Londonski liječnici dobit će pomoć umjetne intelig

poruka: 5
|
čitano: 874
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug Onlinea. U nastavku se nalaze komentari na "Londonski liječnici dobit će pomoć umjetne intelig".
8 godina

Eto sad će im umjetna inteligencija odlučivat koje će djete prije ubiti pa će nju moći okriviti a ne dok se usrani par iz kraljevske obitelji šepurio sa svojim novim djetetom i u isto vrijeme jedan Alfie Evens i njegovi roditelji proživljavali tu cijelu tragediju malo je to zasjenilo kraljevski događaj. Umjetna inteligencija će im dobro doći i kod otimanja tek rođene djece roditeljima za koje ona odluči da bi u budučnosti mogli nešto napraviti pa ih odmah kazne tako što im odmah oduzmu djeti i nikad ga više ne vide, sve to sada rade službenici koji imaju normu koliko djece moraju oduzeti i prema tome su nagrađeni, a oko toga se stvorio i veliki unaosan biznis. Dobar dokumentarac o tome.

0 11 hvala 0
10 godina

Tak i ja znam bit liječnik 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
Re: Londonski liječnici dobit će pomoć umjetne int
Mda.. i jos ih zaprase kemtrejlsima prilikom otimanja..
9 godina

gospođo, naš stroj kaže da imate upalu pluća. 

ali ja sam samo slomila nogu!

dobro, nek vam bude. i ai može pogriješiti. možda je samo bronhitis.

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
Re: Londonski liječnici dobit će pomoć umjetne int
lllnuclearlll kaže...

Tak i ja znam bit liječnik 

To je suština katastrofe primjene umjetne inteligencije. Ne samo u medicini, nego skoro u svemu.

Zaboravimo svi lipo svoje vještine i znanje i pričekajmo što će AI algoritam izbacit na monitoru. 

US iskustvo u primjeni:

AI označi strelicama na rendgenskoj snimci sumnjive detalje, a onda, s vremenom, doktori i ne gledaju ništa drugo. A pacijenta nitko i ne sluša. Šta pacijent ima pričat. "Ne boli tebe tu di govoriš, nego di kompjuter pokaže". Mora da je točno. Samo šalji dalje na pretrage, dok pacijent ne krepa, a lova stiže za svaki novi pregled. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.5.2018 20:31 (shkval).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice