iPhone 4

poruka: 1.486
|
čitano: 220.163
|
moderatori: Danny_HR
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug Onlinea. U nastavku se nalaze komentari na "iPhone 4".
5 godina
iPhone 4

danas su me stavili na rezervaciju i trebao bi stići kroz 2 tjedna...{#} napokon novi mob nakon mukotrpne borbe sa SE C902...

5 godina
iPhone 4

WoW *Pgled broj 2*.....Ovo je bilo.....Iskreno? xD

Kad narastem bit ću Bill Gates, A'k ne narastem bit ću Steve Jobs
6 godina
iPhone 4

Nije bas neki snobovski dodatak kad ga vec svatko ima. Sto se tice samog uredaja, nakom 4 mjeseca koristenja moram priznat da sam se odusevio. Moj je JB od prvog dana i sve radi kako treba, tako kad se govori o zatvorenosti platforme, zatvoren je onoliko koliko ti zelis, danas i svako djete moze JB iphone, a vise nije protuzakonito. Volio bi da je procesor nesto brzi, baterija je odlicna nakon sto sam iskljucio automatsko podesavanje osvjetljenja pozadine. Flash mi ne-nedostaje niti sam ga imao na nokiji, ustvari pogonio sam ga par puta na alternativnom browser-u i odustao jer guta previse memorije. Za sada jedini veci nedostatak po meni je sto nemogu snimat razgovore i nepostoji lokalni answering machine. Ima jos par sitnica koje mi smetaju ali s obzirom koliko sam bio nezadovoljan s ostalim mobitelima, ovaj je vise nego dobar. Jedna stvar koja me jako pozitivno iznenadila je pouzdanost. Odlican telefon al mu je Android za petama. Jos samo da HTC, Samsung i te drugi naprave kvalitetan uredaj i google sredi AppStore te izbaci nuvu uredniju verziju OS-a i iduce godine tko zna.

e.......
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.11.2010 3:17 (AlterA).
6 godina
RE: iPhone 4
AlterA kaže...

Nije bas neki snobovski dodatak kad ga vec svatko ima. Sto se tice samog uredaja, nakom 4 mjeseca koristenja moram priznat da sam se odusevio. Moj je JB od prvog dana i sve radi kako treba, tako kad se govori o zatvorenosti platforme, zatvoren je onoliko koliko ti zelis, danas i svako djete moze JB iphone, a vise nije protuzakonito. Volio bi da je procesor nesto brzi, baterija je odlicna nakon sto sam iskljucio automatsko podesavanje osvjetljenja pozadine. Flash mi ne-nedostaje niti sam ga imao na nokiji, ustvari pogonio sam ga par puta na alternativnom browser-u i odustao jer guta previse memorije. Za sada jedini veci nedostatak po meni je sto nemogu snimat razgovore i nepostoji lokalni answering machine. Ima jos par sitnica koje mi smetaju ali s obzirom koliko sam bio nezadovoljan s ostalim mobitelima, ovaj je vise nego dobar. Jedna stvar koja me jako pozitivno iznenadila je pouzdanost. Odlican telefon al mu je Android za petama. Jos samo da HTC, Samsung i te drugi naprave kvalitetan uredaj i google sredi AppStore te izbaci nuvu uredniju verziju OS-a i iduce godine tko zna.

Kad si već ironičan, dozvolit ću si i ja biti, makar to i neće biti ironija nego istina. Dakle mogao si (ovih dana) čitati o (ne)pouzdanosti alarma, gubljenju signala... A flash ? Pa pola je Interneta u flashu ~:) . To je IMHO nedovršeni proizvod koji masno košta. Al svakom svoje. Ako se stvarno potrude mogli bi stići Android (vidim da ti misliš da su sa iOS-om dodirnuli nebo), makar kad se to dogodi već će aktualno biti nešto sasvim treće. To je Appleova tradicija, ali nije problem i realna potreba biti bolji od drugih jer i uz na silu izbačene proizvode imaju vjernu bazu sljedbenika.

Deckard
4 godine
neaktivan
deckard kaže...
AlterA kaže...

Nije bas neki snobovski dodatak kad ga vec svatko ima. Sto se  tice  samog uredaja, nakom 4 mjeseca koristenja moram priznat da sam se odusevio. Moj je JB od prvog dana i sve radi kako treba, tako kad se govori o zatvorenosti platforme, zatvoren je onoliko koliko ti zelis, danas i svako djete moze JB iphone, a vise nije protuzakonito. Volio bi da je procesor nesto brzi, baterija je odlicna nakon sto sam iskljucio automatsko podesavanje osvjetljenja pozadine. Flash mi ne-nedostaje niti sam ga imao na nokiji, ustvari pogonio sam ga par puta na alternativnom  browser-u i odustao jer guta previse memorije. Za sada jedini veci nedostatak po meni je sto nemogu snimat razgovore i nepostoji lokalni answering machine. Ima jos par sitnica koje mi smetaju ali s obzirom koliko sam bio nezadovoljan s ostalim mobitelima, ovaj je vise nego dobar. Jedna stvar koja me jako pozitivno iznenadila je pouzdanost. Odlican telefon al mu je Android za petama. Jos samo da HTC, Samsung i te drugi naprave kvalitetan uredaj i google sredi AppStore te izbaci nuvu uredniju verziju OS-a i iduce godine tko zna.

Kad si već ironičan, dozvolit ću si i ja biti, makar to i neće biti ironija nego istina. Dakle mogao si (ovih dana) čitati o (ne)pouzdanosti alarma, gubljenju signala... A flash ? Pa pola je Interneta u flashu ~:) . To je IMHO nedovršeni proizvod koji masno košta. Al svakom svoje. Ako se stvarno potrude mogli bi stići Android (vidim da ti misliš da su sa iOS-om dodirnuli nebo), makar kad se to dogodi već će aktualno biti nešto sasvim treće. To je Appleova tradicija, ali nije problem i realna potreba biti bolji od drugih jer i uz na silu izbačene proizvode imaju vjernu bazu sljedbenika.

I da je skroz dovrsen, svejedno cijena to ne opravdava.

6 godina
iPhone 4

Ja baš gledam razliku desirea i iphone 4. Ali gledajte ovo koliko je kod applea jači marketing. Mogu se kladit da 98% ljudi na ovoj zemlji zna za iphone4, dok njih ni pola nezna za htc.. Dođeš bilo di na svijetu pitaš znaš li šta je iphone, čovik bi zna, ali kad bi ga pita htc, on bi se sto posto mislia..Dakle ovo samo govorim koliko je iphone poznatij..

Inače mobitel mi je cool, crna boja mi je nekako bolja od bijele verzije.. Nadam se da ću ga moč priuštit jednog dana

http://gtabalkan.com
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.11.2010 8:23 (joze).
5 godina
neaktivan
deckard kaže...
AlterA kaže...

ti pises sto si citao po netu ??? kazi dali ikada si koristio Iphone 2g,3g,3gs ili nedaj boze 4G ili i dalje citas po netu??? 

art
5 godina
iPhone 4

Vlasnik sam iPhone-a 3G. U početku sam bio oduševljen. Mislim da nema smisla svađati se o inovativnosti koju je taj uređaj unio u tu industriju. Sjetite se samo 2007 prije izlaska ajfona. Uđeš u t-mobile a ono svi mobiteli isti. Te ovaj je candybar, ovaj je swiwel, ovaj je preklopni, ovaj klizni a sve jedan sličan drugom ko jaje jajetu.

Dolaskom ajfona na tržište stvari su se uzburkale ko nikad do tad. Nije prošlo ni par mjeseci a već smo bili zatrpani sa kojekakvim iPhone killerima, sa neuglednim rezistivnim ekranima koji su mogli kilnuti samo sebe. Ili ste mogli nekog pogoditi u glavu s njima pa onda njega kilnuti.

Zato moramo bit pošteni i priznati Apple-u i Steveu da manje više zahvaljujući njihovoj viziji danas imamo potpuno drukčiju situaciju na tržištu telefona. Ne vode više operateri glavnu riječ. Čak ni proizvođači više nisu  toliko relevantni, nego se glavna bitka vodi između 3 softwerske kompanije Apple - Google - a sad od nedavno i Microsofta. Da nije bilo ajfona danas bi imali ista smeća ko od prije 4 godine.

No eto 4 godine je puno vremena u tom svijetu. U ranim počecima stvarno po mom mišljenju nije bilo ravnog ajfonu. No situacija se dakako uvelike promijenila. Ja osobno bacam oko na Desire HD. Već neko vrijeme vučem paralele, dajem pluseve i minuse ali moram priznad da još uvijek ne znam šta bih uzeo. Razlike su danas u svakom segmentu minorne. Ustvari jedan od onih glavnih kamena spoticanja između mene i iPhone-a je što mi je postao dosadan... Što moram konvertirat video da bih ga gledao na njemu. Što moram vječito synkat sa onim iTunesom koji je odvratno spor. Što mi se strašno usporio jer je već prestar i ima spor procesor za novi 4.0 iOS. Što nemam informacije dostupne na prvom ekranu nego za sve moram pokrenuti aplikaciju. Što svaki puta kad izdaju novu verziju operativnog moram čekat da izdaju jailbreak i unlock jer sam na Tele2. Što mi se ogrebalo neogrebivo staklo na ekranu.

U početku me oduševljavao jednostavnošću, dizajnom sučelja, user frendly okružjem, ali Android..... Android u kombinaciji sa HTC Sense.... Bilo mi je drago iPhone, bilo mi je zadovoljstvo i uvijek ću te se rado sjećati sa  i hvaliti uokolo, ali neki novi igraču su u gradu. Možda se opečem pa ti se vratim. Tko zna. Ali mislim da bih mogao krenuti na jedan mali izlet u Android land. Nažalost postoji mogućnost da se više nikad ne vratim....

33 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
iPhone 4

Što kažu na GSM Areni - Samsung vs. Apple

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.11.2010 10:00 (Videotape).
5 godina
Vlays kaže...

No eto 4 godine je puno vremena u tom svijetu. U ranim počecima stvarno po mom mišljenju nije bilo ravnog ajfonu. No situacija se dakako uvelike promijenila. Ja osobno bacam oko na Desire HD. Već neko vrijeme vučem paralele, dajem pluseve i minuse ali moram priznad da još uvijek ne znam šta bih uzeo. Razlike su danas u svakom segmentu minorne. Ustvari jedan od onih glavnih kamena spoticanja između mene i iPhone-a je što mi je postao dosadan... Što moram konvertirat video da bih ga gledao na njemu. Što moram vječito synkat sa onim iTunesom koji je odvratno spor. Što mi se strašno usporio jer je već prestar i ima spor procesor za novi 4.0 iOS. Što nemam informacije dostupne na prvom ekranu nego za sve moram pokrenuti aplikaciju. Što svaki puta kad izdaju novu verziju operativnog moram čekat da izdaju jailbreak i unlock jer sam na Tele2. Što mi se ogrebalo neogrebivo staklo na ekranu.

Vecina toga sto si naveo nije inherentni problem iPhone-a nego cinjenice da su smartphone-i generalno "bleeding edge" tehnologija u svojoj pocetnoj (eksponencijalnoj) fazi razvoja  i da po definiciji zastarjevaju puno brze nego "obicni" mobiteli koji su tu fazu prosli prije 15 godina. Mislis da ce ti HTC/whatever smartphone kojeg kupis danas za tri ili cetiri godine jos uvijek brzo i bez problema funkcionirati sa Androidom koji ce tada biti aktuelan? Mislis da ti njegov ekran nece biti izgreban? Puno srece ako je tako.

Sto se tice jailbreaka - opet, to je vise pitanje Telekoma i generalnog stanja na trzistu u HR nego iPhone-a. Otidji u Njemacku, Francusku, Italiju, Svicarsku ili Englesku i kupi si tamo iPhone sasvim legalno bez ikakvog lock-a za nekih 620 Eura i ne treba ti nikakav jailbreak. Za sumu koju si ustedio u usporedbi sa cijenom u HR mozes bez problema dobiti povratnu avionsku kartu do bilo koje od tih zemalja. Sto se tice iTunesa i videa ne mogu komentrirati. Ne vidim racionalnog razloga zasto bih na telefonu gledao video, a sa iTunesom se syncam jednom u 3-4 mjeseca i nikad nisam imao nikakvih problema. YMMV

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.11.2010 10:23 (RobertS).
4 godine
pa na gsm areni ti nikad nedaju konacan odgovor, ali po meni svako je dobar za svoj dio, ako ti mobitel sluzi za zezanje, uzmes iPhone, ako ti je malo za zezanje, ali ne totalno i hoces vecu otvorenost sustava, usmes galaxy S/desire/dorid X
Aint no man above the crew
5 godina
RobertS kaže...
Vlays kaže...

Vecina toga sto si naveo nije inherentni problem iPhone-a nego cinjenice da su smartphone-i generalno "bleeding edge" tehnologija u svojoj pocetnoj (eksponencijalnoj) fazi razvoja  i da po definiciji zastarjevaju puno brze nego "obicni" mobiteli koji su tu fazu prosli prije 15 godina. Mislis da ce ti HTC/whatever smartphone kojeg kupis danas za tri ili cetiri godine jos uvijek brzo i bez problema funkcionirati sa Androidom koji ce tada biti aktuelan? Mislis da ti njegov ekran nece biti izgreban? Puno srece ako je tako.

Sto se tice jailbreaka - opet, to je vise pitanje Telekoma i generalnog stanja na trzistu u HR nego iPhone-a. Otidji u Njemacku, Francusku, Italiju, Svicarsku ili Englesku i kupi si tamo iPhone sasvim legalno bez ikakvog lock-a za nekih 620 Eura i ne treba ti nikakav jailbreak. Za sumu koju si ustedio u usporedbi sa cijenom u HR mozes bez problema dobiti povratnu avionsku kartu do bilo koje od tih zemalja. Sto se tice iTunesa i videa ne mogu komentrirati. Ne vidim racionalnog razloga zasto bih na telefonu gledao video, a sa iTunesom se syncam jednom u 3-4 mjeseca i nikad nisam imao nikakvih problema. YMMV

Ma znam, da će mi za koju godinu štekati i Desire na tadašnjoj verziji androida. Znam. Znam da će mi se izgrebati i njegov ekran. Samo sam iznosio što me trenutno malo živcira.

Ni ja ne gledam video fajlove na ajfonu. No možda bi ih ipak češće gledao u nekim situacijama kad moram čekat negdje kad bih mogao jednostavno prikopčat telefon i u jednom potezu prebacit divx i titl i zaboravit da sam stavio pa nek mi stoji za takve situacije.

A jailbreakat bih opet morao. Naime nije samo do unlocka. Jailbreakom dobiješ Cydiu, a sa cydiom i instalous i sve krekane aplikacije. Tak da ono. Znam da ću za tu ilegalnu djelatnost morati isto tako rootati Android. I sve je to manje više isti drek.

Ali... ipak meni osobno se čini da je standarni grid aplikacija zastario. Grid postoji i na androidu također, ali tek ispod početnih 7 ekrana na koje možeš stavit sve ono nužno što ti treba i uvijek ti je odmah dostupno. Apple radi jako male izmjene na tom pogledu i to radi jer oni uvjek teže nekoj konzistentnosti kod svojih proizvoda. I koliko god to na prvi pogled zvučalo ok, konzervativnost ustvari nikad nije previše poželjna. Kvragu najveća izmjena od početka do sad su folderi! To je tipično američki. U vrijeme nastanka američkog ustava bilo je normalno napisati amandman koji svakome omogućava nošenje oružja. No to ne znači da je i danas to najpametnija pravna norma. Mala digresija sa teme.

U svakom slučaju nemam namjeru pričati protiv ajfona ili epla. Osobno jako cijenim tu firmu, usprkos tome što nisu altruisti kakvim se prikazuju. Sve je kod njih proračunato i ima svoje zašto. Ali to je sasvim normalno i opravdano na neki način. Ja samo kažem da osjećam da mi je možda vrijeme za neki mali izlet do drugih platformi. Pa ćemo vidjet. Nije to odluka za cijeli život.

6 godina
moderator
smrad06 kaže...

danas su me stavili na rezervaciju i trebao bi stići kroz 2 tjedna...{#} napokon novi mob nakon mukotrpne borbe sa SE C902...

Mene isto, zvao sam prije sat vremena. Rezervirao 2 kom. :)

When I get sad I stop being sad and I be awesome instead. True story!
6 godina
oliver kaže...

ti pises sto si citao po netu ??? kazi dali ikada si koristio Iphone 2g,3g,3gs ili nedaj boze 4G ili i dalje citas po netu??? 

Nisam koristio iPhone dulje od prčkanja po tuđim primjercima. Ali sasvim dovoljno da skupim dojmove. Osim toga, da, pišem što sam uglavnom čitao po netu (doduše ne baziram se toliko po žutoj štampi koliko po forumima i ljudima za koje znam da znaju što pišu). Na kraju krajeva da mi se sve to skupa dopalo na prvi pogled nabavio bih si iPhone bez problema, al eto, ja sam više fan Androida, Linuxa, third-party softwarea, overclockanih jeftinijih procesora na brzine skupljih, ako me razumiješ.

Deckard
6 godina

Preskačem 4, čekam 5..  i nije mi jasna tvrdnja autora da baterija traje 24h!?  kineska baterija od 5 dolara u mojoj jedinici traje 3 dana uz WIFI..

Odabrao Đelo Hadžiselimović, preveo Saša Kolka. tekst čitao Miljenko Kokot..
6 godina
neaktivan
iPhone 4

@Deckard

Zaključio sam da postoje tri vrste ljudi koji vape za flashom na iphoneu.

1. grupa: revieweri na siteovima koji imaju tone reklama u flashu
2. grupa: djeca kojima je "pola interneta na flashu"
3. grupa: fanboyi prve grupe i oni koji uspoređuju visine feature listi.

Objašnjenje:
Članovima prve grupe je u interesu da korisnici (i) na mobilnim telefonima gledaju reklame u flashu. Primjer za to je bug.hr (koji ima apsolutno nepodnošljivu količinu/veličinu reklama) te masa drugih review siteova. Btw bugovci, jeste ikad čuli za reklame oblika statičnih slika ili nedajbože texta? 
Druga grupa su djeca kojima se internet svijet sastoji od facebooka, siteovima s flash igricama i youtubea (istina, nekad i uleti justinbiebermusic.com i sl) . Za neinformirane treba spomenuti da iphone apsolutno podržava youtube koji pušta video fileove u h.264 codecu, što je jedini flash sadržaj vrijedan spomena na internetu. Primjer za to je korisnik kojem je upravo odgovoreno.
Za treću mještovitu grupu ne treba trošit previše riječi. To su često osobe koje se šeću okolo s ciglama koje imaju "sve živo" i u isto vrijeme kupuju bonove od 25kn, malo telefoniraju i porukiraju. Pušu kad vide iphone, skloni su generalizacijama, ad hominemima, brzim frazama kao npr  "da, ali ne može mi poslat file preko bluetootha", vole dijelit lekcije, govorit kako im njihova N97 koju su kupili u gotovini nije skupa kao iphone koji košta 8000 (kojeg mislim da nitko u HR nije kupio, ljudi kupuju na pretplatu i tad iphone uopće nije preskup)  i sl.

Trolls are like broken clocks, they tell the truth two times a day, rest of the time they just talk rubbish. prosperouspoverty.blogspot.com
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.11.2010 13:07 (ProsperousPoverty).

10 2 hvala 1
6 godina
ProsperousPoverty kaže...

@Deckard

Evo ja se npr. bavim fotografijom, i jako puno fotografskih siteova i portfolia je rađeno kompletno u flashu. Hoćemo li otvoriti i četvrtu kategoriju ;-) ?

Deckard
6 godina
deckard kaže...

Evo ja se npr. bavim fotografijom, i jako puno fotografskih siteova i portfolia je rađeno kompletno u flashu. Hoćemo li otvoriti i četvrtu kategoriju ;-) ?

Promijeni profesiju i kupi ifon..   još si tu!?  trk!

Odabrao Đelo Hadžiselimović, preveo Saša Kolka. tekst čitao Miljenko Kokot..
6 godina
deckard kaže...

@Deckard

Ja mrzim galerije u flashu {#} aka nadrkani Strumpf

Biljezim se sa stovanjem...
5 godina
deckard kaže...

@Deckard

I eto, bas te siteove i portfolije svakodnevno pregledavas na telefonu tako da ti je zivotno vazno da na istome zbog toga imas flash? Ne znam, mozda zivim ispod kamena, ali ja se fotografijom bavim vec 20 godina i u zivotu sam naletio na mozda 2-3 koliko-toliko interesantne galerije u flashu i ne sjecam se da sam ijednu posjetio vise od jedan ili dva puta. Najkorisniji foto sajtovi koje poznajem jedva da koriste i javascript, kakav flash.

Btw, nema potrebe za novom kategorijom, osim ako jako ne grijesim, spadas podjednako u kategoriju 2 i 3, sam odaberi koja ti se vise svidja.

4 godine
iPhone 4

Na iphone 4 je uz jailbreak moguče staviti flash...

Evo tu su vam upute:

Svi bruje kako iphone nema flash a niko nije znao za ovu caku....

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
6 godina
dec54 kaže...

Na iphone 4 je uz jailbreak moguče staviti flash...

Evo tu su vam upute:

Svi bruje kako iphone nema flash a niko nije znao za ovu caku....

može li na 3gs

5 godina
neaktivan
Danny_HR kaže...
smrad06 kaže...

Mene danas zvali iz West Gate-a da dođem po svoj primjerak i evo upravo ga držim u ruci i stiskam po anteni, al niako da izgubi signal.{#}

I'll be back
6 godina
microman kaže...
Danny_HR kaže...
smrad06 kaže...

Mene danas zvali iz West Gate-a da dođem po svoj primjerak i evo upravo ga držim u ruci i stiskam po anteni, al niako da izgubi signal.{#}

Eto vidis... i u failanju faila :) {#}

Biljezim se sa stovanjem...
5 godina
microman kaže...
Danny_HR kaže...
smrad06 kaže...

Udri  Stisni jace manijace! {#}   

iPhone4 je sasvim oke mobitel, ali iOS nije... Androidovo sucrlje je puno bolje, moze se vise podesavati i mijenjati... cak ima i MIUI ROM, koji skoro doslovno kopira iOS sucelje, ali nije mi se svidio... 

tnakir, di je nestalo Magare?

[=XII=] (_.:BRUNO:._) /////// Work less, relax more
5 godina
neaktivan
iPhone 4
Neće koliko god ga Stiskao neće ni jedna crtica dolje,pokrijem rukama onaj metalni dio antene al ništa. A ono sa padovima nisam isprobavao,a ni neću :))))) Također sam uređaj je primjetno lakši od 3GS-a,baterija mu duže traje,a fotke su mu primjetno bolje.
I'll be back
6 godina
RobertS kaže...
deckard kaže...

I eto, bas te siteove i portfolije svakodnevno pregledavas na telefonu tako da ti je zivotno vazno da na istome zbog toga imas flash? Ne znam, mozda zivim ispod kamena, ali ja se fotografijom bavim vec 20 godina i u zivotu sam naletio na mozda 2-3 koliko-toliko interesantne galerije u flashu i ne sjecam se da sam ijednu posjetio vise od jedan ili dva puta. Najkorisniji foto sajtovi koje poznajem jedva da koriste i javascript, kakav flash.

Btw, nema potrebe za novom kategorijom, osim ako jako ne grijesim, spadas podjednako u kategoriju 2 i 3, sam odaberi koja ti se vise svidja.

Mislim da ipak ne spadam ni u jednu od te tri. Imam kompletni privatni foto portfolio site u flashu, i da, browsam po flash siteovima s moba na dnevnoj bazi. I nisam jedini. Uglavnom svi koje znam i koji imaju kakav sposobniji uređaj zamjeraju ajfonu i Appleu što se bore protiv flasha. To što si ti ograničen u razmišljanju o kompatibilnosti web browsera s postojećim tehnologijama je tvoja stvar.

Deckard
6 godina
microman kaže...
Neće koliko god ga Stiskao neće ni jedna crtica dolje,pokrijem rukama onaj metalni dio antene al ništa. A ono sa padovima nisam isprobavao,a ni neću :))))) Također sam uređaj je primjetno lakši od 3GS-a,baterija mu duže traje,a fotke su mu primjetno bolje.

da baterija mu je bolja za nekih 40%

5 godina
Danny_HR kaže...

ako ti dođe prije nego meni batine ti ne ginu...{#}

5 godina
Videotape kaže...

Što kažu na GSM Areni - Samsung vs. Apple

Mis da bi se naš cijenjeni kolega Petrić mogao ugledati na ovo,

za razliku od njega ovo je konstruktivan review i nešto se dade

zaključiti iz njega...

Najbolji osjećaj je upala mišića........ Krema Foruma!!!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice