Galaxy Note 9: Poznat kapacitet baterije i funkcij

poruka: 11
|
čitano: 3.553
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Galaxy Note 9: Poznat kapacitet baterije i funkcij".
15 godina
offline
Galaxy Note 9: Poznat kapacitet baterije i funkcij

a čačkanje uha? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Galaxy Note 9: Poznat kapacitet baterije i funkcij

Dobro da su se konačno sjetili ovog za okidanje fotografija.

morrisoN
 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Galaxy Note 9: Poznat kapacitet baterije i fun
Zar bi njih...pa i većinu kupaca ubilo da dodaju 1mm na debljinu i time povećaju bateriju na minimalno 6000mA pa i vise

To sa baterijom očito je neka urota...mada u urote ne virujem
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Galaxy Note 9: Poznat kapacitet baterije i fun
HCMAA kaže...
Zar bi njih...pa i većinu kupaca ubilo da dodaju 1mm na debljinu i time povećaju bateriju na minimalno 6000mA pa i vise

To sa baterijom očito je neka urota...mada u urote ne virujem

 ako ti veličina i masa nisu bitni, kupiš battery case pa možeš imati i 14Ah bateriju na SGN8. 

16 godina
offline
Re: Galaxy Note 9: Poznat kapacitet baterije i fun
Problem s većom baterijom je taj da bi se dulje punila i onda bi npr 2h od iphone vs 4h na samsungu bija veliki minus (iako se u istom periodu napuni jednaka količina struje).

Nikad nemoj zanemariti ljudsku glupost i glupost mase.

Isto tako, mogu staviti 6k mah bateriju, pomoćni zadnji poklopac da se baterija može lako promjeniti pa možeš ponjeti 1-2 sa sobom u novčaniku bez debilnog battery packa, ekran bez edgea da ima bolju čitljivost i vidljivost, modul kamere bi onda bija uvučen ili u razini s zadnjim poklopcem koji bi pošto je zamjenjiv lako promjeniti ako se izgrebe, pruža bi bolji grip i umanjio potrebu za caseom.

Na kraju bi ima mobitel manjih dimenzija koji ne bi ispada iz ruku kao ova staklena klizava sranja, ne bi bilo potrebe za maskom, imali bi 50% jaču bateriju itd.

Ali neeeee, bitno je da mobitel izgleda lijepo dok stoji u dućanu ili na slici na reklami, a to šta će biti ukenjan otiscima prstiju nakon 1min korištenja nikom nije bitno.
 
3 2 hvala 0
8 godina
offline
Re: Galaxy Note 9: Poznat kapacitet baterije i fun
Bas me briga za kapacitet, nego nek naprave da baterije traju barem nekoliko dana, a ne da moramo punit svaki dan.
Ko sto rece kolega gore, ko da je neka urota.
Life is jazz. Play it cool.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Galaxy Note 9: Poznat kapacitet baterije i fun
Pa ima raznih mobitela sa velikom baterijom.
Ali nema od Samsunga.
6 godina
offline
Re: Galaxy Note 9: Poznat kapacitet baterije i fun
Flagshipovi od 1000€ bi tribalo imati ipak baterije većeg kapaciteta....6000mA minimalno...a i kod memorije škrtare...64GB bi tribalo biti početak...64gb sd class 10 u dućanu 150kn...kolika je onda proizvodna cijena...a kad mobitel triba prodavati po 1000€ onda mogu...svake godine hvale se...jači cpu...ekran veće reze...više rama...ali glavni element bez kojeg je to ipak samo cigla...baterija uvik ista pa čak i manja

Imam samsung s7 edge
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.7.2018 9:17 (HCMAA).
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Galaxy Note 9: Poznat kapacitet baterije i fun
Mar kaže...
Problem s većom baterijom je taj da bi se dulje punila i onda bi npr 2h od iphone vs 4h na samsungu bija veliki minus (iako se u istom periodu napuni jednaka količina struje).

 Nije nužno problem, lako bi se izvelo da ima više paralelnih članaka u samoj bateriji pa se samo doda jači punjač i pune se jednako brzo kao i prije.

Problem je jedino kaj su ljudi prihvatili zdravo za gotovo puniti mobitel 1-3 puta dnevno i nitko se ne žali, pa se po tome i orijentiraju proizvođači, tak da ih ja ne krivim.

 

 

Kruha i igala...
8 godina
offline
Re: Galaxy Note 9: Poznat kapacitet baterije i fun
Macumba kaže...
Bas me briga za kapacitet, nego nek naprave da baterije traju barem nekoliko dana, a ne da moramo punit svaki dan.
Ko sto rece kolega gore, ko da je neka urota.

 još kad izmisle da se auto može točit jednom mjesečno  za 500kn i preć za to 2500km..di će nam bit kraj

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
11 godina
offline
Galaxy Note 9: Poznat kapacitet baterije i funkcij

1029 EUR za base model sa 128GB u Italiji,

 

24.8. datum dolaska u webshop, black, lavander i blue

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice