HTC Hero

poruka: 38
|
čitano: 12.641
|
moderatori: Danny_HR, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug Onlinea. U nastavku se nalaze komentari na "HTC Hero".
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: HTC Hero, HTC Hero
9 godina
neaktivan
HTC Hero

Mobitel je super. Naravno da je bolji od Iphone-a.

6 5 hvala 0
10 godina
protjeran
HTC Hero

Kako loš prilog! Priča o detektoru metala, prisloni na bicikl i onda se ne vidi ništa na ekranu. Pokazuje browser, zbog refleksije se opet dio vremena ništa ne vidi.

Ostatak priloga je preuzet od proizvođača. Jednom riječju što smo novo saznali u prilogu osim da autor posjeduje telefon i da misli da mu sad svi zavide zbog toga, pogotovo vlasnici iphona.

12 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
HTC Hero

Slažem se da je prilog užasno loš. Nije pokazano gotovo ništa, čak niti potpune specifikacije. Razumio bi da je tako nešto objevljeno u Gloriji ili što ja znam Kozmu, ali ovo je Bug, mislim da njegove čitatelje zanimaju tehničke stvari, a ne zavist i tko ima koji uređaj.

Ali to je Petricev stil, ni jedan prilog mu nije bio ni bolji ni lošiji.

8 0 hvala 0
10 godina
protjeran
RE: HTC Hero
ce3hel kaže...

Slažem se da je prilog užasno loš. Nije pokazano gotovo ništa, čak niti potpune specifikacije. Razumio bi da je tako nešto objevljeno u Gloriji ili što ja znam Kozmu, ali ovo je Bug, mislim da njegove čitatelje zanimaju tehničke stvari, a ne zavist i tko ima koji uređaj.

Lošiji ne može biti :D

A obzirom kako je prilog počeo, listanjem Story-a i nije za ništa drugo nego za takav tip časopisa. Nije trebao navoditi potpune specifikacije u video prilogu, samo bi oduzelo vrijeme, to se pogleda na site-u. Smisao review-a je pokazati kako uređaj radi, komentar autora na upotrebljivost, trajanje baterije, odziv, kvalitetu...

11 godina
moderator
ce3hel kaže...

Prilozi u Bug TV-u o uređajima koji su u istom broju Buga opisani i tekstualno služe kao vizualna nadopuna tih tekstova... Sve što je dobro i loše vezano uz HTC Hero, njegove specifikacije i naš opći dojam nakon testiranja objavljeni su u tekstualnoj formi.

drpetric
9 godina
neaktivan
HTC Hero

Kako i inače kupujem Bug (još od davnih dana) tako sam kupio i br. 203, tako da znam da pune specifikacije nisu objavljene. Npr nigdje se ne spominje kapacitet i trajanje baterije u praksi, pod memoriju je pogrešno napisano 288 MB + microSD. Ispravno bi bilo napisati da Hero ima 512 MB ROM i  288 MB RAM memorije. A i u sam okvir takozvanih specifikacija ste pogresno napisali da se radi o magicu (novi bug na stranici 128) a ne o herou.

Po mojem sudu  review u samom časopisu je koliko toliko korektno odrađen (ako zanemarimo nespominjanje baterije,  razne greške i opsjednutost iphoneom), ali ovaj video uradak nikako nije vizualna nadopuna teksta, jer nismo baš ništa korisno i nadopunjujuće saznali.

1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
HTC Hero

BTW, detektor metala imaš i na iPhoneu! :)

4 0 hvala 0
11 godina
neaktivan

Hah koji fail, ima iPhone 3gs detektor metala koji ovako na oko bolje djeluje od ovoga...vidim da je ugodnije surfat herojom od velike vecine drugih uređaja ali nije to bolje od znate cega vec...istina android ima svoje prednosti ali mu jos treba vremena... nije jos to to zbok cega bi ljudi s iphonom prelazili na druge mobitele..a svi vi koji kupujete novi mob i dvoumite se jos oko modela najviseg cijenovnog razreda je moj savjet da jih isprobate ili bar  pogledate par testova na youtubu..sam koristim iphone i najvise mi se od svega cine prekticnim slusalice, jer za preskakanje pjesmi, za zvanje, promjena playlisti i jos dosta toga, opce ne trebate vaditi mob i đepa nego sve mozete preko slusalici, nekome ce to biti bezveze ali razliciti smo ...evo to je moje misljenje...Namigiva

www.mmw.hr
11 godina

Imam HTC Hero već mjesec dana i moram reći da sam oduševljen njime. Posebno me oduševilo kreiranje 7 home screenova i mnoštvo besplatnih programa na Android marketu. Jedina realna zamjerka ovom mobitelu je to što nema opciju slanja bilo kakvih sadržaja putem bluetootha. To me prilično zbunilo jer mobitel sam po sebi ima bluetooth ali samo za povezivanje s bežičnim slušalicama i slično.

Ako netko nemjerava kupiti ovaj mobitel pozivam vas da kupujete putem njuškala (ili sličnih stranica). Naime prodaje se po cijeni od 3200-3500 što je oko 1000kn jeftinije nego u bilo kojem dućanu, a dobijete i međunarodnu garanciju od 1-2 godine. Naputak onima koji imaju telefon je da upgradeaju OS, naime izašla je verzija 2.73.405.5 koja je puno brža od prijašnjih verzija.

"Mene je cura odje**** jer me pitala koliko si clockao proc, a ja sam reko radi na defaultu" Oly_E3
10 godina
titan kaže...

Mobitel je super. Naravno da je bolji od Iphone-a.

isprobaj jedan i drugi najprije

9 godina
neaktivan
HTC Hero

Probao sam iphone,a ovaj nisam al brijem da je bolji.

0 3 hvala 0
11 godina
neaktivan
momak kaže...

Imam HTC Hero već mjesec dana i moram reći da sam oduševljen njime. Posebno me oduševilo kreiranje 7 home screenova i mnoštvo besplatnih programa na Android marketu. Jedina realna zamjerka ovom mobitelu je to što nema opciju slanja bilo kakvih sadržaja putem bluetootha. To me prilično zbunilo jer mobitel sam po sebi ima bluetooth ali samo za povezivanje s bežičnim slušalicama i slično.

Ako netko nemjerava kupiti ovaj mobitel pozivam vas da kupujete putem njuškala (ili sličnih stranica). Naime prodaje se po cijeni od 3200-3500 što je oko 1000kn jeftinije nego u bilo kojem dućanu, a dobijete i međunarodnu garanciju od 1-2 godine. Naputak onima koji imaju telefon je da upgradeaju OS, naime izašla je verzija 2.73.405.5 koja je puno brža od prijašnjih verzija.

Možeš molim te objasniti ovaj Bluetooth, tj. kako to da ne možeš slati drugima pjesme, slike itd? Jdnostavno mislim da je to nepotrebni nedostatak, jer onda moram opet promisliti koji da mobitel kupim, a mislio sam ovaj jer mi je apsolutno zakon!!

Filip
11 godina
neaktivan
HTC Hero

Petricu bih savjetovao da ode kod psihijatra, jer ovakva opsjednutost iphoneom vec postaje bolesna. A i ne vidim zasto bi netko tko ima Mobile OSX zavidio nekome sa Androidom, i obrnuto. Oba OS-a su odlicna, iako za Mobile OSX postoji puno vise aplikacija.

Nothing is true, everything is permitted...
Moj PC  
2 2 hvala 0
11 godina
AlienWare1 kaže...

Možeš molim te objasniti ovaj Bluetooth, tj. kako to da ne možeš slati drugima pjesme, slike itd? Jdnostavno mislim da je to nepotrebni nedostatak, jer onda moram opet promisliti koji da mobitel kupim, a mislio sam ovaj jer mi je apsolutno zakon!!

Stvar je isključivo softwareske prirode, naime google iz nekog razloga nije inplementirao u Android podršku za bluetooth transfere. Kao zamjenu za to se nudi slanje sadržaja preko e-maila i MMS-a. Po internetu kruže priče da će to popraviti s novim upgradeom no nema službenih informacija.

Ja bi se na tvom mjestu (i svom očito) i dalje odlučio za HTC Hero, software je na posve novoj razini Smijeh

I naravno ako ga kupiš upgradeaj ga na 2.73.405.5 jer je puno brži (to moraš napraviti u interakciji s PC-jem)

"Mene je cura odje**** jer me pitala koliko si clockao proc, a ja sam reko radi na defaultu" Oly_E3
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.10.2009 20:43 (momak).
11 godina
neaktivan

Ha, super!!! Ma moguće je da će izdati i aplikaciju za Hero da možeš slati pjesme itd. ili da će update popraviti problem..baš sam gledao po YouTube-u i Hero sa novim softwareom LETI!! Mislim ono instantno, na dodir prsta u roku desetinke reagira... Smijeh To sam doživio samo kod iPhonea, ali ne želim imat neki iNešto mobitel za 7000 soma kuna, ako mogu dobiti istu, ako ne i bolju stvar za 4500, a na E-Bayu za 3000-3500kn..tj. Hero.

Filip
11 godina
neaktivan
AlienWare1 kaže...

To sam doživio samo kod iPhonea, ali ne želim imat neki iNešto mobitel za 7000 soma kuna, ako mogu dobiti istu, ako ne i bolju stvar za 4500, a na E-Bayu za 3000-3500kn..tj. Hero.

Logika ti je za 5!

Pa ako možeš Hero kupit ne Ebayu onda možeš i iPhone!

11 godina
neaktivan

Ma znam Smijeh, ali nisam tako mislio...iPhoneom sam se oduševio, ali jednostavno mi je draži HTC...

Filip
11 godina
neaktivan
HTC Hero

Koja glupost detektor metala, čemu to služi budalaština. Oće bit još malo i detektor laži, to bi bilo zanimljivije samo ga ukopčaš i kad netko priča gluposti on pišti.

1 0 hvala 0
10 godina
protjeran
frost135 kaže...

Koja glupost detektor metala, čemu to služi budalaština. Oće bit još malo i detektor laži, to bi bilo zanimljivije samo ga ukopčaš i kad netko priča gluposti on pišti.

Ipak još uvijek kasne sa featureima,

Smijeh

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.11.2009 15:52 (Pero1234).
11 godina
HTC Hero

Nacional detektor === đuro i nadrealisti Smijeh

0 0 hvala 0
11 godina

Odrastite i prestanite srati po detektoru metala.

HTC Hero prilog u Bugtvu je napravljen da pokaže što su napravili u novom broju buga, pa ako vas zanima više kupite časopis i sve četri u zrak.

Ako nemate nešto pametno za reći, šutite.

11 godina
neaktivan
momak kaže...

Odrastite i prestanite srati po detektoru metala.

HTC Hero prilog u Bugtvu je napravljen da pokaže što su napravili u novom broju buga, pa ako vas zanima više kupite časopis i sve četri u zrak.

Ako nemate nešto pametno za reći, šutite.

Ko je rekao da nas uopće zanima, ma ajde pa nisam tolki gikonja da trčim odmah da kupim izvješće o detektoru metala.  Al moraš priznat da je national detektor orginalniji od detektora metala...bar sam se nasmijao.Smijeh

10 godina
HTC Hero

da li netko zna neki dobar gps program za htc hero?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
lovranac kaže...

da li netko zna neki dobar gps program za htc hero?

Za sada jedini koji je donekle dobar ti je Copilot Live 8. medjutim mapa Hrvatske mu nije bas najpotpunija, odnosno neke ceste jednostavno nisu ucrtane.

11 godina

Imam problem s updateanjem nove verzije Google Mapsa na HTC Hero. Na internetu piše da se mora downloadati nova verzija s Android Marketa ali jedini program koja ja dobijem pod "Google maps" a da je od google inc. je "My Maps Editor"...

Zna li netko o čemu se radi?

9 godina
neaktivan
HTC Hero

majko mila pa ja imam sony ericsson xperia x1 i imam 3 web preglednika (explorer,opera,skyfire)...explorer:nista posebno,Opera:dobro sucelje ali ne dobar flesh,Skyfire:dobro sucelje,flesh...taj aktivni desktop htc-a moze se simulirati spb mobile shell programom koji ima milion opcija za prilagodavanje korisniku...auto-rotate nije nista novo to se koristi odavno u smartphone ili pda mobitelima a cak sad i u obicnim mobitelima kao Wserija sony ericssona...dosta od mene :D

0 0 hvala 0
11 godina
HTC Hero

Vidio sam post  kako se muzika slike i ostale stvari ne mogu slati bluetooth-om. zanima me dali je situacija riješena. zbilja razmšljam o kupnji hero-a. No ukoliko je taj problem postoji ozbiljno ću razmisliti. molim odgovre što prije

Skidam sve kaj god da treba javi na mail alan.jagar@gmail.com

0 0 hvala 0
11 godina
Alan kaže...

Vidio sam post  kako se muzika slike i ostale stvari ne mogu slati bluetooth-om. zanima me dali je situacija riješena. zbilja razmšljam o kupnji hero-a. No ukoliko je taj problem postoji ozbiljno ću razmisliti. molim odgovre što prije

Problem nije riješen... Ali 15.2.2010 izlazi 2.1 verzija OS-a za Hero u kojem bi taj problem trebao biti riješen.

11 godina
neaktivan

Kako su zabavni iPhone korisnici u ovoj temi! Pokušavaju suptilno popljuvati sve što se stavi nasuprot iPhonea, a upravo ih ta suptilnost izdaje  Smijeh

Iz stila pisanja se lako može skužiti tko koristi iPhone a tko ne  Smijeh

Yeah, well, you know, that's just, like, your opinion, man.
11 godina

Dali će se moći nadograditi na tu vreziju besplatno, znam da mislite da nisam ormalan zato što postavljam ovako glupa pitanja ali j***ga nisam ja neki znalac

pozz

Skidam sve kaj god da treba javi na mail alan.jagar@gmail.com
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: HTC Hero, HTC Hero
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice