupaca.

11 godina
neaktivan
Stoja kaže...

Nema mi ostali moramo u novčanik i to dosta duboko poseć ako ga želimo...Sutra bi se mogao zaletiti do vipa da ih pitam koliko košta u komplet tarifi 100, ako je 2500kn uzimam ga odmahBogataš

Stoja sam ti reko da si otiso da bi se samo JAKO nazivciro..ja sam mislio otic negdje oko 22h..ali kad sam vidio kasnije da ih se vec 100 okupilo u 14h....

addicted to HD :)
11 godina
neaktivan
benko kaže...
Stoja kaže...

Stoja sam ti reko da si otiso da bi se samo JAKO nazivciro..ja sam mislio otic negdje oko 22h..ali kad sam vidio kasnije da ih se vec 100 okupilo u 14h....

Cudi me da se nitko od doticnih u Gajevoj nije tu javilo na forum :D lol Sigurno ima neki freak koji prati i posta :D Jel' zna netko kakvo je stanje sada? :D

11 godina
neaktivan
infinityzg kaže...
benko kaže...
Stoja kaže...

Cudi me da se nitko od doticnih u Gajevoj nije tu javilo na forum :D lol Sigurno ima neki freak koji prati i posta :D Jel' zna netko kakvo je stanje sada? :D

Da nisi ti taj freak hmmmm. Onda. Ajde priznaj, jesi jel da? Cool

Set condition one throughout the forum
11 godina
neaktivan
Bubi kaže...
infinityzg kaže...
benko kaže...
Stoja kaže...

Da nisi ti taj freak hmmmm. Onda. Ajde priznaj, jesi jel da? Cool

Iskreno.. ali medju nama... volio bih da sam jedan od tih tam sada :D

11 godina

e pa ako moram molit Boga da bude oblačno da bi opće mogao gledati u mobitel onda je to veliki fail za htc. badava im "najbolji" mobitel

11 godina
neaktivan
HTC Desire

pa vjerojatno to nije baš tako

ko kod drugih mobitela kada je ljeto  i sunce ti tuče direktr u ekran na većini mobitela se niš nevidi, a kada god sunce ne udara izravno u mob trebalo bi se viditi

Ovo je moj potpis...
Moj PC  
5 0 hvala 0
10 godina
HTC Desire

Evo ja sam se danas zaltio do vipa u Rijeci, i dobili su ga tako ako netko želi može ga već u pondeljak uzetiNamigiva

Ono što sam ih pitao je vezano sa komplet tarifu 100 odnosno, uz potpisvanje ugovora na 2 godine(s prijelazom sa prepaida na pretplatu) mobitel dođe 2200kn. A prvih godinu dana imate 50% popusta na pretplatu, što vas izađe 50kn na mjesec. Stim da u komplet tarifi 100 dobijete:

60 minuta razgovora prema svim mrežama

50 SMS poruka

5 MMS poruka

512MB internet prometa

jedina je caka da vam ta 50% popust pogodnost vrijedi do 30.4.2010 tako ako želite uzeti imate još samo tjedan dana foreNeodlučan Inače ja sam svoj danas rezervirao da mi ga nitko do ponedeljka ne bi uzeoCool Još ako uspijem dobro prodati w995 mobitel će me doći male pareSmijeh

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
HTC Desire

uf sada sam bio tamo na trgu

red je bio sve do cvijetnog trga!!!!

Ovo je moj potpis...
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: HTC Desire
Nova poruka