Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone Xs Ma

poruka: 184
|
čitano: 38.815
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone Xs Ma".
12 godina
offline
Re: Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone X
hrka11 kaže...
ATJLučko kaže...

Da vas vidim dušice brižne, koliko na kraju stoji iPXs Max sa 256GB interne memorije ???? 

36 rata,mobitel...nisi ti dobar,a cijena dzaba,nema sta.

taman 3 modela izadju dok ti taj otplatis.

 

Poanta je da najjači model u HT platiš 4 i pol hiljade manje nego kod "official" lihvara. 

http://www.youtube.com/radiopulsfm
14 godina
offline
Re: Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone X
hrka11 kaže...
ATJLučko kaže...

Da vas vidim dušice brižne, koliko na kraju stoji iPXs Max sa 256GB interne memorije ???? 

36 rata,mobitel...nisi ti dobar,a cijena dzaba,nema sta.

taman 3 modela izadju dok ti taj otplatis.

3 godine ga plaćaš po 280 kn, ko kredit haha

Đabe..

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.9.2018 9:37 (EZY-E).
13 godina
offline
Re: Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone X
energyman kaže...
hrka11 kaže...
ATJLučko kaže...

Da vas vidim dušice brižne, koliko na kraju stoji iPXs Max sa 256GB interne memorije ???? 

36 rata,mobitel...nisi ti dobar,a cijena dzaba,nema sta.

taman 3 modela izadju dok ti taj otplatis.

 

Poanta je da najjači model u HT platiš 4 i pol hiljade manje nego kod "official" lihvara. 

 Je li u taj iznos uračunata i tarifa ili se ona odvojeno plaća uz njega? Mislim da je ovo drugo? Ne dođe li na isto tada? Ne znam, pitam.

Hvala Bogu koji je ovom forumu podario Arendelle koja nasmijava i uveseljava sve vlastitim postovima; Bože, vrati nam Vladu da nastavi gdje je stao i sreći te zadovoljstvu neće biti kraja :).
16 godina
offline
Re: Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone X
ATJLučko kaže...

Da vas vidim dušice brižne, koliko na kraju stoji iPXs Max sa 256GB interne memorije ???? 

 Ma ne ispadne te ni 11k kn, kupuj dok ima!

I onda ja gledam uzeti li net+tv kod nekog internet provajdera za od cca 200kn jer mi je i to bacanje novca. Ili se i to isplati pa se vrati kao ajfon nakon par mjeseci gledanja Arene i Sportkluba? 

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
13 godina
offline
Re: Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone X
Caesar et Brutus kaže...
energyman kaže...
hrka11 kaže...
ATJLučko kaže...

Da vas vidim dušice brižne, koliko na kraju stoji iPXs Max sa 256GB interne memorije ???? 

36 rata,mobitel...nisi ti dobar,a cijena dzaba,nema sta.

taman 3 modela izadju dok ti taj otplatis.

 

Poanta je da najjači model u HT platiš 4 i pol hiljade manje nego kod "official" lihvara. 

 Je li u taj iznos uračunata i tarifa ili se ona odvojeno plaća uz njega? Mislim da je ovo drugo? Ne dođe li na isto tada? Ne znam, pitam.

Kolega, brkate kruške i jabuke, otprilike! 

Rata mobitela je karikiram 250.00 kuna x 36 rata, a tarifa je 200.00 kuna, tako da 36 mjeseci plaćam 450.00 kuna i uživam u miru laganini u svojem novom gadgetu! 

Usput onako BTW, saznao sam da će 512 Max koštati u onom slučaju oko 11.500.00 kuna, na 36 rata prihvatljivo, meni! 

ATJ Lučko
10 godina
offline
Re: Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone X
ATJLučko kaže...

 na 36 rata prihvatljivo, meni! 

Mobitel?!

Moje komentiranje zavrsava ovde,nadam se da ces uzivat sto duze.

 

Origin_Steam: hrka11
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.9.2018 9:51 (hrka11).
Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone Xs Ma

Iskreno mišljenja sam da tehničkim mogućnostima iPhone ne može više biti bolji od konkurencije, ako da onda su to doista minorne razlike.

Primjerice njihov sat je realno govoreći mogućnostima slabiji od Samsung Watcha, a da bateriju ne spominjem.

 

Kako u tom slučaju stvoriti priču i novinski članak oko iPhonea? Nabiješ cijenu oko koje će svi pričati i oko koje će se stvarati nove ideologije, filozofije i ekonomske računice.

 

 

 

 

A čisto radi informacije ...

 

https://en.louisvuitton.com/eng-nl/men/neon-story/bags/_/N-166kugkZ1nh7c1g#hfm=1

 

 

 

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone X
hrka11 kaže...
ATJLučko kaže...

 na 36 rata prihvatljivo, meni! 

Mobitel?!

Moje komentiranje zavrsava ovde,nadam se da ces uzivat sto duze.

 

 Daj e lik od 50 bani trola ko budala ili je popušio priču pa će pljunut 11 soma na mobitel. 

Sve mi je i jasno kada imaš 35-godišnjeg menadžera koji ne zna bolje nego pucat na status ili klinca koji sanjari, ali kada pređeš 40. i spreman si dat ovaj keš treba se pitat "kaj je s glavom"

 
Nije stvar toga tko si ga može priuštiti, stvar je da toliko ne vrijedi i da malo intelekta u glavu vrlo brzo nagna osobu da bude razumna. 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone X
Ček...koliko je košta s8 u momentu izlaska? Čak samo uređaj je bio nekih 7 do 8 tisuća...još ajd nekako,mada je i to možda puno.
Svaka akcija ima svoju reakciju.
16 godina
offline
Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone Xs Ma

Neka bude svaki novi model što skuplji i neka napokon postane pravi statusni simbol da ga samo zaista bogata ekipa može imati, ovo da se može kupiti na kredit nije neka fora jer ga ipak i susjed Pero može nabaviti.

Po meni, ako streme tome da su statusni simbol među mobitelima ispod 5k EUR (oko 4,5k USD) nemaju što prodavati - za najjeftinije modele... a onda da ima i skupljih - sve do nekih 10k EUR...  

Tada kad netko izvadi Apple onda zbilja znaš da ta ekipa ima i može (a ne da otplaćuje 3 godine uređaj preko tarife xy..).

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone X
ATJLučko kaže...

Kolega, brkate kruške i jabuke, otprilike! 

Rata mobitela je karikiram 250.00 kuna x 36 rata, a tarifa je 200.00 kuna, tako da 36 mjeseci plaćam 450.00 kuna i uživam u miru laganini u svojem novom gadgetu! 

Usput onako BTW, saznao sam da će 512 Max koštati u onom slučaju oko 11.500.00 kuna, na 36 rata prihvatljivo, meni! 

 

Tebi možda je prihvatljivo, ali da zbog toga izgledaš pametno.. ne baš. Otplaćivat ćeš 3 godine uređaj koji ima garanciju u najboljem slučaju 2 i istovremeno plaćati preskupu tarifu kako bi ti cijena uređaja bila prihvatljiva. Bravo!

Mislio sam da na te smicalice operatera padaju samo tehnološki nepismeni.

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.9.2018 10:18 (Chronosus).
13 godina
offline
Re: Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone X
kristofor kaže...
hrka11 kaže...
ATJLučko kaže...

 na 36 rata prihvatljivo, meni! 

Mobitel?!

Moje komentiranje zavrsava ovde,nadam se da ces uzivat sto duze.

 

 Daj e lik od 50 bani trola ko budala ili je popušio priču pa će pljunut 11 soma na mobitel. 

Sve mi je i jasno kada imaš 35-godišnjeg menadžera koji ne zna bolje nego pucat na status ili klinca koji sanjari, ali kada pređeš 40. i spreman si dat ovaj keš treba se pitat "kaj je s glavom"

 
Nije stvar toga tko si ga može priuštiti, stvar je da toliko ne vrijedi i da malo intelekta u glavu vrlo brzo nagna osobu da bude razumna. 

Kolega, kakvih vi imate problema ?!

Nakon što sam uz dokaz oborio tvrdnju koliko će koštati novi iPXs, vi samo laprdate i vrijeđate! 

Da bude stvar gora, zadnja rečenica je stila; “nije više toliko skup, nije ni bitno kako će ga se kupiti, oni su budale, moraju se preobratiti na android”, pod moraju!!!! 

 

Boli vas kita za kita kako ću ja teošiti svoje zarađene Hrvatske krznaša, pozdrav 

ATJ Lučko
14 godina
offline
Re: Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone X
ATJLučko kaže...
Caesar et Brutus kaže...
energyman kaže...
hrka11 kaže...
ATJLučko kaže...

Da vas vidim dušice brižne, koliko na kraju stoji iPXs Max sa 256GB interne memorije ???? 

36 rata,mobitel...nisi ti dobar,a cijena dzaba,nema sta.

taman 3 modela izadju dok ti taj otplatis.

 

Poanta je da najjači model u HT platiš 4 i pol hiljade manje nego kod "official" lihvara. 

 Je li u taj iznos uračunata i tarifa ili se ona odvojeno plaća uz njega? Mislim da je ovo drugo? Ne dođe li na isto tada? Ne znam, pitam.

Kolega, brkate kruške i jabuke, otprilike! 

Rata mobitela je karikiram 250.00 kuna x 36 rata, a tarifa je 200.00 kuna, tako da 36 mjeseci plaćam 450.00 kuna i uživam u miru laganini u svojem novom gadgetu! 

Usput onako BTW, saznao sam da će 512 Max koštati u onom slučaju oko 11.500.00 kuna, na 36 rata prihvatljivo, meni! 

 Utvaram si da si redikul.

lol
13 godina
offline
Re: Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone X
hrka11 kaže...
ATJLučko kaže...

Da vas vidim dušice brižne, koliko na kraju stoji iPXs Max sa 256GB interne memorije ???? 

36 rata,mobitel...nisi ti dobar,a cijena dzaba,nema sta.

taman 3 modela izadju dok ti taj otplatis.

Ovu poruku pišem u debeloj hladovini sa mojeg iPhone-a 6 Plus koji je model iz 2014 kupljen 06 prosinca iste godine! 

I još bi mogao produljiti jednu godinu ga koristiti, ali se ne želim odreći benefita FaceID tehnologije. 

ATJ Lučko
14 godina
offline
Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone Xs Ma

Bespotrebne su te rasprave o tome koliko te košta mob ako ga kupiš odmah u lopovskom dućanu ili koliko te košta na kraju ako ga kupiš kod lopovskog operatera. Žalosno je samo ovo što je Mitch istaknuo a ne vrijedi samo za ajfone nego i za ostale mobitele, tehničku robu, automobile itd. Živimo u smeću od države u kojem oni koji mogu muzu pare gdje god stignu. Kombinirano sa marketingom koji jadne naivčine tjera da kupuju ono što im ne treba, svi skupa podmazujemo lopove i uhljebe. Trebamo resetiranje.

PSN - darklydexter
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone X
Ezio kaže...

Bespotrebne su te rasprave o tome koliko te košta mob ako ga kupiš odmah u lopovskom dućanu ili koliko te košta na kraju ako ga kupiš kod lopovskog operatera. Žalosno je samo ovo što je Mitch istaknuo a ne vrijedi samo za ajfone nego i za ostale mobitele, tehničku robu, automobile itd. Živimo u smeću od države u kojem oni koji mogu muzu pare gdje god stignu. Kombinirano sa marketingom koji jadne naivčine tjera da kupuju ono što im ne treba, svi skupa podmazujemo lopove i uhljebe. Trebamo resetiranje.

Mika je odličan dečec i uvijek se sa njim čujem preko PP-a, ali je ovaj puta nenamjerno propustio napomenuti jedno, cijene su “PRIJE PLAĆANJA POREZA”! 

No opet, i 12.000.00 kuna je puno za jednokratno, ali za 48 mjeseci, ponavljam meni prihvatljivo! 

ATJ Lučko
9 godina
offline
Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone Xs Ma

bolest je dosla do toga da se uzimaju krediti za mobitele.. 

i sto je najzalosnije za mobitele koji nemaju nista vise od onih prije godinu dvije tri...

zasluzili smo da nas pomete neki meteor

Moj PC  
10 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone X
ATJLučko kaže...
hrka11 kaže...
ATJLučko kaže...

Da vas vidim dušice brižne, koliko na kraju stoji iPXs Max sa 256GB interne memorije ???? 

36 rata,mobitel...nisi ti dobar,a cijena dzaba,nema sta.

taman 3 modela izadju dok ti taj otplatis.

Ovu poruku pišem u debeloj hladovini sa mojeg iPhone-a 6 Plus koji je model iz 2014 kupljen 06 prosinca iste godine! 

I još bi mogao produljiti jednu godinu ga koristiti, ali se ne želim odreći benefita FaceID tehnologije. 

 

Impresivno, to je moguće samo s Appleom. Osim što sam ja do 3. mjeseca koristio HTC M8 kupljen u 9. mjesecu 2014., a sad ga koristi stric koji ga planira još koju godinu koristiti. Your point?

13 godina
offline
Re: Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone X
ATJLučko kaže...
Caesar et Brutus kaže...
energyman kaže...

 

Poanta je da najjači model u HT platiš 4 i pol hiljade manje nego kod "official" lihvara. 

 Je li u taj iznos uračunata i tarifa ili se ona odvojeno plaća uz njega? Mislim da je ovo drugo? Ne dođe li na isto tada? Ne znam, pitam.

Kolega, brkate kruške i jabuke, otprilike! 

Rata mobitela je karikiram 250.00 kuna x 36 rata, a tarifa je 200.00 kuna, tako da 36 mjeseci plaćam 450.00 kuna i uživam u miru laganini u svojem novom gadgetu! 

Usput onako BTW, saznao sam da će 512 Max koštati u onom slučaju oko 11.500.00 kuna, na 36 rata prihvatljivo, meni! 

 Kolega, puno hvala na odgovoru. Po mom mišljenju i iz moje perspektive korisnika kojemu tarifa zaista nije potrebna, nije uopće povoljniji nego kod "official" lihvara, dapače, ako je rata tarife u konkretnom slučaju negdje 180-200Kn kako karikirate, na taj je način barem 1.500-2.000Kn skuplji nego u lihvara. Ne znam kolika je rata tarifa, ali ako je negdje u tom iznosu, vjerujte da ima i korisnika kojima je to čisti pušing u iznosu barem 1.5K Kn, tj. bacanje navedenog iznosa u vjetar.

 Koliko je isplativo kupovanje uređaja na ovaj način, uz tarife? Po meni, nikako i sve samo ne isplativo. Kome tarifa treba, OK, a kome ne, pozdravljam ih prigodnim mee, meeeee. Po meni, takav način nije ništa više nego fora i trik da se pod krinkom zgodnog i simpatičnog oglasa fino ucapi određeni proizvod, ovcama kojih će uvijek biti. Kad se samo sjetim podborke i ovaca koje nisu prisutne samo na reklami Tele2, već ih je i masa na dve noge nahrupila... Bez uvrede ikome. To sam samo ja, ukusi te mogućnosti razlikuju se i svakome njegovo.

Hvala Bogu koji je ovom forumu podario Arendelle koja nasmijava i uveseljava sve vlastitim postovima; Bože, vrati nam Vladu da nastavi gdje je stao i sreći te zadovoljstvu neće biti kraja :).
11 godina
offline
Re: Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone X
Mary Sue kaže...

Statusni simboli moraju biti skupi. Kad bi bili jeftini, ne bi bili statusni simboli.

iPhone statusni simbol? 

 

U čijim očima?

 

Pa kažu da se prodalo skoro 2 milijarde iPhonea kroz godine. Nečega čega ima 2 milijarde ne može bit ekskluzivno. 

 

Pa ne govorimo o ograničenoj seriji Bugattija nego o elektroničkoj konfekciji koja se proivodi masovno poput žarulja.

 

To što je skupa ne znači automatski da je statusni simbol.

 

Skupo? Svakako.

 

Statusni simbol? Da, odmah uz bok megajahtama, privatnim avionima i ljetovanju na Karibima

 

Moš mislit.

 

 

 

 

 

jaska jaska jaskaja
14 godina
offline
Re: Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone X
Gravityri kaže...
Nedaj boze da ovi otvore pekaru jer bi i kruh postao statusni simbol :P

 Cek malo, oces mi rec da bi se protivio da ti neko u restoranu servira i papreno naplati Ikruh? Alooo pa mozes pricat sljedecih mjesec dana kako si jeo Ikruh , nema veze sto sljedecih mjesec dana jedes dvopek sa istekom roka i pijes vodu iz fontane jer su ti i to doma iskljucili.

13 godina
offline
Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone Xs Ma

Da je barem tolko bolji od drugih kad vec tolko kosta.....

Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone Xs Ma

Samo nek deru, što više nek uzmu budalama, sljedeće godine minimalno 20 000 kn, pa će opet iznova ići predavanje lučkoga kako se isplati ga uzeti, ali ovaj put na 48 rata.

Samo derite, i apple i tcom.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10
Moj PC  
6 0 hvala 0
12 godina
offline
Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone Xs Ma

Evo meni stigla ponuda iz Vipa za firmu. 

Tarifa L (180kn/mj - 40gb, 5k minuta i poruka)

-> iPhone Xs 64Gb - cijena uređaja: 4299kn (ili 180kn/mj)

-> iPhone Xs max 64Gb - cijena uređaja: 4799kn (ili 200kn/mj)

 

 

http://www.youtube.com/radiopulsfm
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.9.2018 11:28 (energyman).
Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone X
ATJLučko kaže...
Caesar et Brutus kaže...
energyman kaže...
hrka11 kaže...
ATJLučko kaže...

Da vas vidim dušice brižne, koliko na kraju stoji iPXs Max sa 256GB interne memorije ???? 

36 rata,mobitel...nisi ti dobar,a cijena dzaba,nema sta.

taman 3 modela izadju dok ti taj otplatis.

 

Poanta je da najjači model u HT platiš 4 i pol hiljade manje nego kod "official" lihvara. 

 Je li u taj iznos uračunata i tarifa ili se ona odvojeno plaća uz njega? Mislim da je ovo drugo? Ne dođe li na isto tada? Ne znam, pitam.

Kolega, brkate kruške i jabuke, otprilike! 

Rata mobitela je karikiram 250.00 kuna x 36 rata, a tarifa je 200.00 kuna, tako da 36 mjeseci plaćam 450.00 kuna i uživam u miru laganini u svojem novom gadgetu! 

Usput onako BTW, saznao sam da će 512 Max koštati u onom slučaju oko 11.500.00 kuna, na 36 rata prihvatljivo, meni! 

 Mogu si priuštiti takav trošak, ali to graniči sa mojim poimanjem zdravog razuma, tako da NE hvala. Meni je i 100 - 150 kn i bez pretplata vise nego dovoljno za sve sta mi treba od mobilne komunikacije

14 godina
offline
Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone Xs Ma

64gb model je sranje. Snimiš par 4k videa i bok. Osim ako ga prethodno nisi nakrcao aplikacijama, tad nemaš više mjesta pa ni ne snimaš video. Ispod 256gb se ne isplati patiti

PSN - darklydexter
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.9.2018 11:32 (Ezio).
Moj PC  
0 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone X
digitall kaže...

zasluzili smo da nas pomete neki meteor

 Ček malo, zašto sve? Pa ne uzimamo svi na kredit, ima neki meteor koji može to selektivno prema iPhoneu u džepu? :)

12 godina
offline
Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone Xs Ma

Osobno mi je to prihvatljivo. Tarifu kako god okreneš moram platiti a sad ta razlika između M i L tarife je mizerna par kuna a dobivam hrpetinu giga. 

A ovo za cijenu moba mi je isto ok. Frend preko njuškala prije 3 tjedna uzeo Galaxy S9+ koji je tada bio najjeftiniji od svih za 4500kn. 

 

Slažem se i za memoriju. 4K videe ne snimam jer ih nemam gdje reproducirati. Stao sam na 1080p60fps. Sv eionako ide na Synology i Google photos koji automatski briše sve iz galerije kad bekapira. Kojeg će mi vraga na bilo kojem mobu basnoslovna memorija kada ionako želim tim slikama pristupiti uvijek i svugdje, čak i bez moba. Dakle login na photos.google.com i udri. 

http://www.youtube.com/radiopulsfm
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.9.2018 11:43 (energyman).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone Xs Ma

Al fakat ono, kaj vam toliko puca ku**c ak bi neko dal 2000€ za smartfon, njegvi su novci, ak ih je sam zaradil i voljan ih je s3.14čkat na mobitel - njegov problem. Nekome je lakše odrobijat život ako si bar može priuštit skupi smartfon, kad si već nemre kupit skupi auto ili kakvu ladanjsku kuću...

 

Nek bu iduće godine samo drugačiji naziv iPhone-a a cijena nek bu bar 3 iljade kn veća meni paše, ja ga i tak nebi kupil ni da košta "samo" 3000 kn.

 

Ako neko puši propagandu i ne razmišlja racionalno pa da se prije informira kaj ustvari dobiva za svoje pare to je opet njegov problem, nek bude kruha gladan, gol i bos, nek su mu deca gladna, nek mu isključe struju i vodu, nek diže kredit za mobitel, nek plaća lihvarsku tarifu pretplate, nek proda bubreg za smartfon.... itd.. ma opće nije bitno, dok lova za to ne ide iz mojeg žepa - puca mi ćošak. 

 

Sve je to posljedica sustavnog zaglupljivanja ljudi i utjecaj marketinga.

Trust me, I'm a Jedi!
Moj PC  
9 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Ispričavamo se što smo napisali da će iPhone X
Dead kaže...

Kolega, imam Mobilnu M tarifu u Vip-a 179 kn koja mi jako odgovara i za koju držim da nije pretjerano skupa jer imam 10 GB interneta što mi je bitno u mom poslu. Ako sam na temelju te tarife dobio iPhone 8 za 200 kn x 24 rate mislim da je to dobar deal za uređaj kojeg bi platio osam tisuća kuna u official trgovini. Imao sam i dodatni popust jer koristim dva Vip dua i SatTV. Tu ne vidim nikakvu krinku o kojoj pričaš. Ako trebaš tarifu kod operatera onda nema sumnje da se skuplji uređaj poput Samsunga i Applea mora uzeti na temelju te tarife.

 Sveukupno s tarifom 9.096Kn, dakle 1.000+Kn skuplje u odnosu na uređaj kod "lihvara". Stvar je u tome što je ta cijena uređaja isključivo uz vezivanje/vezanje (kako vam draže) određenom tarifom. Čovjek dobije dojam da je prošao neloše i super, a u principu je fino popušio ako mu tarifa zaista ne treba, ako ona nije primarni razlog zbog kojega bi se netko odlučio na baš takav deal. Kome treba, kao Vama kolega, sve OK. Oni kojima ne nisu ništa više do ovce.

 A i to što je u official trgovini 8.000Kn, znači da je tjedan dana po izlasku na njuškalu novi i origigi zapakirani s jamstvom 7.000-7.200Kn ako ne i manje.

Hvala Bogu koji je ovom forumu podario Arendelle koja nasmijava i uveseljava sve vlastitim postovima; Bože, vrati nam Vladu da nastavi gdje je stao i sreći te zadovoljstvu neće biti kraja :).
Moj PC  
1 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice