Alternativna glikozilacija je evolutivni mehanizam

poruka: 5
|
čitano: 2.450
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Alternativna glikozilacija je evolutivni mehanizam".
8 godina
offline
Alternativna glikozilacija je evolutivni mehanizam

Ovo je promo tekst?

Ja rekoh
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
moderator
offline
Re: Alternativna glikozilacija je evolutivni mehan
Feudalac kaže...

Ovo je promo tekst?

 

Po čemu bi to bio promo tekst? Radi se o znanstvenom otkriću i objavi rada u poznatom i priznatom svjetskom časopisu. Kakve konkretne financijske koristi bi jedna znanstvena institucija imala od ove objave? I drugi mediji su u nekom obliku prenijeli ovu vijest. Istina, marginalno je vezana uz tehnologiju, ali radi se o zanimljivosti vezanoj uz znanost.

Vinko Krištić | BUG Marketing
8 godina
offline
Re: Alternativna glikozilacija je evolutivni mehan
vincimus kaže...
Feudalac kaže...

Ovo je promo tekst?

 

Po čemu bi to bio promo tekst? Radi se o znanstvenom otkriću i objavi rada u poznatom i priznatom svjetskom časopisu. Kakve konkretne financijske koristi bi jedna znanstvena institucija imala od ove objave? I drugi mediji su u nekom obliku prenijeli ovu vijest. Istina, marginalno je vezana uz tehnologiju, ali radi se o zanimljivosti vezanoj uz znanost.

 Meni ovo izgleda kao da je genos odradio testiranje uzoraka dok je cijela studija, ideja i sve ostalo odrađeno u australiji pa ne vidim razloga da se njih tu prezentira kao broj jedan. Članak je po pitanju sudjelovanja Genosa (koji je privatna firma) krajnje nedorečen, više od pola teksta se bavi firmom a ne samom studijom i rezultatima. Nadalje, istraživači uvijek imaju imena i prezimena koja se obavezno spominju, dok je ovdje samo firma firma firma. Ozbiljno?

 

 

Ja rekoh
14 godina
moderator
offline
Re: Alternativna glikozilacija je evolutivni mehan
Feudalac kaže...
vincimus kaže...
Feudalac kaže...

Ovo je promo tekst?

 

Po čemu bi to bio promo tekst? Radi se o znanstvenom otkriću i objavi rada u poznatom i priznatom svjetskom časopisu. Kakve konkretne financijske koristi bi jedna znanstvena institucija imala od ove objave? I drugi mediji su u nekom obliku prenijeli ovu vijest. Istina, marginalno je vezana uz tehnologiju, ali radi se o zanimljivosti vezanoj uz znanost.

 Meni ovo izgleda kao da je genos odradio testiranje uzoraka dok je cijela studija, ideja i sve ostalo odrađeno u australiji pa ne vidim razloga da se njih tu prezentira kao broj jedan. Članak je po pitanju sudjelovanja Genosa (koji je privatna firma) krajnje nedorečen, više od pola teksta se bavi firmom a ne samom studijom i rezultatima. Nadalje, istraživači uvijek imaju imena i prezimena koja se obavezno spominju, dok je ovdje samo firma firma firma. Ozbiljno?

 

 

 

Hmm... Pa pogledaj tko su autori znanstvenog rada. Prvih dvoje autora (uvijek su navedeni po redoslijedu zasluga) su osobe iz Genosa. Dakle, nije baš tako da je sve odrađeno u Australiji. Zapravo je manji dio toga odrađen u Australiji jer je neke stvari tehnički nemoguće odraditi u Hrvatskoj. Postoji link na originalni rad, no slažem se da bi trebalo malo više konkretnih informacija iznijeti o samom radu. Potrudit ćemo se napraviti update teksta.

Vinko Krištić | BUG Marketing
14 godina
moderator
offline
Alternativna glikozilacija je evolutivni mehanizam

Više detalja o cijelom znantvenom projektu možete saznati iz javnog facebook citata prof. Lauca:

https://www.facebook.com/gordan.lauc/posts/10216525403595411

 

Vinko Krištić | BUG Marketing
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice