Bird Box

poruka: 11
|
čitano: 4.574
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bird Box".
15 godina
offline
Bird Box

Jedan od najlošijih filmova koje sam pogledao u 2018. Da imam 15 godina možda bi mi bio solidan. Smeće.

Deckard
Moj PC  
5 1 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Bird Box
deckard kaže...

Jedan od najlošijih filmova koje sam pogledao u 2018. Da imam 15 godina možda bi mi bio solidan. Smeće. 

lol  deckard  pa što otvori temu u svezi samo ovog jednog filma kad ima tema o filmovima!?
Napad je najbolja obrana :)
16 godina
offline
Bird Box

Odgledo sam film do kraja samo zato da vidim hoce li i mene natjerat da se roknem... eto ziv sam... malorazocaran al sta ces....

Ako bi oni koji o meni misle loše znali šta si ja mislim o njima,bi o meni mislili još lošije.... eeehhheem...
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Bird Box
Seki001 kaže...
deckard kaže...

Jedan od najlošijih filmova koje sam pogledao u 2018. Da imam 15 godina možda bi mi bio solidan. Smeće. 

lol  deckard  pa što otvori temu u svezi samo ovog jednog filma kad ima tema o filmovima!?

 Ovo je podforum s temama gdje se komentiraju vijesti i članci sa Bug portala.

Klaun1000 https://www.youtube.com/user/tersic1000
8 godina
protjeran
offline
Bird Box

Ma sve ok nisam na prvu primjetio prek mobitela ali malo mi je smiješna uopće neka podtema ili tema od ovom Netflixovom uratku 

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Bird Box

od rođenja živim u izazovu da ne potamanim sve idiote s kojima se svakodnevno (i prisilno) susrećem. nije lako, bogami. 57 godina već. beat that! 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Bird Box
Pogledao film...na kraju vise pitanja nego odgovora..haha
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Bird Box
Od lošeg filmskog čudovišta (hidrofobni alieni) lošija je samo premisa gdje su ljudi najgora čudovišta.

Ono što i Quiet Place i ovaj film čini podjednako lošima je umjetno stvaranje dramatičnih scena nevjerojatnim slučajnostima. Naprosto je nevjerojatno da su dva filma u tako kratkom vremenu glavni zaplet i najdramatičnije scene izgradile na trudnoći glavnih likova. Bez tog elementa filmovi nemaju niti jedan dio za koji bi se gledatelj emotivno vezao.

Perfect Sense je daleko bolja preporuka za film iz ovog žanra.
You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Bird Box
Film nije remek-djelo, al mi je jedan od zabavnih u prosloj godini.
*# @Frk #*/
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Bird Box
Još jedan iz SJW PC (((radionice)))...

scientia est potentia
 
2 1 hvala 0
16 godina
offline
Bird Box

Izgleda da niko nije čuo ili nedajbože pročitao SF novelu iz 1951. od John Wyndhama:

 

The Day of the Triffids

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice