Marketingaš koji je instalirao AdBlocker

poruka: 108
|
čitano: 26.651
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Marketingaš koji je instalirao AdBlocker".
9 godina
neaktivan
offline
Re: Marketingaš koji je instalirao AdBlocker
hrvooje kaže...

Dug je put do te liste https://easylist-downloads.adblockplus.org/exceptionrules.txt

Lakše je zamolit isključenje blokade i potpisat Midas. Index, 24, jutarnji, večernji, dnevno i ostalih 99,99% smećarskih portala izbjegavam u širokom luku i onda mi ga nude ispod bugovog teksta ccc :( 

 

Koliko ja kužim, bug je časopis i odatle plaća zaposlenicima. Forum je super za 'feedback'. Stranica je onako, nebitna za firmu. Moglo bi biti samo forum i časopis što se tiče para, jer nema para od stranice (forumaša). Osim pretplate, al onda moraš imat tekstove ozbiljne kao u časopisu. Pokušaj prebacivanja dijela zarade s tiskanog časopisa na web je teško bez 'smećarskih' reklama. Ne možeš biti i pošten i jeben. Da se razumijemo, nije mi problem reklama za SSD, laptop ili neki IT seminar, ali jeste za clickbait naslov koji me vodi na index i nema veze s ovim temama

 Meni Linker ne smeta, čak sam par puta kliknuo (onaj vibrator nekako mi je promakao :) ) Nije prenapadan, a clickbait naslovi su takvom sustavu obvezni. Normalno da će se vrtit hrpa gluposti, a ne IT teme jer nećeš linkat na konkurentske portale, imaju valjda neki control panel za filtraciju. Negdje je u rotaciji i bug.hr. Sajt i forum dobro se izlistavaju na Googleu i u kombinaciji sa Linkerom i sl. mislim da je novi tablet dizajnu funkciji novih posjetitelja sa npr. večernjeg i 24sata da bi se osjećali kao doma.

 

Stranica je itekako važna za firmu jer pretpostavljam da je tiraža časopisa kao i kod ostalih u padu. Sa monetizacijom portala bore se i puno veći igrači, a čini mi se da učinkovitog rješenja za sada nema.

15 godina
offline
Re: Marketingaš koji je instalirao AdBlocker
Imao sam već prilike slušati EPP predavanja ekonomista i to je u najmanju ruku gadljivo.

Svrha onoga što blokira Adblocker je reklama i to u smislu samo i jedino prevare. Zločinački kapitalistički sustav bazira se na tome da se drugoga zajebe na maloj ili velikoj skali i zato zaslužuje ne samo prezir nego i otvoreni otpor svim sredstvima.

Ako netko nakon gledanja "oglasa" mora poslije rovati – uspješno ili neuspješno – u potrazi za informacijom, onda je to reklama. Ako Bug mora imati recenzije proizvoda, a stranicu ili broj ranije je imao "oglas" za proizvod, onda je to reklama. Jer što će ti dodatna informacija, ako te "oglas" ne vara – daje ti sve bitne informacije? Uostalom, sama viša oglašena cijena je prevara jer izostaje informacija da netko drugi nudi nižu.

Na koncu sav ovaj test je prevara jer pitanje značenja riječi nije na ekonomistima nego na jezikoslovcima. Ovdje je bezočno za riječ "reklama" uzeto samo treće značenje iz rječnika dok je drugo da su "reklama" i "oglas" istoznačnice.
Moj PC  
4 1 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Marketingaš koji je instalirao AdBlocker

Nisu napadne reklame?!

 

 Mislim da se adblock vraća natrag a vi lažite drugima...

 
6 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Marketingaš koji je instalirao AdBlocker
Marko :D kaže...

Adguard je odličan (program) jer blokira oglase u svim aplikacijama, a ne samo u pregledniku. Adguard za Android radi i bez roota, što je super.

 

Što se tiče Adguard dodatka za preglednik, uBlock Origin je tu ipak bolji.

 Adguard za Android radi bez roota, lai kaže da blokira oglase iskljuivo u Yandex i Samsung browseru...nigdje drugdje.

12 godina
protjeran
offline
Re: Marketingaš koji je instalirao AdBlocker
Marko :D kaže...

Adguard je odličan (program) jer blokira oglase u svim aplikacijama, a ne samo u pregledniku. Adguard za Android radi i bez roota, što je super.

 

Što se tiče Adguard dodatka za preglednik, uBlock Origin je tu ipak bolji.

 

uBlock Origin je content blocker, a ne adblocker kao Adguard. Možda ne radi na razini čitavog sustava, ali je za onoga tko zna što radi daleko bolja opcija. Baci pogled na modove rada.

10 godina
offline
Marketingaš koji je instalirao AdBlocker

Evo nedavno (prije kojih tjedan dana) sam prvi puta u životu (!!) instalirao ad blocker i prezadovoljan sam. Radi se Ad Killer Plus na chrome-u i addon radi besprijekorno. Pravo osvježenje.

Samomrzeći hrvat
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Marketingaš koji je instalirao AdBlocker

Znam ja, ali netko je pitao kakav je Adguard i ja sam odgovorio. Program Adguard je bolji od Adguard dodatka za preglednik jer blokira oglase na razini cijelog sustava, štiti od malwarea i phishinga, skriva IP adresu, user-agent, te blokira 3rd party kolačiće. Uz to, posjeduje još i roditeljsku kontrolu za one kojima je to potrebno.

 

Adguard za Android je jedina aplikacija koja stvarno radi bez roota. U besplatnoj verziji je moguće blokirati samo oglase unutar preglednika, dok plaćena verzija blokira oglase svugdje.

 

Ja osobno koristim uBlock Origin u preglednicima, te Adguard za Android i zadovoljan sam s njima.

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.12.2017 11:51 (Marko :D).
10 godina
offline
Marketingaš koji je instalirao AdBlocker

Drugovi moji uvijek na strani Revolucije.

 

Mogu reći da ne vidim razliku između prije i sada. Vaši oglasi nisu agresivni, te su onako baš po mjeri. Vi ste najbolji, te tako ne mogu ništa drugo napisati, nego i sada po pitanju oglašavanja.

 

Vinko sviđa mi se tvoj tekst, te je objasnio cijelu problematiku agresivnog oglašavanja i adblocera sa druge strane barikade. Lajkam takve tekstove nakon koji kada se pročitaju, stvari same od sebe postanu kristalno jasne.

 

Da se i plaća pristup Vašem sadržaju, pored digitalne arhive, rado bi se preplatio i na taj sadržaj.

 

I bez ovoga ja Vas cijenim otprije, kad medij, kao fenomen, kao instutituciju. 

BUG je kvaliteta.

 

BUG, rula nadmoćno!

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
2 11 hvala 1
8 godina
offline
Re: Marketingaš koji je instalirao AdBlocker
Na racunaru imam add blocker, al bugu pristupam samo putem telefona (valjda navika) na kojem nemam nikakve "blokere". Broj i velicina reklama su ok. Mogle bi biti manje, al mogu se snaci i nisu iritantne, nista ne iskace isl
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Marketingaš koji je instalirao AdBlocker
Jao je bezobrazno konzumirati sadrzaj za koji se neko potrudio da ga napise, posebno na Bugu gdje ima jako kvalitetnih tekstova a ne istpiti reklamu koja je poprilicno neprimjetna. Sumnjam da bi iko od vas placao mjesecnu ili godisnju pretplatu na online izdanje koje je bez reklama. Uplaliti adblocker nakon ovog teksta je jednako kao kad na torentu skidate sadrzaj a blokirate upload
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Marketingaš koji je instalirao AdBlocker
.jpg kaže...
Jao je bezobrazno konzumirati sadrzaj za koji se neko potrudio da ga napise, posebno na Bugu gdje ima jako kvalitetnih tekstova a ne istpiti reklamu koja je poprilicno neprimjetna. Sumnjam da bi iko od vas placao mjesecnu ili godisnju pretplatu na online izdanje koje je bez reklama. Uplaliti adblocker nakon ovog teksta je jednako kao kad na torentu skidate sadrzaj a blokirate upload

 Kao što većina stvari u praksi nije crno-bijela tako ni ovaj tvoj post u praksi ne drži vodu.

To bi bilo ispravno da je svijet crno bijeli, i da u praksi stvarno stvari (tu prvenstveno mislim na ljude) funkcioniraju na "naš" 0 ili 1 način, ali to naravno nije ni pibližno tako.

8 godina
offline
Re: Marketingaš koji je instalirao AdBlocker
.jpg kaže...
Jao je bezobrazno konzumirati sadrzaj za koji se neko potrudio da ga napise, posebno na Bugu gdje ima jako kvalitetnih tekstova a ne istpiti reklamu koja je poprilicno neprimjetna. Sumnjam da bi iko od vas placao mjesecnu ili godisnju pretplatu na online izdanje koje je bez reklama. Uplaliti adblocker nakon ovog teksta je jednako kao kad na torentu skidate sadrzaj a blokirate upload

Pa nek stave premium account na kojem nema reklama,a za obicne nek ostave reklame ovak kak jesu :)


Btw. Ja placam 5€ mjesecno za jedan online casopis/portal i uopce mi nije zao jer je sadrzaj jako uzak (Drzi se svoje teme) i gotovo sve sto je tamo me zanima.
Bug nebi placao jer ima prevec stvari koje me ne zanimaju tipa mobiteli....

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.12.2017 14:32 (Santana).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Marketingaš koji je instalirao AdBlocker
Santana kaže...
.jpg kaže...
Jao je bezobrazno konzumirati sadrzaj za koji se neko potrudio da ga napise, posebno na Bugu gdje ima jako kvalitetnih tekstova a ne istpiti reklamu koja je poprilicno neprimjetna. Sumnjam da bi iko od vas placao mjesecnu ili godisnju pretplatu na online izdanje koje je bez reklama. Uplaliti adblocker nakon ovog teksta je jednako kao kad na torentu skidate sadrzaj a blokirate upload

Pa nek stave premium account na kojem nema reklama,a za obicne nek ostave reklame ovak kak jesu :)


Btw. Ja placam 5€ mjesecno za jedan online casopis/portal i uopce mi nije zao jer je sadrzaj jako uzak (Drzi se svoje teme) i gotovo sve sto je tamo me zanima.
Bug nebi placao jer ima prevec stvari koje me ne zanimaju tipa mobiteli....

 Ja bi, jer iako ima brdo brdo stvari koje me uopće ne zanimaju ima i masu stvari koje me jako zanimaju, i brdo puta naletim na neš korisno sasvim slučajno...

Uglavnom meni je poanta ne da li ima puno nečega što me ne zanima, nego da li ima dovoljno nečega što me zanima i / ili što mi koristi.

 

P.S. ali ionako reklame su im stvarno generalno nenametljive...tako da...čemu premium

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.12.2017 14:48 (miki1981).
7 godina
neaktivan
offline
Marketingaš koji je instalirao AdBlocker

Da i ja nešto napišem na ovu temu...

 

BUG očito dobro zarađuje kada su si mogli priuštiti "custom CMS" pored 3 popularna CMS-a

što se tiče reklama danas se ne gleda šta se prodaje kupcu nego je bitno samo da se proda

"more money, more money"

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.12.2017 14:55 (1van-HR).
 
1 1 hvala 0
7 godina
offline
Re: Marketingaš koji je instalirao AdBlocker
miki1981 kaže...
..

P.S. ali ionako reklame su im stvarno generalno nenametljive...tako da...čemu premium

 neko ne podnosi niti jednu reklamu, volim citat bug online clanke a ovako mi nebi bilo glupo sve ćitat sa upaljenim adblockom ili mi nebi uopce treba adblock.,

neki strani forumi to odavna imaju , 10 dolara godina dana a na tih 100 posjeta sigurno im se više isplati nego reklame a ne nerviraju me .win-win.

btw ide mi na jetru i ona stranica poljska ili tako nesto sa anketama šta svako mjesec dana iskaće na bug.hr-u.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Marketingaš koji je instalirao AdBlocker
dabar_solta_V2 kaže...
miki1981 kaže...
..

P.S. ali ionako reklame su im stvarno generalno nenametljive...tako da...čemu premium

 neko ne podnosi niti jednu reklamu, volim citat bug online clanke a ovako mi nebi bilo glupo sve ćitat sa upaljenim adblockom ili mi nebi uopce treba adblock.,

neki strani forumi to odavna imaju , 10 dolara godina dana a na tih 100 posjeta sigurno im se više isplati nego reklame a ne nerviraju me .win-win.

btw ide mi na jetru i ona stranica poljska ili tako nesto sa anketama šta svako mjesec dana iskaće na bug.hr-u.

 Apsolutno, da, netko ne podnosi niti jednu jedinu reklamu. Iako po mom iskustvu generalno su ljudi više oguglali na reklame nego što ih ne podnose. Jednostavno ih ignoriraju.

Ne kažem svi ni većina, nego po mom iskustvu. To što spominješ poljska stranica koja ti ide na jetru...ja iskreno ni ne znam o čemu govoriš, a redovno sam na bug.hr i imam ga na whitelisti. Pa pretpostavljam da ni ne primjetim taj oglas. A pogotovo ga neprimjetim ni ne pamtim ako dolazi svakih mjesec dana...

16 godina
offline
Marketingaš koji je instalirao AdBlocker

Dao sam vam šansu. Probao sam bez blockera. I nažalost, i moju i vašu, reklame su mi uništile dojam prvog članka koji sam probao pročitati.

Reklame bih prihvaćao samo kao nešto što je negdje sa strane, što vidi moj periferni vid, ali ne i um.

Ako se reklama vidi iz aviona (to i je u interesu naručitelja) i ometa mi čitanje sadržaja u vidu skrolanja i gubljenja vremena onda, dragi moji, ovaj korisnik interneta odvrne blocker i možete mu fućkati u frulu.

 

Što ne:
velika reklama ispred teksta (zaglavlje) - NE NE NE - sumpora vam kiselog i slatkog.

velika reklama unutar teksta - Ne hvala.

 

Pa što onda:

reklama pored teksta, lijevo ili desno - ok (nešto što ne odvlači pažnju)

reklama ispod teksta - ok

 

Naručitelj želi biti viđen, a je ne želim vidjeti njega. Kako se to ne može povezati onda se koristi metoda blockera.

Boris_CRO (War thunder, il2 Sturmovik, Steam account)
 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Marketingaš koji je instalirao AdBlocker
Ja mislim da vise necu placat za ikakvu pretplatu, smatram da nama ne bi trebale bit vidljive reklame. Pred dosta vremena sam prestao igrati jednu online igru (xperteleven) gdje iako si placao za premium vidio si i dalje reklame. Mislim da cu i sa bugom isto napravit, za mene je to jednostavno stvar principa.
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Marketingaš koji je instalirao AdBlocker
MP7 kaže...
Ja mislim da vise necu placat za ikakvu pretplatu, smatram da nama ne bi trebale bit vidljive reklame. Pred dosta vremena sam prestao igrati jednu online igru (xperteleven) gdje iako si placao za premium vidio si i dalje reklame. Mislim da cu i sa bugom isto napravit, za mene je to jednostavno stvar principa.

 e ali onda ne bi imali konkurentnu cijenu, bla, truć, svi ostali to rade, a treba platit standard novinara, nove telefone... a tebi nije nešto pogledat reklamu kako bi Davor imao za 120hz monitor

ravna zemlja i šupalj mjesec
10 godina
offline
Marketingaš koji je instalirao AdBlocker

Adblock mi je isključen već mjesecima na Bugu, ali u zadnje vrijeme ste ga stvarno za***dili sa reklamama i mislim da ću ga brzo natrag uključit. Za vrijeme starog Buga reklame su iskakale iz zeleno podcrtanih riječi i tu i tamo koja sa strane. Sad napadaju odozgo, odozdo, između postova, na sidebaru, svakih par dana se pojavi reklama kojom kad prođeš mišem odmah se otvara i prekriva pola ekrana. Kužim treba vam lova, ali zatrpavanje oglasima ne samo da živcira nego i usporava loadanje stranice. Nemamo svi uvjete za super duper ultra turbo brzi net pa da nam se čeka da bi se blentava Vipova reklama učitala. 

 

Btw da su bar korisne, nego manje više nude bedastoće koje ni nemaju shipping u Hrvatsku. Mislim fakat mi puno znači reklama za stranicu koja prodaje grudnjake a ne šalje k nama(po kojim algoritmima mi je ponudilo tu stranicu uopće ne želim znati) a još je divnije kad ti partneru ponude da ide na dejt s Arapskim ženama na naslovnici Bug foruma. 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
 
6 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Marketingaš koji je instalirao AdBlocker
ddarknessfairyy kaže...

Mislim fakat mi puno znači reklama za stranicu koja prodaje grudnjake a ne šalje k nama(po kojim algoritmima mi je ponudilo tu stranicu uopće ne želim znati) a još je divnije kad ti partneru ponude da ide na dejt s Arapskim ženama na naslovnici Bug foruma. 

 

Search history and content history iliti ranije preferencije. Pa ti razmisli ;))

8 godina
offline
Re: Marketingaš koji je instalirao AdBlocker
maximilian kaže...
ddarknessfairyy kaže...

Mislim fakat mi puno znači reklama za stranicu koja prodaje grudnjake a ne šalje k nama(po kojim algoritmima mi je ponudilo tu stranicu uopće ne želim znati) a još je divnije kad ti partneru ponude da ide na dejt s Arapskim ženama na naslovnici Bug foruma. 

 

Search history and content history iliti ranije preferencije. Pa ti razmisli ;))

Da je tak prikazivalo bi nesto korisno, sto nekad i radi recimo objektive sa amazona za moj fotoaparat, no neke stvari uopce nemaju smisla.

To za arapske zene uopce ne kuzim

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.12.2017 19:23 (Santana).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Marketingaš koji je instalirao AdBlocker
Santana kaže...
maximilian kaže...
ddarknessfairyy kaže...

 

Da je tak prikazivalo bi nesto korisno, sto nekad i radi recimo objektive sa amazona za moj fotoaparat, no neke stvari uopce nemaju smisla.

To za arapske zene uopce ne kuzim

 

Ne znam za tvoje teleobjektive ali dok meni izbacuje Ukrainian Brides for Marriage znam da je s bratom Guglom sve u redu

12 godina
neaktivan
offline
Marketingaš koji je instalirao AdBlocker

Sam naslov je pomalo clickbait, zar ne :P

 

Razumijem logiku ovog teksta, iako mislim da je molba za whitelistanjem bug-a mogla biti napisana izravnije i, možda, iskrenije. A i neka akcija sa dijeljenjem majica ''I ja sam whitelistao Bug'' ili tako nešto, ljudi vole znakove pažnje

 

Kao što je već napisano, oglašavanje je davno otišlo puno dalje od nečega u čemu profitiraju sve strane - pitanje je je li ikad bilo. U stvari, još od vremena Watsona i Dill Scotta (psihologa koji su među zaslužnijima za marketing kakav imamo i dan-danas), marketing je najvećim dijelom usmjeren na uvjeravanje ljudi da im nešto treba i stvaranje ''odnosa'' sa određenim brandom, odnosno na kreiranje i mijenjanje stavova s krajnjim ciljem kupovine određenog proizvoda. I sve ok, osobno to ne smatram nekakvim ultimativnim zlom - ali, govoriti da je to nešto što bi, čak i u teoriji, trebalo biti win-win(ili win-win-win) je jednostavno netočno i nešto što bi, valjda, samo ''marketingaš'' mogao reći .

 

Jedan od glavnih problema marketinga je, najjednostavnije rečeno, količina bullshita kojom se potencijalne kupce preplavljuje na dnevnoj bazi. Iako je količina bs-a koju prosječan čo'ek može progutati bez većih kontraindikacija poprilično impresivna, internet je očigledno doveo do zasićenja. Vjerojatno zato što, iako je internet otvorio potpuno novi i praktično beskonačan ''playground'', marketing se nije baš pretjerano prilagođavao u nekakvom konceptualnom smislu, već samo u tehničkom. I dobili smo preplavljivanje korisnika u svakom kutku vidnog polja, poput autoceste gdje nije dovoljno da je svaka njiva u sjeni jumbo plakata, već ti i ispred auta skaču hologramske reklame, mijenjaju ti omiljenu pjesmu i iskaču ispod sjedala i hvataju za međunožje - ne zato što je to dobro promišljeno, već zato što mogu. Enter AdBlock i druge inkarnacije, spas za malog čovjeka koji želi samostalno otvoriti web stranice nekoliko dućana kada mu nešto treba i usporediti cijene, a ostatak vremena na internetu želi provesti u konzumiranju ''sadržaja''. Da, jasno je da je to popriličan problem za portale - no, treba naglasiti da je to isključivo problem portala i marketinga, a ne problem korisnika, njegove savjesti ili nečeg trećeg. Fenomen AdBlocka je zaista zanimljiv, dobili smo mogućnost ne gledati nešto što nas ionako nitko ne bi smio prisiljavati da gledamo i najednom je to poprilično značajan problem. AdBlock bi tako mogao biti odlična stvar za marketing, u slučaju da se uistinu krenu preispitivati brojne nepoželjne prakse.

 

Što se mene tiče, na whitelisti ste mi već zadnjih godinu i možda više dana, no zanimljivo je da, s obzirom da je demografija ovdje većinom informatički pismena, većinom ipak ne koriste whitelist na bug-u - jer je to zaključak (iako su inf pismeni, kad uključe adblock, uključe ga za sve). Možda taj zaključak i ne stoji, upravo zato što se radi o informatički pismenijoj skupini od prosjeka - možda se radi o tome da, iako znaju whitelistati neku domenu, to svjesno ne rade u slučaju bug-a. Što bi onda možda značilo da ne smatraju trenutačne metode oglašavanja na bug-u prihvatljivim i/ili minimalno intruzivnim. Osobno to ne smatram isključivim problemom bug-a, već današnjeg marketinga općenito.

 

Ovo je pisano u najboljoj namjeri, stoga moram reći da bih volio da svi koji cijene vaš sadržaj whitelistaju Bug - ne treba miješati bullshit marketing sa portalom koji pokušava živjeti od svog sadržaja, a ironično, to ne može u cijelosti direktno od vlastitog sadržaja, već posredno od generičkog oglašavanja koje ga prati.

 

Tread softly because you tread on my dreams.
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Marketingaš koji je instalirao AdBlocker

Isprike, ali kad sam vam vidio notorni midas na novom dizajnu, dobio sam ospice, svrab i pečenje u očimas te pojačao filtriranje.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Marketingaš koji je instalirao AdBlocker
uBlock Origin i u postavkama iskljucite kozmeticko blokiranje da vidite potpun sadrzaj stranica poput net.hr (ako uopce posjecujete takve stranice). Vani ima jos vise stranica koje koriste kozmeticko blokiranje i mole da iskljucite blokator oglasa.

Zatim za default trazilicu postavite
https://www.ixquick.com/
Vuce i servira rezultate od google i jos par trazilica, ali anonimno, tako da imate google kvalitetu rezultata pretrage, ali bez oglasa.
Meni je bolja od duckduckgo za svakodnevno koristenje.

U vezi buga, iako imam uBlock opet vidim nekoliko nenametljivih reklama koje mi ne smetaju, i na glavnoj stranici i na forumu. S obzirom da su one reklame s buga koje prodju origina nenametljive, necu trazit nacine da se i toga rjesim, tako da sam u zasebnoj kategoriji, ne iskljucujem bloker reklama, ali opet vidim odredjen nenametljiv broj oglasa.
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Marketingaš koji je instalirao AdBlocker
Mi volimo Bug i žrtvujemo se za njega. Miro, na raspolaganju smo, samo reci na koju metu se trebamo obrušiti
Ja rekoh
9 godina
neaktivan
offline
Re: Marketingaš koji je instalirao AdBlocker
overhaul kaže...

Isprike, ali kad sam vam vidio notorni midas na novom dizajnu, dobio sam ospice, svrab i pečenje u očimas te pojačao filtriranje.

Ovaj pamflet sam za sebe dovoljno govori. Odlično upakirana hrpa zamjena teza i netočnosti.

15 godina
odjavljen
offline
Marketingaš koji je instalirao AdBlocker

Volim ja vas (bugovce) ali sebe volim još i više tako da ostaje  upaljen uBlock... A pogotov sad kad vidim da drugi juzeri prijavljuju popup reklame sa zvukom i čudima i to baš nakon ovog teksta... Jebiga

steam: skank666 origin:IhrvojeI
Moj PC  
1 2 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Marketingaš koji je instalirao AdBlocker

Ne podnosim oglase, a prezirem reklame.

Dok mi nešto treba, idem guglati, a super ponude iz Linksa i slične gluposti me apsolutno ne zanimaju i ne želim ih gledat.

Zato blockeri ostaju uključeni skupa s crnim IP listama na ruteru na apsolutno svakom sajtu. 

I dok mi neki sajt počne moljakat da ugasim blocker na bilo koji način, obično se više ne vraćam na taj sajt. 

 

Fali vam love? Uvedite pretplatu.

Kome je stalo do čitanja Buga, platit će pretplatu jednako kao što kupujemo i časopis.

A kome nije stalo ... zašto vas je uopće briga za njih?!

Jel Vas pati i što moja baka ne kupuje Bug? 

 

Smrt oglasima i reklamama! :-)

 
2 3 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice