Hyundai i Kia investiraju 80 milijuna eura u Rimac

poruka: 38
|
čitano: 10.967
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hyundai i Kia investiraju 80 milijuna eura u Rimac".
12 godina
offline
Re: Hyundai i Kia investiraju 80 milijuna eura u R
ludizao kaže...

Je je, planiramo, budemo, mi ćemo... do xxxx godine ovo ono, ali znate, jako je dug put do realizacije i nemojte se iznenaditi ako to tako ipak ne bude, jer ćemo za godinu-dvije nekoliko puta promijeniti priču, a novinari nas na prethodne izjave neće podsjećati pa pojeo vuk magare. Već neko vrijeme ima više od 500 zaposlenih i rastura na svim poljima, a nikako da se bilo što od toga vidi u službenim brojkama. Skužio čovjek da PR drži vodu bolje od savskog nasipa te pravilno zaključio da može imati i 2000 zaposlenih, a da nitko nikad ništa ne pita, a kamoli provjeri.

 

 za hrvatsko novinarstvo!

 Hrvatski novinari bi trebali ignorirati ogromno i jedno od rijetkih stranih ulaganja u našu privredu zato jer si ti ljubomoran? Umjesto da rade interview s čovjekom zbog kojeg cijeli svijet zna za Hrvatsku i koji surađuje s imenima kao što su: VW, Porsche, Seat, Pinifarina, Aston Martin, Koenigsegg, Hyundai ...trebali bi napraviti interview s tobom da im objasniš kako su tvoji životni dosezi daleko iznad onih Mate Rimca.

Ništa se ne vidi na službenim brojkama? Odi na Porscheovo godišnje financijsko izvješće pa pročitaj. Raspitaj se koji logo stoji na pogonu Aston Martin Valkyrie, koji logo je na svemu osim oplati Pinifarine Battista, koje baterije su u Koenigsegg Regeri...

 

Nek si se ti malo ispraznio. Ako ništa, Rimac pomaže u rješavanju frustracija.

 

 

 
30 6 hvala 3
7 godina
protjeran
offline
Re: Hyundai i Kia investiraju 80 milijuna eura u R
BlueMax kaže...
ludizao kaže...

Je je, planiramo, budemo, mi ćemo... do xxxx godine ovo ono, ali znate, jako je dug put do realizacije i nemojte se iznenaditi ako to tako ipak ne bude, jer ćemo za godinu-dvije nekoliko puta promijeniti priču, a novinari nas na prethodne izjave neće podsjećati pa pojeo vuk magare. Već neko vrijeme ima više od 500 zaposlenih i rastura na svim poljima, a nikako da se bilo što od toga vidi u službenim brojkama. Skužio čovjek da PR drži vodu bolje od savskog nasipa te pravilno zaključio da može imati i 2000 zaposlenih, a da nitko nikad ništa ne pita, a kamoli provjeri.

 

 za hrvatsko novinarstvo!

 Hrvatski novinari bi trebali ignorirati ogromno i jedno od rijetkih stranih ulaganja u našu privredu zato jer si ti ljubomoran? Umjesto da rade interview s čovjekom zbog kojeg cijeli svijet zna za Hrvatsku i koji surađuje s imenima kao što su: VW, Porsche, Seat, Pinifarina, Aston Martin, Koenigsegg, Hyundai ...trebali bi napraviti interview s tobom da im objasniš kako su tvoji životni dosezi daleko iznad onih Mate Rimca.

Ništa se ne vidi na službenim brojkama? Odi na Porscheovo godišnje financijsko izvješće pa pročitaj. Raspitaj se koji logo stoji na pogonu Aston Martin Valkyrie, koji logo je na svemu osim oplati Pinifarine Battista, koje baterije su u Koenigsegg Regeri...

 

Nek si se ti malo ispraznio. Ako ništa, Rimac pomaže u rješavanju frustracija.

 

 

 Gdje su ukradene pare Krimac?! Cuj ljubomoran, dok takvi kao ti podrzavaju kriminalce ode Hr punom brzinom u klinac.

12 godina
offline
Re: Hyundai i Kia investiraju 80 milijuna eura u R
O_O_O kaže...

 

 

 Gdje su ukradene pare Krimac?! Cuj ljubomoran, dok takvi kao ti podrzavaju kriminalce ode Hr punom brzinom u klinac.

 Ja sam prvi za to da se istraži svaka ukradena kuna u Hrvatskoj. Što je najgore, slučaj Rimac (stariji) se istražio i zaključak je - nije kriv. Koliko je naše sudstvo vjereodostojno to svi znamo ali činjenica je da on sad na papiru ima da nije kriv. Sve ostalo su naklapanja.

 

Drugi problem je puno bitniji. Slučajeva kao što je Rimac (opet stariji) je u Hrvatskoj na stotine ako ne i tisuće. Zanimljivo je kako javnost mlako reagira na njih, dok se u slučaju mladog čovjeka koji je ostvario nezamisliv poslovni uspjeh odmah svi dižu na zadnje noge i pljuju, omalovažavaju, vrijeđaju...

Čini mi se da kao narod puno lakše prelazimo preko toga da nas netko pljačka nego preko nečijeg uspjeha, čak i kad iz njega možemo imati vlastitu korist.

 

Ja mogu i imam pravo sumnjati u porijeklo Rimčevog novca. To je sve što mogu. Ne mogu mu suditi, niti ga osuditi.

Mogao bi i srati i pljuvati po njegovom poslu, samo bi sa svakim njegovim poslovnim uspjehom ispadao sve gluplji i sve jadniji. Radije ću svoju energiju usmjeriti na nešto drugo.

 

 

 

12 godina
odjavljen
offline
Re: Hyundai i Kia investiraju 80 milijuna eura u R
A dao bi gujice da radiš za njega
 
5 1 hvala 0
10 godina
offline
Hyundai i Kia investiraju 80 milijuna eura u Rimac

Čekam ove naše cro jazavce da prosipaju žuć i jal jer su sami nesposobni i nebitn,i pa eto, cijeli svijet im je kriv i nešto dužan zbog toga.

Samomrzeći hrvat
Moj PC  
13 4 hvala 0
16 godina
offline
Hyundai i Kia investiraju 80 milijuna eura u Rimac

Prokleti Balkan, svi religiozni, nacionalisti a kad neko uspije crkli bi od ljubomore... Nema ovdje napretka za 500 godina sa ovim mentalitetom. 

 
14 2 hvala 0
5 godina
offline
Re: Hyundai i Kia investiraju 80 milijuna eura u R
Adin kaže...

Prokleti Balkan, svi religiozni, nacionalisti a kad neko uspije crkli bi od ljubomore... Nema ovdje napretka za 500 godina sa ovim mentalitetom. 

 Jos jedan od razloga zasto ljudi bjeze sa ovih prostora. Nije sve u novcima.

12 godina
offline
Re: Hyundai i Kia investiraju 80 milijuna eura u R
SamoPitam3 kaže...
Adin kaže...

Prokleti Balkan, svi religiozni, nacionalisti a kad neko uspije crkli bi od ljubomore... Nema ovdje napretka za 500 godina sa ovim mentalitetom. 

 Jos jedan od razloga zasto ljudi bjeze sa ovih prostora. Nije sve u novcima.

 Ja mislim da ljudi najviše bježe radi lopovluka i od onih koji su ograničeni kao balkon. 

 

Ja ću pobjeć od ljudi koji pate od kulta ličnosti medijski eksponiranih osoba i prodavača magle.

BlueMax kaže...
O_O_O kaže...

 

 

 Gdje su ukradene pare Krimac?! Cuj ljubomoran, dok takvi kao ti podrzavaju kriminalce ode Hr punom brzinom u klinac.

 Ja sam prvi za to da se istraži svaka ukradena kuna u Hrvatskoj. Što je najgore, slučaj Rimac (stariji) se istražio i zaključak je - nije kriv. Koliko je naše sudstvo vjereodostojno to svi znamo ali činjenica je da on sad na papiru ima da nije kriv. Sve ostalo su naklapanja.

 

 

 

 Interpol se isto sjebo sa potjernicama. I ono što je gulio u Srbiji.

 Platio sve na kraju čovjek. Sad ponovo jaše po Slavoniji. Kažu krkani u Večernjem da je odradio svoj dug društvu.

 

E moj Maxane.

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.5.2019 16:09 (DarthMarkus).
7 godina
protjeran
offline
Re: Hyundai i Kia investiraju 80 milijuna eura u R
Adin kaže...

Prokleti Balkan, svi religiozni, nacionalisti a kad neko uspije crkli bi od ljubomore... Nema ovdje napretka za 500 godina sa ovim mentalitetom. 

 Tako je treba slaviti sve uspjesne tajkune, koji su s ukradenim novcima nesto napravili. Kad ukrades kunu onda si lopov, kad ukrades miljune onda si gospodin.

7 godina
protjeran
offline
Re: Hyundai i Kia investiraju 80 milijuna eura u R
Dex.pwn kaže...
A dao bi gujice da radiš za njega

 Za 5000 kuna? Mozes cistiti wc u Svabiji za vise para.

15 godina
offline
Hyundai i Kia investiraju 80 milijuna eura u Rimac

bilo bi lijepo kad bi hijundai u me uložio jednu konu, dizel, 1.6. bio bih im zahvalan, časna sestra! 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
9 0 hvala 0
16 godina
offline
Hyundai i Kia investiraju 80 milijuna eura u Rimac

Svi ulažu u njegovu firmu,a studenti kod njega i dalje klemaju žičice krimp klještima,izvlače poluvodičke elemente tinol uvlakačem ,sastavljaju C_2 3D printerom i grade tvornice automobila u Kini i Zagrebu.Da ne pričam o prodanih 130 C_2 po milion i pol eura.

Moj PC  
1 2 hvala 1
11 godina
offline
Hyundai i Kia investiraju 80 milijuna eura u Rimac

Da se ikom da ovdje i 1% toga iznosa sve bi popoli, ne bi bili trijezni 10 godina tako da mir i tišina. Rimac je barem napravio nešto korisno i ugledno u Hrvatskoj što 99% domoljuba i Hrvata neće nikad jer nemate sposobnosti za tako šta, sve šta vam treba u životu je cigara, piva i tv, prvenstveno u nekoj kavani. Tu pričate o nekim teorijama zavjere i lopovluku, a sutra će te glasati za hdz, sdp, most ostale fosile i kupovat u konzumu.

Nije ni čudo da je hrv u ovakim stanju i što je ovaku ostavljate svojoj djeci.

 

Od mladog inženjera strojarstva čestitam Rimcu, u inat ljubomornim sunarodnjacima. 

Crypto nova poljoprivreda
 
5 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Hyundai i Kia investiraju 80 milijuna eura u R
NeroX kaže...

Da se ikom da ovdje i 1% toga iznosa sve bi popoli, ne bi bili trijezni 10 godina tako da mir i tišina. Rimac je barem napravio nešto korisno i ugledno u Hrvatskoj što 99% domoljuba i Hrvata neće nikad jer nemate sposobnosti za tako šta, sve šta vam treba u životu je cigara, piva i tv, prvenstveno u nekoj kavani. Tu pričate o nekim teorijama zavjere i lopovluku, a sutra će te glasati za hdz, sdp, most ostale fosile i kupovat u konzumu.

Nije ni čudo da je hrv u ovakim stanju i što je ovaku ostavljate svojoj djeci.

 

Od mladog inženjera strojarstva čestitam Rimcu, u inat ljubomornim sunarodnjacima. 

 Nikad ne sudi po sebi.

 

 

Inženjeru.

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
7 godina
offline
Re: Hyundai i Kia investiraju 80 milijuna eura u R
Romano kaže...

Svi ulažu u njegovu firmu,a studenti kod njega i dalje klemaju žičice krimp klještima,izvlače poluvodičke elemente tinol uvlakačem ,sastavljaju C_2 3D printerom i grade tvornice automobila u Kini i Zagrebu.Da ne pričam o prodanih 130 C_2 po milion i pol eura.

 A na slici marker 

I nisam skužio post, to se hvališ kak imaš dobar marker za ocrtat nulu na zamašnjaku za motor koji popravljaš ili?

 

 

Kruha i igala...
12 godina
odjavljen
offline
Re: Hyundai i Kia investiraju 80 milijuna eura u R
Dobro, i?
16 godina
offline
Re: Hyundai i Kia investiraju 80 milijuna eura u R
fer-de-lance kaže...
Romano kaže...

Svi ulažu u njegovu firmu,a studenti kod njega i dalje klemaju žičice krimp klještima,izvlače poluvodičke elemente tinol uvlakačem ,sastavljaju C_2 3D printerom i grade tvornice automobila u Kini i Zagrebu.Da ne pričam o prodanih 130 C_2 po milion i pol eura.

 A na slici marker 

I nisam skužio post, to se hvališ kak imaš dobar marker za ocrtat nulu na zamašnjaku za motor koji popravljaš ili?

 

 

 hahaha, pa prodajem maglu kao i on. Ne znaš tko je gluplji od te gomile. Likovi koji ga brane da smo svi mi zavidni i glupavi, famozni kinezi ili mu je

 opisao životnu priču.

7 godina
protjeran
offline
Re: Hyundai i Kia investiraju 80 milijuna eura u R
Pih, vec sam mislio da je Rimac investirao u Kia-Hyundai Motors, jer ako racunam da je 130 komada prodao za par milja eura, imao bi savrseno dosta novaca za to.

A ono krumpir, nema ni za burek a kamoli da investira 😂

Ajd bar sad ne mora taju za rukav, bude preko Korejaca opral koju paru, rade oni dobre perilice, Zamzung, GoldStar itd.
Moj PC  
1 4 hvala 1
14 godina
offline
Re: Hyundai i Kia investiraju 80 milijuna eura u R
Ajar kaže...

bilo bi lijepo kad bi hijundai u me uložio jednu konu, dizel, 1.6. bio bih im zahvalan, časna sestra! 

 Slažem se s tobom, samo bih ja radije električnu Konu. A što se Rimca tiče, izgleda da čovjek zna neko znanje, pa nisu Korenci tinte pili i samo tako stukli 600Mkuna. Možemo mi pričati o tome da mu je stari drpio lovu, da njegove automobile možeš vidjeti samo na sajmovima a ne i na cestama i slične stvari, ali je činjenica da Mate širi biznis i bere lovu, a sada kako on to radi, to zna samo on. Definitivno Mati i njegovoj firmi želim uspjeha u poslu, makar pola Hrvatskih "domoljuba" pocrkalo od slavne hrvatske zavisti i jada. Ako radi pošteno, neka mu bude sve što može dobiti.

dolazim odmah - Godot
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.5.2019 22:58 (učo).
14 godina
offline
Re: Hyundai i Kia investiraju 80 milijuna eura u R
ludizao kaže...

Je je, planiramo, budemo, mi ćemo... do xxxx godine ovo ono, ali znate, jako je dug put do realizacije i nemojte se iznenaditi ako to tako ipak ne bude, jer ćemo za godinu-dvije nekoliko puta promijeniti priču, a novinari nas na prethodne izjave neće podsjećati pa pojeo vuk magare. Već neko vrijeme ima više od 500 zaposlenih i rastura na svim poljima, a nikako da se bilo što od toga vidi u službenim brojkama. Skužio čovjek da PR drži vodu bolje od savskog nasipa te pravilno zaključio da može imati i 2000 zaposlenih, a da nitko nikad ništa ne pita, a kamoli provjeri.

 

 za hrvatsko novinarstvo!

 

Cuj, znanje je jedno veliko bogatstvo, tako da se pocni obrazovati po pitanju investiranja... to sto je netko ulozio svoj kapital u neku firmu je njegov problem, kao i dobit ili gubitak koji ce tom odlukom dobiti

 
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Hyundai i Kia investiraju 80 milijuna eura u Rimac

 

Ma, ljudi pogledajte video sa Index, pa Rimac radi pile od kojih zastaje dah.

Ovo kaj radi Rimac sa svojim biznisom je stvarno nešto što zaslužuje respekt.

 

Well, nego pustite ekipo hejtere. Od rasprave sa njima ionako nikakve koristi. 

Postoje puno pametnijie stvari na što treba trošiti vrijeme i energiju.

Dosadni su, iskompleksirani i toksični.

 

 

Nego, još jedan uspjeh za crew Rimaac automobile.

Bravo, ekipo!

 

 

Panzerkampfwagen.d-ZG.Hard work, pays off.
Moj PC  
5 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: Hyundai i Kia investiraju 80 milijuna eura u R
PzKpfw kaže...

 

Ma, ljudi pogledajte video sa Index, pa Rimac radi pile od kojih zastaje dah.

Ovo kaj radi Rimac sa svojim biznisom je stvarno nešto što zaslužuje respekt.

 

Well, nego pustite ekipo hejtere. Od rasprave sa njima ionako nikakve koristi. 

Postoje puno pametnijie stvari na što treba trošiti vrijeme i energiju.

Dosadni su, iskompleksirani i toksični.

 

 

Nego, još jedan uspjeh za crew Rimaac automobile.

Bravo, ekipo!

 

 

 Lizi guza podrzava kriminalce, sokantno! 

15 godina
offline
Hyundai i Kia investiraju 80 milijuna eura u Rimac

Porijeklo inicijalnog novca je sumnjivo, tip je krenuo kao diletant raspitujući se po forumima, dalje "pivotira" smijerom razvoja firme ...

 

Ali, pa šta onda? Što je tu uopće ikakav njegov "krimen"?

 

Povukao je daleko firmu, napravio ogroman iskorak, jedinstven za hrvatske okvire.

 

I to svatko objektivan  mora uvažiti.

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Hyundai i Kia investiraju 80 milijuna eura u R
učo kaže...

 Slažem se s tobom, samo bih ja radije električnu Konu. A što se Rimca tiče, izgleda da čovjek zna neko znanje, pa nisu Korenci tinte pili i samo tako stukli 600Mkuna. Možemo mi pričati o tome da mu je stari drpio lovu, da njegove automobile možeš vidjeti samo na sajmovima a ne i na cestama i slične stvari, ali je činjenica da Mate širi biznis i bere lovu, a sada kako on to radi, to zna samo on. Definitivno Mati i njegovoj firmi želim uspjeha u poslu, makar pola Hrvatskih "domoljuba" pocrkalo od slavne hrvatske zavisti i jada. Ako radi pošteno, neka mu bude sve što može dobiti.

 dogovoreno. meni dizel, tebi struja. jeste čuli, gospon chung? vama to ni niš. više potrošite (mislim na mpc + davanja + registracija) na službene ručkove tjedno, a nama dvojici ... iju! i svima ćemo vas hvaliti kako ste poput junaka iz lektire: dobar, pošten, hrabar, velika srca, altruist, pjesnik, svetac ... 

 

@ostalima: skoro pa i nema biznisera (ustvari, uopće nema - to je biće iz bajke) u rvata koji se pošteno obogatio (u nas matematički nemoguće, ako je u zakonskim okvirima), čak i da je ercegovac k'o rajmak, a da su mu klinci poslovno uspješni. uglavnom lopovlukom slijede drage roditelje. rajmak žunior je barem pokazao da može biti i jeben i ono prosto. jeovaspapak, koliko se samo hato-lička srkva nakrala i naotimala para i nekretnina na prijevaru pa nitko ni trc. ne budite baš toliki licemjeri. lopina je lopina. to što u nas nemoralno ne znači i nezakonito je drugi par kobasa. mali rajmak još uvijek ne krade. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.5.2019 5:59 (Ajar).
16 godina
offline
Hyundai i Kia investiraju 80 milijuna eura u Rimac

Po običaju naš Mate Izumitelj širi maglu prekovremeno, jer godišnji fin.izvještaj stiže ubrzo. Naravno nijedan fin.izvještaj nikad nije prikazan/komentiran u medijima, jer tamo pišu neke druge brojke i samo ga 'jalnici' čitaju.

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
1 1 hvala 1
8 godina
odjavljen
offline
Re: Hyundai i Kia investiraju 80 milijuna eura u R
SamoPitam3 kaže...
Adin kaže...

Prokleti Balkan, svi religiozni, nacionalisti a kad neko uspije crkli bi od ljubomore... Nema ovdje napretka za 500 godina sa ovim mentalitetom. 

 Jos jedan od razloga zasto ljudi bjeze sa ovih prostora. Nije sve u novcima.

 SVE JE U NOVCIMA. SVE ! AKO IMAŠ DOVOLJNO KUPIŠ SVE I SVAKOGA. eod

16 godina
neaktivan
offline
Hyundai i Kia investiraju 80 milijuna eura u Rimac

Novac je samo jedan dio price... Rimac je slobodno moga taj isti zapit, otvorit ka i vecina drugih pokoji ducan, lanac trgovina, itd. 

Pogodilo se da je ima financijske mogucnosti testirat svoju strast za necim, u ovom slucaju autima na struju i to je nastavia gurat jos od preradjenog bmw-a gdje je svoje upite ima na e-vozila forumu, pa do danas. I tih dana je krajnji domet e-vozila u hr bia serijski dc motor (rade koncar) iz vilicara i sto laksi auto uz olovne baterije (domet vrh 50tak km s tim da smeta na cesti). I kad su mu svi govorili da je drugacije prakticki nemoguce, dokaza je da je moguce... ne mozes ti gurat ovakvo nesto ako nemas bar neki entuzijazam i mogucnosti... tako da vise respekta zbog toga sto je ucinia s lovom imam prema njemu nego prema "pametnim klupama" i "arduino gamepadu" iako su po medijima predstavljani kao ne znam kakvo dostignuce, a realno u ocekivanom rangu jednog boljeg srednjoskolca elektro-racunalnog smjera. bez uvrede ikom, ali te su mi stvari divne za zadivit rodbinu, ali u hr ocito takve stvari su dovoljno fascinantne i novinarima da se oko toga radi neka pompa. sve je jasno kad jedan "genijator" prolazi na razini grada i dokaz da tamo nema nikog s kritickim misljenjem... 

 

hyundai, za neinformirane koji su i nakon 30-40 godina zakleti svabofili i eurofili, nije tek neki tamo zuti - ima svoju metalurgiju, brodogradilista, elektroniku i vozila od auta do teske mehanizacije. davnih su dana imali interes i u hr brodogradilistima, ali su po obicaju prevladali pojedinacni interesi kako to u nas bude, jer eto roboti ce uzet mjesta ljudima, pa su imali interes otvorit tvornicu auti (koja je na kraju u slovackoj zavrsila). prakticki bi se mogli tuc nogom u guzicu da ista kod nas pokrenu. 

 

i btw, jos jedan glas za elektricnu konu kad bi se dilila... 

 
4 1 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Hyundai i Kia investiraju 80 milijuna eura u Rimac

Iskreno, ovakva ulaganja sam očekivao i očekivati ću, i nadam se da će dobro potrošit te novce ulagača. Isto tako se nadam ulaganju u razvoj baterija, kako bi i one, uz Muskov napor naravno, došle do neke krajnjem kupcu prihvatljive cijene (dosta ispod tih famoznih $100 po kWh). Naravno da cijeli sektor proizvodnje električne energije kaska, no i tu bi, uslijed širenja elektičnih automobila, moralo doći do prelaska na obnovljive izvore energije (pošto uvijek svi ponavljaju istu rečenicu - električni auti nisu 0 emission vozila jer se proizvodi u termoelektranama itd). Samo ulaganje u firme kao što su Rimac i Tesla pokazuje pozitivan stav prema EV budućnosti koju osobno jedva čekam. Znam da je bilo i govora o idejama s zamjenjivim battery packovima, u smislu da bi one bile lako zamjenjive tako da na "strujnim postajama" () ne punimo baterije nego trenutnu mijenjamo za novu, no tu opet dolazi do problema isplativosti za pružanje usluge (i te baterije koštaju, i sam trošak bi se trebao uračunati u cijenu struje koja dolazi s njima) te problem trajnosti (možeš bateriju koja ima 100 ciklusa punjenja zamijeniti s baterijom s 2000 ciklusa) i problem "univerzalnosti" priključaka za baterije u samim autima. Joj, puno problema i previše razmišljanja za nas koji se ne bavimo time 

 

Električna Kona bi bila super, ali zamislite i nekog sportskog japanca s Rimčevim motorom. Znam da, svetogrđe, ali rado bih volio imati GTR-a s motorima iz Concept_One-a 

 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Hyundai i Kia investiraju 80 milijuna eura u R
Goru želju ne možeš imati... Sportski auto mora imati zvuk, pravu ručnu, manualni i prave cajgere
13 godina
odjavljen
offline
Re: Hyundai i Kia investiraju 80 milijuna eura u R
Dex.pwn kaže...
Goru želju ne možeš imati... Sportski auto mora imati zvuk, pravu ručnu, manualni i prave cajgere

 

Meni su napeti i jedni i drugi 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice