Kupci Ryzena 1600 i 1600X greškom dobili 8-jezgren

poruka: 2
|
čitano: 3.210
|
moderatori: Danny_HR, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug Onlinea. U nastavku se nalaze komentari na "Kupci Ryzena 1600 i 1600X greškom dobili 8-jezgren".
7 godina

vjerojatnije je da fali 1600 / x pa su počeli trpati i r7 procove. mislim da je jedan forumaš isto kupio r5 1600 a dobio verziju sa 8 jezgri 

What could possibly go wrong?
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.10.2017 9:57 (Hornet_93).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina

Pozdrav, evo javljam se da prokomentiram malo vaš prošli video, dakle epizodu 24. u kojoj je bilo riječi o Windows Updateima. Bavim se analitikom Windows Update servisa kao i problemima i pogreškama koje nastaju uslijed rada njegovog servisa. Iznimno zanimljivo područje i nikako se ne bih složio da je jedino rješenje format diska. To je krajnja opcija tek ako ništa drugo ne pomogne. Znamo se tjednima baviti problemima, a u ekstremnim slučajevima rješavamo probleme na serverskim setupima tako da ljudi ne moraju formatirati i rebuildati svoje servere. Svaka pogreška nosi za sobom svoj log koji valja istražiti kako bi se otkrio uzročnik problema. Samo neki od primjera su SURT-ov CheckSUR za 7, za svaki OS imamo CBS.log koji je iznimno koristan.

S druge strane, postoji Farbar Recovery Scan Tool koji odlično odrađuje čišćenje virusa, jer se pomoću logova pišu skripte kako bi se sve uklonilo sa sustava. Format se radi u ekstremnim slučajevima (Ransomware ili neki Backdoor ako se radi o računalu na kojem se koristi e-bankin ili nešto slično).

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice