Isprobali smo Samsung Galaxy S9 i S9+, a i Samsung

poruka: 304
|
čitano: 66.203
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Isprobali smo Samsung Galaxy S9 i S9+, a i Samsung".
16 godina
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy S9 i S9+, a i Samsung

Meni se cini da je Petric bio toliko opcinjen Emojijima, i toliko nesretan sto ih nema na Samsungu, da je njegov zivot sada dobio potpuno novi smisao. Jer, EVO TI NA, APPLE! IMAMO EMOJI PET PUTA BOLJI OD TVOGA! :)

Oko mene hrpa iP X-eva, ali nisam primijetio da je itko od vlasnika, osim u nekom trenutku dosade pokrenuo Emoji, cisto da vidi kako radi. Ili zato jer je to bilo zanimljivo klincima.

Valjda najbesmislenija mi je ta Petriceva prodaja teorije o tome da ljudi X kupuju radi smijesnog featurea na telefonu.

 

No, da se osvrnem na S9/S9+.. svaka cast. Telefoni su, sudeci po svemu, vrh vrhova.

Vjerojatno ne bi bili da nemaju AR. Barem po Petricecvoj opsjednutosti, jer onda ne bi bilo "miljama bolje, jače, zabavnije", pa bi umjesto Tima Cooka, na aparatima bio upravo Petric.

 

Think.
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S9 i S9+, a i Sam
Rav3n kaže...

Iako volim samsung i vlasnik sam S7 nemogu se oteti dojmu koliko i dalje skrtare na bateriji.. 

E sad ovo je moje iskustvo pa ne mora znaciti da vrijedi generalno ali sam siguran da ih ima jos puno koji se mogu poistovjetiti..

Nakon god ipol dana koristenja.. Bateriju moram 2x dnevno puniti pri normalnom koristenju, a ekran mi je izgreban ne znam ni sam od cega.. Doslovno izvadim iz dzepa i eto nove ogrebotine..

 

Unatoc tome svemu cekao sam S9 u nadi da ce od***** od bixbya i da ce fingerprint biti naprijed gdje i treba biti (u ekranu :D) izgleda da cu se morat prosvercat do S10 :D

 Djelomično se slažem, ali kad bi se stalno tako gledao nikad se ne bi kupio novi mobitel jer uvijek će onaj sljedeći imati ono nešto i to tako ide u nedogled...Na S10 će vjv biti čitač ispod zaslona, ali zato će izbacit 3.5mm utor i tako uvijek nešto..

15 godina
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy S9 i S9+, a i Samsung

E bas to!

 

Savrsen smartphone nikad nece izac. Al kad smo vec kod toga Zaboravih na Note9 :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S9 i S9+, a i Sam
FanBoy kaže...

 Djelomično se slažem, ali kad bi se stalno tako gledao nikad se ne bi kupio novi mobitel jer uvijek će onaj sljedeći imati ono nešto i to tako ide u nedogled...Na S10 će vjv biti čitač ispod zaslona, ali zato će izbacit 3.5mm utor i tako uvijek nešto..

 Zar nije bolje čitač otisaka imati iza... Ergonomičnije je u svakom slučaju. Navikao na LGu i sasvim je u redu. Pa zar nije bolje prisloniti prst iza u prirodnom položaju nego provlačiti prst prek zaslona za što trebaš dvije ruke?

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.2.2018 0:25 (lllnuclearlll).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S9 i S9+, a i Sam
Kad gledam u mom poslu lg v10 je idealan mob a mob je skoro star 3 godine... Svako ima svoje neke preference ali osobno 400e ne dajem vise za komad stakla koji kad ti padne adio... Pa cak ne i za vrhunski ekran kameru ili 1 s brzi procesor jer unazad 2 godine skoro svi top modeli renomiranih proizvodaca su vrhunske i razlike u segmentu normalnog rada je minimalna... Osim onima sto rade za nasu ili neku slicnu Hrvatsku drzavnu instituciju....
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S9 i S9+, a i Sam
lllnuclearlll kaže...
FanBoy kaže...

 Djelomično se slažem, ali kad bi se stalno tako gledao nikad se ne bi kupio novi mobitel jer uvijek će onaj sljedeći imati ono nešto i to tako ide u nedogled...Na S10 će vjv biti čitač ispod zaslona, ali zato će izbacit 3.5mm utor i tako uvijek nešto..

 Zar nije bolje čitač otisaka imati iza... Ergonomičnije je u svakom slučaju. Navikao na LGu i sasvim je u redu. Pa zar nije bolje prisloniti prst iza u prirodnom položaju nego provlačiti prst prek zaslona za što trebaš dvije ruke?

 Ja smatram da je puno ergonomicnije i prakticnije da je otisak naprijed. Ne razumijem zasto bi ti trebale dvije ruke da bi otisnuo prst? 

Evo npr, ja koristim otisak za otkljucavanje.. XY puta se desilo da otkljucam mob dok lezi na stolu da bih npr nesto kratko vidio.. kako bi to napravio to isto dok ti je otisak na ledjima moba?

6 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy S9 i S9+, a i Samsung

Sve u svemu dobar pokušaj Samsung ali je ostalo samo na pokušaju jer Iphone X-u se nisu približili ni ti po jednoj stavci a što se tiče animoja to je korisnike desetke najmanje briga.

 

 

 
2 11 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S9 i S9+, a i Sam
ChrisB kaže...

Meni se cini da je Petric bio toliko opcinjen Emojijima, i toliko nesretan sto ih nema na Samsungu, da je njegov zivot sada dobio potpuno novi smisao. Jer, EVO TI NA, APPLE! IMAMO EMOJI PET PUTA BOLJI OD TVOGA! :)

Oko mene hrpa iP X-eva, ali nisam primijetio da je itko od vlasnika, osim u nekom trenutku dosade pokrenuo Emoji, cisto da vidi kako radi. Ili zato jer je to bilo zanimljivo klincima.

Valjda najbesmislenija mi je ta Petriceva prodaja teorije o tome da ljudi X kupuju radi smijesnog featurea na telefonu.

 

No, da se osvrnem na S9/S9+.. svaka cast. Telefoni su, sudeci po svemu, vrh vrhova.

Vjerojatno ne bi bili da nemaju AR. Barem po Petricecvoj opsjednutosti, jer onda ne bi bilo "miljama bolje, jače, zabavnije", pa bi umjesto Tima Cooka, na aparatima bio upravo Petric.

 

 tražio sam ovaj komentar svaka čast, sve istina

BUG: "Glupi apple ima smješne Animoji-e ... Few days later ... Super samsung ima Animoji-e, bolji je od applea jer smo mogli prisustvovat u najavi tooo i hvalimo samo one koji nas plaćaju, Apple ne da lipe zato nevalja, ne kupujte ništa od applea" - svaki dan 3 članka o appleu - najčitanija

14 godina
online
Isprobali smo Samsung Galaxy S9 i S9+, a i Samsung

Cijene su teška debilana:

 

S9    - 6.500 kn

S9+  - 7.300 kn

 

Svaka čast uređajima, ali ovakove cijene su stvarno van svake pameti.

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.2.2018 8:16 (MasterOfDisaster).
Moj PC  
10 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S9 i S9+, a i Sam
Manje/više za 3,5mm audiojack...nego kad bilo koji proizvođač ufitilji "novi" mobitel BEZ podrške za memory stickove...
Svaka akcija ima svoju reakciju.
14 godina
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S9 i S9+, a i Sam
Nije li to jeftinije od iPhonea? Ljudi su spremni dati toliko pa što im ne udovoljiti...
9 godina
neaktivan
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S9 i S9+, a i Sam
PlayMaker10 kaže...
robee1 kaže...

Samo jos jedan u nizu...dzaba kamera kad ga ubije sucelje i android...za par mj. rada je neupotrebljiv kao i svi prije njega.

 Ne pričaj gluposti, S8 ima odličan UI, leti u radu jedina mana su updateovi ali mobitel radi stabilo tako da i nije neka mana.

 Ne pricam gluposti, S8 nema odlican UI i dobrano se uspori nakon par mj. Ako tebi nesto odgovara ne znaci da je odlicno i da radi kako treba. To je velika razlika.

16 godina
odjavljen
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S9 i S9+, a i Sam
Rav3n kaže...

Iako volim samsung i vlasnik sam S7 nemogu se oteti dojmu koliko i dalje skrtare na bateriji.. 

E sad ovo je moje iskustvo pa ne mora znaciti da vrijedi generalno ali sam siguran da ih ima jos puno koji se mogu poistovjetiti..

Nakon god ipol dana koristenja.. Bateriju moram 2x dnevno puniti pri normalnom koristenju, a ekran mi je izgreban ne znam ni sam od cega.. Doslovno izvadim iz dzepa i eto nove ogrebotine..

 

MUnatoc tome svemu cekao sam S9 u nadi da ce od***** sun  i da ce fingerprint b i treba biti (u ekranuD) izgleda da u prosvercat do S10 :D

 Neki se hvale kako im s7 baterija traje 2 dana i nemas nikakve zastite jebiga,trebal si barem nakeljit foliju preko ekrana....das 10k kn za mobitel i onda ti se ogrebe ili slomi prije nego neki kinez. Sparaju na bateriji jer onda nebi bio lep i tanak. Isti s8 sa ocito boljom kamerom ali i to ce navuc da korisnici bace s8 i kupe s9 pogotovo u hrvatskoj...a i svaki samsung nakon nekog vremena steka,em je samsung em je android....sve u svemu premalo novosti u udnosu na s8,cuvaju se za s10....

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.2.2018 9:07 (M4X).
12 godina
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy S9 i S9+, a i Samsung

Emoji će ekipa koristit 2 i pol dana. 

 

Pored Google virtualne stvarnosti na Pixelima, emoji na S9 izgleda smiješno.

 

Imao sam S6,S7,S8, ali ovaj S9 je najmanje zanimljiv mobitel da bi ga kupio. 

 

Ne znam što bi me trnalo privuči pa da prodam Pixel 2 XL.

 

Čekat Note 9 ili S10

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S9 i S9+, a i Sam
jozef kaže...
Nije li to jeftinije od iPhonea? Ljudi su spremni dati toliko pa što im ne udovoljiti...

Baš i nije. 

 

iPhone 8 košta $699             Galaxy S9 košta $720

iPhone 8+ košta $799            Galaxy S9+ košta $840

iPhone X košta $999             Galaxy Note 9 još nije najavljen.

 

 

Nope.
14 godina
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S9 i S9+, a i Sam
Tonči kaže...
jozef kaže...
Nije li to jeftinije od iPhonea? Ljudi su spremni dati toliko pa što im ne udovoljiti...

Baš i nije. 

 

iPhone 8 košta $699             Galaxy S9 košta $720

iPhone 8+ košta $799            Galaxy S9+ košta $840

iPhone X košta $999             Galaxy Note 9 još nije najavljen.

 

 

 jel' ovo cijena iPhonea na izlasku ili sad? ili je isto?

lol
16 godina
odjavljen
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S9 i S9+, a i Sam
R36 kaže...

Emoji će ekipa koristit 2 i pol dana. 

 

Pored Google virtualne stvarnosti na Pixelima, emoji na S9 izgleda smiješno.

 

Imao sam S6,S7,S8, ali ovaj S9 je najmanje zanimljiv mobitel da bi ga kupio. 

 

Ne znam što bi me trnalo privuči pa da prodam Pixel 2 XL.

 

Čekat Note 9 ili S10

 Ocito nisi onda kamera,fotoaparat frik,mnogi jesu ovdje i to im je najvaznija stavka,da je kamera najbolja

15 godina
odjavljen
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S9 i S9+, a i Sam
Fox Mulder kaže...

 jel' ovo cijena iPhonea na izlasku ili sad? ili je isto?

 iPhone nikad ne mijenja cijenu. Galaxyji dobiju popust od 100-200 nakon mjesec dana, što je prednost za onoga tko zna za to.

Nope.
12 godina
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S9 i S9+, a i Sam
M4X kaže...
R36 kaže...

Emoji će ekipa koristit 2 i pol dana. 

 

Pored Google virtualne stvarnosti na Pixelima, emoji na S9 izgleda smiješno.

 

Imao sam S6,S7,S8, ali ovaj S9 je najmanje zanimljiv mobitel da bi ga kupio. 

 

Ne znam što bi me trnalo privuči pa da prodam Pixel 2 XL.

 

Čekat Note 9 ili S10

 Ocito nisi onda kamera,fotoaparat frik,mnogi jesu ovdje i to im je najvaznija stavka,da je kamera najbolja

Stavio na podtemu primjer slike Pixela 2 i S9+: 

 

https://www.bug.hr/forum/topic/mobiteli/kamere-smartfonima-rasprava/255401.aspx?page=16

 

Kamera je na Pixelu bolja u noćnim uvjetima baš zbog Google software-a.

 

Ako pogledaš gdje ekipa stavlja slike - facebook, instagram i sl...mislim da je kamera i na S7 dovoljno dobra za navedeno.

 

 

 

10 godina
neaktivan
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy S9 i S9+, a i Samsung

Bezveze...ceka se xiaomi mi 7 sa dvoduplo manjom cijenom.

Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S9 i S9+, a i Sam
MasterOfDisaster kaže...

Cijene su teška debilana:

 

S9    - 6.500 kn

S9+  - 7.300 kn

 

Svaka čast uređajima, ali ovakove cijene su stvarno van svake pameti.

 Van svake pameti bi bilo prodavati nešto ispod cijene po kojoj će se to nešto prodavati ko blesavo.

Osim toga, da ih prodaju 1000kn jeftinije na njima ne bi ništa zaradili.

12 godina
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy S9 i S9+, a i Samsung

Ceka se oneplus 6 koji ce sigurno biti mocan kao i uvijek! 

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.2.2018 10:15 (mislioc).
 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S9 i S9+, a i Sam
R36 kaže...

Stavio na podtemu primjer slike Pixela 2 i S9+: 

 

https://www.bug.hr/forum/topic/mobiteli/kamere-smartfonima-rasprava/255401.aspx?page=16

 

Kamera je na Pixelu bolja u noćnim uvjetima baš zbog Google software-a.

 

Ako pogledaš gdje ekipa stavlja slike - facebook, instagram i sl...mislim da je kamera i na S7 dovoljno dobra za navedeno.

 

 

 

 Primjer koji si stavio je loš ali ipak pokazuje da je S9+ bolji. Imaš li podatke o trajanju ekspozicije za ove dvije fotografije?

 

12 godina
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S9 i S9+, a i Sam
BlueMax kaže...
R36 kaže...

Stavio na podtemu primjer slike Pixela 2 i S9+: 

 

https://www.bug.hr/forum/topic/mobiteli/kamere-smartfonima-rasprava/255401.aspx?page=16

 

Kamera je na Pixelu bolja u noćnim uvjetima baš zbog Google software-a.

 

Ako pogledaš gdje ekipa stavlja slike - facebook, instagram i sl...mislim da je kamera i na S7 dovoljno dobra za navedeno.

 

 

 

 Primjer koji si stavio je loš ali ipak pokazuje da je S9+ bolji. Imaš li podatke o trajanju ekspozicije za ove dvije fotografije?

 

Nemam...

Bolji je tvoj subjektivan dojam kao i kod mene. 

 

U svakom slučaju da je toliko drastična razlika nije., a i gdje se stavljaju te fotke i S7 je dobar kao što sam rekao.

15 godina
odjavljen
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S9 i S9+, a i Sam
R36 kaže...

U svakom slučaju da je toliko drastična razlika nije., a i gdje se stavljaju te fotke i S7 je dobar kao što sam rekao.

 Kakav ti je to besmisleno-blesavi zaključak?

Nope.
14 godina
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy S9 i S9+, a i Samsung

Po službenim fotografijama napravljenim sa S9, apsolutno je neusporedivo sa GP2 ili U11/U11+. Ulje na platnu!

ptspclan.com | visit us ^^
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Isprobali smo Samsung Galaxy S9 i S9+, a i Samsung

Ja očekujem svoj U11+ ovaj tjedan, i moram reć da mi se za sad ne čini da sam napravio grešku. S9+ je gotovo identičnih dimenzija, težine, ima isti IP68 certifikat a s obzirom da U11+ ima trenutno najbolju kameru uz Pixel2XL sumnjam da će ovo biti toliko drastično bolje, isto kao i što ne očekujem neku drastičnu razliku u odnosu na SD845. Ali zato sam za cijenu manjeg S9 dobio 128gb memorije i 6 GB rama. Jedino ćemo vidjeti kakav će se pokazati ekran na U11+.

 

Ono što je bitnije je da S9 pokazuje smjernice za buduće ovogodišnje flaghsipe i čini se da nećemo dobiti ništa drastično novo (nije da je i potrebno).

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S9 i S9+, a i Sam
BlueMax kaže...
MasterOfDisaster kaže...

Cijene su teška debilana:

 

S9    - 6.500 kn

S9+  - 7.300 kn

 

Svaka čast uređajima, ali ovakove cijene su stvarno van svake pameti.

 Van svake pameti bi bilo prodavati nešto ispod cijene po kojoj će se to nešto prodavati ko blesavo.

Osim toga, da ih prodaju 1000kn jeftinije na njima ne bi ništa zaradili.

Slažem se da treba dati cijenu po kojoj mogu prodavati proizvode i nažalost hrpa će ljudi kupiti ovaj uređaj po ovoj besramno skupoj cijeni i naravno da će iz godine u godinu stalno lagano podizati cijene, jer fala bogu panjeva ne manjka. 

Sa drugom rečenicom se apsolutno ne slažem, jer bi i dalje debelo zarađivali da je cijena 1000 kn manja, jer budimo realni R&D za S9 je doslovno nepostojeći, sve je isto kao i na S8 samo što je ugrađena bolja kamera i odmah dolazi sa Oreom. Uređaj u proizvodnji max dođe 400$, ostali troškovi max 100$ i znači 300$ i više čista zarada.

14 godina
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S9 i S9+, a i Sam
C4R3ON kaže...

Bezveze...ceka se xiaomi mi 7 sa dvoduplo manjom cijenom.

 koliko je dvoduplo? četverostruko?

PSN - darklydexter
8 godina
online
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S9 i S9+, a i Sam
Mobitel ima 3.5mm utor. Ima utor za karticu. Najbolji ekran na tržištu. Dobio stereo zvucnik. Baterija ce biti solidna, prosjek. Water resistant. Kamera nova i nepoznanica za sad i to treba istestirat.

Realno najpotpuniji uređaj na trzistu. Sad kog briga ak vama ne treba 3.5mm jack ili tako nešto
Najpotpuniji, ima mana ali drugi ih isto imaju, mnogi i više.

Cijena je okej i zna se da ce ubrzo past. Uzmite kineze, slazem se da vecini i on odlican ali nema smisla pljuvat po S9.
 
3 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice