Koliko košta zamjena baterije na Samsung Galaxy S5

poruka: 14
|
čitano: 6.894
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Koliko košta zamjena baterije na Samsung Galaxy S5".
11 godina
offline
Koliko košta zamjena baterije na Samsung Galaxy S5

mogli ste napomenuti da u s6 moze ici baterija od s7e koji ima 1000mah vise od s6 samo mora custom kernal... i ti svi servisi stavljaju kineska sranja koja su mozda i gora od ovih original starih 3-4 god

Moj PC  
4 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Koliko košta zamjena baterije na Samsung Galaxy S5

Jel do ovoga došlo, da nemate o čemu pisati pa pišete ovakve tekstove ...

 
1 21 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Koliko košta zamjena baterije na Samsung Galax
Ovo su korisne stvari o kojima bi se trebalo češće pisati, a ne prepisi iz marketinških odjela. I o stvarima koje su nebitne za HR tržište.
 
23 0 hvala 2
15 godina
offline
Koliko košta zamjena baterije na Samsung Galaxy S5

Kako mobitel u prosjeku koristim kroz 3-4 godine obvezno prije kupnje provjerim koliko je komplicirana demontaža te zamjena baterije i ostalih dijelova.

 

Neki dan sam na Aliexpressu kupio originalnu bateriju za ZTE v889s iz 2013.  za $4 i mobitel sada opet radi kao nov. 

Moj PC  
5 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Re: Koliko košta zamjena baterije na Samsung Galax

Glavas_ZG 

Mislim, da zaista treba truda za napisati ovako "nepromišljen" komentar. Umjesto komplimenata autoru teksta koji je napisao koristan članak.......osuda........cccc.

Upravo je nasušna potreba za tekstovima u kojima se tretiraju servisi, popravke "starih" modela, telefona. Možda i nema mnogo korisnika telefona poput S5 ili S6 ali ih ima. Zaboravljamo da nemaju svi čitatelji zadnje flagshipove.

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.11.2017 10:54 (1student).
14 godina
neaktivan
offline
Koliko košta zamjena baterije na Samsung Galaxy S5

Jedno pitanje koje će vjerujem pomoći svima zainteresiranim za ovu temu.

Imali netko iskustva s kupovanjem originalne baterije za S5? Ako da, gdje se može kupiti?

 

Hrpa web shopova prezentira bateriju za S5 kao originalnu, a kada se pročita koji review, ljudi su uglavnom razočarani s kapacitetom baterije. Više nisam siguran kako razlikovati pravu od neke kineske kopije.

MUST visit :D http://www.youtube.com/user/ZOJAmoviesProduction?feature=mhee
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Koliko košta zamjena baterije na Samsung Galax
Odi trazi na aliexpress i sortiraj rezultate pretrage po broju kupljenih. Ako je ocjena 4.8 od 5 a prodano je u tisucama. Valjda je ok.
8 godina
offline
Re: Koliko košta zamjena baterije na Samsung Galax
zOjA26 kaže...

Jedno pitanje koje će vjerujem pomoći svima zainteresiranim za ovu temu.

Imali netko iskustva s kupovanjem originalne baterije za S5? Ako da, gdje se može kupiti?

 

Hrpa web shopova prezentira bateriju za S5 kao originalnu, a kada se pročita koji review, ljudi su uglavnom razočarani s kapacitetom baterije. Više nisam siguran kako razlikovati pravu od neke kineske kopije.

 zato odes u samsung expirience store ili tako neki slican licencirani ducan koji prodaje das 200kn i imas org bateriju. Kupnjom preko njuskala su 85% sanse da ces kupit fake 

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
15 godina
offline
Koliko košta zamjena baterije na Samsung Galaxy S5

u nas cijene ovise o tome imaš li u servisu (ili bilo gdje)  nekoga poznatoga ili ne. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.11.2017 13:47 (Ajar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Koliko košta zamjena baterije na Samsung Galax

zOjA26

Svojevremeno sam za suprugu narucio bateriju za S4 s Amazona i iako je pisalo da je "Genuine" dakle Samsungova baterija (baterija je bila lazna vjerovatno kako nije bilo utisnutog datuma proizvodnje) supruga je bila vratila staru jer nova nije bila dobra. Nakon toga sam narucio RAVPower-ovu bateriju za S4 i sve je bilo za pet.

Dakle, mislim na ovoga proizvođača:

https://www.amazon.de/RAVPower-2800mAh-Batterie-Ersatzakku-Replacement/dp/B0721PS57C/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1511015482&sr=8-1&keywords=galaxy+s5+battery

 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Koliko košta zamjena baterije na Samsung Galax

Definitivno nije originalna ako je koštala 4 dolara, to  ti kinezi što ih prodaju samo napišu da je originalna.

12 godina
offline
Re: Koliko košta zamjena baterije na Samsung Galax

i radit će barem mjesec dana... sa 4$ baterijom ;)

13 godina
neaktivan
offline
Koliko košta zamjena baterije na Samsung Galaxy S5

Bilo je to prije nekog vremena pa sam zaboravio tačnu cijenu te "originalne" baterije......no nije bila sigurno 4$ dolara, mislim da je bila negdje oko 10€.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Koliko košta zamjena baterije na Samsung Galax
1student kaže...

Bilo je to prije nekog vremena pa sam zaboravio tačnu cijenu te "originalne" baterije......no nije bila sigurno 4$ dolara, mislim da je bila negdje oko 10€.

TAČNU?!

 

Ono TAČNU?!

 

Ovo ko kod nas u saboru!

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice