Bitcoin nakon dugo vremena ispod 9.000 dolara

poruka: 178
|
čitano: 47.490
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bitcoin nakon dugo vremena ispod 9.000 dolara".
15 godina
offline
Bitcoin nakon dugo vremena ispod 9.000 dolara

Ne znam, ja prodo svoju 1080eku staru 2.5 godina za 300 eura vise nego sam ju kupio i strpo sve u bitcoin, da im mamicu hebem...

 
1 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Bitcoin nakon dugo vremena ispod 9.000 dolara

Bitcoin nakon dugo vremena ispod 9.000 dolara

 

Bitcoin je skočio iznad 9000 dolara 26.11.2017. dakle prije nešto više od dva mjeseca. Istina, dva mjeseca je "dugo vremena" u kripto-biznisu, ali samo za one najsposobnije tradere (a takvih je ovdje ravno nula), prema tome naslov je čista patetika (a i dobar dio komentara nije daleko).

Distributed Computing Statistics for Croatia http://goo.gl/5b6Q5W
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Bitcoin nakon dugo vremena ispod 9.000 dolara

Iskusni znaju da je ovo pravo vrijeme za ulaganje. Nije ovo nikakav krah, ovo je normalni godišnji ciklus ... E moj narodu ...

King in the castle, king in the castle ...
 
9 0 hvala 0
15 godina
offline
Bitcoin nakon dugo vremena ispod 9.000 dolara

haha panika pa svi prodaju...bozesacuvaj...cekam samo donju granicu pa se kupuje!!

Intel Core i7 980x @4.2 GHZ, Asus P6T, 12 GB DDR3 1600, Radeon 2x6970 CrossFire,Samsung T260, vertex2 60gb + 4x2TB WD BLACK
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Bitcoin nakon dugo vremena ispod 9.000 dolara

Eto ga ispod 8,000$

 
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Bitcoin nakon dugo vremena ispod 9.000 dolara

Bo'me je u slobodnom padu. Mozda se jos trzne...

Sve u svemu bas je lijepo ovo promatrati u 'popcorn mode-u'.

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Bitcoin nakon dugo vremena ispod 9.000 dolara

 

Onima kojima se nešto i može objasniti ne treba ništa niti objašnjavati. Onima kojima sve treba objašnjavati ionako se ništa ne može objasniti.
 
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Bitcoin nakon dugo vremena ispod 9.000 dolara

a sada, To the moooon!!!!!

 

Zao mi je sto sam HC Hodler, jer se moglo nekoliko stotina tisuca kunica zaraditi u ova dva dana trejdom....

 

:(

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Bitcoin nakon dugo vremena ispod 9.000 dolara

U stvari bitcoin ne bi trebao puno vise pasti, s obzirom da je cijena mineanja jednog bitcoina oko 7,000$.

A opet, ako padne ispod, mozda napokon padnu cijene grafickih kartica

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Bitcoin nakon dugo vremena ispod 9.000 dolara
Odlično!
Sad kad sve padne,kupujem ko blesav,za par mjeseci prodam kad se opet sve digne i to je to!
Čim više BTC pada,tim bolje.Odlična prilika za šoping i masivnu zaradu u budučnosti. :D
 
1 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Bitcoin nakon dugo vremena ispod 9.000 dolara
danko99 kaže...
Odlično!
Sad kad sve padne,kupujem ko blesav...

 dok gubiš vrijeme na bug forumu i laprdaš o planovima za bogaćenje, ode on gore 

a mogao si ga uzeti po 7.700 zelembaća

15 godina
offline
Bitcoin nakon dugo vremena ispod 9.000 dolara

Prerano je jos uvijek govoriti o nekakom padu/propasti kriptovaluta......  statisticki, pocetkom nove godine uvijek pada zadnjih par godina (Bitcoin), a i te spike o "balonima" i "tulipanima" slusamo jos od 2009. god. tako da ste vec dosadni s time, a najbolje od svega mi je kako tu neki kao da su popili svu pamet ovoga svijeta, sve neki vrsni analiticari, proroci, ekonomiste i sto sve ne. Sto bi se reklo, "give me a break"........

 

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Bitcoin nakon dugo vremena ispod 9.000 dolara
A dignut će se jer će oni koji sada prodaju ponovo kupovati kad dođe na 18000?
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Bitcoin nakon dugo vremena ispod 9.000 dolara

LogicusMPS ti si ko i ja.

 

Hodler koji potajno u sebi želi da sve ode u klinac. Jbmte živote....

 

Inače, okej su im ovi koji sad idu investirat. Sve je to krasno dečki, al kad ti je višak novaca VEĆ u altovima koji su buć...Eeee...

 

Odakle braćo moja mila  ???

 

 

Visak kaže...
A dignut će se jer će oni koji sada prodaju ponovo kupovati kad dođe na 18000?

 Klasika....Greed...The oldest trick in the world.

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.2.2018 15:27 (DarthMarkus).
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Bitcoin nakon dugo vremena ispod 9.000 dolara

U otprilike 3 sata je narastao 800$. S 8025 na 8859$. Znači ništa od grafuljica, još 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Bitcoin nakon dugo vremena ispod 9.000 dolara
pqweasdyxc kaže...

U otprilike 3 sata je narastao 800$. S 8025 na 8859$. Znači ništa od grafuljica, još 

 Dovraga i bestraga.

15 godina
odjavljen
offline
Re: Bitcoin nakon dugo vremena ispod 9.000 dolara
pqweasdyxc kaže...

U otprilike 3 sata je narastao 800$. S 8025 na 8859$. Znači ništa od grafuljica, još 

 Niti Rimsko carstvo nije palo preko noci

9 godina
offline
Re: Bitcoin nakon dugo vremena ispod 9.000 dolara
Mrgud Veliki kaže...
pqweasdyxc kaže...

U otprilike 3 sata je narastao 800$. S 8025 na 8859$. Znači ništa od grafuljica, još 

 Niti Rimsko carstvo nije palo preko noci

 Ali je palo... 

16 godina
offline
Re: Bitcoin nakon dugo vremena ispod 9.000 dolara
lovac82 kaže...

Prerano je jos uvijek govoriti o nekakom padu/propasti kriptovaluta......  statisticki, pocetkom nove godine uvijek pada zadnjih par godina (Bitcoin), a i te spike o "balonima" i "tulipanima" slusamo jos od 2009. god. tako da ste vec dosadni s time, a najbolje od svega mi je kako tu neki kao da su popili svu pamet ovoga svijeta, sve neki vrsni analiticari, proroci, ekonomiste i sto sve ne. Sto bi se reklo, "give me a break"........

 Statistički, početkom nove godina, uvek pada. Samo s tom malom razlikom što je taj pad prošle godine bio sa $1070 na $800 (~25%), a godinu pre toga sa $460 na $380 (20%), dok je ovog puta rekordno visoka cena, neposredno pred pad, bila nešto ispod $20000, a danas nešto ispod $8000 (pad od 60%). Neću da se pravim da znam mnogo o tematici, ali nisam siguran da je baš u pitanju ista stvar. 

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
11 godina
offline
Re: Bitcoin nakon dugo vremena ispod 9.000 dolara
DarthMarkus kaže...
pqweasdyxc kaže...

U otprilike 3 sata je narastao 800$. S 8025 na 8859$. Znači ništa od grafuljica, još 

 Dovraga i bestraga.

 nemojte se previše žalostiti, bar ću ja otplatiti svoju 1070 kak sam planirao 

12 godina
offline
Bitcoin nakon dugo vremena ispod 9.000 dolara

Ne mora past.

 

Samo da se stabilizira i da prestane taj fake pump od kvazi mjenjačnica/burzi. Regulative tkđ. ne bi uopće loše došle.

 

Ono, da se ljudi počnu bavit samom investicijom, a ne da se navlače na "kocka" zaradu i pohlepu.

 

picajzla0707 kaže...
DarthMarkus kaže...
pqweasdyxc kaže...

U otprilike 3 sata je narastao 800$. S 8025 na 8859$. Znači ništa od grafuljica, još 

 Dovraga i bestraga.

 nemojte se previše žalostiti, bar ću ja otplatiti svoju 1070 kak sam planirao 

 Ja 1080ti prodao za 5 soma prije koji mj.

 

Majmun...

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.2.2018 15:58 (DarthMarkus).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Bitcoin nakon dugo vremena ispod 9.000 dolara
ha ha neki su se na brzinu obogatili a neki osiromšili,a neki su poduzetnici javno tvrdili da će mu cijena biti i do 100 000 dolara
nije važno sudjelovati važno je pobijediti
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Bitcoin nakon dugo vremena ispod 9.000 dolara

Ja samo čekam Johna da pojede  na tvu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Bitcoin nakon dugo vremena ispod 9.000 dolara
DarthMarkus kaže...

Ja samo čekam Johna da pojede  na tvu.

 Bome baš sam to htio napisat, preteko si me.

Darth Vader
16 godina
neaktivan
offline
Bitcoin nakon dugo vremena ispod 9.000 dolara

Bankaroidi ruše Bitcoin

 

Random chance seems to have operated in our favor.
Moj PC  
0 2 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Bitcoin nakon dugo vremena ispod 9.000 dolara
blackalbum kaže...
ha ha neki su se na brzinu obogatili a neki osiromšili,a neki su poduzetnici javno tvrdili da će mu cijena biti i do 100 000 dolara

 

Odakle znaš da neće ?

 

7 godina
protjeran
offline
Re: Bitcoin nakon dugo vremena ispod 9.000 dolara
blackalbum kaže...
ha ha neki su se na brzinu obogatili a neki osiromšili,a neki su poduzetnici javno tvrdili da će mu cijena biti i do 100 000 dolara

 Dapace, jedan financijski mag je govorio o 500k, ali da ce on izaci iz biznisa kad bude 100k 

16 godina
odjavljen
offline
Re: Bitcoin nakon dugo vremena ispod 9.000 dolara
NeroX kaže...

Uz sve nove exchanove, aplikacije za kupovanje i prodavanje bitcoina, ovo će biti godina dobra za crypto, a tko misli da neće nek se vrati u pećinu i nastavi plaćat bankama njihov danak

 

Danak? Mislis na tih par eura sto mi mjesecno uzmu za vodjenje racuna? Ili na tocno 1 euro provizije koji uzmu na 500 eura sto posaljem starcima? Ti ljudi koji rade po bankama - zastitari, sluzbenici, informaticari, tete koje peru toalete - oni bi trebali raditi za hvala ili tapsanje po ramenu? Ili pak mislis na kamate na kredite? To bi valjda trebalo funkcionirati po principu "neka vraca tko kako hoce i moze"?

Djeco, ljudi, dajte prestanite kenjati. Ne postoji apsolutno nista iznad monetarnog sustava. Sve na ovom svijetu se vrti oko novca i nista se ne vrti bez novca. Vi mislite da je Satoshi (tko god bio on ili oni) uspio pronaci nesto sto ce zajebati sve te puste banke i vlade? Da oni sad svi sjede i misle "alal mu cufta sto nas je zajebo"? Mali tremor se osjetio na podrucju kriptovaluta i vrijednost je pala drasticno. Zamisli da danas-sutra jedan Putin kaze kako misli da su kriptovalute losa stvar i da ce ih zabraniti? A on ih moze zabraniti ujutro prije nego ga prebaci iz jedne nogavice u drugu.

 

Vidi, ja na racunu trenutno imam odredjenu svotu novca. Ujutro kad se probudim ta cifra ce biti ista. Do sutra navecer ce se umanjiti za onoliko koliko potrosim u trgovini. Kad dodje 21 ili 22. u mjesecu iznos ce skociti za onoliko koliko mi sjedne place. Jel ti znas koliko ce ujutro vrijediti tvoji coini?

Ajde mi sad, molim te, objasno u kakvoj sam ja to tocno pecini i kakav danak ja to placam? Ti koji imas 21 godinu i u zivot se razumijes kao i rambox u pravopis. Ti kad si se rodio vecina nas je "davno" prije toga napisala svoje prve linije koda ili sjebala prvu graficku (Stjepanj). Bitcoin hype i zarada uglavnom i potice od takvih kao sto si ti - ljudi koji traze revoluciju a ne znaju kako drzava funkcionira, ljudi koji traze rjesenje problema koji ne znaju artikulirati i nisu uopce sigurni o cemu se radi ali znaju da je negdje netko nesto rekao o zlim bankama. O zagovornicima potpune anonimnosti da ne govorim. Ali tu su isto najglasniji oni koji u zivotu nisu kupili uglavnom nista vrijednije ili uzbudljivije od graficke kartice. Sta drzava ima znati da sam ja kupio graficku, ne?

Tih tvojih 50 ili 500 kn koje si ulozio ce netko staviti u svoj dzep. Mozda i ti nesto zaradis ali to ce biti na grbu nekog drugog nesretnika - nekoga koji je kasno shvatio da brod tone.

Prije koji mjesec jedan forumas je slavodobitno utvrdio kako za njega ne postoji nikakav rizik - on ima mehanizme automatske prodaje ako vrijednost padne ispod odredjene granice. Suludo nerazumijevanje problematike. Pa kako je onda moguce da silni burzovni mesetari propadnu - oni koji imaju pred sobom 10-15 monitora, vrte vrhunski softver za realtime analizu svega i svacega? Ali eto, on "ima mehanizam". Taj mehanizam ce raditi samo ako netko hoce kupiti to sto ti prodajes - a za to nikad nema garancije. Kad vrijednost pocne padati - netko ce sigurno izgubiti.

 

 

Freak Show Inc.
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.2.2018 23:18 (Friday).
12 godina
offline
Bitcoin nakon dugo vremena ispod 9.000 dolara

Petko ti kralj svemira.

 

Ovakav rekt će se još dugo pamtiti po forumu.

 

Ljudi jbte budite iskreni - volite duplanje/utrostručavanje/udesterostručavanje novca. Nemojte srat o nekoj anarhiji, borbi protiv banaka, Soroša etc.


Te fore mogu popušit jedino likovi s Karamarkovim IQ-om.

 

NeroX kaže...

Uz sve nove exchanove, aplikacije za kupovanje i prodavanje bitcoina, ovo će biti godina dobra za crypto, a tko misli da neće nek se vrati u pećinu i nastavi plaćat bankama njihov danak

 

Sreća pa su svi kripto exc. mule. Nikakvog danka jelte ?

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.2.2018 3:41 (DarthMarkus).
Moj PC  
6 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Bitcoin nakon dugo vremena ispod 9.000 dolara
Friday kaže...

 

ljudi koji traze revoluciju a ne znaju kako drzava funkcionira, ljudi koji traze rjesenje problema koji ne znaju artikulirati i nisu uopce sigurni o cemu se radi ali znaju da je negdje netko nesto rekao o zlim bankama.

 

 

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice