Njemačka zabranila pametne satove za djecu

poruka: 92
|
čitano: 30.916
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Njemačka zabranila pametne satove za djecu".
12 godina
offline
Re: Njemačka zabranila pametne satove za djecu
minarelli kaže...

Najbolje da djetetu kupite nokiu 3310 pa kad pozeli ili zatreba nazvat ce vas :) Da nauci cuvati svoje stvari (mobitel)  jer sat kad mu zavezes za ruku nemre izgubit jer mu je mozak na paši, o mobitelu ipak treba voditi brigu. Nedavno smo se zena i ja dotakli teme kad za 3 godine djete krene u skolu nece dobit android nego neki Meanit iz interspara za 150kn ( a i to je upitno hocemo li mu uopce dati, mozda ako vidimo potrebu ), sve do 7-8 razreda. Sat 0 bodova, odgajat cu ga kak su mene i moji roditelji i nikaj mi ne fali :) a vjerujem da nece ni njemu. Postoje razna rjesenja nemora se sve vrtit samo oko androida i aplikacija :)

 Budeš li odgajao dijete kako su tebe tvoji roditelji odgajali stvoriti ćeš puno više problema nego što misliš. Pogotovo ako su tebe tvoji roditelji odgajali kako su njihovi njih. Vremena se mijenjaju i odgoj se treba prilagoditi vremenu u kojem djeca žive. I ja sam prije rođenja djece imao nekakve ideje kako će njihov odgoj izgledati i dosta toga se promijenilo "u letu". Ja sam odgajan da kad me netko vrijeđa ili udari to kažem roditeljima i učiteljici. Nakon nekoliko bezuspješnih razgovora s roditeljima klinca koji mi je malog zlostavljao u školi i s učiteljicom, ništa se nije promijenilo. Sina mi je doveo do toga da doma plače kako ne želi ići u školu. A onda sam malome pokazao kako će stisnuti šaku i kako da zvizne ovoga pravo u nos. Direkt, nikako široki kroše jer će ga promašiti. Ako promaši onda noga u jaja. Problem je riješen pri prvom sljedećem pokušaju zlostavljanja. Ne možeš dijete odgojiti kao ovcu i onda ga pustiti među vukove.

 

15 godina
offline
Njemačka zabranila pametne satove za djecu

Stvar je u tome da danas po obiteljskom zakonu ne smiješ odgajati djecu kako su se prije djeca odgajala (šibom i remenom) ;-)

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice