Bacanje medicinskog biserja by Doc (#19) - Četkanj

poruka: 17
|
čitano: 4.490
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bacanje medicinskog biserja by Doc (#19) - Četkanj".
15 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#19) - Četkanj

#92 možeš li malo pobliže objasniti ovaj biser, kako se izvodi?

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#19) - Četkanj
Ima još nešto gore od zajedničkog spavanja u čarapama. To je spavanje s neporezanim noktima na nogama. A kad se još onaj na palcu okrhne...
 
4 0 hvala 0
8 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#19) - Četkanj

#92

- češnjak. razrezati, nasloniti na bradavicu i nečim poput zavoja fiksirati na sat-dva. Kod mene i kome god sam rekao 100% učinkovito. Možda je to taj isti efekt pokrivanja?

Ja rekoh
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#19) - Četkanj

Pita žena kakva je prognoza dugoročnosti veze ako spava samo u čarapama :-)

 
3 0 hvala 1
7 godina
protjeran
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#19) - Četkanj

Veza je uspjesnija ako spavas sa tudjom zenom, a netko sa tvojom.

Moj PC  
3 1 hvala 0
7 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#19) - Čet
danen kaže...
...s neporezanim noktima na nogama...

 život je lakši kad kupiš broj veće cipele

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
15 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#19) - Četkanj

91: imam (stariju, četvrta dob) susjedu koja je, očito, mozgovno defektna jer vidi i čuje sve što se zbiva u ulici, bez apstrahiranja. i nepresušan je izvor svih "bitnih" informacija. 

 

92: znači, osim kaj čupaju dlake, mogu poslužiti i za skidanje uroka. vjerojatno je štos u kemikaliji ljepila. eh, da smo to znali u srednjem vijeku ... 

 

93: ako upregnemo statistiku na taj način, svaki ljud diljem te širom u prosjeku ima po jednu sisu i jedno jaje. 

 

94: od čega ja kupujem po tri u paketu, jer bacam jednu tjedno (čim se imalo rascvjeta). a mobitel već dvije godine isti. baš me zanima tko kupi onu četvrtu. 

 

95: beskućnici, alpinisti, vojska ... nije ni čudo da je toliko razvoda. što je najgore, češnjak prije spavanja ne ostavlja mrvice na krevetu. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#19) - Četkanj

91: Osim sposobnosti brisanja, mozak ima sposobnost dodavanja, pa ljudi često vide/čuju/nanjuše/... ono čega nema. 

42
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.1.2019 15:12 (markoBT).
 
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#19) - Čet
markoBT kaže...

91: Osim sposobnosti brisanja, mozak ima sposobnost dodavanja, pa ljudi često vide/čuju/nanjuše/... ono čega nema. 

 Najveća (samo)obmana mozga je svijest i ideja da ta svijest donosi odluke.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
6 godina
neaktivan
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#19) - Čet
A tko donosi odluke onda? Mali zeleni, reptilski dio mozga, druga glava, drustvo?
16 godina
neaktivan
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#19) - Čet

Svijest je promatrač, ona samo biva obaviještena o onome što se događa. Odluke se donose na drugim razinama. Svijest je obaviještena da si napaljen ili gladan ili da ti je vruće, pa osjeća želju da se nešto promijeni. Zatim slijedi akcija, pa svijest misli kako ju je ona poduzela. Životinje (a i biljke) rade sve to isto bez da umišljaju da to čine sviješću.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
6 godina
neaktivan
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#19) - Čet
Gdje se onda donosi odluka?
16 godina
neaktivan
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#19) - Čet

U mozgu. Samo ono što ti smatraš sviješću nije ono što ju donosi. Kao što ni slika Modrića na televizoru nije ono što je zabilo gol. Prikaz nečega je posljedica, a ne uzročnik.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
6 godina
neaktivan
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#19) - Čet
Visak kaže...

Svijest je promatrač, ona samo biva obaviještena o onome što se događa. Odluke se donose na drugim razinama. Svijest je obaviještena da si napaljen ili gladan ili da ti je vruće, pa osjeća želju da se nešto promijeni. Zatim slijedi akcija, pa svijest misli kako ju je ona poduzela. Životinje (a i biljke) rade sve to isto bez da umišljaju da to čine sviješću.

 Kakve li jalove filozofije, mora da sad blistaš od zadovoljstva misleći da si baš ti u pravu, da si razvalio tematiku uzduž i poprijeko ? To šta ti opisuješ se naziva instinktom koji je sam po sebi tek komponenta takozvane svijesti. Samo bih te molio u slučaju replike, da mi ne navodiš nekakve hipsterske new science izvore, hvala.

10 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#19) - Četkanj

 

Da li biser #91 može važiti za opacitete staklovine(mušice u oku)? Naime, veli specijalist da oko jednostavno nakon nekog vremena se "nauči" to ignorirati.

Takva je i kod mene percepcija.

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#19) - Četkanj
br. 91: čudna je stvar perecepcija. Slušam predavanje i zaspem. Kad se odjednom trgnem, pa iza prvog sna: "Kolega, krivo, krivo je ono što ste sada rekli!" Predavač me pogleda, pa će: "Imate pravo, malo sam se zabunio." Svi me pogledaše, jer nitko tko je bio budan nije primijetio pogrešku.
 
4 0 hvala 1
9 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#19) - Četkanj

Kako izgleda to skidanje bradavice? Imam jednu. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice