Isprobali smo Samsung Galaxy S9 i S9+, a i Samsung

poruka: 304
|
čitano: 66.226
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Isprobali smo Samsung Galaxy S9 i S9+, a i Samsung".
13 godina
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S9 i S9+, a i Sam
Tonči kaže...

Za djecu i u zatvorenom, DSLR s kratkom ekspozicijom, velikim isoom i šiiiiirokom blendom, recimo f/1.4-1.2.

Apasolutno se slažem sa izborom, ali za onog tko ima za DSLR gadget 

 

Za sve ostalo, tu je ...!!!!! 

ATJ Lučko
15 godina
odjavljen
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S9 i S9+, a i Sam

Zapravo, ovisi kakav je setting, ali naći fini bokeh i dof za djecu u pokretu nije lako. Mobitel je ipak uvijek pri ruci i zato je meni također kritično kakva je kamera (najvažnija stavka).

Nope.
11 godina
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S9 i S9+, a i Sam
Timo kaže...

to ti je isto kao da netko tebi ide drobit zasto imas i5 i 1070, umjesto da si si kupio pentiuma i 1050Ti jer ti je to za tvojih 60Hz skoro isto, i ne vrijedi te 3-4 puta vece cijene (navodim samo kao primjer)

 slažem se u potpunosti, nisam niti rekao da sam baš ja cijepljen od budalaština i konzumerizma

samo je stvar u tome da budeš svestan svoje budalaštine, a ne da uvjerevaš naprije sebe, pa onda sve ostale da ti je to na što si spiskao triput više novca neophodno potrebno jer eto - sa 1050ti nemereš igrati na 1080p ili da s mi note 3 nemereš uslikati fotke za obiteljski album 

13 godina
odjavljen
offline
Re: Isprobali smo Samsung Galaxy S9 i S9+, a i Sam
Horatio_Hornblower kaže...
Po cemu je to s9 bolji od pixela 2 tj novog pixela?
Softverski kamera baterija ergonomija i sto je najvaznije ostecenja sve je na strani pixela...
Jedino sto s9 ima je ekran a i to je upitno jer na zadnje dvi generacije top modela ekrani su izvrsni i ne vidim neke razlike ner nisam klingonac i nisam strucan u ocjenjivanju...
Ah zaboravi sam ima s9 opet gomilu serijskih gresaka (ekran kamera baterija). To je najvažnija stavka kad kupim mob od tisucu eura da je pouzdan a nažalost kakav god bio appleovi proizvodi traju traju i traju sto cisto sumnjam kod Samsunga....znam jos ljude sto koriste 4s skroz normalno... Tako da ako u buducnosti budem uzimao mob za ogromnu lovu ili pixel ili apple koja serijska greska samsung...

Ja sam imao Pixela 2 i Note 8 i na kraju si zadrzao Note 8. Zasto?

 

Miljama bolji ekran, jednostavno se osjeti razlika. Kvaliteta izrade i osjecaj u ruci, Pixel pored njega je kao igracka. Softver i funkcije - Kada sam debloatao i sredio Note, radio je skoro kao Pixel a uz to je imao 7000 funkcija vise. Kamera - Uz Gcam Note 8 ima bolje fotke, kako na zadnjoj tako i na prednjoj kameri. Osim toga ima i 2x opticki zoom i bolje video snimanje. I kako da zadrzim Pixel onda? Mobitel osim boljih zvucnika i tog famoznog cistog Androida nema nijednu prednost pored Note 8, a da ne spominjem onda jedan S9/S9+ koji su joj unaprijedili zvucnike i kameru, pa cak i ekran. A pricas o serijskim greskama, koliko ih Pixel XL ima? Pa ekran mu je ocajan u usporedbi sa Samsungovim. Ako ne vjerujes ovo za kameru sto spominjem, pogledaj u temi za kamere gdje sam nabacio usporedbu. Takoder imao i iP8+ prije oba, iOS11 je serijska greska sam od sebe. Radi ocajno lose. Uz to ekran i kamera su dvije generacije iza Samsunga.

 

A tvoj komentar da je Pixel bolji telefon u svemu necu ni komentirati. Jedina prednost su ponavljam zvucnici i baterija

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice