Jedno indijsko slovo ruši Appleove uređaje

poruka: 32
|
čitano: 9.972
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Jedno indijsko slovo ruši Appleove uređaje".
8 godina
offline
Re: Jedno indijsko slovo ruši Appleove uređaje
Ges kaže...

Priča mi kompić da ga je sestra zamolila da joj prebaci slike s iphone-a na PC hard. Veli da se mučio satima i da nije uspio te je odustao. Veli da ne postoji defaultna opcija za grupno prebacivanje slika i videa već sve moraš dodatno platiti. Jel moguće d aje iphone tolka konzerva da se takve banalne stvari ne mogu učiniti?

 Nek proba preko Google Photos umjesto iShit tehnologija. Da, moraš selektirati jednu po jednu (pogotovo ako je stariji model, i ako nema "iOS 10 ili noviji"), ali barem ovaj dio sa Google strane radi besprijekorno. "Tajna" za iPhone4: Na Safariju moraš okrenuti mob horizontalno da bi se na Google Photos (a i drugima) u meniju prikazala ikona za upload. Inače je nema! Amazing.  

Zechina kaže...

 Danas sam se 4 sata mučio vadeći podatke (slike, kontakte i bilješke) sa iPhonea4 (na također prastari Galaxy S3), kojem je tvoj voljeni konzorcij ukinuo podršku za iClouds ("samo iOS10 ili noviji").

 

Feudalac kaže...

 

Shvaćaš li sad koincidenciju (a i frustraciju)? 

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.2.2018 16:29 (Zechina).
8 godina
offline
Re: Jedno indijsko slovo ruši Appleove uređaje
Koincidenciju na stranu, fotke s bilo kojeg iphonea se jednostavno iskopiraju na pc. Kontakti su malo drugačiji problemčić, ali vrijedi i obrnuto iz smjera androida koji ima isto tako svijih nelogičnosti. Bijah tamo. Šaltanje između platformi je uvijek zajebano, bez obzira na smjer
Ja rekoh
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice