Star Tech 2.38: Norman Mueller, Huawei

poruka: 12
|
čitano: 3.861
|
moderatori: Danny_HR, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug Onlinea. U nastavku se nalaze komentari na "Star Tech 2.38: Norman Mueller, Huawei".
4 godine

Ako je on direktor marketinga onda je Ava Karabatić direktorica svemira. Loša komunikacija, izražavanje, Huawei definitivno nije jedini mobitel s 6GB RAMA. Jednostavno on nije dovoljno zanimljiv

gost da bi bio na vašoj razini i razini BUG TV-a... Možda ste nas samo razmazili pa sad hoćemo bolje!! :) Svaka čast vama vi ste super 

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine

Lajkam emisiju, te je informativno čuti brojke iz prve ruke.

Ekipa mora u svojoj glavi premostiti barijeru, da kada nešto dolazi iz Kine, da je "loše".
Prošla su vremena kada je ono što je bilo "Made in China" da je automatski bilo slabije kvalitete.

Korisnici mogu za manje para, dobiti više u pogledu performansi ili pak iste performanse za manje para.

Uspjeh Huawei znači leži u razvoju, gdje se nastoji što više približiti mobitel potrebama i željema korisnika.

Iako sam navijač Samsunga, ne želim biti zatvoren za nove stvari, tako da će kada dođe vrijeme za novi mobač i Huawei ući u moje razmatranje, zato što cijenim BUG kritiku, te im vjerujem više, nego ikome.

Da, Huawei ne valja ne bi dobivao svoj prostor u BUG. Tko redovito čita i prati bugovce, zna da nema više o opasnosti lošeg mobitela koji dolazi iz Kine. Dakako, ne svi brendovi, al' tko čita kao ja, kolumne dr.Petrica, bit' će odlično informiran.

Eh, da...nema prostora za kritiku na račun izlaganja gospodin Normana iz Huawei.

Najmanje kvarova? Da, to je onda VW među mobitelima.

Sve u svemu volim pratiti razvoj mobitela, te natjecanje u kvaliteti i speckama.
Uz BugTV ili kroz čitanje samog magazina BUG.

Rat procesora? Kirin vs. Snapdragon??

Apple, Samsung, čuvajte se.....
Međutim, krivi korak u previđanju razovoja tehnologije, može co. sunovratiti na margine tržišnih događanja kaš što je bio slučaj sa Nokijom.

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.TMATIJA1.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
Re: Star Tech 2.38: Norman Mueller, Huawei
PzKpfw kaže...

Lajkam emisiju, te je informativno čuti brojke iz prve ruke.

Ekipa mora u svojoj glavi premostiti barijeru, da kada nešto dolazi iz Kine, da je "loše".
Prošla su vremena kada je ono što je bilo "Made in China" da je automatski bilo slabije kvalitete.

Korisnici mogu za manje para, dobiti više u pogledu performansi ili pak iste performanse za manje para.

Uspjeh Huawei znači leži u razvoju, gdje se nastoji što više približiti mobitel potrebama i željema korisnika.

Iako sam navijač Samsunga, ne želim biti zatvoren za nove stvari, tako da će kada dođe vrijeme za novi mobač i Huawei ući u moje razmatranje, zato što cijenim BUG kritiku, te im vjerujem više, nego ikome.

Da, Huawei ne valja ne bi dobivao svoj prostor u BUG. Tko redovito čita i prati bugovce, zna da nema više o opasnosti lošeg mobitela koji dolazi iz Kine. Dakako, ne svi brendovi, al' tko čita kao ja, kolumne dr.Petrica, bit' će odlično informiran.

Eh, da...nema prostora za kritiku na račun izlaganja gospodin Normana iz Huawei.

Najmanje kvarova? Da, to je onda VW među mobitelima.

Sve u svemu volim pratiti razvoj mobitela, te natjecanje u kvaliteti i speckama.
Uz BugTV ili kroz čitanje samog magazina BUG.

Rat procesora? Kirin vs. Snapdragon??

Apple, Samsung, čuvajte se.....
Međutim, krivi korak u previđanju razovoja tehnologije, može co. sunovratiti na margine tržišnih događanja kaš što je bio slučaj sa Nokijom.

Odličan mi je Bug časopis, redovito ga čitam ali zbilja, ovo tvoje konstantno uvlačenje njima je već pomalo prečudno.

da li kakvu pinku bar dobiješ za toliki ass kissing? Ili je to tvoj način davanja molbe za posao?

14 mjeseci
Ovome tipu ga triba utirat u guzu do te mire da ga više ne more primit. Tako mi je žaj i nikad si oprostit neću šta ga prije 20 g nisam na policiju prijavila. Čuvaj se mali karme☠️

0 0 hvala 0
14 mjeseci
Izbrišite komentar. Taj tip i njegova obitelj su na mene bacili neku crnu magiju. Sve bih na svitu dala da ponovno imam 17, da zagrlim svoju majku. Želim nazad svoj život😪

0 0 hvala 0
14 mjeseci

Mali možeš bit sritan i ti i oni likovi tamo

da ja stvarno ne posjedujem moći koje ste mi

priisali prije nekoliko godina.Ako uskoro ne dođem do papira da oni meni

nisu ništa potrudit ću se opet da ti na sve moguće

načine zagorčam život, kao i što si ti meni. Znaš dragi ali sad će biti

totalna kontra i to dupla od onoga šta si ti mislija da je. Želim ti jedno veliko

Sretno! Zaradi novac pa onda teroriziraj ljude!

0 0 hvala 0
14 mjeseci

Potrudio se mali edipovac da mi ponovno

zagorča život. Jako je zanimljivo kako mi

je nakon zadnjeg komentara opet sve krenulo

naopako. Mislim da mi ni smrtni neprijatelj ne bi

napravija sve šta mi je ovaj tip. Prosto čovjek

ne može vjerovati da postoje muškarci kao što je ovaj,

a prije svega obitelj koju on štiti i zbog koje sam nahebala

u životu. Donnu Barbaru čeka još puno posla.

Ja vam nikome ništa oprostiti ne mogu jer nisam Isus.

Bog je ljubav i kaže oprosti. Teška kaznena djela

mogu oprostiti samo sveci. Žalosno je jedino

šta je onaj gori dopustija da se razmnožite i to

naveliko, jedino je to žalosno. Zapravo u cjeloj

priči to je tragikomedija. Imamo mržnju, zavist,

ljubomoru, novac, bogatstvo, moć, seks i prostitucija

kakve čovik Virova ne bi i pederluk kakvog nema.

Moliti ću se Bogu da mi da snage da oprostim samo

tebi, ali ako ćemo biti realni da tebe nije bilo sve bi

bilo drugačije. 

0 0 hvala 0
14 mjeseci

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.8.2018 23:42 (bella39).

0 0 hvala 0
14 mjeseci

Ljigava prderčino nabijem na onu stvar i tebei

cilu ti bolesnu i nastranu obitelj.

Nisam ja nikoga ubila...ja uoće nisam trebala

ovdje živjeti i gledati tebe i sve te bolesnike

i seljanke sa kojima sam se družila.

Nisam nikoga ubila bolesna prderčino.

Posjeti okulistu!

0 0 hvala 0
14 mjeseci

PEDRČINO Di Je Moj Sin? Hoću papire

da oni nisu moji roditelji tako da mogu početi

sa osvetom.

0 0 hvala 0
14 mjeseci

Dobro je, nije loše, smireno mada mislim da je dotični znao šta će ga se pitat. 

0 0 hvala 0
16 mjeseci

?????

0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice