Galaxy S10+ s 12GB RAM-a na Geekbenchu i AnTuTuu

poruka: 24
|
čitano: 4.842
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Galaxy S10+ s 12GB RAM-a na Geekbenchu i AnTuTuu".
Galaxy S10+ s 12GB RAM-a na Geekbenchu i AnTuTuu

12 GB Rama?? Ovo će biti zanimljivo, Samsung ima neki novitet za koji će u budućnosti biti potrebno puno Rama. Nešto poput VR naočala za S10 ili slično.

Jedino za tako nešto mi se čini ovoliko rama opravdano, za sve drugo je čak i 4Gb možda overkill.

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Galaxy S10+ s 12GB RAM-a na Geekbenchu i AnTuTuu

Pa normalno da treba toliko rama kad thotice trebaju poslati 93 fotografije odjednom na 125 društvenih mreža.

Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Galaxy S10+ s 12GB RAM-a na Geekbenchu i AnTuT
Mi 9 SD855 387k na Antutu.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S10+ s 12GB RAM-a na Geekbenchu i AnTuT
Oldy kaže...
Mi 9 SD855 387k na Antutu.

 Taj Antutu i Geekbench su totalno nebitne stavke u svakodnevnom korištenju, dobri su samo za teme na forumima.

14 godina
offline
Re: Galaxy S10+ s 12GB RAM-a na Geekbenchu i AnTuT
Aha, a da Samsung ima više onda bi bile bitne. U stvari nije bitno jel auto ima 100 ili 200 konja to je bitno samo za teme na forumima jer te i jedan i drugi doveze od točke A do točke B. S oproštenjem ajd ne s.... Kratko i jasno. Ako ti nije bitno uzmi si Doogee ima 20000 na antutu. Pila.
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.2.2019 13:15 (Oldy).
 
1 6 hvala 0
13 godina
offline
Galaxy S10+ s 12GB RAM-a na Geekbenchu i AnTuTuu

Kada se već prepucavamo, koliko ono iPhone Xs Max ima na tim testovima  ?!?! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Galaxy S10+ s 12GB RAM-a na Geekbenchu i AnTuT
Da. Nije mu bitno u svakodnevnom životu, pa onda uzmi jednog od 300k i jednog od 30k pa mi onda pričaj kako nije bitno. Joj kako mi digne živac.

Koji k. onda ne kupiš mob na kiosku tiska. Nebitno ti je, a i ne košta puno.
 
0 4 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S10+ s 12GB RAM-a na Geekbenchu i AnTuT
Oldy kaže...
Da. Nije mu bitno u svakodnevnom životu, pa onda uzmi jednog od 300k i jednog od 30k pa mi onda pričaj kako nije bitno. Joj kako mi digne živac.

Koji k. onda ne kupiš mob na kiosku tiska. Nebitno ti je, a i ne košta puno.

 Pričaš gluposti, za standardne stvari (Viber, WhatsApp, Facebook, Messenger itd.) svi mobiteli od 1500 KN+ rade isto. Imam iPhone X i S9 i rade identično, kao što sam napisao tema za forume ništa više. Na Antutu i tim glupostima pola njih vara. Inače prosječni korisnik prvo instalira Geekbench i Antutu pa tek onda Viber. Žalim ljude koji su mobitele pretvorili u igračke i danas imamo tzv. gaming mobitele, doslovno za bacit se s mosta. Ta vrsta mobitela je dokaz da ljudska glupost nema granice. Najveća razlika između high end mobitela i srednje klase će uvijek bit kamera.

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.2.2019 15:31 (PlayMaker10).
14 godina
offline
Re: Galaxy S10+ s 12GB RAM-a na Geekbenchu i AnTuT
Da glupost nema granica zato smo još ko klinci osamdesetih imali ručne video igrice jer je to glupost. Meni je glupost stalno okidati selfije toga nije recimo bilo osamdesetih, a ne trebam to niti danas. Nisam narcis baš toliki. Dakle svatko ima svoje priorotete. Ja rađe hoću imati jače nego slabije. Inače uopće nemam viber instaliran po hr zovem koliko hoću preko telaca.
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.2.2019 15:58 (Oldy).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S10+ s 12GB RAM-a na Geekbenchu i AnTuT
Oldy kaže...
Da glupost nema granica zato smo još ko klinci osamdesetih imali ručne video igrice jer je to glupost. Meni je glupost stalno okidati selfije toga nije recimo bilo osamdesetih, a ne trebam to niti danas. Niisam narcis baš toliki. Dakle svatko ima svoje priorotete. Ja rađe hoću imati jače nego slabije.

 Nitko ti ne brani da imaš jače ali ja tebi govorim da za standardne stvari nema apsolutno nikakve razlike, imao sam prilike radit na Mi 8 Lite ako se ne varam, fantazija od mobitela za 1500 kn. Jedino gdje sam primjetio razliku između njega i S9 je kamera sve ostalo radi više manje isto. iPhone X u klasičnom radu nije ništa brži od ta 2. U phptshopu i tim benchmark glupostima ne sumnjam da je jači ali to nisam nikad upalio niti ću palit a vjerujem da niti većina ljudi ne radi photoshop na mobitelu.

14 godina
offline
Re: Galaxy S10+ s 12GB RAM-a na Geekbenchu i AnTuT
Ma ne može bit isto. Da je isto onda bi bilo isto. Ovi novi imaju samo za grafiku toliko bodova koliko moj cijeli mob za sve četri stavke. Jbte kako to može biti isto halo?
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.2.2019 16:02 (Oldy).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Galaxy S10+ s 12GB RAM-a na Geekbenchu i AnTuT
Isto je. Što onda imaš i7 u kompu. Kupi pentiuma isto radi surfanje i gluposti. Ali ništa drugo konkretno.
Da. I kupi si pravi fotoaparat veliki fotograf. S mobom se nećeš naslikati te sve slike su idi mi dođi mi prema onim pravim fotićima.
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.2.2019 16:07 (Oldy).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Galaxy S10+ s 12GB RAM-a na Geekbenchu i AnTuT
Sad ćeš mene starog konja od 50 godina učiti kako se djeca prave. Zalijepio si se tu za moj jedan komentar i dižeš mi živce. Ja znam svoje. Ti znaš svoje. Zdravo. Nemaš mene što učiti.
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.2.2019 16:11 (Oldy).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Galaxy S10+ s 12GB RAM-a na Geekbenchu i AnTuT
PlayMaker10 kaže...
Oldy kaže...
Da. Nije mu bitno u svakodnevnom životu, pa onda uzmi jednog od 300k i jednog od 30k pa mi onda pričaj kako nije bitno. Joj kako mi digne živac.

Koji k. onda ne kupiš mob na kiosku tiska. Nebitno ti je, a i ne košta puno.

 Pričaš gluposti, za standardne stvari (Viber, WhatsApp, Facebook, Messenger itd.) svi mobiteli od 1500 KN+ rade isto. Imam iPhone X i S9 i rade identično, kao što sam napisao tema za forume ništa više. Na Antutu i tim glupostima pola njih vara. Inače prosječni korisnik prvo instalira Geekbench i Antutu pa tek onda Viber. Žalim ljude koji su mobitele pretvorili u igračke i danas imamo tzv. gaming mobitele, doslovno za bacit se s mosta. Ta vrsta mobitela je dokaz da ljudska glupost nema granice.

 

 Najveća razlika između high end mobitela i srednje klase će uvijek bit kamera.

Apropos izdvojenog emotikonom! 

 

Ne slažem se sa takvom konstatacijom. Čisto iz razloga jer razlika ima preko nekoliko! 

Usporediti ću iPhone Xs Max i Pocophone, obzirom potonjeg ekipa toliko fali, a kada sam ga vidio i primio u ruke, blago je kazati koliko sam bio razočaran Pocophone gadgetom! 

Jedini "bolji detalj" kod Pocophone gadgeta koliko toliko je njegovacijena u odnosu na unutarnje "organe", po kojoj ga netko na kraju može nabaviti, a sve ostalo, pa duboki i duuugi hmmmmmmmmm 

 

Ono što je bolje kod IPhone-a je u samom startu kamera, obzirom velika većina vlasnika Pocophone-a priziva u pomoć aplikaciju "Gcam", što je relevantan pokazatelj da već tu "u originalu" nešto grdno šteka! 

Drugo; meni iznimno bitno, dizajn, koji je kod Pocophone gadgeta blago ću kazati užas, obzirom na bočni izgled, onaj spoj nekakvog stakla uz alu kućište, pa onaj poglodani rub oko sredine po cijelom obrubu, meni to izgleda kao dizajn 2000 godine, i starije. 

Ostalo ću u kompletu, moje skromno subjektivno razmišljanje, niti display nema nešto iznad svega, memorija koliko toliko, da se nadovežem koliko ste ovisni o SOT detalju, velika većina, servis, nabava, odnosno koji ROM ima u sebi, ..., nastavak po želji! 

 

Iskreno, android gadgeta ima na izvoz, ali malo ih ima "onako jebački pravih" po recimo osam od deset detalja, tako da meni po nekakvom općem kriteriju najbolji bi mogao biti SONY sa svojim XZ modelima, pogotovu kada su smanjili drastično čelo i bradu, još samo da kameru poprave, malo tko bi im mogao parirati! 

Osim njega, još uzimam u obzir Samsung Galaxy Note, samo kada bi dobio centimetar u širinu, čim bliže izvorniku, a sve ostalo je prosjek, boranija i ispod prosjeka! 

ATJ Lučko
14 godina
offline
Re: Galaxy S10+ s 12GB RAM-a na Geekbenchu i AnTuT
To je njemu sve isto. Onda kupi obični smartphone za soma kuna i dslr za 5 soma kuna mjesto s9 i surfaj i imaj prave fotke, a ne te s mobitela. Bem ti filozofe, da ti bem.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S10+ s 12GB RAM-a na Geekbenchu i AnTuT
ATJLučko kaže...
PlayMaker10 kaže...
Oldy kaže...
Da. Nije mu bitno u svakodnevnom životu, pa onda uzmi jednog od 300k i jednog od 30k pa mi onda pričaj kako nije bitno. Joj kako mi digne živac.

Koji k. onda ne kupiš mob na kiosku tiska. Nebitno ti je, a i ne košta puno.

 Pričaš gluposti, za standardne stvari (Viber, WhatsApp, Facebook, Messenger itd.) svi mobiteli od 1500 KN+ rade isto. Imam iPhone X i S9 i rade identično, kao što sam napisao tema za forume ništa više. Na Antutu i tim glupostima pola njih vara. Inače prosječni korisnik prvo instalira Geekbench i Antutu pa tek onda Viber. Žalim ljude koji su mobitele pretvorili u igračke i danas imamo tzv. gaming mobitele, doslovno za bacit se s mosta. Ta vrsta mobitela je dokaz da ljudska glupost nema granice.

 

 Najveća razlika između high end mobitela i srednje klase će uvijek bit kamera.

Apropos izdvojenog emotikonom! 

 

Ne slažem se sa takvom konstatacijom. Čisto iz razloga jer razlika ima preko nekoliko! 

Usporediti ću iPhone Xs Max i Pocophone, obzirom potonjeg ekipa toliko fali, a kada sam ga vidio i primio u ruke, blago je kazati koliko sam bio razočaran Pocophone gadgetom! 

Jedini "bolji detalj" kod Pocophone gadgeta koliko toliko je njegovacijena u odnosu na unutarnje "organe", po kojoj ga netko na kraju može nabaviti, a sve ostalo, pa duboki i duuugi hmmmmmmmmm 

 

Ono što je bolje kod IPhone-a je u samom startu kamera, obzirom velika većina vlasnika Pocophone-a priziva u pomoć aplikaciju "Gcam", što je relevantan pokazatelj da već tu "u originalu" nešto grdno šteka! 

Drugo; meni iznimno bitno, dizajn, koji je kod Pocophone gadgeta blago ću kazati užas, obzirom na bočni izgled, onaj spoj nekakvog stakla uz alu kućište, pa onaj poglodani rub oko sredine po cijelom obrubu, meni to izgleda kao dizajn 2000 godine, i starije. 

Ostalo ću u kompletu, moje skromno subjektivno razmišljanje, niti display nema nešto iznad svega, memorija koliko toliko, da se nadovežem koliko ste ovisni o SOT detalju, velika većina, servis, nabava, odnosno koji ROM ima u sebi, ..., nastavak po želji! 

 

Iskreno, android gadgeta ima na izvoz, ali malo ih ima "onako jebački pravih" po recimo osam od deset detalja, tako da meni po nekakvom općem kriteriju najbolji bi mogao biti SONY sa svojim XZ modelima, pogotovu kada su smanjili drastično čelo i bradu, još samo da kameru poprave, malo tko bi im mogao parirati! 

Osim njega, još uzimam u obzir Samsung Galaxy Note, samo kada bi dobio centimetar u širinu, čim bliže izvorniku, a sve ostalo je prosjek, boranija i ispod prosjeka! 

iPhone XS Max je najprecjenjeniji mobitel svijeta i tako će ostat još dugo godina. Imao sam i njega i odmah sam ga prodao dok nisam izgubio novac, stalno mijenjam te mobitele, iOS je koma kada je u pitanju ekran (ne mislim na kvalitetu ekrana), koja svrha ekrana od metar kada iste stvari vidim na njemu i X-u. Zašto konačno ne uvedu dpi opciju, da smanjim slova i iskoristim tu veličinu ekrana veličinu ekrana, XS Max je samo veći ekran i ista stvar raširena na većem prostoru. Na S9 smanjim slova i dpi i vidim više stvari na istom ekranu. Android je jednostavno ispred iOS-a u nekim stvarima kao što je i obrnuto.

12 godina
offline
Re: Galaxy S10+ s 12GB RAM-a na Geekbenchu i AnTuT
ATJLučko kaže...

Apropos izdvojenog emotikonom! 

 

Ne slažem se sa takvom konstatacijom. Čisto iz razloga jer razlika ima preko nekoliko! 

Usporediti ću iPhone Xs Max i Pocophone, obzirom potonjeg ekipa toliko fali, a kada sam ga vidio i primio u ruke, blago je kazati koliko sam bio razočaran Pocophone gadgetom! 

 

 POCO F1 je prije svega osmišljen kao developer friendly device, nešto što ni jedan drugi OEM do sada nije pomislio.

 

Indija je target tržište zbog velike konkurencije, jednostavno u tom cijenovnom rangu teško da ćeš pronaći SD845 uređaj i 6/8GB RAM + ogromna baterija a to je upravo ono što korisnici i žele. Druga stvar je OS, ne odgovara svima MIUI jer je sličan iOS-u i upravo zbog toga su poticali development custom AOSP ROM-ovima da izbjegnu Android One što je odličan potez, a da ne spominjem da su developerima besplatno dijelili uređaje kako bi započeli raditi na ROM-ovima i custom kernelima dok apple ne može besplatno dati ni wireless charger 

 

 

On topic: jedva čekam još 4 dana da vidim kako Xiaomi razbija S10 u svim pogledima sa svojim suparnikom - Mi 9

Ako se pokaže dobar mogao bi poslužiti kao poslovni telefon uz bok trenutno najljepšem Mi MIX 3

 

Xiaomi Mi Note 3 - MIUI Super Moderator
13 godina
offline
Re: Galaxy S10+ s 12GB RAM-a na Geekbenchu i AnTuT
Cromaki kaže...
ATJLučko kaže...

Apropos izdvojenog emotikonom! 

 

Ne slažem se sa takvom konstatacijom. Čisto iz razloga jer razlika ima preko nekoliko! 

Usporediti ću iPhone Xs Max i Pocophone, obzirom potonjeg ekipa toliko fali, a kada sam ga vidio i primio u ruke, blago je kazati koliko sam bio razočaran Pocophone gadgetom! 

 

 POCO F1 je prije svega osmišljen kao developer friendly device, nešto što ni jedan drugi OEM do sada nije pomislio.

 

Indija je target tržište zbog velike konkurencije, jednostavno u tom cijenovnom rangu teško da ćeš pronaći SD845 uređaj i 6/8GB RAM + ogromna baterija a to je upravo ono što korisnici i žele. Druga stvar je OS, ne odgovara svima MIUI jer je sličan iOS-u i upravo zbog toga su poticali development custom AOSP ROM-ovima da izbjegnu Android One što je odličan potez, a da ne spominjem da su developerima besplatno dijelili uređaje kako bi započeli raditi na ROM-ovima i custom kernelima dok apple ne može besplatno dati ni wireless charger 

 

 

On topic: jedva čekam još 4 dana da vidim kako Xiaomi razbija S10 u svim pogledima sa svojim suparnikom - Mi 9

Ako se pokaže dobar mogao bi poslužiti kao poslovni telefon uz bok trenutno najljepšem Mi MIX 3

 

Sve to stoji, ali nema izgleda niti približno toliko dobru kameru da bi ga se moglo u kontekstu spominjati. 

Poanta i/ili osnovni kontekst nije bilo koji brend ima ideju "developer friendly" ili "target market", nego kamera, a Pocophone ju nema! 

 

Povezano sa Samsungom i Xiaomi brendom, njihovi dućani nisu dovoljno "njihovi" pretpostavljam da znate o čemu pišem, ali i opet, sve je jasno jer smo mi milimicro tržište. 

ATJ Lučko
14 godina
offline
Re: Galaxy S10+ s 12GB RAM-a na Geekbenchu i AnTuT
Smiri živce. I da, pišeš gluposti. Lijepo ti je čovjek napisao da su ti testovi totalno nebitni kao i brzina današnjih mobitela unutar zadnje dvije generacije za svakodnevni rad. I potpuno je u pravu.
8 godina
odjavljen
offline
Re: Galaxy S10+ s 12GB RAM-a na Geekbenchu i AnTuT
Nakon S8 se nije promjenilo ništa ...
 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Galaxy S10+ s 12GB RAM-a na Geekbenchu i AnTuT
ATJLučko kaže... 

Sve to stoji, ali nema izgleda niti približno toliko dobru kameru da bi ga se moglo u kontekstu spominjati. 

Poanta i/ili osnovni kontekst nije bilo koji brend ima ideju "developer friendly" ili "target market", nego kamera, a Pocophone ju nema! 

 

 Ali opet uspoređuješ uređaj od 1000$ i uređaj od 285$.

Sa Google camerom POCO daje odlične fotografije, kao i Mi 8SE i još par uređaja koji imaju isti senzor razlika je samo u softveru odnosno aplikaciji koju koristiš.

 

Pogledaj sliku u prilogu, slikano neki dan po noći i prekrasno izgleda, Iphone niti nema manual mode na kameri da to napravi...

Xiaomi Mi Note 3 - MIUI Super Moderator
8 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S10+ s 12GB RAM-a na Geekbenchu i AnTuT
Cudo je koliko ljudi prema izgledu biraju telefon, pa ga odma ubace u maskicu i nalijepe kaljeno staklo (nerijetko sa mjehurićima zraka) i ne smeta im
 
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Galaxy S10+ s 12GB RAM-a na Geekbenchu i AnTuT
Ja imam Poco Armored Edition, i ne nosim masku, i mob nema niti crtice.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S10+ s 12GB RAM-a na Geekbenchu i AnTuT
.jpg kaže...
Cudo je koliko ljudi prema izgledu biraju telefon, pa ga odma ubace u maskicu i nalijepe kaljeno staklo (nerijetko sa mjehurićima zraka) i ne smeta im

 Baš to. Debilizam totalni. Još da su to maskice nego stave one koje niti u vojsci ne nose. I uz sve to zablindiraju ga tako da se jadan pregrije i baterija se uništi za pola godine.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice