Izabrali smo za vas najbolje mobilne aplikacije za

poruka: 3
|
čitano: 2.372
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Izabrali smo za vas najbolje mobilne aplikacije za".
7 godina
protjeran
offline
Izabrali smo za vas najbolje mobilne aplikacije za

Isprobajte ovo na mobitelu:

https://www.microsoft.com/en-us/store/p/prognoza/9wzdncrdr07f

 

Prognoza od Dine Borogovca je meni najlijepsa i najbolja prognoza.

 

Osim sto se moze podesiti po volji, staviti kao pocetni zaslon, pozadina na lock-screenu,

takodjer se moze podesiti i nadolazecoj promjeni vremena.

 

Kod mene je podeseno da u slucaju nadolazece kise, susnjezice, snijega ili magle,

mobitel pruzi tu obavjest cim postane mogucnost za takvu promjenu vremena.

 

 

Dino je takodjer vlasnik portala Windows Novosti:

http://www.windowsnovosti.com/

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.10.2017 12:57 (Čitatelj).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Izabrali smo za vas najbolje mobilne aplikacije za

Yahoo Weather je lijepa aplikacija, ali nekad zna stvarno fulat puno. Vani cijeli dan pljuštala kiša, a aplikacija mi pokazivala da je 30°C i sunčano vani. Ok, razumijem da aplikacija može pogriješiti, ali baš cijeli dan ne i to se nije dogodilo samo jednom već više puta. Osim toga, jako cucla bateriju. MSN Weather tj. Weather aplikacija iz Windows 10 je ista, konstantno fula i skoro pa je uvijek kriva (ona dobiva podatke od Forece).

 

Najtočnijom mi se pokazala ona od The Weather Channela (weather.com). Ima i vrlo precizan radar, pa se može vidjet kad će padati kiša i kojim intenzitetom, te daje obavijesti s MeteoAlarma. Najbolja aplikacija, po meni, je Weather M8 (Weather Mate) s izvorom podataka TWCa.

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.10.2017 13:31 (Marko :D).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Izabrali smo za vas najbolje mobilne aplikacije za

Da li se sad u tih godinu i pol ista promijenilo? Bilo apk koja nije besplatna ili jest?

Kovačić
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice