Cijena bitcoina naglo porasla nakon dugo vremena –

poruka: 72
|
čitano: 14.855
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Cijena bitcoina naglo porasla nakon dugo vremena –".
12 godina
offline
Cijena bitcoina naglo porasla nakon dugo vremena –

Komedija živa.

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
Moj PC  
17 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Cijena bitcoina naglo porasla nakon dugo vremena –

Navali narode jos malo pa nestalo. Cekam ocitanje Bitcoin Prpica i Bugovog strucnog stozera.

Moj PC  
24 0 hvala 0
12 godina
offline
Cijena bitcoina naglo porasla nakon dugo vremena –

Ostalo je dosta Pascala na skladištu pa je Nvidia malo upumpala lovice.

 
7 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Cijena bitcoina naglo porasla nakon dugo vreme
O_O_O kaže...

Navali narode jos malo pa nestalo. Cekam ocitanje Bitcoin Prpica i Bugovog strucnog stozera.

 Hahahaha, ovo pogotovo, sve veliki strucnjaci hahahhaaha

16 godina
protjeran
offline
Cijena bitcoina naglo porasla nakon dugo vremena –

Forumaški skeptici naravno znaju bolje od investitora koji je u Bitcoin uložio 100 milijuna dolara - to je neka naivčina, a oni su eksperti

 

Što se tiče Prpića, čovjek je vrlo točno predvidio da će Bitcoin pasti minimalno do 3500 dolara i to još početkom studenog 2018. dok se cijena vrtila oko 6400 dolara. Tko se ravnao po njegovoj procjeni, definitivno je mogao dobro zaraditi.

 

Tech Radar #32, 12:45

Distributed Computing Statistics for Croatia http://goo.gl/5b6Q5W
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.4.2019 12:49 (Vortac).
 
3 4 hvala 0
12 godina
offline
Re: Cijena bitcoina naglo porasla nakon dugo vreme
O_O_O kaže...

Navali narode jos malo pa nestalo. Cekam ocitanje Bitcoin Prpica i Bugovog strucnog stozera.

 Prpa i sljedbenici.

 

Gurui za ponzi sheme. Osim što predviđaju, čitaju iz graha i djele ljubavne savjete.

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
5 godina
protjeran
offline
Re: Cijena bitcoina naglo porasla nakon dugo vreme
Vortac kaže...
Što se tiče Prpića, čovjek je vrlo točno predvidio da će Bitcoin pasti minimalno do 3500 dolara i to još početkom studenog 2018. dok se cijena vrtila oko 6400 dolara. Tko se ravnao po njegovoj procjeni, definitivno je mogao dobro zaraditi.

 Ti si mu vjerojatno brat po ovim izjavama, vidi se da ste slicni. Cijena je bila 6400 dolara i rekao je da ce pasti minimalno do 3500 dolara pa tko se ravnao po njegovoj procjeni mogao je dobro zaraditi. Sve si rekao hahahahaha

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.4.2019 13:36 (WooOt).
15 godina
offline
Re: Cijena bitcoina naglo porasla nakon dugo vreme
Kad neko investira 100 milje nije naivcina, ali pitanje je kaj je. Meni pada prvo na pamet droga. A sad investitor koji misli uložiti u nešto kaj može u jednom danu pasti ili narasti 20% radi poteza nekog drugog 'investitora', taj investitor nije ekspert nego kockar
 
6 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Cijena bitcoina naglo porasla nakon dugo vreme
Zdravek2008 kaže...
Kad neko investira 100 milje nije naivcina, ali pitanje je kaj je. Meni pada prvo na pamet droga. A sad investitor koji misli uložiti u nešto kaj može u jednom danu pasti ili narasti 20% radi poteza nekog drugog 'investitora', taj investitor nije ekspert nego kockar

 Jedan investitor znači pump and dump. To doslovno svi jbni kriptokanali, eksperti i članci vele.

 

Samo da se dovoljno kućanica navuče sad kad mu je cijena ošla gore.

 

Btw Maduro kupuje . Ono što je još zanimljivije je kako su i etherum i ltc baze odma boomali iako je jedan investitor na jednoj platformi.

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.4.2019 13:45 (DarthMarkus).
16 godina
protjeran
offline
Re: Cijena bitcoina naglo porasla nakon dugo vreme
WooOt kaže...

 Ti si mu vjerojatno brat po ovim izjavama, vidi se da ste slicni. Cijena je bila 6400 dolara i rekao je da ce pasti minimalno do 3500 dolara pa tko se ravnao po njegovoj procjeni mogao je dobro zaraditi. Sve si rekao hahahahaha

 Ti si očigledno investitor-početnik, pa ne znaš da se može zaraditi i kad cijena pada. To se inače zove shortanje i/ili trgovanje na marginu, možda si čuo za te izraze i prije. Sve renomirane kripto-mjenjačnice danas omogućuju i trgovanje na marginu i ako si u stanju stručno procijeniti do koje razine će cijena padati, možeš zaraditi kao i kada cijena raste. Znam da vjerovatno ne razumiješ sve šta sam napisao, ali možda te to potakne da malo proučiš materiju prije nego što nešto bubneš opet.

Distributed Computing Statistics for Croatia http://goo.gl/5b6Q5W
15 godina
offline
Cijena bitcoina naglo porasla nakon dugo vremena –
Pitanje je dali je to bil jedan investitor ili neka manipulacija cijene.moguče je oboje..Nebi se začudil da neko baci 100 milja u BTC,ima dosta ljudi na svijetu koji imaju brdo para,ali opet,nebi se začudil da je neka manipulacija,da se digne cijena ili potakne "lančana reakcija",jedan kupi,pa onda i ostali navale..ko to zna..
 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Cijena bitcoina naglo porasla nakon dugo vremena –

Ovo je Kant napumpao cijenu 

 
1 1 hvala 0
12 godina
offline
Cijena bitcoina naglo porasla nakon dugo vremena –

Kolko me pamćenje služi  i famozne 2017. su cjenu pumpali doslovno trojica.

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Cijena bitcoina naglo porasla nakon dugo vremena –

Koja je to ****** tragikomedija. Cijenu/vrijednost ti digne u trenu za 20% ono protiv cega si se pokusavao boriti

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.4.2019 14:26 (SamoPitam3).
 
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Cijena bitcoina naglo porasla nakon dugo vreme
Vortac kaže...
WooOt kaže...

 Ti si mu vjerojatno brat po ovim izjavama, vidi se da ste slicni. Cijena je bila 6400 dolara i rekao je da ce pasti minimalno do 3500 dolara pa tko se ravnao po njegovoj procjeni mogao je dobro zaraditi. Sve si rekao hahahahaha

 Ti si očigledno investitor-početnik, pa ne znaš da se može zaraditi i kad cijena pada. To se inače zove shortanje i/ili trgovanje na marginu, možda si čuo za te izraze i prije. Sve renomirane kripto-mjenjačnice danas omogućuju i trgovanje na marginu i ako si u stanju stručno procijeniti do koje razine će cijena padati, možeš zaraditi kao i kada cijena raste. Znam da vjerovatno ne razumiješ sve šta sam napisao, ali možda te to potakne da malo proučiš materiju prije nego što nešto bubneš opet.

 Ljudi ne znaju kada ce cijena kripto coina rasti, a kada padati. Mozes ti crtati graf, potezati crte koliko hoces, ali to u kripto svijetu ne znaci apsolutno nista. Da se zna, svi bi radili po tom nekom nacinu. Znam da ima puno ljudi koji gledaju youtube kanale, razne stranice itd gdje se uvijek nadu ljudi koji ce govoriti ovaj coin ce rasti, ovaj ce padati, a dokaz za to sto rece nema ga. Tko je znao da ce uslijediti ovoliki pad kripto valuta? Nitko, a gdje su onda ti ljudi koji su govorili za cijene, nema ih za cuti ni vidjeti. Moje misljenje.

16 godina
protjeran
offline
Re: Cijena bitcoina naglo porasla nakon dugo vreme
WooOt kaže...

Tko je znao da ce uslijediti ovoliki pad kripto valuta? Nitko, a gdje su onda ti ljudi koji su govorili za cijene, nema ih za cuti ni vidjeti.

 Pa u tome i jest poanta - usprkos svim tvojim sumnjama u kojekakve kripto-analize, Hrvoje Prpić je točno prognozirao dno od 3500 dolara. Rijetko tko se usudi javno davati tako nedvosmislene procjene, a još rjeđe se ispostavi da su iste točne. No, u ovom slučaju su bile. Naravno, većini je to ovdje promaklo jer su im plafon izjave tipa Prpa/Ponzi/hahaha/blablabla.

Distributed Computing Statistics for Croatia http://goo.gl/5b6Q5W
16 godina
offline
Cijena bitcoina naglo porasla nakon dugo vremena –

100 megadolara injekcije bi podiglo i dionice Applea, di nece Bitcoina. Dakle ovo je sasvim ok i predvidljivo ponasanje. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Cijena bitcoina naglo porasla nakon dugo vreme
Vortac kaže...
WooOt kaže...

Tko je znao da ce uslijediti ovoliki pad kripto valuta? Nitko, a gdje su onda ti ljudi koji su govorili za cijene, nema ih za cuti ni vidjeti.

 Pa u tome i jest poanta - usprkos svim tvojim sumnjama u kojekakve kripto-analize, Hrvoje Prpić je točno prognozirao dno od 3500 dolara. Rijetko tko se usudi javno davati tako nedvosmislene procjene, a još rjeđe se ispostavi da su iste točne. No, u ovom slučaju su bile. Naravno, većini je to ovdje promaklo jer su im plafon izjave tipa Prpa/Ponzi/hahaha/blablabla.

 Kada je cijena bila 3000, bilo je ljudi koji su govorili da ce biti 5000,10000, 20000, tko je to rekao pogodio je. Kada je cijena pocela padati govorilo se obratno 10000, 5000 i manje, opet tko je to rekao pogodio je. Zivot je super za sve, pjevac pjeva jednu te istu pjesmu do kraja zivota jer je samo ta pjesma bila popularna, tako je i u kripto svijetu gdje 1 pogodi i eto ga, on je strucnjak. Ako ce mo tako, onda ja prognoziram da ce do kraja dana btc biti na 5105$ pa me od sutra zovite svi strucnjakom, pozovite me u emisije itd. 

 

Lako je kada cijena pada i svi "veliki" strucnjaci govore kako ce jos padati, pa tako i taj rece da ce padati, a kasnije ako ne padne izmislja toplu vodu. Kada se ide prognozirati unaprijed prpic je pametan pa kaze da ce btc biti

100 000$, ALI za 3-5 godina. Evo i ja prognoziram da ce btc za godinu dana biti na 10 000$ i sto sada?

 

Nije da se svadam, cisto izjavljujem svoje misljenje, jer ovoga smo se svi nagledali, evo jednog grafa http://prntscr.com/n6xlh5 volio bi da prpic uradi svoj graf za iducih 6 mjeseci, lako je udarati godine, a kada godine dodu svi zaboravili tko je sto rekao.

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.4.2019 19:03 (WooOt).
12 godina
offline
Re: Cijena bitcoina naglo porasla nakon dugo vreme
Vortac kaže...
WooOt kaže...

Tko je znao da ce uslijediti ovoliki pad kripto valuta? Nitko, a gdje su onda ti ljudi koji su govorili za cijene, nema ih za cuti ni vidjeti.

 Pa u tome i jest poanta - usprkos svim tvojim sumnjama u kojekakve kripto-analize, Hrvoje Prpić je točno prognozirao dno od 3500 dolara. Rijetko tko se usudi javno davati tako nedvosmislene procjene, a još rjeđe se ispostavi da su iste točne. No, u ovom slučaju su bile. Naravno, većini je to ovdje promaklo jer su im plafon izjave tipa Prpa/Ponzi/hahaha/blablabla.

 De matere ti reci mi kako je on došao do te cifre na tržištu koje je čista špekulacija s povremenim umjetnim pumpanjem ?


Jel predvidio da će jedan lik kupiti btc za 100 mil i tako napumpat cijenu ? Bokte mazo, šogor od frenda mi je burzovni mešetar i to više klase, ima predavanja o blokchainu  i ni on se ne bi nikad upustio davat ovakve debilne prognoze.

 

 

Između njega i onih što na kladi pogađaju skorove nema razlike, osim što ovi potonji bar imaju neku statistiku i algoritme, ma koliko bili ludi. 

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
5 godina
offline
Re: Cijena bitcoina naglo porasla nakon dugo vreme
DarthMarkus kaže...

 De matere ti reci mi kako je on došao do te cifre na tržištu koje je čista špekulacija s povremenim umjetnim pumpanjem ?

Covjek lupa kao Maksim po diviziji

 

Eto nesto iz 2017:

 

https://www.jutarnji.hr/life/tehnologija/bitcoin-groznica-ulozio-sam-prije-18-mjeseci-a-novac-cu-podici-cim-bitcoin-prijede-100-tisuca-dolara/6799950/

 

Pa onda nesto ravno godinu dana kasnije iz 2018 :

 

https://novac.jutarnji.hr/novi-svijet/bitcoin-je-pao-na-3600-dolara-prpic-ocekujem-porast-kupovine-i-novi-balon-do-2021/8101481/

 

 

12 godina
odjavljen
offline
Re: Cijena bitcoina naglo porasla nakon dugo vreme
Odma ga proda, zaradi. Kupi ga opet, proda, zaradi i tako u krug...
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Cijena bitcoina naglo porasla nakon dugo vreme
DarthMarkus kaže...

 ...De matere ti reci mi kako je on došao do te cifre na tržištu...

 imao je osjećaj za filing, kako bi Drago rekao

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
14 godina
neaktivan
offline
Re: Cijena bitcoina naglo porasla nakon dugo vreme

Rekao je onaj debeli vlasnik mcafee-a da ce si odrezati pimpek ako cijena ne dostigne 1000000$ u vrijeme rasta 2017-2018 pa eto jos je muško :)

Private Sub txt_search_TextChanged(sender As System.Object, e As System.EventArgs) Handles txt_search.TextChanged BindingSource1.Filter = String.Format("{0} LIKE '{1}%'", &
16 godina
offline
Re: Cijena bitcoina naglo porasla nakon dugo vreme
Paolo Maldini kaže...

Ovo je Kant napumpao cijenu 

 Odrešio kesu 

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
8 godina
online
Re: Cijena bitcoina naglo porasla nakon dugo vreme
Loto kaže...

Rekao je onaj debeli vlasnik mcafee-a da ce si odrezati pimpek ako cijena ne dostigne 1000000$ u vrijeme rasta 2017-2018 pa eto jos je muško :)

 $500000 do sredine 2020.

12 godina
neaktivan
offline
Cijena bitcoina naglo porasla nakon dugo vremena –

Cudno je da je netko kupovao tolike kolicine na burzi, a ne na OTC tako da je moguce da je:

a) pumpanje

b) amater (nista cudno, ima puno amatera u kripto svijetu, da ne kazem koliko ih je samo na ovom forumu 😂).

 

Ono sto se zna je da je trziste jako ozivjelo prije ovog porasta, ukupan promet na burzama je jednak onome s pocetka 2018. sto znaci da se nesto kuha.

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Cijena bitcoina naglo porasla nakon dugo vremena –

2021 rast kupujte 

 
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Cijena bitcoina naglo porasla nakon dugo vreme
WooOt kaže...
Vortac kaže...
WooOt kaže...

onda ja prognoziram da ce do kraja dana btc biti na 5105$ pa me od sutra zovite svi strucnjakom, pozovite me u emisije itd.

 Gledajte me u iducoj epizodi TechRadara :)

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.4.2019 19:02 (WooOt).
16 godina
offline
Re: Cijena bitcoina naglo porasla nakon dugo vreme
zoki.zlikowski kaže...

Cudno je da je netko kupovao tolike kolicine na burzi, a ne na OTC tako da je moguce da je:

a) pumpanje

b) amater (nista cudno, ima puno amatera u kripto svijetu, da ne kazem koliko ih je samo na ovom forumu 😂).

 

Ono sto se zna je da je trziste jako ozivjelo prije ovog porasta, ukupan promet na burzama je jednak onome s pocetka 2018. sto znaci da se nesto kuha.

 Je hrpa glupana je progutala mamac i sad bude lagani domino efekt kupovine dok ne poraste koliko ovim igracima sa 100 milja odgovara pa izlaz uz masnu dobit a ove naivne ovce koje se nadaju brzoj zaradi budu ostali bez gaca.

Necega iz nicega nema, a svi oni koji su se masno obogatili su zaradili na glupanima koji su popusili samo kaj se ovi koji su popusili ne hvale po medijima nego sute i puse.

5 godina
neaktivan
offline
Re: Cijena bitcoina naglo porasla nakon dugo vreme
BTC Uvertira. Pribiljezite si u mobilni kalendar sljedecih misec dana.
Ako Vam fali inspiracije


Ugodan dan
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice