Bitcoin nakon dugo vremena ispod 9.000 dolara

poruka: 178
|
čitano: 47.589
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bitcoin nakon dugo vremena ispod 9.000 dolara".
16 godina
protjeran
offline
Bitcoin nakon dugo vremena ispod 9.000 dolara

Evo, bitcoin je u svom "eksponencijalnom padu" upravo skočio iznad $11k. Tko je kupio na $9k (naslov ove teme), uknjižio je solidnih 22% profita. A onaj tko je kupio na $6k (najniža vrijednost nedavno) je već blizu 100%.

Distributed Computing Statistics for Croatia http://goo.gl/5b6Q5W
 
7 0 hvala 0
15 godina
online
Bitcoin nakon dugo vremena ispod 9.000 dolara

Istinu za volju, cinjenica je da vecina portala koji su inace protiv svega sto ima bilo kakve poveznice s IT-om ili konkretno sada Bitcoinom prenose samo lose vijest (ovaj zadnji pad), a upitajte se zasto ne prenose ovaj rast od tog nedavnog pada (konkretno sa 6-7K na 10-11K)??????

 

Pa naravno da ne prenose "pozitivne vijesti" kada su to propagandisticki site-ovi, a vi pobornici toga koji poredite kraj 2017 s pocetkom 2018 umjesto da sagledate situaciju od 2009 god pa do dana danasnjega ali da, pa ne mozete kada je upravo to jedan od temelja (period dogadaja koji vama pase) na kojem se zasnivaju vase kojekakve propagande, manipulacije, predrasude, demagogije itd (bilo politicke, bilo financijske prirode ili u drustvu opcenito).

 

Vi ste nista doli rak rana modernog drustva (cenzure, blokade, ratovi, neprihvacanje, mrznja, predrasude itd.).

 

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.2.2018 0:17 (lovac82).
Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Bitcoin nakon dugo vremena ispod 9.000 dolara
lovac82 kaže...

Istinu za volju, cinjenica je da vecina portala koji su inace protiv svega sto ima bilo kakve poveznice s IT-om ili konkretno sada Bitcoinom prenose samo lose vijest (ovaj zadnji pad), a upitajte se zasto ne prenose ovaj rast od tog nedavnog pada (konkretno sa 6-7K na 10-11K)??????

 

 

Ti hoces reci da internetski prostor nije bio dovoljno zatrovan bitcoin sranjima u zadnjih godinu dana? Stvarno??? Pa gdje god se okrenes netko drobi o pizdarijama iz te sfere, bilo da je rijec o hashrate-u gpu-a, bilo da je rijec o plocama koje imaju 70 pciex slotova, bile to "easy money" price... A jebeni hajp od kojeg se svima bljuvalo da ne spominjem.

"DOCI CE DO MILIJUN DOLARA!!!!!!!!!!!!!!". Pa nek dodje, dajte se jebite vise s time - zaradite koliko god mozete samo nam se vec skinite s one stvari.

 

Zapravo, evo znatizeljan sam - zasto nam te stranice ne prenose rast od zadnjeg pada? Sigurno ih banke placaju jer su apsolutno prestravljene "cinjenicom" da bitcoin (kriptovalute, generalno) postoji i da su sad potpuno nemocne. Evo bas me zanima tvoje objasnjenje jer posve je evidentno da bi drustvo imalo nemjerljivu korist od te informacije.

 

O jebo te led...

Freak Show Inc.
16 godina
offline
Bitcoin nakon dugo vremena ispod 9.000 dolara

Zapali pljugu ako pusis, pokreni rudnik i opusti se...

 

:)

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
Moj PC  
9 0 hvala 0
8 godina
offline
Bitcoin nakon dugo vremena ispod 9.000 dolara

Pa daj da doživimo da raste bar 2 tjedna u komadu (i da se ne strmopizdi onda), pa možemo diskutirati. Jbt čim vam kriplo malo skoči ponašate se ko da ste dobili šut heroina.
Evo da reknem nešto pozitivno: ovo za sada nije eksponencijalni (nerealan) rast kao prije, što je dobro za btc. Ako krene prenaglo rast, znate što slijedi.

No, i dalje je u onim gabaritima ukupnog pada, samo ovo liči na stabilizaciju (što je opet dobro za btc). Kad bi se polako popeo na npr 12K, a poslije toga ne bi naglo roknuo, to miriše na neku trajniju stabilizaciju možda čak i iznad 5K. Što je dobro za btc (ali nije za kockare). Još je prerano za bilo što govoriti obzirom na dosadašnju shizofreniju tečaja.

 
0 2 hvala 0
11 godina
offline
Re: Bitcoin nakon dugo vremena ispod 9.000 dolara
Pripremas si odstupnicu... mudro
15 godina
odjavljen
offline
Bitcoin nakon dugo vremena ispod 9.000 dolara

Dobro. Nije lose... Eto na kvotu 2x je uvijek dobitak blizu 100% (ili ravno 100%, ako nema man. troskova).

Ispricavam se na mogucoj pogresci, jer se nisam kladio u kladionici vec min. 10ak godina...

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.2.2018 2:49 (Mrgud Veliki).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Re: Bitcoin nakon dugo vremena ispod 9.000 dolara
Friday kaže...
Ti hoces reci da internetski prostor nije bio dovoljno zatrovan bitcoin sranjima u zadnjih godinu dana? Stvarno??? Pa gdje god se okrenes netko drobi o pizdarijama iz te sfere, bilo da je rijec o hashrate-u gpu-a, bilo da je rijec o plocama koje imaju 70 pciex slotova, bile to "easy money" price... A jebeni hajp od kojeg se svima bljuvalo da ne spominjem.

"DOCI CE DO MILIJUN DOLARA!!!!!!!!!!!!!!". Pa nek dodje, dajte se jebite vise s time - zaradite koliko god mozete samo nam se vec skinite s one stvari.

 Ovo podsjeća na Index ekipu koja čita sve Big Brother članke i onda ispod kao ljutito komentira "jebo vas Big Brother više". Web-portali će ti sigurno nastaviti servirati sadržaj koji klikćeš, čitaš i komentiraš jer je očigledno da si za isti itekako zainteresiran.

Distributed Computing Statistics for Croatia http://goo.gl/5b6Q5W
14 godina
offline
Re: Bitcoin nakon dugo vremena ispod 9.000 dolara
Zechina kaže...

Pa daj da doživimo da raste bar 2 tjedna u komadu (i da se ne strmopizdi onda), pa možemo diskutirati.

 raste 5 godina u komadu , to što si ti jedan od  koji su uložili na 15-20k je tvoj problem 

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.2.2018 12:00 (loky4i4).
14 godina
offline
Re: Bitcoin nakon dugo vremena ispod 9.000 dolara
loky4i4 kaže...
Zechina kaže...

Pa daj da doživimo da raste bar 2 tjedna u komadu (i da se ne strmopizdi onda), pa možemo diskutirati.

 raste 5 godina u komadu , to što si ti jedan od  koji su uložili na 15-20k je tvoj problem 

 Nije uložio ali se vjerojatno grize jer nije :)

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S
8 godina
offline
Re: Bitcoin nakon dugo vremena ispod 9.000 dolara
EZY-E kaže...
loky4i4 kaže...
Zechina kaže...

Pa daj da doživimo da raste bar 2 tjedna u komadu (i da se ne strmopizdi onda), pa možemo diskutirati.

 raste 5 godina u komadu , to što si ti jedan od  koji su uložili na 15-20k je tvoj problem 

 Nije uložio ali se vjerojatno grize jer nije :)

 

Ako se vi volite kockati, onda bi trebao i cijeli svijet? Trebao bih se gristi jer se ne kladim i ne pušim novce na tome da bi jednom mjesečno / godišnje dobio neku siću i "svima pokazao"?
Pa tako vi djelujete. Ideja btc nije da bi ovisnicima dao novi šut i da ste u "to the moon" deliriju čim tečaj počne rasti, već da postoji rel. stabilna digitalna valuta, neovisna o manipulaciji postojećih centara moći. Nažalost, tome još nije ni blizu. Zato umjesto ozbiljnih ulagača imamo svu moguću kramu ilegalne aktivnosti, špekulanata, kockara i - balkanishe vulgaris "znalaca".

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.2.2018 16:37 (Zechina).
16 godina
odjavljen
offline
Re: Bitcoin nakon dugo vremena ispod 9.000 dolara
Vortac kaže...

Web-portali će ti sigurno nastaviti servirati sadržaj koji klikćeš, čitaš i komentiraš jer je očigledno da si za isti itekako zainteresiran.

 

Je, vec sam pisao o tom "fenomenu" koji koristis u odgovoru. Apsolutno ne postoji nesto sto bi ljudi prihvatili da ti se ne svidja - ili je u pitanju ljubomora/zavist/jal ili, eto, interes potajice... Znaci pravilo je od sada na dalje - tko god kaze da mu se bitcoin ne svidja zapravo mu se svidja i ljubomoran je na ovu super-uspjesnu ekipu koja je davno znala kad treba uloziti pa sad komentira po forumu sa svojih jahta na sejselima...

Idem si sad nasipati habanera u oko da zaboravim na ovo sranje koje sam procitao

Freak Show Inc.
16 godina
protjeran
offline
Re: Bitcoin nakon dugo vremena ispod 9.000 dolara
Friday kaže...

Je, vec sam pisao o tom "fenomenu" koji koristis u odgovoru. Apsolutno ne postoji nesto sto bi ljudi prihvatili da ti se ne svidja - ili je u pitanju ljubomora/zavist/jal ili, eto, interes potajice... Znaci pravilo je od sada na dalje - tko god kaze da mu se bitcoin ne svidja zapravo mu se svidja i ljubomoran je na ovu super-uspjesnu ekipu koja je davno znala kad treba uloziti pa sad komentira po forumu sa svojih jahta na sejselima...

Idem si sad nasipati habanera u oko da zaboravim na ovo sranje koje sam procitao

Šmrc, i mene je ganulo ovo.

Evo, specijalno za tebe, jedan Youtube video da te malo utješi: Marko Polo predstavlja papirnati novac vođstvu tadašnje Mletačke Republike. Nije im se svidio :(

 

Distributed Computing Statistics for Croatia http://goo.gl/5b6Q5W
12 godina
offline
Re: Bitcoin nakon dugo vremena ispod 9.000 dolara
Vortac kaže...

Evo, bitcoin je u svom "eksponencijalnom padu" upravo skočio iznad $11k. Tko je kupio na $9k (naslov ove teme), uknjižio je solidnih 22% profita. A onaj tko je kupio na $6k (najniža vrijednost nedavno) je već blizu 100%.

Profit gledaš prije il poslije poreza i svih ostalih trošarina?

Što se uvijek priča o profitu? Ovo je non-zero sum game, a svi se vrte kao da je free money za sve, pa grabi grabi dok nije nestalo.

Malo ću ja, tko je kupio dionice Applea u 1997-oj danas bi bio veoma bogat. I šta to ikom znači što sam rekao? Ima li ikakvu vrijednost ta informacija? Nema, hrpa sranja isto kao što ti brojiš.

 

Ubi bene, ibi patria.
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.2.2018 12:42 (Et_Tu_Brute?).
13 godina
offline
Re: Bitcoin nakon dugo vremena ispod 9.000 dolara
Et_Tu_Brute? kaže...

Profit gledaš prije il poslije poreza i svih ostalih trošarina?

Što se uvijek priča o profitu? Ovo je non-zero sum game, a svi se vrte kao da je free money za sve, pa grabi grabi dok nije nestalo.

Malo ću ja, tko je kupio dionice Applea u 1997-oj danas bi bio veoma bogat. I šta to ikom znači što sam rekao? Ima li ikakvu vrijednost ta informacija? Nema, hrpa sranja isto kao što ti brojiš.

 

 Profit je taj sto je netko tko je kupio 1BTC kad je bio na 6k$, danas moze kupit Rolex Submariner sa tim jednim Bitcoinom, nov u ducanu. Ili recimo neke skupe slusalice itd. Dionicama tesko da se to moze, a HRK jos manje da mozes kupit za 30k kn novi Rolex. Tu je razlika BTC i ostalih cuda za ulaganje. Ili ako hoces mozemo mjerit u zlatu, tad je npr. mogao kupit 100g zlata, danas moze 200g zlata (ne pratim cijenu zlata tocno, cisto da se dobije ideja), koje bilo kada moze pretocit u kune, eure ili dolare i to zasad bez oporezivanja.

 

I meni ima vrijednost ta informacija, nisu sranja vec samo kako tko tumaci, tebi je to sranje, nekome nije. Ne generaliziraj jer dionice nisu ni priblizno isto sto i Bitcoin.

Di2 & EPS FTW!
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.2.2018 12:57 (ivanoile).
12 godina
offline
Re: Bitcoin nakon dugo vremena ispod 9.000 dolara
ivanoile kaže...
.

 

 Profit je taj sto je netko tko je kupio 1BTC kad je bio na 6k$, danas moze kupit Rolex Submariner sa tim jednim Bitcoinom, nov u ducanu. Ili recimo neke skupe slusalice itd. Dionicama tesko da se to moze, a HRK jos manje da mozes kupit za 30k kn novi Rolex. Tu je razlika BTC i ostalih cuda za ulaganje. Ili ako hoces mozemo mjerit u zlatu, tad je npr. mogao kupit 100g zlata, danas moze 200g zlata (ne pratim cijenu zlata tocno, cisto da se dobije ideja), koje bilo kada moze pretocit u kune, eure ili dolare i to zasad bez oporezivanja.

 

I meni ima vrijednost ta informacija, nisu sranja vec samo kako tko tumaci, tebi je to sranje, nekome nije. Ne generaliziraj jer dionice nisu ni priblizno isto sto i Bitcoin.

Aludiranje sto sam dionice spomenuo, mogao sam i reći "a da si kupio bitcoin prije par godina, danas bi bio bogat".

Možda si me krivo shvatio, nisam uspoređivao trgovanjem dionica i bitcoina, pa prednosti jednog i drugog. Nego da se bitcoinu spominje sam win, win ez money pa si naivce navuču da dignu vrijednost. Pa portali počnu pisat all the fucking time o bitcoinu, pa njih počnem izbjegavat, pa nemogu kupiti jebenu grafičku na normlanoj cijeni zbog rudarenja. Odem na forum i odmah vidim 10 tema za bitcoin i u svakoj svi masovno zarađuju i špekuliraju. Nisam još vidio od svih pustih tema da je netko izgubio na kriptovalutama. Sve je imao bi ovoliko love da si napravio to i to, to mi znači ko prošlogodišnji broj za dobit eurojackpot.

 

Ubi bene, ibi patria.
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.2.2018 13:24 (Et_Tu_Brute?).
13 godina
offline
Bitcoin nakon dugo vremena ispod 9.000 dolara

Ja sam izgubio(scamovi + los tajming) i dobio novac, u omjeru u kojem mi je prihvatljivo, tako da mi je svejedno sto god nasi portali ili strani pisali o Bitcoinu. Ispuhivanje ovog balona ce dovest do novih problema, na svjetskoj razini, ali ako vec se moze zaraditi, zasto ne.

 

Nit' sam zaradio za auto nit' za kucu, ali kao student sam zaradio dovoljno da neke stvari sam sebi kupim (i kupio sam, bez problema), a i malo iskustva stekao jer dosta stvari funkcionira kao dionice (analize itd.).

 

Ali po meni vrijedi isto kao i za novac, danas novac vrijedi najvise, sutra vec manje vrijedi...

Di2 & EPS FTW!
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Bitcoin nakon dugo vremena ispod 9.000 dolara
loky4i4 kaže... 

 lik je prejak , baš mu pristaje karamarkov nadimak  kaže btc će se stabilizirati na <5k$ hahah a stabilizirao se na nekih 9k i tek će početi rasti , molim te kad si tako siguran u pad na 5k$ shortaj btc pa zaradi 

loky4i4 kaže...

ti pričaš o poniranju na niže od kad je "puko" pa mi reci gdje vidiš to poniranje ? usporedi mi od 2014 do 2018 cijenu btca po mjesecima pa da vidimo koliko ponire  smiješan si, nemaš pojma o čemu pričaš i ne znam samo zašto trošim vrijeme na loše trollove

arhiviraj si ovaj post ,pa pogledaj idući mjesec u ovo doba kolika je cijena 

 

https://www.bug.hr/forum/post/komentari-clanaka-bughr/bitcoin-nakon-dugo-vremena-ispod-9000-dolara/5599364.aspx

Evo prošlo je mjesec dana (u pitanju je bila veljača od 28 dana, danas je 30/31 dana - prošla ponoć kad pišem).
Zalud ovom i sličnima vrijeđanja, selektivna tumačenja vremenskog perioda i hiperoptimistične prognoze.
Da ponovimo gradivo: od kraja Q42017 kad je kontrolirano narasao i pukao balon, btc ponire. Believeri uspoređuju cijenu od 2016. i ranije.
Da se citiram: "Od 2013. do konca prošle godine imaš horizontalnu crtu, i onda balonček."
Ovdje je moj post koji je izazvao reakciju: prenio sam neke slike koji i nepismenom objašnjavaju trend nakon puknuća balona btc u Q42017:
Ovo su slike, i ova sad najnovija. Slike govore više od riječi. Razumnima.
http://i68.tinypic.com/1ilv75.png  http://i67.tinypic.com/2vtct5f.png
http://i63.tinypic.com/nod72b.png

 
 
 
Prije 30 dana (oko 20h) je btc vrijedio cca 8800$, sad je cca 8200$. Obzirom na fluktuacije zbog spekulacija, vrijednost stalno skače gore-dole ali ukupno, polagano ponire.


Kao što vidimo, Bitcoin i dalje ponire - ništa neočekivano, osim za nerealno optimistične kockare i vjernike u čudesa.
U stvari, izašli su podaci koji potvrđuju da je btc sofisticirana globalna prijevara, koja u praksi onemogućuje rast btc čak i uz horde "believera", kockara, terorista i kriminalaca.
https://en.wikipedia.org/wiki/Mt._Gox
Mt.Gox, btc mjenjačnica, od 2010.-2014. je hendlala 70% svih btc transakcija globalno. Od početka do 2014. je "gubila" btc na različite načine, ukupno im je "nestalo" 850000 btc. Kad bi BTC vrijedio 10K$, to bi ukupno bilo 8,5 MILIJARDI $. Od tih novaca je "pronađeno" 200K btc, do sad upumpano 40K btc. I posljedično rušilo btc.
https://btcmanager.com/return-of-the-bearwhale-fifth-of-mt-goxs-missing-bitcoin-dumped/
Od tada do danas, ti "nestali" btc se upumpavaju svako malo kad btc naraste i izvlači se pravi novac, na račun naivaca koji ulažu pravi novac u btc.
Mt.Gox je samo najveći i najpoznatiji primjer.
A nisam ni spomenuo tisuće tzv alt kripto valuta, za koje je, za dobar dio, već na prvi pogled jasno vidljivo da su u startu obične prijevare naivaca. Ali ravnopravno sudjeluju u "kriptovalutnom tečajnom sustavu" sa btc.
Dakle, tečaj danas - što se bitnog promijenilo? Ništa. Dok si začetnici ove sheme ne isplate "uloženo", a uz Satoshijeve itd bitcoine/altcoine, može se tek pretpostavljati je li riječ o slijedećih par stotina tisuća ili par milijuna "osiguranih" btc.
Prevedeno: desecima milijuna ili (vjerojatnije) milijardama $ koje naivni "ulagači" tek trebaju isplatiti organizatorima sheme.
Pa vi rudarite i "investirajte".

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.3.2018 2:02 (Zechina).
16 godina
odjavljen
offline
Bitcoin nakon dugo vremena ispod 9.000 dolara

DOCI CE DO MILIJUNA!!!!!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Freak Show Inc.
 
2 0 hvala 1
14 godina
offline
Bitcoin nakon dugo vremena ispod 9.000 dolara

E moj Zeko, "analiza" ti je poprilično blesava.

 

Drži se ti podalje od kriptovaluta i burzi općenito, skupa s onima koji očekuju stanove kroz godinu dana.

Battlelog: [deda] lubosaur
 
4 1 hvala 0
8 godina
offline
Re: Bitcoin nakon dugo vremena ispod 9.000 dolara
eevek kaže...

E moj Zeko, "analiza" ti je poprilično blesava.

 

Drži se ti podalje od kriptovaluta i burzi općenito, skupa s onima koji očekuju stanove kroz godinu dana.

 

A sad si ga ti istovario samo zato da bi nešto istovario.

Tipičan "hodler", možeš mu dirati u sve ali ne spominji mu Mt.Gox i g. Ponzija. 

 

12.2.2018. :

loky4i4 kaže... 

 stabilizirao se na nekih 9k i tek će početi rasti 

arhiviraj si ovaj post ,pa pogledaj idući mjesec u ovo doba kolika je cijena 

 

14.3.2018 :

Prije 30 dana je btc vrijedio cca 8800$, sad je cca 8200$.

 

GDJE JE TAJ STABILITET NA 9K, GDJE JE TAJ RAST U MJESEC DANA?

 

Za vas "hodlere":

Kako će to samo Kobayashi i u kojem roku utopiti preostalih Mt.Goxovih cca 160K btc  (cca MILIJARDU $) a da BTC to ne osjeti - da ne potone posljedično (kao 2014.-te, od samo <40K)? Ako i kad preživi, koliko će BTC-u trebati da se nakon toga stabilizira i počne rasti? 2030.-te ćeš si isplatiti to što si uložio, ako?
Recimo da lik opet tek svake 3 godine ispuca po 40K, opetovano ruši tečaj i još da to sve, nekako, BTC preživi. To ti je slijedećih (4x3K) 12 godina, znači 2018+12=2030.

I to samo od Mt.Gox/Kobayashijevih "nestalo/pronađenih" 160K btc. Do sada je naokolo "nestalo/hakirano" 10x toliko; bar polovica toga se još nije utopila za $. Bez osnivačkih Hitoshijevih btc.


Btw, evo što si ti napisao 2.2.2018. :
Cijena mu je pala gdje je i trebala biti, možda treba čak i do $6500-7000 da nastavi normalno bez padobranaca.

 

Ja napišem skoro pa isto (12.2., lagano se korigirao 18.2.), samo iz perspektive voajera a ne "ulagača" i sad je moje blesavo a tvoje pametno - jer ti očekuješ "to the moon" dugoročno.

 

12.2. :

Uostalom, imaš graf ukupnog kretanja btc od početka, nepismenom (a razumnom) je trebalo biti jasno što se zbiva i kako će završiti. Jedino što se nije znalo hoće li pući na 10, 15 ili 20K. Kao što sad možeš znati da će se stabilizirati (ako uopće) na <5K. I da nema više nikakvog bitnog rasta uskoro (ako opet nije pump&dump prijevara) sl. par godina, jer nema odakle ni zašto (po ovim uvjetima sigurno).

18.2. :

No, i dalje je u onim gabaritima ukupnog pada, samo ovo liči na stabilizaciju (što je opet dobro za btc). Kad bi se polako popeo na npr 12K, a poslije toga ne bi naglo roknuo, to miriše na neku trajniju stabilizaciju možda čak i iznad 5K.Što je dobro za btc (ali nije za kockare). Još je prerano za bilo što govoriti obzirom na dosadašnju shizofreniju tečaja.

 

14 godina
offline
Re: Bitcoin nakon dugo vremena ispod 9.000 dolara
Zechina kaže...

GDJE JE TAJ STABILITET NA 9K, GDJE JE TAJ RAST U MJESEC DANA? 

 prvo nauči pisati, drugo di si bio prije 10 dana LOL 

8 godina
offline
Re: Bitcoin nakon dugo vremena ispod 9.000 dolara
loky4i4 kaže...
Zechina kaže...

GDJE JE TAJ STABILITET NA 9K, GDJE JE TAJ RAST U MJESEC DANA? 

 prvo nauči pisati, drugo di si bio prije 10 dana LOL 

 

I nije te sram nakon svega, već i dalje trolaš? Moram te opet citirati?
"Čega se pametan srami budala se istim ponosi". 
Hajde, molim te, objasni čovječanstvu kako se to Bitcoin stabilizirao na 9000$ i raste?

14 godina
offline
Re: Bitcoin nakon dugo vremena ispod 9.000 dolara
Zechina kaže...

 

Uostalom, imaš graf ukupnog kretanja btc od početka, nepismenom (a razumnom) je trebalo biti jasno što se zbiva i kako će završiti. Jedino što se nije znalo hoće li pući na 10, 15 ili 20K. 1. Kao što sad možeš znati da će se stabilizirati (ako uopće) na <5K. 2. I da nema više nikakvog bitnog rasta uskoro (ako opet nije pump&dump prijevara) sl. par godina, jer nema odakle ni zašto (po ovim uvjetima sigurno).  

1. hmmm kao što vidimo btc je na cca 8500 pa malo matematike za tebe 9000 - 8500 je 500 , 8500 - 5000 je 3500(u najboljem slučaju za tebe) tko li je više promašio ? 

2. nikakvog bitnog rasta hmmm sa cca 6k na cca 12k je malo za tebe, ha dobro

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.3.2018 20:27 (loky4i4).
8 godina
offline
Re: Bitcoin nakon dugo vremena ispod 9.000 dolara

> 1. hmmm kao što vidimo btc je na cca 8500 pa malo matematike za tebe 9000 - 8500 je 500 , 8500 - 5000 je 3500(u najboljem slučaju za tebe) tko li je više promašio ? 

 

Kod vas kriplokockara nikad ne znaš kad su glupavi a kad se samo kvarno prave glupavi.

Daklem, ja nisam rekao da će u 30 dana btc pasti na (oko) 5000, već da je to realno gdje će se stabilizirati do slijedećeg pump&dump (prevarantskog balončića), ako ne potone do kraja.

 

Kad će se to desiti - pa po ovom trendu, 2-6 mjeseci od trenutnog (vrijednost sad pada cca 1000$/mj, ali pad usporava). Ono što mogu pretpostaviti da je sl. mjesec između 7-8K$, a za 3 mj. od danas između 6-7K$. Ako u međuvremenu skroz ne potone. I onda bi se tu trebalo konačno stabilizirati.


Ti si, s druge strane, tvrdio da se btc "stabilizirao na oko 9000 i da raste". I još uz bahato vrijeđanje, samouvjereno najavio da arhiviram post pa da se čujemo za mjesec dana.
Nakon 30 dana je tečaj btc pao 8800 na 8200.
Fulao si kao zadnji moron, i još to ne želiš ni sebi ni drugima priznati - naravno da si onda i zato kriplokockar.

 

> 2. nikakvog bitnog rasta hmmm sa cca 6k na cca 12k je malo za tebe, ha dobro

 

O čemu ti pričaš? Opet po stablu mjeriš šumu? Da, imaš period od 6.-20. 2. 2018. gdje je btc privremeno "rastao" (nakon enormnog pada).

I čemu taj isječak služi? Za samozavaravanje?
Gledaj stvari ukupno: ili od puknuća balona u 12.mj 2017. do danas (20K na trenutnih 8.5K), ili

od početka btc do danas: onda imaš ravnu crtu i balončić koji se i dalje ispuhuje.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Bitcoin nakon dugo vremena ispod 9.000 dolara
Zechina kaže...

....

 Kolega, svaka čast na hladnoj glavi i razumnim analizama baziranim na činjenicama usprkos svim ovima koji traže bas one podatke koji im odgovaraju, ali ih drugi uopće ne zanimaju.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
14 godina
offline
Re: Bitcoin nakon dugo vremena ispod 9.000 dolara
JozoBozo121 kaže...

 Kolega, svaka čast na hladnoj glavi i razumnim analizama baziranim na činjenicama usprkos svim ovima koji traže bas one podatke koji im odgovaraju, ali ih drugi uopće ne zanimaju.

 ako netko bira podatke koji mu odgovaraju onda je to zechina koji govori da je btc u padu od početka kad svi znamo da nije , bitcoin u padu ,a prošle godine u ovo vrijeme je bio 1200$ pa ja ne znam jel se vi pravite ludi ili stvarno to i jeste

16 godina
online
Re: Bitcoin nakon dugo vremena ispod 9.000 dolara
Bitcoin je u padu poslednja dva i po meseca. Bila je priča "prebrzo je narastao u kratkom periodu, pa je zato pao, stabilizovaće se pa će opet rasti"; sledeća priča je bila "pao je jer svake godine padne oko Nove godine, zna to da potraje i do kineske NG, ali posle će da se oporavi"; kineska Nova došla i prošla pre mesec dana, kriptovalute i dalje klize nadole: "Kakav pad, pa pre xy vremena je vredeo manje nego danas!"

Koliko ja pratim, bitcoin je u poslednja tri meseca došao na $19500, pa pao na $11000, pa se oporavio do $15000, pa su ga spašavali na $6000, nakon čega se privremeno vratio do $11000, a sada ponovo klizi nadole, i trenutno je na $7900.

Nekada je zaista vredeo i manje od $1, ali mislim da to više nikome nije relevantno.
WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice