Izraelska sonda na putu prema Mjesecu snimila self

poruka: 33
|
čitano: 7.743
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Izraelska sonda na putu prema Mjesecu snimila self".
12 godina
odjavljen
offline
Izraelska sonda na putu prema Mjesecu snimila self

Koliko su onda ljudi putovali do mjeseca? 🤔

 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Izraelska sonda na putu prema Mjesecu snimila self

točno se vidi da je naša planeta plosnata kružnoga oblika... 🙏  😂

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
 
12 0 hvala 0
10 godina
offline
Izraelska sonda na putu prema Mjesecu snimila self

 

Super mi je ovo. 

Lijepo je vidjeti  magen David iz svemira. A, naša planeta tako mala u pozadini.

Mali narod, ali izabrani. 

 

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
0 2 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Izraelska sonda na putu prema Mjesecu snimila self

Fejk

 
4 8 hvala 0
15 godina
offline
Izraelska sonda na putu prema Mjesecu snimila self

pih! toliko hž-u treba od zagreba do rijeke. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
15 0 hvala 0
15 godina
offline
Izraelska sonda na putu prema Mjesecu snimila self

A gdje su zvijezde?

(neznalice o fotografiji i oni koji ne znaju zašto su teleskopi daleko od gradske rasvjete misle da je fejk jer se ne vide zvijezde)

 
2 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Izraelska sonda na putu prema Mjesecu snimila self

Nema zvijezda, tolika brzina, a komad "papira" stoji samo tako :p

 
0 4 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Izraelska sonda na putu prema Mjesecu snimila self

Može li mi neko objasniti kako misle da se spuste na površinu Mjeseca? Vertikalno?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Izraelska sonda na putu prema Mjesecu snimila self

Zanimljivo. Opet nema zvijezda. Ovi što lažiraju fotografije iz svemira uvjek zaborave dodati zvijezde. Pa još 1969. su prigovarali NASA-i da nema zvjezda na fotografijama sa Mjeseca. A ovi i dalje nastavljaju sa istom greškom.

 

O čemu je tu riječ:

  

8 Zavjera glupana
1 Nema greške
0 Ne znam
10 Jebe me se
42
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.3.2019 22:15 (markoBT).
 
5 2 hvala 0
7 godina
offline
Re: Izraelska sonda na putu prema Mjesecu snimila
nadimak2244 kaže...

Nema zvijezda, tolika brzina, a komad "papira" stoji samo tako :p

 da stvarno, zašto se po danu ne vide zvijezde? i kako vjetar ne odnese papir... ful zajebana pitanja...

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
5 godina
neaktivan
offline
Re: Izraelska sonda na putu prema Mjesecu snimila
Kolacic kaže...

Fejk

Moguće

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.3.2019 22:38 (AKosir1990).
15 godina
neaktivan
offline
Izraelska sonda na putu prema Mjesecu snimila self

Vi slijepci što ne vidite zvijezde, jasno se vidi Davidova zvijezda. Mora čovjek da vam nacrta i nacrtana je.

 
16 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Izraelska sonda na putu prema Mjesecu snimila self

Tako mala zemlja a vojna su i tehnološka sila. I da, odlična slika, pozdrav forumskim ravnozemljašima 

 
3 1 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Izraelska sonda na putu prema Mjesecu snimila
Louis Pluto kaže...
nadimak2244 kaže...

Nema zvijezda, tolika brzina, a komad "papira" stoji samo tako :p

 da stvarno, zašto se po danu ne vide zvijezde? i kako vjetar ne odnese papir... ful zajebana pitanja...

 

Kakav dan u svemiru? Kakav vjetar u svemiru, u svemiru nema vjetra...  ali od tolike brzine koliko ide da se nista ne odvoji -.-

 

Sto se tice vojne sile, ma oni su nista, cim dode normalni us predsjednik ukinut ce im tih nekoliko milijardi koje dobivaju od njih za nista.

6 godina
protjeran
offline
Re: Izraelska sonda na putu prema Mjesecu snimila

Nisu vojna sila, a šansa da imaju nuklearno naoružanje je skoro 100%? A kad imaš to nitko ne ne dira, čak ni najjača regionalna muslimanska država - Iran nema muda uzvratiti na česta izraelska preventivna bombardiranja njihovih nuklearnih pogona. Izrael je force not to be reckoned with.

https://en.wikipedia.org/wiki/Nuclear_weapons_and_Israel

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.3.2019 23:57 (Paolo Maldini).
7 godina
offline
Re: Izraelska sonda na putu prema Mjesecu snimila
nadimak2244 kaže...

Kakav dan u svemiru? Kakav vjetar u svemiru, u svemiru nema vjetra...  ali od tolike brzine koliko ide da se nista ne odvoji -.-

 

 u svemiru odnosno u sunčevom sustavu je dan ukoliko nisi u sjeni (planete ili mjeseca primjerice)... klasični vjetar može postojati samo ukoliko postoji atmosfera ergo možeš ti ići suludom brzinom, ukoliko nema trenja (atmosfere, molekula, atoma od kojih se sastoji zrak, s papirom npr.), papir će stajati samo tako

 

jesi li se ikad zapitao zašto meteori ne izgore u svemiru nego baš u atmosferi?

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.3.2019 23:34 (Louis Pluto).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Izraelska sonda na putu prema Mjesecu snimila
Paolo Maldini kaže...

Nisu vojna sila, a šansa da imaju nuklearno naoružanje je skoro 100%? A kad imaš to nitko ne ne dira, čak ni najjača regionalna arapska država - Iran nema muda uzvratiti na česta izraelska preventivna bombardiranja njihovih nuklearnih pogona. Izrael je force not to be reckoned with.

https://en.wikipedia.org/wiki/Nuclear_weapons_and_Israel

 Bez obzira sto je slika fejk,kakve sad nuklearne bombe,hajde nek ih pocnu bacati pa sta ce ostati,mislis da ce ostali(mi narod) trpiti ta sranja nukleranih govana. Pobacat po cijelom svijetu tko mu se protivi pa onda bit faca i reci e ja sam osvojio samo ne mogu jer sam se toliko israo da ce smrditi iducih dosta godina. Ne znam,bolji su dronovi,napravis ih na tisuce i posaljes,podmornice,roboti. Kakve nuklearne bombe.

5 godina
protjeran
offline
Re: Izraelska sonda na putu prema Mjesecu snimila
Louis Pluto kaže...
nadimak2244 kaže...

Kakav dan u svemiru? Kakav vjetar u svemiru, u svemiru nema vjetra...  ali od tolike brzine koliko ide da se nista ne odvoji -.-

 

 u svemiru odnosno u sunčevom sustavu je dan ukoliko nisi u sjeni (planete ili mjeseca primjerice)... klasični vjetar može postojati samo ukoliko postoji atmosfera ergo možeš ti ići suludom brzinom, ukoliko nema trenja (atmosfere, molekula, atoma od kojih se sastoji zrak, s papirom npr.), papir će stajati samo tako

 

jesi li se ikad zapitao zašto meteori ne izgore u svemiru nego baš u atmosferi?

Cekaj, jeli stvarno govoris da u svemiru ima dan i noc? Jos spominjes sjene. Jako jedostavni primjer je izadi iz kuce kada je sunce, stani ispod drva i eto noc je :) Sto se tice vjetrova u svemiru oni ne postoje, imaju samo solarni vjetrovi ciji je i sam naziv jako zbunjujuci jer nema veze s vezom usporedujuci vjetar na zemlji.  Ako stojis na mjestu papir ce stajati, ali ako ides tolikom brzinom normalno da ce otpasti taj komad papira. Sto se tice meteroida i gorenja to je zbog vakuma, kada ude u atomosferu onda je meteor. Iako bi usporedio sve ovo sto znamo da je 0.00001% tocno jer svake godine izade neka novost sto prije nismo znali ili sto smo kao znali, ali se uspostavilo krivo.

 

E sada na naoruzanje :) Svo naoruzanje sto ima izrael je od amerike, sto same opreme sto od druge opreme kupljene americkim novcem. Jos nitko ne zna zasto amerika dava tolike novce izraelu i zasto je stvorila od nje toliku naoruzanu drzavu. Normalno amerika ne moze davati toliku vojnu opremu jednoj drzavi, pa joj dava milijarde svake godine i onda oni odu u expo i kupuju njihovim novcem naoruzanje za svoju zemlju sto je suludo, ali eto, cak i kada pogledas poziciju izraela vidis da nema veze s vezom. To sto imaju nuklearno naoruzanje ne predstavlja nista, jer ga nece upotrijebiti, a da ga upotrijebe ispastali bi puno vise nego sto bi dobili njegovom upotrebom, samo pogledaj libanon, siriju, irak, iran itd  nikakva nuklearna naoruzanja oni ne trebaju upotrebljivati dok imaju ameriku u malome prstu, pogledaj vojnu moc drzava prije 20 god oko izraela, a pogledaj sada. Kao sto sam rekao kada ih amerika odbaci oni su nitko i nista.

7 godina
offline
Re: Izraelska sonda na putu prema Mjesecu snimila
nadimak2244 kaže...

Cekaj, jeli stvarno govoris da u svemiru ima dan i noc? Jos spominjes sjene. Jako jedostavni primjer je izadi iz kuce kada je sunce, stani ispod drva i eto noc je :)

 i što tu nije jasno? ukoliko stojiš u potpunoj sjeni planeta ili mjeseca noć je i moći ćeš vidjeti zvijezde, i ne samo to, već ukoliko si van njihove atmosfere ali ipak u sjeni, temperatura će pasti za min. nekoliko stotina stupnjeva

btw. spominjem planete i mjesece namjerno a ne neka druga neprozirna tijela, jer ukoliko si u sjeni istih na njihovoj si noćnoj strani i doslovno stojiš u noći a ne samo u sjenci iako bi i u sjenci nekih drugih tijela mogao vidjeti zvijezde, hint suncobran james webba primjerice , naravno ukoliko opet nisi u atmosferi već u svemiru odnosno na l2, krajnjem odredištu webba

nadimak2244 kaže...

Sto se tice vjetrova u svemiru oni ne postoje, imaju samo solarni vjetrovi ciji je i sam naziv jako zbunjujuci jer nema veze s vezom usporedujuci vjetar na zemlji.  Ako stojis na mjestu papir ce stajati, ali ako ides tolikom brzinom normalno da ce otpasti taj komad papira. Sto se tice meteroida i gorenja to je zbog vakuma, kada ude u atomosferu onda je meteor.

a što ti tu nije jasno? pomicao se zrak oko tebe (vjetar) ili se ti pomicao kroz zrak, isto ti je, ukoliko je brzina pomicanja tebe ili zraka oko tebe ista...

 

ukoliko sonda i papir (čak nepričvršćen za sondu) idu kroz vakuum svemira istom brzinom u istom smjeru bit će jednako udaljeni jedan od drugoga u beskonačnost, odnosno ništa neće otpasti... otpast će tek ukoliko putuju kroz atmosferu radi trenja isto kao što meteor radi velike brzine pa zato i velikog trenja kroz atmosferu gori, gubi na masi i raspada se... ili papir pričvršćen sa vanjske strane stakla tvog automobila otpadne ne radi velike brzine, već radi trenja uzrokovanog velikom brzinom, bilo vjetra ili kretanja tvog automobila kroz zrak na autocesti....

dakle u vakuumu nema trenja (interakcije zraka s papirom i sondom) i zato ništa nije otpalo... jel' još nije jasno?

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.3.2019 3:32 (Louis Pluto).
13 godina
protjeran
offline
Izraelska sonda na putu prema Mjesecu snimila self

.

http://www.soundstream.com/
 
0 9 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Izraelska sonda na putu prema Mjesecu snimila
soundstream kaže...

.

 Half-Life 3 confirmed! (niđe veze kao ni tvoj flat earth post)

15 godina
offline
Re: Izraelska sonda na putu prema Mjesecu snimila
Kreativko kaže...

Može li mi neko objasniti kako misle da se spuste na površinu Mjeseca? Vertikalno?

 Horizontalno. 

5 godina
protjeran
offline
Re: Izraelska sonda na putu prema Mjesecu snimila
Pčela = beremed
Trut = sereneberemed
Sonda = berešit
Pis on ju, tu :P
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Izraelska sonda na putu prema Mjesecu snimila
nadimak2244 kaže...
 Kao sto sam rekao kada ih amerika odbaci oni su nitko i nista.

 lupas gluposti,u prvom ratu 1948' zidovska drzava je imala podrsku istocnog bloka,jer su cionisti koji su stvorili drzavu Izrael bili lijevi liberali ,USA bili su na strani arapa, imali su okrsaj sa zidovskom mornaricom i podvili su rep uz gubitke .Cak im je i Tito poklonio dva messerscmitta ,jedan je u muzeju Izraelskog zrakoplovstva !

 

Izrael postaje aktualan za zapad nakon  rata jer su se pokazali sposobnim i mogucim vaznim vojnim partnerima u regionu,za razliku od arapa koji su iako vojno nadmocni ali radi svog koruptiranog/korumpiranog mentaliteta pokazali da se na njih ne moze racunati u nadolazecem hladnoratovskom nadmetanju i mogucem u ono vrijeme vrlo mogucem ratnom sukobu zapad vs istok! 

 

Koliko god mrzili taj Izrael  ili zidove treba im se priznati da su sposobna drzava i narod,Izrael opstaje zahvaljujuci zidovskom lobiju sirom svijete,a sto se ticer USA,Amerika treba Izrael a ne Izrael Ameriku !

waaagh
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.3.2019 16:51 (warhammer).
12 godina
offline
Re: Izraelska sonda na putu prema Mjesecu snimila
Teoretičari zavjera kada umrete, niste toga svijesni. Drugi osjećaju bol zbog vas. Jednako se događa kada se osobnu glupost dovede na vašu razinu.
vicious
Moj PC  
1 2 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Izraelska sonda na putu prema Mjesecu snimila
warhammer kaže...
nadimak2244 kaže...
 Kao sto sam rekao kada ih amerika odbaci oni su nitko i nista.

 lupas gluposti,u prvom ratu 1948' zidovska drzava je imala podrsku istocnog bloka,jer su cionisti koji su stvorili drzavu Izrael bili lijevi liberali ,USA bili su na strani arapa, imali su okrsaj sa zidovskom mornaricom i podvili su rep uz gubitke .Cak im je i Tito poklonio dva messerscmitta ,jedan je u muzeju Izraelskog zrakoplovstva !

 

Izrael postaje aktualan za zapad nakon  rata jer su se pokazali sposobnim i mogucim vaznim vojnim partnerima u regionu,za razliku od arapa koji su iako vojno nadmocni ali radi svog koruptiranog/korumpiranog mentaliteta pokazali da se na njih ne moze racunati u nadolazecem hladnoratovskom nadmetanju i mogucem u ono vrijeme vrlo mogucem ratnom sukobu zapad vs istok! 

 

Koliko god mrzili taj Izrael  ili zidove treba im se priznati da su sposobna drzava i narod,Izrael opstaje zahvaljujuci zidovskom lobiju sirom svijete,a sto se ticer USA,Amerika treba Izrael a ne Izrael Ameriku !

 

Zasto amerika treba izrael? Jeli zato sto izrael ima najveci lobi u americi aipac? Kada spominjes arape, koji arapi su korumpirani? Da si rekao da amerika treba saudijsku arabiju shvatio bi zbog nafte, ali reci izrael nema smisla. Pa nema ni uk, francuska i njemacka sto izrael ima, a pogledaj odnose tih zemalja sa amerikom, a pogledaj izraelske odnose. Kada pogledas stanje u arapskim zemljama i izrael, pa sve su arapske zemlje mila majka sto izrael radi. Samo pogledaj na jubitu USS Liberty, kada je amerika htjela objaviti rat egiptu jer su izraelci javili americi da su im egipcani unistili brod, i to ne samo da napadnu egipat nego se govorilo o bacanju atomske na egipat, a izraelci im unistili brod. Pogledaj sto rade palestini, pogledaj dio sirije gdje su upali, zauzeli podrucje i jos se ne micu jer se sire, cak je i jucer bilo sranje u gazi, upadaju u zracni prostor libanona, drze od prvog dana zracni prostor gaze kao da je njihov, ako je itko ima veze sa korupcijom to je izrael. I govoriti da je izrael sposoban, a ne reci na koji nacin sposobna, a to je davati lovu aipacu da utjece na politicare u americi i pogledaj ih sada, najveci lobi na svijetu, dobivaju milijarde od amerike zato jer su iskoristili svaku rupu koja se moze naci, i ne samo to nego su toliko jako da stvaraju svoje rupe.

 

 

 

 

 

 

Evo i Cartera (bivsi us predsjednik)

 

Naravno, sve sto ides reci protiv izraela automatski ces biti proglasen antisemitom. Toliko su jako da bivsa konobarica koja je sada u kongresu brani izrael. Toliko o njihovom lobiju i na koji nacin su sposobni, ali glavno kada ubiju desetke ljudi nitko nista ne pise, ali kada netko nozem izbode izraelskog vojnika onda to pokriju svi mediji.

9 godina
neaktivan
offline
Izraelska sonda na putu prema Mjesecu snimila self

Poanta mog posta se nije shvatila.

Dao Bog da cijela Hrvatska bude jedna vojna baza pa cemo reci da pasemo amerikancima,dupelisci.

 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Izraelska sonda na putu prema Mjesecu snimila
Židovi upravljaju "ogromnom kolicinom novca" u SAD-u to svi znaju, vrlo su utjecajni u svim domenama od gospodarske pa sve do socijalne, oni usmjeravaju ogromne kolicine novca u Izrael, a onda se to u Izraelu jako dobro investira u naoružanje. Nema sa Izraelom zajebancije, oni su doslovno mini amerika, njihove kontraobavještajne službe su naj bolje u svijetu. Doslovno su izvodili u stvarnosti scene koje se u filmu mogu vidjeti. Jao onom ko se sa njima zarati, naoružani do zuba, uvježbani, obrazovani, puni para...
 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Izraelska sonda na putu prema Mjesecu snimila self

6% ima 0,6%, a 0,2% ima 22%.

42
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Izraelska sonda na putu prema Mjesecu snimila
Ah, po obicaju komentari na znanstveni clanak nisu razocarali :)

Za sada mi je najbolji onaj u kojem se tip cudi da papir ne padne sa sonde radi velike brzine :)
 
8 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice