Indija: Igranje PUBG-a vodi u u zatvor

poruka: 15
|
čitano: 1.898
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug Onlinea. U nastavku se nalaze komentari na "Indija: Igranje PUBG-a vodi u u zatvor".
7 godina

Korištenje mobitela čak i na faxu..neprimjereno.Ali brate nek oni blokaju kompletan internet za tu zemlju radi "neprimjerenog riječnika".

Svaka akcija ima svoju reakciju.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina

je. f mom selu se i za manje noži vadiju. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
5 0 hvala 0
3 godine
Re: Indija: Igranje PUBG-a vodi u u zatvor
a ja mislio da se to desilo unekom selu u Kini...

0 0 hvala 0
22 mjeseca

A što očekivati od takve pripizdine poput Indije. Pametnije im je da se uhvate u koštac s problemima poput borbe protiv pošasti silovanja, vjerskog fundamentalizma ili zaštite okoliša.

9 2 hvala 0
7 godina

Kad Indijac kaže "poserem ti se ja na takav zakon" vjerojatno misli doslovno 

Moj PC  
9 0 hvala 1
11 godina
Tragikomično je kako svaka vijest koja ima veze s nekom (nezapadnom) zemljom ima više komentara vezanih uz šovinizam nego uz temu članka.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...

5 2 hvala 0
7 godina
Ne mogu se dogovorit jer su nasilni zbog PUBGa. Tako da kod dogovora krenu letat teflonske tavice iz Počinke 😆
10 godina
Vodim hub od stotinjak ljudi ovdje u Indiji i koliko je to apsurdna zemlja teško je objasniti. Glavno da na telki prije svakog filma ima slika odobrenja nekog ministarstva, da se cenzuriraju prostote i nakon svake scene s cigaretama odradi jedna gnjusna reklama protiv pušenja, ali recimo danas čitam o silovanju trogodišnje bebe, gaženjima na cesti itd. dobro da im je ovakva igra vrijedna slanja policije...
In vino veritas
Moj PC  
3 0 hvala 1
13 mjeseci

Volim Indiju jer bi internet bez indijskih scammera bio mnogo dosadnije mjesto.

frajerica

3 0 hvala 0
11 godina
Paolo Maldini kaže...

A što očekivati od takve pripizdine poput Indije. Pametnije im je da se uhvate u koštac s problemima poput borbe protiv pošasti silovanja, vjerskog fundamentalizma ili zaštite okoliša.

Komentiraš, a da ne znaš niti gdje se to desilo (Indija je velika država), niti zašto su to odlučili, niti kakvo je stanje sa zakonima i njihovim provođenjem u tom dijelu zemlje. Koliko putra na glavi imaju HR političari, zakonodavstvo i sudstvo, nismo bolji nimalo u puno stvari.

Srati na taj način možeš protiv svih država na svijetu i dalje širiti nesnošljivost prema drugome. Jesi li ti na taj način onda pridonio nečemu dobrom?

22 mjeseca
dd.inc kaže...
Paolo Maldini kaže...

Komentiraš, a da ne znaš niti gdje se to desilo (Indija je velika država), niti zašto su to odlučili, niti kakvo je stanje sa zakonima i njihovim provođenjem u tom dijelu zemlje. Koliko putra na glavi imaju HR političari, zakonodavstvo i sudstvo, nismo bolji nimalo u puno stvari.

Srati na taj način možeš protiv svih država na svijetu i dalje širiti nesnošljivost prema drugome. Jesi li ti na taj način onda pridonio nečemu dobrom?

Hrvatska je vukojebina kao i Indija po mentalitetu. Samo što Indija ima mogućnost zajebati cijelu kuglu svojim nuklearnim naoružanjem, svojom populacijskom politikom i svojim odnosom prema okolišu. Jel sad bolje?

11 godina
Paolo Maldini kaže...
dd.inc kaže...
Paolo Maldini kaže...

Hrvatska je vukojebina kao i Indija po mentalitetu. Samo što Indija ima mogućnost zajebati cijelu kuglu svojim nuklearnim naoružanjem, svojom populacijskom politikom i svojim odnosom prema okolišu. Jel sad bolje?

Eto trenutno živim u Irskoj i čini mi se ko daleko veća vukojebina, jer im je infrastruktura u DUB daleko iza one u ZG. Što se tiče organizacije, mi smo za njih ko vanzemaljci. Dakle želim reći da možemo nepotrebno srati po drugima non stop, ali to nema smisla, zar ne?

22 mjeseca
Materijala za srati nažalost ima i previše i ovo moje istovaranje po Indiji je bilo potrebno. Ako si možda pratio pozornije forum tu ima "intelektualaca" koji Indiju smatraju rajem za zemlji i nadaju se da ista bude glavna sila na zemlji. Ne dao bog da se ikada dogodi da takvi fanataci predvode svjetsku politiku.
7 godina
Ništa gore od Amera
3 godine

Volim Indiju,ljude,zemlju,kulturu ... Jai Hind !

waaagh

0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice