EA za 315 milijuna kupio studio zaslužan za serija

poruka: 7
|
čitano: 2.910
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "EA za 315 milijuna kupio studio zaslužan za serija".
15 godina
offline
EA za 315 milijuna kupio studio zaslužan za serija

Vrijedno je i napomenuti da ekipa iz tog studia stoje također iza slavnih naslova Call of Duty 1, 2 i 4, nakon čega su napustili Activision i sa novim imenom se pridružili Electronic Arts-u.

Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime
Moj PC  
10 0 hvala 0
14 godina
offline
EA za 315 milijuna kupio studio zaslužan za serija

ti ljudi što rade po tim raznim studijima ne dobiju ni promil od sveukupne zarade sve pokupe izdavačke kuće

nije važno sudjelovati važno je pobijediti
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: EA za 315 milijuna kupio studio zaslužan za se

Odličan studio, samo se bojim da će propasti pod okriljem EA-a 

9 godina
offline
EA za 315 milijuna kupio studio zaslužan za serija

Pametan je ovaj Vince Zampella.

prvo ih je isplatio Activision,pa su osnovali vlastiti studio sa 2 prosječne igre,sad ih je kupio EA nakon čega će za par mjeseci dati otkaz i napraviti novi studio a lova u pađe

Believe Those Who Are Seeking the Truth doubt Those Who Find It!
Moj PC  
0 6 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
EA za 315 milijuna kupio studio zaslužan za serija

Ne! Baš sam mislio, kada je EA zatvorio Visceral, kako je zapravo dobro što Respawn nije pod njihovom potpunom kontrolom. Ode nam još jedan perspektivan studio. Osim ako se EA drastično ne promijeni, može potrajati i 50 godina, možda bude Respawn samo po imenu, ali samo je pitanje vremena. :(

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: EA za 315 milijuna kupio studio zaslužan za se
markoal kaže...

Vrijedno je i napomenuti da ekipa iz tog studia stoje također iza slavnih naslova Call of Duty 1, 2 i 4, nakon čega su napustili Activision i sa novim imenom se pridružili Electronic Arts-u.

 Zapravo su prvo radili za EA i napravili Medal of Honor prvih nekoliko nastavaka, oni koji su ujedno i najbolji u serijalu. Tek nakon osnovali svoj studio koji je radio COD1,2,4 i MW2, isto tako najbolji u serijalu.

blackalbum kaže...

ti ljudi što rade po tim raznim studijima ne dobiju ni promil od sveukupne zarade sve pokupe izdavačke kuće

 Pa njihov je studio i to već sad drugi kojeg je otkupio izdavač, tako da očito zarađuju pošto prodaju cijelu firmu.

 

 

Znači zato su izgleda zatvorili Visceral. Kako mogli kupiti Respawn. :)

7 godina
neaktivan
offline
EA za 315 milijuna kupio studio zaslužan za serija

Izgleda da ćemo dobiti još titanfall-a i ostalih igri,dok i njih ne zatvore

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice