Algebra za 20. godišnjicu donosi novi identitet i

poruka: 5
|
čitano: 2.638
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Algebra za 20. godišnjicu donosi novi identitet i ".
16 godina
odjavljen
offline
Algebra za 20. godišnjicu donosi novi identitet i

Spram ovog njihovog lika Steve Buscemi izgleda ko svemirski brod

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Algebra za 20. godišnjicu donosi novi identite
Definitivno najjaca obrazovna institucija u Hrvatskoj. Polagao kod njih 2 tecaja ima prednosti i nedostataka, ali ipak mi je dojam pozitivan. Za ono sto upises dobijes jako dobre osnove, a na tebi je da nastavis. Naravno dosta i ovisi o predavacu. U mom slucaju jedan je bio odlican a drugi bezveze
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Algebra za 20. godišnjicu donosi novi identitet i

Koncept algebre je poprilicno loš može netko rec što hoce. Upišeš tecaj koji košta 11 000kn svaki sat drugi predavac koji nema pojima što je predavao ovaj prije njega, skripte za tu razinu tecaja su sastavljene kao da je netko c/p s neta pojedina poglavlja. Kada nešto platiš 11 000kn ocekuješ da ceš dobiti više od opcih informacija kako izgleda sucenje nekog programa ili web stranice, a upoznavanje s srži tih istih programa je na minimalnoj razini.

O tome da im papir van granica rh ne vrijedi je tema za sebe.

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Algebra za 20. godišnjicu donosi novi identite
Odradil sam dva Oracle tecaja za tridesetak tisuca kuna i sve je po programu koji diktira Oracle. Znaci Algebra ne izmislja toplu vodu i predavac je bil super.

Isel sam s pretpostavkom da je skola nist posebno ali je ispalo da su jako sposobni i Dario koji je drzal predavanja zna jako dobro kaj radi. Ne znam kak su druga predavanja i programi ali kaj se Oracle tice sve pet jer je lik strucnjak.
8 godina
offline
Algebra za 20. godišnjicu donosi novi identitet i

Na naslovnici te dočeka te ogromna reklama za Microsoft Azure. To ti je sigurno referenca za posao u Googleu i Amazonu.
Hm, ne vidim da se nešto bitnijeg promijenilo u zadnjih 20 godina:

 

OK, sad možeš učiti Scratch uz Microsoft i Podravka Lino (ne zezam se!)

Negativnom selekcijom: da, Algebra je ponajbolja obrazovna institucija u Hr.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice