Ivan Gabrić novi član Uprave Vipneta

poruka: 10
|
čitano: 1.448
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug Onlinea. U nastavku se nalaze komentari na "Ivan Gabrić novi član Uprave Vipneta".
9 godina

Jel vam to neki dobar prijatelj pa svi moraju znati da je dobio unapredjenje u VIPu ili sta?

9 0 hvala 1
5 mjeseci
Re: Ivan Gabrić novi član Uprave Vipneta
Danas ću valjda lakše zaspati...vrućina....ovo...ono...ali ova vijest...hvala vam što mislite na nas

8 0 hvala 1
16 mjeseci

...

http://dukedantalion.weebly.com/

9 0 hvala 1
6 godina

Svaka ti čast Ivane legendo došao si ko naručen, nadam se da ćeš malo osvježiti situaciju u vipu, nemogu dočekat daljnje inovacije vipneta...

Živio 

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine

Sad cu ja u tcom pa cu napraviti haos pa ce se o meni pisati u Bug kako sam postao neki k.

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
Kolacic kaže...

Sad cu ja u tcom pa cu napraviti haos pa ce se o meni pisati u Bug kako sam postao neki k.

Po čemu bi se istaknuo kad svaki drugi koji kroči tamo napravi kaos...ako si njihov korisnik znaš da drugačije ne ide 

4 godine

Pa ja cu nakon nekog vremena radit toliki haos da ce Bug morati pisati o meni kad dodem na vlast.

10 godina

komentari iznad (kao ni moj) nisu usmjereni protiv lika i djela herr gabrića nego "vijesti" per se. koga boli qqruz tko upravlja telekom operaterom?! hoće li sad, kao nekad, čestitati rođendane korisnicima? slati poštom sitnice u vrijeme darivanja? biti manje profitno pohlepni? uvesti radni sustav bez mobbinga? naučiti hrvatski (npr. toilet regional senior manager na vizitki) u korporacijskim i vanjskim komunikacijama? neće. zaboravili su ga odavno. govno bilo, govno ostalo. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.8.2018 7:16 (Ajar).
Moj PC  
3 0 hvala 0
20 mjeseci
Ajar kaže...

komentari iznad (kao ni moj) nisu usmjereni protiv lika i djela herr gabrića nego "vijesti" per se. koga boli qqruz tko upravlja telekom operaterom?! hoće li sad, kao nekad, čestitati rođendane korisnicima? slati poštom sitnice u vrijeme darivanja? biti manje profitno pohlepni? uvesti radni sustav bez mobbinga? naučiti hrvatski (npr. toilet regional senior manager na vizitki) u korporacijskim i vanjskim komunikacijama? neće. zaboravili su ga odavno. govno bilo, govno ostalo. 

Herr Miro je dobio promo email od Vipa, proslijedio ga dalje na web u svrhu odrzavanja dobrih odnosa. Sljedece godinu ce opet imati neku "promociju" u magazinu i dobar rucak. Stari lisac kao ti trebao bi da zna kako funkcioniraju takve stvari.

8 godina
Ivan Gabrić & uposlenici

Obično kad dođu novi direktori naj***  radnici (čast izuzecima,nije namjenjeno dotičnom gospodinu).

U večini slučajeva su to kao neki experti za smanjivanje troškova......smanjenje toplog obroka,smanjenje plaća,reorganizacija to jest ukidanje neki radni mjesta,unošenje straha/očaja/nesigurnosti....

Ne mogu svojim znanjem opravdati svoja direktorska mjesta jer nisu tome dorasli pa onda na sve načine pokušavaju ostaviti dojam uspješnog poslodavca ......

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.8.2018 11:46 (zota).

2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice