Burnout Paradise Remastered najprije na konzolama

poruka: 3
|
čitano: 1.901
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Burnout Paradise Remastered najprije na konzolama".
15 godina
offline
Burnout Paradise Remastered najprije na konzolama

Pored Need for speed undenground 2 jedna od najdražiš utrka. Nedavno sam gledao da kupim orginal, al nisam (prvi put sam igrao ), pričekat ču da vidim kako če ovo ispasti, nadam se da neče uprskati .

 još uvjek ponekad poslušam jedan od najboljih

S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Burnout Paradise Remastered najprije na konzolama

Mikrotransakcije!?

 

To nebi ni štapom dirao.

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Burnout Paradise Remastered najprije na konzolama

igrao original, i prezadovoljan sam bio sa njim, pogotovo jer sam igrao svaki burnout koji je došao nakon što sam dobio ps2, a kako sam se prebacio na pc i plejka nije radila više, nisam više imao mogućnosti da to igram...

dok sam čuo da dolazi na pc (original), presretan sam bio, jer mi je u to vrijeme plejka riknula, bio na faksu i nisam imao pristup plejki i njenom popravku, ovo mi je sjelo kao budali šamar

a burnout serijal mi je jedan od najdražih serijala racing igri koje sam imao prilike igrati

 

dok se samo sjetim zabave sa frendovima iz osnovne škole u burnout 2, joypad iz ruke u ruku, i tko će napravit veću štetu na križanju

good times :)

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice