Hakeri prijete da će raskrinkati teorije urote vez

poruka: 42
|
čitano: 12.008
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hakeri prijete da će raskrinkati teorije urote vez".
7 godina
offline
Hakeri prijete da će raskrinkati teorije urote vez

Baksa na aparatima...

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
 
24 0 hvala 0
11 godina
offline
Hakeri prijete da će raskrinkati teorije urote vez

Nek dođu ovde i tako kažu da će razotkrit sve o HDZ-u i raznim uhljebima itd. Odmah bi se našlo novca sam da se pročuje o tome 

404 Greške a nema ih nigdje
Moj PC  
19 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Hakeri prijete da će raskrinkati teorije urote vez

šit..pomislih da je to neka teorija zavjera a ono urota...

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Hakeri prijete da će raskrinkati teorije urote
Anđeo bez falinge kaže...

šit..pomislih da je to neka teorija zavjera a ono urota...

 ...u crnoj posti dostavljena

I’ll tell you a DNS joke but be advised, it could take up to 24 hours for everyone to get it.
12 godina
odjavljen
offline
Re: Hakeri prijete da će raskrinkati teorije urote
Zašto
9 godina
offline
Re: Hakeri prijete da će raskrinkati teorije urote

Pročitaj članak..

12 godina
odjavljen
offline
Re: Hakeri prijete da će raskrinkati teorije urote
I dalje ne kužim
9 godina
offline
Re: Hakeri prijete da će raskrinkati teorije urote

 "Sada od ovih kompanija i svih uključenih u pravne procese oko 9/11 napada traže novac, a u suprotnom prijete razotkriti veliku zavjeru i dati mnoge do sada nepoznate odgovore na brojna pitanja vezana uz ovaj napad."

6 godina
neaktivan
offline
Hakeri prijete da će raskrinkati teorije urote vez

Čemu raskrinkavati ono što je očito kao dan, te u što jedino još vjeruju ljubičasti kozmopoliti s Manhattana?

 

"Do you seriously believe that men, who live in the caves, could fly a jet hundreds of times more advanced than anything they ever saw?"

 
1 2 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Hakeri prijete da će raskrinkati teorije urote
Nemoj zaboraviti da je te pećinske ljude trenirala CIA. Osobno mislim da je vise to rezultat skupa faktora i da Ameri nisu toliko zgriješili djelom već vise namjernim propustom. Osim povoda za rat, blizanci su im bili nerentabilni i ovo im je bilo jeftinije nego ih rušiti redovnim putem. A sve ostalo je samo ukrcavanje na vlak za razne nametnike
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
16 godina
neaktivan
offline
Hakeri prijete da će raskrinkati teorije urote vez

Otkriti će ono što je javna tajna

*** nisam ovlašten da dajem potpis ***
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Hakeri prijete da će raskrinkati teorije urote
Bug Manijak kaže...

Nek dođu ovde i tako kažu da će razotkrit sve o HDZ-u i raznim uhljebima itd. Odmah bi se našlo novca sam da se pročuje o tome 

 Hrvati su poznati kao na baš pametan narod pa bi dali i lovu i glasali opet za njih. Tako da bolje da uštedimo lovu.

16 godina
neaktivan
offline
Hakeri prijete da će raskrinkati teorije urote vez

brzo im udunuše acc

 

 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Hakeri prijete da će raskrinkati teorije urote
AKosir1990 kaže...

Čemu raskrinkavati ono što je očito kao dan, te u što jedino još vjeruju ljubičasti kozmopoliti s Manhattana?

 

"Do you seriously believe that men, who live in the caves, could fly a jet hundreds of times more advanced than anything they ever saw?"

 Tužbe na osnovi objavljenih dokumenata?

 

16 godina
neaktivan
offline
Re: Hakeri prijete da će raskrinkati teorije urote
AKosir1990 kaže...

Čemu raskrinkavati ono što je očito kao dan, te u što jedino još vjeruju ljubičasti kozmopoliti s Manhattana?

 

"Do you seriously believe that men, who live in the caves, could fly a jet hundreds of times more advanced than anything they ever saw?"

 Ovo je jedan od glupljih argumenata. Upravljati avionom u letu može svatko, a ovi su bili i na tečaju. Ono što ne može svatko je poletjeti i sletjeti.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
15 godina
offline
Re: Hakeri prijete da će raskrinkati teorije urote
ludizao kaže...

Mogu kad ispeku zanat razotkriti i program Apollo. Tamo je veća lova 

 To nije ni KGB-u uspjelo, a bili su motiviranije vise nego sto ce ovi ikada biti.

I’ll tell you a DNS joke but be advised, it could take up to 24 hours for everyone to get it.
 
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Hakeri prijete da će raskrinkati teorije urote

Jet fuel can't melt steel beams!

;quot;Mene je cura odje**** jer me pitala koliko si clockao proc, a ja sam reko radi na defaultu ;quot; Oly_E3
16 godina
offline
Hakeri prijete da će raskrinkati teorije urote vez

"malverzacija na burzi i putem osiguranja"

 

Stvarno tu imaju nešto za raskrinkavat.

 

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being col
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Hakeri prijete da će raskrinkati teorije urote
AKosir1990 kaže...

Čemu raskrinkavati ono što je očito kao dan, te u što jedino još vjeruju ljubičasti kozmopoliti s Manhattana?

 

"Do you seriously believe that men, who live in the caves, could fly a jet hundreds of times more advanced than anything they ever saw?"

 

Zato jer službeni dokumenti mogu dokazati zavjeru i pretvoriti je iz teorije u činjenicu.
Za tvoj glupi komentar ostali su ti već odgovorili.

6 godina
offline
Re: Hakeri prijete da će raskrinkati teorije urote
AKosir1990 kaže...

Čemu raskrinkavati ono što je očito kao dan, te u što jedino još vjeruju ljubičasti kozmopoliti s Manhattana?

 

"Do you seriously believe that men, who live in the caves, could fly a jet hundreds of times more advanced than anything they ever saw?"

 Pa mislim, jesu ga uspijeli razbiti u dvije zgrade? Ne cini mi se kao vrhunski trening.

12 godina
neaktivan
offline
Hakeri prijete da će raskrinkati teorije urote vez

Predlažem da u 2019. dozvolimo samo Ajaru da koristi 

 

 

no da podatke o tome čuvamo na tajnom skrovitom mjestu koje može otkriti i objaviti samo The Dark Overlord ....

 

 Sretna Nova!

2 ZA
2 PROTIV
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Hakeri prijete da će raskrinkati teorije urote vez

još ne kužim kaj to znači "raskrinkati teorije urote". teorije su odavno poznate (i nisu baš pod nekakvom krinkom) no činjenice i ne baš. mogli bi njih za promjenu. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
8 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Hakeri prijete da će raskrinkati teorije urote vez

OMG, ne mogu vjerovat da i dalje ima naivaca koji puše ova sranja, nema nikakve namještaljke ili teorije zavjere.

 

Dogodilo se to da su donekle uvježbani teroristi ''oteli'' avion u letu i zabili ga u zgradu...

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.1.2019 9:58 (Glavas_ZG).
 
5 9 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Hakeri prijete da će raskrinkati teorije urote
JohnnyBGood V kaže...

Predlažem da u 2019. dozvolimo samo Ajaru da koristi 

 

 

 

 ma nemoj on da pije kavu a ja da čaj pijem e pa neće moći

6 godina
protjeran
offline
Re: Hakeri prijete da će raskrinkati teorije urote
Ajar kaže...

još ne kužim kaj to znači "raskrinkati teorije urote". teorije su odavno poznate (i nisu baš pod nekakvom krinkom) no činjenice i ne baš. mogli bi njih za promjenu. 

  hehheheh...1:0

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
7 godina
offline
Re: Hakeri prijete da će raskrinkati teorije urote
hanteed kaže...
JohnnyBGood V kaže...

Predlažem da u 2019. dozvolimo samo Ajaru da koristi 

 

 

 

 ma nemoj on da pije kavu a ja da čaj pijem e pa neće moći

 Tko zna, možda i on pije čaj, samo iz šalice za kavu...

Pusti ti to, prefrigan je on 

 

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.1.2019 11:09 (fer-de-lance).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Hakeri prijete da će raskrinkati teorije urote

Visak kaže:Ovo je jedan od glupljih argumenata. Upravljati avionom u letu može svatko, a ovi su bili i na tečaju. Ono što ne može svatko je poletjeti i sletjeti.

 

Molim, te objasni to malo podrobnije.

 

 

Kao prvo koje si ti to zrakoplove letio, a da su teži od 10 tona mtw, tako da možeš tvrditi da je jednostavno na ruke držati kurs i visinu sa tolerancijom od 2-3 stupnja i 10 metara.

Kao drugo, otkud netko tko je prošao samo "tečaj" može znati točan power settings za Boeing 777 da bi održavao određeni rate of descent i točno pogodio u jednu točko teško vidljivu na više od 10nm

Kao treče: zašto su udarili u clean configuration modu gdje je največa stall speed margina i automatski se mora brže letjeti i oscilacije su prilično velike kod zrakoplova težeg od 150 tona mtw. Zar nije bilo jednostavnije izvuči full flaps i približiti se minimalnom brzinom radi točnosti udara.

Budući da ti to vjerojatno znaš, molim te objasni jer ja nisam letio ništa teže od 2 tone mtw sa dva motora

 

Hvala

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.1.2019 11:32 (CTN962).
13 godina
offline
Re: Hakeri prijete da će raskrinkati teorije urote
Glavas_ZG kaže...

OMG, ne mogu vjerovat da i dalje ima naivaca koji puše ova sranja, nema nikakve namještaljke ili teorije zavjere.

 

Dogodilo se to da su donekle uvježbani teroristi ''oteli'' avion u letu i zabili ga u zgradu...

 

 

 Di su ti avioni ? Jel imas oci,jel imas sposobnost logicnog razmisljanja?!!??

 

 

Ovo je WTC zgrada 7 koja se srusila radi pozara i krhotina....cak ima i video na vijestima di su rekli da je srusena ,a stoji iza citava na tim istim vijestima......

Ive lived in darkness a long time, over the years my eyes adjusted, until the dark became my world, I could see.?
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.1.2019 11:35 (lmutak).
12 godina
odjavljen
offline
Re: Hakeri prijete da će raskrinkati teorije urote
Ili si trol, ili nisi normalan
14 godina
offline
Re: Hakeri prijete da će raskrinkati teorije urote
AKosir1990 kaže...

Čemu raskrinkavati ono što je očito kao dan, te u što jedino još vjeruju ljubičasti kozmopoliti s Manhattana?

 

"Do you seriously believe that men, who live in the caves, could fly a jet hundreds of times more advanced than anything they ever saw?"

 
Doslovno su upisali tecaj za pilotiranje i ucili na simulatorima. Ni ti ne moras ici na 10 godina na medicinski fakultet da naucis u 10 minuta kako sa kuhinjskim nozem izvaditi jetru ili bubreg iz nekoga. (Naravno ako ne racunas da osoba mora ostati ziva!).

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice