Može li cijepljenje spriječiti razvoj dijabetesa i

poruka: 15
|
čitano: 4.113
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Može li cijepljenje spriječiti razvoj dijabetesa i".
5 godina
protjeran
offline
Može li cijepljenje spriječiti razvoj dijabetesa i

koje budalaštine, već se odavno zna kako spriječiti pojavu dijabetesa tipa 1. I nema veze s cjepivima.

 
1 12 hvala 0
15 godina
offline
Re: Može li cijepljenje spriječiti razvoj dijabete
bmg kaže...

koje budalaštine, već se odavno zna kako spriječiti pojavu dijabetesa tipa 1. I nema veze s cjepivima.

  Hajde doktore da čujemo! 

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
16 godina
neaktivan
offline
Re: Može li cijepljenje spriječiti razvoj dijabete
bmg kaže...

koje budalaštine, već se odavno zna kako spriječiti pojavu dijabetesa tipa 1. I nema veze s cjepivima.

 

Naravno! Ta metoda je opće znanje kod ravnozemljaša.

14 godina
protjeran
offline
Može li cijepljenje spriječiti razvoj dijabetesa i

Vjezbaj i ne jedi smece, pizda ti materina...

 

Clanak je ipak o tipu 1... 

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.4.2019 14:36 (ansha).
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Može li cijepljenje spriječiti razvoj dijabete
bmg kaže...

koje budalaštine, već se odavno zna kako spriječiti pojavu dijabetesa tipa 1. I nema veze s cjepivima.

Mislis na tip 2...

15 godina
offline
Re: Može li cijepljenje spriječiti razvoj dijabete
bmg kaže...

koje budalaštine, već se odavno zna kako spriječiti pojavu dijabetesa tipa 1. I nema veze s cjepivima.

 

Ne postoji studija, znanstveni rad/istrazivanje  na ovom planetu o dijabetesu tipa 1 a da ga nisam procitao.

 

Sve sto ti ja mogu reci da se bavis koprofilijom, a burek 15 kuna.

 

With the anonymity of the internet where one can be anything they want, it constantly amazes me how many choose to be assholes.
12 godina
neaktivan
offline
Može li cijepljenje spriječiti razvoj dijabetesa i

Da li bi autor ovog članka navedeno cjepivo kojim se cijepi dojenčad ubrizgao sebi? Naravno, doza ne bi bila doza koja se daje dojenčadi nego ona koja bi bila u korelaciji s tjelesnom težinom.

Dakle ako je dojenče teško recimo 5kg, a autor ovog članka ima 75 kg, da li bi pristao sebi ubrizgati 15 doza cjepiva?

Hvala. 

 
0 12 hvala 0
8 godina
offline
Re: Može li cijepljenje spriječiti razvoj dijabete
Ludi:

Čovjek u srednjim godinama ima nula rizika od dobivanja dijabetesa tipa I tako da ti je strah višestruko neutemeljen. Drugo, znanje do kojeg su znanstvenici došli je neprocjenjivo, kako će se koristiti i kud će nas buduća istraživanja odvesti nije moguće predvidjeti.
Ja rekoh
6 godina
offline
Re: Može li cijepljenje spriječiti razvoj dijabete

"Da li bi autor ovog članka navedeno cjepivo kojim se cijepi dojenčad ubrizgao sebi?"

 

Ne bi.

Jer navedeno cjepivo je oralno, ne ubrizgava se.

Ili jesmo, ili nismo! Ili ono treće...
15 godina
offline
Re: Može li cijepljenje spriječiti razvoj dijabete
Doc Berecki kaže...

"Da li bi autor ovog članka navedeno cjepivo kojim se cijepi dojenčad ubrizgao sebi?"

 

Ne bi.

Jer navedeno cjepivo je oralno, ne ubrizgava se.

 zanimljivo da se rijetko proizvode cjepiva u obliku supozitorija (s okusom metvice i čokolade, ofkors). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.4.2019 17:50 (Ajar).
16 godina
offline
Re: Može li cijepljenje spriječiti razvoj dijabete
Feudalac kaže...
Ludi:

Čovjek u srednjim godinama ima nula rizika od dobivanja dijabetesa tipa I.

 Mala digresija - mala je mogućnost, ali postoji. Najčešće se javlja ranije, ali može i u srednjim godinama.

9 godina
neaktivan
offline
Može li cijepljenje spriječiti razvoj dijabetesa i

Osobno znam da frendovi u jednoj obitelji svi redom imaju trigger za dijabetes na neko od cjepiva prije osnovne. Najstarijih brat se cijepio i za par tjedana standardni simptomi, srednji buraz se išao cijepiti, stara zaboravila, kad je krenula zaustaviti već su ga cijepili, za par tjedana simptomi standardno. Najmlađi buraz je imao sreće, već su znali da ga ne cijepe, nikad dobio dijabetes, dok ovi ne mogu sladoled i takve stvari mali buraz se davi u tome.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Može li cijepljenje spriječiti razvoj dijabete
Old iggy:

Ma nisam doca htio proglasiti starčekom... :-)
Ja rekoh
15 godina
offline
Re: Može li cijepljenje spriječiti razvoj dijabete
JozoBozo121 kaže...

Osobno znam da frendovi u jednoj obitelji svi redom imaju trigger za dijabetes na neko od cjepiva prije osnovne. Najstarijih brat se cijepio i za par tjedana standardni simptomi, srednji buraz se išao cijepiti, stara zaboravila, kad je krenula zaustaviti već su ga cijepili, za par tjedana simptomi standardno. Najmlađi buraz je imao sreće, već su znali da ga ne cijepe, nikad dobio dijabetes, dok ovi ne mogu sladoled i takve stvari mali buraz se davi u tome.

 Zasto ne bi mogli jesti sladoled?

 

With the anonymity of the internet where one can be anything they want, it constantly amazes me how many choose to be assholes.
15 godina
odjavljen
offline
Re: Može li cijepljenje spriječiti razvoj dijabete
bmg kaže...

koje budalaštine, već se odavno zna kako spriječiti pojavu dijabetesa tipa 1. I nema veze s cjepivima.

Da, dosta vitamina C i šetnja po šumi 

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice