Battlefield V - Nebrušeni dijamant

poruka: 49
|
čitano: 12.622
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Battlefield V - Nebrušeni dijamant".
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V
16 godina
odjavljen
offline
Battlefield V - Nebrušeni dijamant

Danny mrzi hrvatsku i sve hrvatsko

Freak Show Inc.
 
13 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
Friday kaže...

Danny mrzi hrvatsku i sve hrvatsko

  krivi su vlada i srbi, mozda i masoni 

5 godina
offline
Re: Battlefield V - Nebrušeni dijamant

Čim vidim ovaj reflex nišan mam postanem impotentan.

6 godina
protjeran
offline
Battlefield V - Nebrušeni dijamant

Čini se kao nedovršena igra prepuna bugova i izrezanog sadržaja, potpune povijesne neutentičnosti, ne bi me čudilo da u kampanji naletim na crnog Churchilla. Tu je i dašak današnje političke korektnosti izbacivanjem SSa i svastike iz igre, kao da oni nisu bitan segment najcrnjeg razdoblja moderne ljudske povijesti.

Nego koji je k ovo (na 2:39), aim down the sight kao da igram COD Modern Warfare??

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.11.2018 9:37 (Paolo Maldini).
 
9 0 hvala 2
6 godina
offline
Re: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
Paolo Maldini kaže...

Čini se kao nedovršena igra prepuna bugova i izrezanog sadržaja, potpune povjesne neutentičnosti, ne bi me čudilo da u kampanji naletim na crnog Churchilla.

Nego koji je k ovo (na 2:39), aim down the sight kao da igram COD Modern Warfare??

 Potpisujem. Cinjenica da bez 3 mjeseca treninga i obucavanja upadamo u cizme vojnika je takva besmislica da nema vise potrebe nista pisati. #FixItDice

Barem 3 mjeseca IRL treninga prije nego udemo na bojiste za svakog vojnika s kojim igramo. Cak im oprastam ako svaki vojnik prode odabir i nema problema sa vidom, cisto da pomognemo blesavim kežualcima.

15 godina
offline
Re: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
Ne kužim baš dio - lansiranje prošlo besprijekorno, igra ima milion bugova.
Operacija uspjela, pacijent umro, jel?
You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
Pa ako je tebi gušt napucavati se s puškama s holografskim sightom u okruženju WW2 onda go for it, isprsi 60 eura. Očekujem prvi besplatni DLC sa alienima kao trećom zaraćenom stranom.
13 godina
offline
Battlefield V - Nebrušeni dijamant

Ajde bar je netko spomenuo bugove (male i velike), piše se, priča, prave se videi o svakakvim pizdarijama u igri, ali o bugovima skoro pa ništa. Probao sam onih 10 sati i za mene je to early access, možda probam za 2 mjeseca još 10 sati, pa možda i kupim.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
Paolo Maldini kaže...
Pa ako je tebi gušt napucavati se s puškama s holografskim sightom u okruženju WW2 onda go for it, isprsi 60 eura. Očekujem prvi besplatni DLC sa alienima kao trećom zaraćenom stranom.

 Pa to sranje je bilo izmišljeno još prije WW1, ali slabo korišteno. Obično na avionima, anti air ili za anti air puške. Osim toga nitko te ne forsira da korsitiš.

Poanta je da igra ima ono sve što je postojalo i koristilo se pa makar u malim brojevima. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.11.2018 10:47 (Jack Sparrow).
12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
Takoder odigrao, igra nema veze s ww2 niti tako izgleda, mape su toliko otvorene da s fov 100 zgleda kao da sam na nekoj preriji u texasu a ne ww2 bojisnici, koliko god da vele da su igru ubrzali naspram bf4 i dalje izgleda ko usporeni film, samo za gerijatriju😎kme.lp
Intel Core™ i7 Forever
Moj PC  
0 5 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Battlefield V - Nebrušeni dijamant

mislim da bi bio red da svi koji skupimo bar 1000 sati ratovanja da dobijemo partizansku penziju 

i naravno tko želi papiri za PTSP idu gratis onom tko ima KD <1, ipak su to ozbiljne traume 

Moj PC  
4 1 hvala 0
6 godina
offline
Battlefield V - Nebrušeni dijamant

Htio bih samo prokomentirati ovaj dio clanka.

"Mehanika napucavanja nije se mnogo mijenjala od prethodne igre serijala i zadržala je takozvani “papir-škare-kamen” pristup u odabiru naoružanja, klasa i opreme. Svako oružje u igri ima dobre i loše strane pa nijedno nije univerzalno najbolje. Kandidati postoje, no kroz zakrpe s balansnim promjenama i to će vremenom biti ispravljeno. Slično vrijedi za klase, od kojih svaka ima strogo definiranu ulogu i u ostalima se ne snalazi najbolje. Konkretnije, klasa Support opremljena je snažnim naoružanjem i sposobnostima koje joj omogućuju da iz pozadine pruža neizmjerno vrijednu podršku svom timu, no u bliskoj borbi često je ranjiva i gotovo beskorisna."

Mehanika napucavanja je prosla kroz najvece promjene i drugacija je od svakog BFa do sada jer oruzja vise nemaju spread. Dakle desni klik za ADS i svaki metak ide tamo gdje ciljaznik pokazuje. Dakle od prve rijeci je ovaj dio clanka potpuno kriv.

Komentar o Supportima takoder nije na mjestu. KE7 je jedno od najboljih oruzja u igri i dok ce vjerojatno biti nerfano sa prvim patchem, korisno je i u CQBu i na daljinu. Jedna stvar koja KE7 nije je beskorisno. Da ne pricamo da Support kasnije dobiva shotgun pa bih rekao da tko god je pisao ovaj clanak ili nema veze s vezom sa BFom ili nije odigrao dovoljno da otkljuca ikakva daljna oruzja.

A "kamen-škare-papir" trenutno takoder nije na mjestu. Jer je barem jedna klasa (Medic) znantno slabija s oruzjima, jedna klasa (Sniper) je takva da na odredenim mapama (Aerodrom, Hamada, mozda Twisted Steel) nemas dovoljno zaklona da bi se priblizio, a zbog manjka zaklona flankovi su takoder daleko tezi i duzi. Igra ima par odlicnih mapa (Roterdam, Devastation, Narvik, Ona U Žitu), par njih koje su ok balansirane (Twisted Steel, mozda Fjell) i par njih koje su prevelike ili preotvorene da bi bile kvalitetne za igru iako izgledaju lijepo (Aerodrom, Hamada).

 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
Jack Sparrow kaže...
Paolo Maldini kaže...
Pa ako je tebi gušt napucavati se s puškama s holografskim sightom u okruženju WW2 onda go for it, isprsi 60 eura. Očekujem prvi besplatni DLC sa alienima kao trećom zaraćenom stranom.

 Pa to sranje je bilo izmišljeno još prije WW1, ali slabo korišteno. Obično na avionima, anti air ili za anti air. Osim toga nitko te ne forsira da korsitiš.

Poanta je da igra ima ono sve što je postojalo i koristilo se pa makar u malim brojevima. 

 Prošle godine su neki genijalci u COD WW2 kampanji opremiili barem pola Njemaca s ruskim naoružanjem. Da bilo je Ost bataljuna na zapadu, i bilo je ruskog naoružanja, al ne u toj mjeri. I sad u ovom BFu nema mjesta za nešto uobičajeno u to vrijeme npr. svastike ali ima za tone ultra rijetkih eksperimentalnih pušaka s holografskim sightom. Mda

12 godina
protjeran
offline
Battlefield V - Nebrušeni dijamant

Cuj ove genijalce sta se nabrijavaju neku ww 2 autenticnost. 

 

Treba shvatiti da je ovo jednostavno shooter smjesten u tu eru i da su neke stvari podesene kako bi stvari bile igrivije i zabavnije. Ako je igra takva da se ti svaki dan ulogiras i odigras ne znam kolko partija i pri tome zabavljas to je i vise nego dovoljno, sto se bugova tice oni su prisutni kao i u drugm igrama (mozda ovdje malo vise), ali sva sreca to su stvari koje se vecinom mogu rijesiti patchevima. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.11.2018 10:29 (war3_tft).
Moj PC  
6 6 hvala 0
16 godina
offline
Re: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
Bukva kaže...
Ne kužim baš dio - lansiranje prošlo besprijekorno, igra ima milion bugova.
Operacija uspjela, pacijent umro, jel?

Dio o besprijekornom launchu odnosi se na Battlefield 1.

 

Kad je sletio na naše igraće strojeve, u listopadu 2016. godine, Battlefield 1 bio je jedna od najzaokruženijih igara u serijalu. Možda nije imao sadržaja koliko je sa sobom donio Battlefield 4, ni inovacija koje je u žanr svojedobno donio Battlefield 2, no imao je nešto mnogo važnije – gotovo besprijekoran launch.

 

sexytoiletpaper kaže...

Mehanika napucavanja je prosla kroz najvece promjene i drugacija je od svakog BFa do sada jer oruzja vise nemaju spread. Dakle desni klik za ADS i svaki metak ide tamo gdje ciljaznik pokazuje. Dakle od prve rijeci je ovaj dio clanka potpuno kriv.

 

Spreada zapravo ima jako puno, kao i recoila i primijeti se upravo kod ADS-a. Ne znam kako to nisi vidio. Pogledaj kako se ponaša EMP, recimo. Mehanika pucanja malo se mijenjala, ako išta. Ponašanje oružja djelomično jest, u smislu micanja stvarnog utjecaja supressa i sličnog.

 

sexytoiletpaper kaže...

Da ne pricamo da Support kasnije dobiva shotgun pa bih rekao da tko god je pisao ovaj clanak ili nema veze s vezom sa BFom ili nije odigrao dovoljno da otkljuca ikakva daljna oruzja.

A "kamen-škare-papir" trenutno takoder nije na mjestu. Jer je barem jedna klasa (Medic) znantno slabija s oruzjima, jedna klasa (Sniper) je takva da na odredenim mapama (Aerodrom, Hamada, mozda Twisted Steel) nemas dovoljno zaklona da bi se priblizio, a zbog manjka zaklona flankovi su takoder daleko tezi i duzi.

KE7 je greškom toliko dobar, a s 25 metaka vrlo je slabo upotrebljiv u CQB kad si u uskim koridorima s mnogo neprijatelja. Srednju udaljenost dobro hendla, a ostalo slabo.

Kamen-škare-papir itekako stoji, čak i u tvom primjeru. Uzmi taj shotgun i napravi nešto ozbiljno na bilo čemu osim u samom hodniku zgrade, ili pak uzmi Lewis gun pa probaj napraviti kaos u dominationu. I  dalje stojim da sve ima svoj protuotrov u igri, to je zapravo poanta ove klasifikacije.

 

Nemam nikakvih problema s ljudima koji koriste KE7, lako ih se može riješiti. Kao i ljude koji koriste bilo koje oružje. Samo je poanta da se pronađe odgovarajuća kontra.

 

sexytoiletpaper kaže...

... pa bih rekao da tko god je pisao ovaj clanak ili nema veze s vezom sa BFom ili nije odigrao dovoljno da otkljuca ikakva daljna oruzja.

LVL 50 ovdje. ;)

S ravno 15 godina igranja Battlefielda iza sebe.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.11.2018 10:42 (Danny_HR).
6 godina
offline
Re: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
Paolo Maldini kaže...
Jack Sparrow kaže...
Paolo Maldini kaže...
Pa ako je tebi gušt napucavati se s puškama s holografskim sightom u okruženju WW2 onda go for it, isprsi 60 eura. Očekujem prvi besplatni DLC sa alienima kao trećom zaraćenom stranom.

 Pa to sranje je bilo izmišljeno još prije WW1, ali slabo korišteno. Obično na avionima, anti air ili za anti air. Osim toga nitko te ne forsira da korsitiš.

Poanta je da igra ima ono sve što je postojalo i koristilo se pa makar u malim brojevima. 

 Prošle godine su neki genijalci u COD WW2 kampanji opremiili barem pola Njemaca s ruskim naoružanjem. Da bilo je Ost bataljuna na zapadu, i bilo je ruskog naoružanja, al ne u toj mjeri. I sad u ovom BFu nema mjesta za nešto uobičajeno u to vrijeme npr. svastike ali ima za tone ultra rijetkih eksperimentalnih pušaka s holografskim sightom. Mda

 Tebi se bas dize na tu svastiku jelda? Njemci zabranjuju svastike i srame ih se jer to smatraju najtamnijim dobom njemacke. Kaznjavaju sve i svakoga tko upotrijebi tu simboliku. Dakle Njemacka ne moze igrati tu igru u tom slucaju. Svastika bi znacila i to da se igra mora ici pravdati roditeljima koje ne dira ideja da se klinci igraju pucanja ali da pobjeduju meceve pod znakom nacisticke njemacke, vjerojatno bi imali drugi pogled na to. Ali da, manjak svastike i dostupnost oruzja svima, koje definitivno nije zbog balansa igre, je glavni razlog zasto je ovaj BF cisto smece.

6 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V - Nebrušeni dijamant

Ljudi trebaju znati što svastika označava - genocid nad drugačijima, nepoželjnima. Ako ti misliš da je riješenje ignoriranje iste onda si u krivu. Nitko ovdje ne traži SS trupe kao igrivu zaraćenu stranu.

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.11.2018 10:28 (Paolo Maldini).
15 godina
offline
Battlefield V - Nebrušeni dijamant

pa i COD: WWII ima par legendarnih fora - neki švabo i tvoj suborac napucavaju se međusobno strojnicama s udaljenosti cca 1,57m i nikome niš dok "glavni junak" (tj. ja u ovom primjeru) iz oveće daljine ne skine švabu jednim metkom iz garanda. no postoji i downside: kad među moje padne granata, svi samo odskoče a mene ubije namrtvo. putovi rata nedokučivi su ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 1 hvala 0
6 godina
offline
Re: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
Paolo Maldini kaže...

Ljudi trebaju znati što svastika označava - genocid nad drugačijima, nepoželjnima. Ako ti misliš da je riješenje ignoriranje iste onda si u krivu. Nitko ovdje ne traži SS trupe kao igrivu zaraćenu stranu.

 Dakle, BF, igrica koja se igra zbog mutliplayera ce imati sto? Saveznike protiv??? Saveznika? Pa ce to biti ok? Ili Saveznike protiv visokih, plavih, nadljudi i nacista? Pa ces RP-ati nacista. Moze to ici u sulude krajnosti ako hoces.

Nema apsolutno nikakve potrebe za svastikom u ikakvim igricama, ako iz ni jednog drugog razloga, zato sto je to jedan detalj bez kojeg se moze igrati bez problema a oznacava najgori zlocin protiv ljudi odraden. A ako ti je tako stalo, nacrtaj si svastiku na komadic papira pa naljepi preko oznake za svabe u svakom mecu koji igras.

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.11.2018 10:40 (sexytoiletpaper).
15 godina
offline
Re: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
Paolo Maldini kaže...

Ljudi trebaju znati što svastika označava - genocid nad drugačijima, nepoželjnima. Ako ti misliš da je riješenje ignoriranje iste onda si u krivu. Nitko ovdje ne traži SS trupe kao igrivu zaraćenu stranu.

 ti kužiš da neke države ne vole baš svastiku? Ako to stave u igru riskiraju da igra dobije ban u nekim državama, kao što je BF4 dobio u kini i tim si unišili veliko tržište. Rusija recimo ne voli to, War Thunder isto odgovorio na to pitanje.

 

Nitko ne ignorira istinu jer je ovo igra, a ne nekakvi dokumentarac. Napravljena da se zabavljaš, ne da ti priča istinu o WW2 lol


EDIT: mislim da čak ni BF1942 nije ima to, zapravo ni tamo nisu švabi bili nacisti niti koristili njihove simbole ili zastavu, nego su korsitili onu iz WW1 odnosno Pruske Kraljevine.

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.11.2018 10:40 (Jack Sparrow).
12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V - Nebrušeni dijamant

Ma ignorirajte trolcinu, taj je u stanju svaku temu zagaditi. 

6 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
Jack Sparrow kaže...
Paolo Maldini kaže...

Ljudi trebaju znati što svastika označava - genocid nad drugačijima, nepoželjnima. Ako ti misliš da je riješenje ignoriranje iste onda si u krivu. Nitko ovdje ne traži SS trupe kao igrivu zaraćenu stranu.

 ti kužiš da neke države ne vole baš svastiku? Ako to stave u igru riskiraju da igra dobije ban u nekim državama, kao što je BF4 dobio u kini i tim si unišili veliko tržište. Rusija recimo ne voli to, War Thunder isto odgovorio na to pitanje.

 

Nitko ne ignorira istinu jer je ovo igra, a ne nekakvi dokumentarac. Napravljena da se zabavljaš, ne da ti priča istinu o WW2 lol

Ova rasprava je offtopic. Završit ću sa činjenicom da rasprava i kritike o autentičnosti WW2 settinga u novom BF nisu ograničene na mene i ovu temu već se o tome naširoko priča još od najave:

https://tech4gamers.com/battlefield-5-is-already-the-worst-rated-battlefield-game-on-youtube/

Dok sam DICE tvrdi isto što i ti:

https://gamingbolt.com/we-will-always-put-fun-over-authenticity-battlefield-developers-dice-say

Dakle, nije nemoguće da dobijete aliene kroz DLC.

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.11.2018 10:47 (Paolo Maldini).
12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
Niti gta 5 nema auteticne simbole/logo-e coca cole no toliko su to dobro/ slicno iskopirali da niti ne kuzis da pise nesto drugo, u bf5 toga nema, osjecaj ww2 ravno 0. Ako se radila ww2 temi onda brate zelim imati i nekakav filing da sam u tom vremenu kao sto sam imao u nekim drugima starijim igrama, uzivit se u te puske, settings, kad uzmem taj snajper zelim se stopiti s tim drvetom na njemu, kad dolazi tenk da sve puca i skripi da se userem u gace samo od zvuka i da bjezim a ne ko rambo da skacem po tenku...šume u bf5? Rasturena sela? Zene da vriste, bolnicarke da trce okolo polugle u bijelim krvavim mandurama. Nema ni 2% ovoga u igri igra je 5% bolja od tamo neke igre iz 99te to ne vrijedi 60€ niti mog vremena videno po 500ti put apsolutno nista novoga..lp
Intel Core™ i7 Forever
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.11.2018 11:05 (Stjepanj).
Moj PC  
4 2 hvala 0
10 godina
offline
Battlefield V - Nebrušeni dijamant

Budimo iskreni i recimo da igra ne valja iz puno razloga. Svatko neka izabere svoj al igra je prepuna "negativosti" zbog kojih mislim da neće biti ni blizu BF1 ili nedajbože BF4. 

 

Da nabrojim samo neke koje već znamo: bugovi, nedovršenost, "politička korektnost" (blah), izrazito loše mahanike, loše mape, kvazi singleplayer itd itd.

 

Čitajući recenzije koje su prepune hračkanja po igri očekujem da će dobiti loše ocjene, međutim ocjene su čisto ok. Taj dio mi isto nije jasan. Ak ne valja neka to i ocjena pokaže, a ne da je u recenziji igra katasrtofa a dobije npr 8/10. WTF? Ko je koga potplatio? :)

 

Po meni puno bolja investicija i ZABAVA je Black ops 4. Daleko ispred ovog "smeća". 

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.11.2018 11:13 (Azmo).
Moj PC  
5 3 hvala 0
6 godina
offline
Re: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
Danny_HR kaže...
1) Spreada zapravo ima jako puno, kao i recoila i primijeti se upravo kod ADS-a. Ne znam kako to nisi vidio. Pogledaj kako se ponaša EMP, recimo. Mehanika pucanja malo se mijenjala, ako išta. Ponašanje oružja djelomično jest, u smislu micanja stvarnog utjecaja supressa i sličnog.

 2) KE7 je greškom toliko dobar, a s 25 metaka vrlo je slabo upotrebljiv u CQB kad si u uskim koridorima s mnogo neprijatelja. Srednju udaljenost dobro hendla, a ostalo slabo.

Kamen-škare-papir itekako stoji, čak i u tvom primjeru. Uzmi taj shotgun i napravi nešto ozbiljno na bilo čemu osim u samom hodniku zgrade, ili pak uzmi Lewis gun pa probaj napraviti kaos u dominationu. I  dalje stojim da sve ima svoj protuotrov u igri, to je zapravo poanta ove klasifikacije.

 

3) Nemam nikakvih problema s ljudima koji koriste KE7, lako ih se može riješiti. Kao i ljude koji koriste bilo koje oružje. Samo je poanta da se pronađe odgovarajuća kontra.

 

 1) Spreada definitivno nema. Ono cega ima je "Horizontal Recoil" koji ne mozes kompenzirati, a i on radi razliku samo kod nekih pusaka (Suomi, Sturmgewher 1-5). Ako hoces tocnije informacije, ekipa sa Symthica je prije par dana izasla sa nekim inicijalnim dataminingom podataka iz bete. Algoritmi za spread postoje ali spread increase postoji samo u hipfireu.

2) Da, KE7 je greskom dobar ali Support ima i kasnijih pusaka koje su dobre u CQBu. Bren je bio zvijer u beti i dok ga nisam jos otkljucao i isprobao, nitko se na njega nije bunio, za razliku od STGa tako da ga valjda nisu mijenjali previse. Cak i da KE7 dignu recoil i dalje je i vise nego upotrebljiv u CQBu.

3) Sve se protivnike moze lako rijesiti ako znas kako ciljati i jos vise ako si ga primjetio prije nego on tebe, ali SMGevi (opet, patch dolazi koji ce ih buffati) su ili za ekstreman CQB (Suomi) ili slabiji od svih drugih oruzja (sve osim mozda Tommy guna). Ali to nije poanta mojeg komentara, poanta je bila da ako igras odredene mape koje su napravljene da budu festival za snipere, to je to, to je festival snipera (Hamada, Aerodrom) jer nemas tog zaklona koji ce te spasiti od sniper glintova koji dolaze sa svih strana mape. Mozes ti koristiti Gewhera sa scopeom ili pokusati leci i MMGem skidati ili se skrivati pa igrati od zaklona do zaklona, ali to vise lici na spawn-train nego na flank. Trci tvoj squad od 4 osobe, 3 skinu, 4. skace i ceka respawnove pa opet trcite, pa opet 3 skinu i tako dok ne dodete do gnjezda gdje ubijete 2-3 snipera koji su vas svakog poskidali par puta. Ali opet, to je cisto do nekih mapa.

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.11.2018 11:27 (sexytoiletpaper).
15 godina
offline
Re: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
Paolo Maldini kaže...

Ova rasprava je offtopic. Završit ću sa činjenicom da rasprava i kritike o autentičnosti WW2 settinga u novom BF nisu ograničene na mene i ovu temu već se o tome naširoko priča još od najave:

https://tech4gamers.com/battlefield-5-is-already-the-worst-rated-battlefield-game-on-youtube/

Dok sam DICE tvrdi isto što i ti:

https://gamingbolt.com/we-will-always-put-fun-over-authenticity-battlefield-developers-dice-say

Dakle, nije nemoguće da dobijete aliene kroz DLC.

 Činjenica je da je prvi trailer bio loš, niti meni se nije sviđao. Ne kužim to tvoju kritiku, kao ni kritiku drugih lol. U BF3 i 4 cijela igra je bazirana na izmišljenom ratu,  BF2 je imao izmišljenu naciju u zaljevskom ratu. Mislim pa igra se ni ne trudi biti realistična. Kao da kritiziraš Nemilosrdne gadove jer nisu pokazali WW2 kakav je zapravo bio, a film to ni ne želi.

 

Valjda ti je jasno da je prva igra u serijalu, BF1942 imala jetpack, prateče rakete i kojekakve SF stvari u jednom od DLCova. Tema DLCa je bila tajne WW2.

 

Te stvari nisu postojale u WW2, ali sa na tome eksperimentiralo, pa su ubacili kako bi napravili nešto novo i zanimljivo jer ovo je igra.

 

Ako ti igraš igru koja je arkadica i stalno se pitaš gdje su nacisti i zašto ne prokazuje genocid ili zašto ne dobivam PTSP igrajuči. E buraz moja onda traži pomoć na psihijatriji.

12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
Dobro Sparrow sta je ovdje novoga ubaceno i experimentalno da igru ucini boljom od tih predhodnika u kojima je to ocigledno odlicno funkcioniralo? I od kud si izvukao da se nisu trudili postici ww2 settings?
ocigledno je nesto otislo na krivu stranu.lp
Intel Core™ i7 Forever
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.11.2018 11:36 (Stjepanj).
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
Stjepanj kaže...
Dobro Sparrow sta je ovdje novoga ubaceno i experimentalno da igru ucini boljom od tih predhodnika u kojima je to ocigledno odlicno funkcioniralo? I od kud si izvukao da se nisu trudili postici ww2 settings?
ocigledno je nesto otislo na krivu stranu.lp

 Ne kužim točno prvo pitanje što je to "to ocigledno"? Misliš na mehanike u igri ili neke stvari kao V1 raketu, drugačije puške i bitke?

 

Jebo te nisam rekao da nisu išli za WW2 settingom, nego su igru samo bazirali na tom događaju. Nisu išli za time da prikazuje taj rat u točnosti kao dokumentarac. Pokupili su stvari, lokacije, neke bitke itd. iz tog doba i stavili ih nutra, te sve ostalo radili da igra bude zabavna i igriva, a ne nekšto što ćeš gledati kao knjigu o WW2.

 

Kao i mnogi filmovi ili igre se baziraju na WW2, ali ne prikazuju to točno, nego uljepšaju stvari radi nekakve zabave.

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.11.2018 11:44 (Jack Sparrow).
12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
Pa velis da su u prijasnjim igrama experimentirali pa su igre ispale odlicne, sta ne valja s bf5, ta igra bi i u ovom stanju trebala biti bolja, no koliko vidim bolja je jedino kad je usporedujes s onim fijaskom zvanim bf1..netreba nama identicna autenticnost, treba nam to zamaskirati poput gta serijala ili starijih naslova bf-a kao sto i sam velis...lp
Intel Core™ i7 Forever
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.11.2018 11:54 (Stjepanj).
Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
Veliš kad si tamo "četrstčetvrte" trčao razrušenim europskim gradovima, nije ti to baš izgledalo kao u ovoj igri?

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.11.2018 15:24 (HAL).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice