HT od danas nudi TeraStream pristup Internetu s br

poruka: 66
|
čitano: 24.494
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HT od danas nudi TeraStream pristup Internetu s br".
9 godina
offline
HT od danas nudi TeraStream pristup Internetu s br

Da ovo mi slici na ono, kupili smo japanski hiper vlak s brzinama 500 km/h i koji moze vozit na relaciji Zapresic-ZG.... bravo 

Battlenet - TheProdigy#2234
 
29 0 hvala 0
14 godina
offline
HT od danas nudi TeraStream pristup Internetu s br

A meni ne daju nista preko 10mbit. Susjed ima optiku, al ja ne mogu posto sam "predaleko od centrale" :/

LoL EU West - KingNothing666
Moj PC  
14 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
HT od danas nudi TeraStream pristup Internetu s br

"Za sada je TeraStream dostupan u nekim dijelovima Zagreba, Karlovca i Splita (preduvjet je da je na tom području već postavljena optika HT-a do krajnjih korisnika), a trenutno je raspoloživ za 20.000 domaćinstava."

Malo Isusovih riječi: "Jer ko ima, daće mu se..."

 

Znači, opet ništa.

 

Sad će PR odradit svoj posao pumpanja medija objavama o prvom provideru u HR koji je postigao brzinu od 1 gigabita...

 

 

 
28 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
HT od danas nudi TeraStream pristup Internetu s br

Hmm, meni je optika dostupna...samo vezan sam ugovorom za bnet, i ne vidim nigdje cijenu tog terrastream paketa...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: HT od danas nudi TeraStream pristup Internetu
ridealong kaže...
Sad će PR odradit svoj posao pumpanja medija objavama o prvom provideru u HR koji je postigao brzinu od 1 gigabita...

 

 

 Jesu među prvima u RH komercijalno uveli ovu uslugu, ali nisu prvi. Koliko mi poznato, Pro-Ping već neko vrijeme nudi 1 GBit/s. 

14 godina
offline
Re: HT od danas nudi TeraStream pristup Internetu

Meni je isto optika dostupna... U sri Splita nema o od Optike.

6 godina
protjeran
offline
Re: HT od danas nudi TeraStream pristup Internetu
D1001 kaže...
ridealong kaže...
Sad će PR odradit svoj posao pumpanja medija objavama o prvom provideru u HR koji je postigao brzinu od 1 gigabita...

 

 

 Jesu među prvima u RH komercijalno uveli ovu uslugu, ali nisu prvi. Koliko mi poznato, Pro-Ping već neko vrijeme nudi 1 GBit/s. 

 

pro ping nudi optiku, ali cemu onda zasebno opcija internet i biranje brzine za doticni? Sad sam slozio paket i izlazi me 600kn misecno....mislim da cu ostat na bnetu jos neko vrijeme :D

14 godina
neaktivan
offline
Re: HT od danas nudi TeraStream pristup Internetu
Gorstak79 kaže...

 

pro ping nudi optiku, ali cemu onda zasebno opcija internet i biranje brzine za doticni? Sad sam slozio paket i izlazi me 600kn misecno....mislim da cu ostat na bnetu jos neko vrijeme :D

 AKo ti je njihova optika dostupna, najbolje da ih nazoveš i provjeriš cijenu. Meni pokazuje 390 kn (samo internet) za 1 Gbit/s.

6 godina
protjeran
offline
HT od danas nudi TeraStream pristup Internetu s br

koliko ja vidim optika je jedna a internet druga stavka kod pro pinga, i kad odaberem par ovih ekstra kanala izadje me tri puta skuplje od bneta....trenutno bnet, 3d paket + 120 mbit + prosireni paket programa placam 259kn misecno...vec su mi bili tehnicari od t-coma doma i provukli opticki kabel, pa su nas iz bneta obavijestili u zadnji tren da im moramo platit penale ako prijedjemo na tcom, pa smo odustali...

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.3.2018 7:37 (Gorstak79).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
HT od danas nudi TeraStream pristup Internetu s br

lako što oni nude kada su otoci i negradovi izuzetno loše povezani i osuđeni na minimalne brzine...

 
8 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: HT od danas nudi TeraStream pristup Internetu
Gale92 kaže...

lako što oni nude kada su otoci i negradovi izuzetno loše povezani i osuđeni na minimalne brzine...

 Ja sam u Splitu, centru, ne starom dijelu, nego geografskom centru, pa nemam više od 45 megabita dostupno priko nikog, VDSL.

14 godina
offline
Re: HT od danas nudi TeraStream pristup Internetu

A to ti ovisi i o drugim faktorima, ja san živija u R. Boškovića, nudili su provlačenje optike pa se stanari nisu uspili dogovorit zbog svojih starih sukoba i dišpeta. Na kraju svi ostali bez optike.

6 godina
protjeran
offline
HT od danas nudi TeraStream pristup Internetu s br

da ne ispadne da lazem, evo fotka optickog u mojoj sobi

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: HT od danas nudi TeraStream pristup Internetu
LogicusMPS kaže...
Gale92 kaže...

lako što oni nude kada su otoci i negradovi izuzetno loše povezani i osuđeni na minimalne brzine...

 Ja sam u Splitu, centru, ne starom dijelu, nego geografskom centru, pa nemam više od 45 megabita dostupno priko nikog, VDSL.

 Za Split su konkretno rekli da je TeraStream dostupan na području Žnjana (naravno ne cijelom ).

...
14 godina
offline
Re: HT od danas nudi TeraStream pristup Internetu
bruno11 kaže...

A to ti ovisi i o drugim faktorima, ja san živija u R. Boškovića, nudili su provlačenje optike pa se stanari nisu uspili dogovorit zbog svojih starih sukoba i dišpeta. Na kraju svi ostali bez optike.

 Ja na Sućidru. Vjerojatno zato šta živin u kući, a ne u zgradi.

14 godina
offline
Re: HT od danas nudi TeraStream pristup Internetu
Miro kaže...

 Za Split su konkretno rekli da je TeraStream dostupan na području Žnjana (naravno ne cijelom ).

 Jesu li za Zagreb spominjali kvartove? Možda Sigečicu?

 

EDIT: nije dostupno, Bogu hvala, već sam planira rebalans kućnog proračuna :D

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.3.2018 22:22 (bruno11).
13 godina
offline
Re: HT od danas nudi TeraStream pristup Internetu
ridealong kaže...

"Za sada je TeraStream dostupan u nekim dijelovima Zagreba, Karlovca i Splita (preduvjet je da je na tom području već postavljena optika HT-a do krajnjih korisnika), a trenutno je raspoloživ za 20.000 domaćinstava."

Malo Isusovih riječi: "Jer ko ima, daće mu se..."

 

Znači, opet ništa.

 

Sad će PR odradit svoj posao pumpanja medija objavama o prvom provideru u HR koji je postigao brzinu od 1 gigabita...

 

 

 Meni je postavljena optika u zgradi T-com (ne do moga stana) još uvijek sam na B-net-u 120/15 Mbit/si piše da ova super brza verzija nije dostupna tako da nije dostupno na svim lokacijama gdje već ima optike. Zg

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.3.2018 22:23 (hummer0).
8 godina
offline
Re: HT od danas nudi TeraStream pristup Internetu
Gorstak79 kaže...

da ne ispadne da lazem, evo fotka optickog u mojoj sobi

 

 

 Mogao bi malo opiturati tu sobu

Ja rekoh
14 godina
offline
Re: HT od danas nudi TeraStream pristup Internetu
Miro kaže...
LogicusMPS kaže...
Gale92 kaže...

lako što oni nude kada su otoci i negradovi izuzetno loše povezani i osuđeni na minimalne brzine...

 Ja sam u Splitu, centru, ne starom dijelu, nego geografskom centru, pa nemam više od 45 megabita dostupno priko nikog, VDSL.

 Za Split su konkretno rekli da je TeraStream dostupan na području Žnjana (naravno ne cijelom ).

 Ja nema koga nisan zva, od T-coma optime, b-neta (njega nema nikako). Nikakvih saznanja kad će bit optika uopće, i oće li bit. Maks na sve strane, di god pita VDSL do 50, lakrdija.


6 godina
protjeran
offline
Re: HT od danas nudi TeraStream pristup Internetu
D1001 kaže...
ridealong kaže...
Sad će PR odradit svoj posao pumpanja medija objavama o prvom provideru u HR koji je postigao brzinu od 1 gigabita...

 

 

 Jesu među prvima u RH komercijalno uveli ovu uslugu, ali nisu prvi. Koliko mi poznato, Pro-Ping već neko vrijeme nudi 1 GBit/s. 

 Svaki njima čast, ali ne nude usluge na mojoj adresi.

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.3.2018 23:20 (ridealong).
13 godina
neaktivan
offline
Re: HT od danas nudi TeraStream pristup Internetu
Gorstak79 kaže...

koliko ja vidim optika je jedna a internet druga stavka kod pro pinga, i kad odaberem par ovih ekstra kanala izadje me tri puta skuplje od bneta....trenutno bnet, 3d paket + 130 mbit + prosireni paket programa placam 259kn misecno...vec su mi bili tehnicari od t-coma doma i provukli opticki kabel, pa su nas iz bneta obavijestili u zadnji tren da im moramo platit penale ako prijedjemo na tcom, pa smo odustali...

 Meni je nedavno na vratima bio prodajni predstavnik iz t-coma, nudio mi optiku i rekao da ako se prebacim s bneta na t-com da će mi t-com platit penale.

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.3.2018 23:41 (FrEaK94).
15 godina
offline
HT od danas nudi TeraStream pristup Internetu s br

Malo mi je lošiji upload od njihovog

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
HT od danas nudi TeraStream pristup Internetu s br

da budem iskren zivciraju me ovakve objave i pre**ravanja ht-a i ostalih operatera.

 

Hvale se sa 20 000 domačinstava sa mogučom uslugom, a što je sa ostalim korisnicima?  Dan danas ima korisnika koji (kao ja npr) imaju brzinu od 3.6 mbita na margini od 6.5 db i gušenjem od 50 db na toj brzini... Već me smjeh od toga hvata, jer dok neki plačaju stotinjak kn za 100/100 i više, drugi plačaju  i više od toga za usranih  tri i pol megabita.  Doduše nisu ni novci problem svima, ali kad se investira u infrastrukturu za određene "privilegirane" građane ( za što isti nisu krivi jer se nalaze u tom području)  onda je to malo jadno. Što se ne investiraju u infrastrukturu za sve? Pa i ja želim plačati taj hebeni maxtv i gledati formulu 1 na 4k rezoluciji. Nije da ne želim platiti, ali jednostavno sam diskriminiran po tom pitanju.

 

Konkretno moj prijmjer je da živim u okolici jednog grada toliko daleko da kad bi mogao malo bolje pljunut palo bi u centar grada (malo karikiram). Optička udaljenost 1.7 km. U kući imam 4g brzinu od 80ak mbita putem mobilne mreže, ali zato dsl ne ide preko 3.6. To je tužno, jer nisam jedini slučaj, (ima nas mnogo) ali najlakše je opisati na vlastitom iskustvu.

 
25 0 hvala 4
11 godina
offline
Re: HT od danas nudi TeraStream pristup Internetu
Ja nudim uslugu leta u svemir. Dostupno za Marsovce.

#2.6Mbps
 
4 0 hvala 0
11 godina
offline
HT od danas nudi TeraStream pristup Internetu s br

U Europi medju prvima brzinom do 1gigabita kak da ne HT

 

Svicarci mora da im vade mast onda 

 

https://fiber.salt.ch/en/offer-en/

 
6 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: HT od danas nudi TeraStream pristup Internetu
Feudalac kaže...
 Mogao bi malo opiturati tu sobu

 

Mogao bih ja puno toga ;)

15 godina
odjavljen
offline
Re: HT od danas nudi TeraStream pristup Internetu
LogicusMPS kaže...

 Ja sam u Splitu, centru, ne starom dijelu, nego geografskom centru, pa nemam više od 45 megabita dostupno priko nikog, VDSL.

Zadnjih dana sam po centru viđao nova kabliranja, pa možda uskoro nešto i bude.

 

roby27 kaže...

U Europi medju prvima brzinom do 1gigabita kak da ne HT

Čitati što piše. Prvi u DT-u, ne u Europi.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
7 godina
offline
HT od danas nudi TeraStream pristup Internetu s br

svaka čast HT...

Sa ovim tempom do 2050-te će ista usluga biti dostupna i u mjestima gdje ima mobilnog signala !

 

 
10 0 hvala 0
13 godina
offline
HT od danas nudi TeraStream pristup Internetu s br

Riječi utjehe za vas kojima je centrala predaleko za VDSL: u krugu od 200m od mene su sagradili DVIJE FTTC centrale.

Ni na jednu me nisu spojili.

Maksimalna frustracija.

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
HT od danas nudi TeraStream pristup Internetu s br

govna! dabog da im bomba američkokineskog trgovinskog rata pala na greenfield invensticiju

ravna zemlja i šupalj mjesec
 
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice