Nova zakrpa za PUBG stiže uskoro

poruka: 6
|
čitano: 2.575
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nova zakrpa za PUBG stiže uskoro".
13 godina
offline
Nova zakrpa za PUBG stiže uskoro

Draga Mateja,

zakrpa pod brojem 11 će se uskoro upadobrančiti na testne servere

već je stigla na testne servere u svim regijama. Može se reći da će uskoro ovaj tjedan doći na Live servere 

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
online
Re: Nova zakrpa za PUBG stiže uskoro
Evo izbačena je riječ "uskoro", da bude sve preciznije... :)
...
16 godina
neaktivan
offline
Nova zakrpa za PUBG stiže uskoro

Za nekoga tko nije izbjeglica iz Call of Duty, Battlefielda, CS-a ili Overwatch-a nego kao ja iz World of Tanks-a, definitivno igra za izbjegavanje.

Previše namještanja postavki svega i svačega, čitanja, gledanja streamova za nikakav pomak na bolje. Tko želi biti hodajući ruksak i nositi loot drugima, dušu dalo.

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.4.2018 11:57 (Virtua Fighter).
 
0 3 hvala 0
16 godina
moderator
online
Re: Nova zakrpa za PUBG stiže uskoro

Ja sam izravno iz BF1 prešao na PUBG i početak mi je bio traumatičan (nešto mog fejsbuk samosažalijevanja i kukanja je Šuštinjo zloupotrijebio i javno objavio ), ali malo slušanja savjeta iskusnijih i potom prelazak sa solo igranja na squad sve je promijenilo. I dalje rijetko doguram(o) do piletine, ali ekipa s kojom igram već skoro 20 godina mrežne igre, nakon desetak godina pauze, opet je našla motiv da se družimo skoro svakog dana, odnosno točnije - noći. I zabavno nam je... Solo više uopće ne igram...

 

Probaj i ti s nekim frendom par puta, obavezno uz voice komunikaciju, pa ćeš vidjeti koliko je to drugačije iskustvo.

...
12 godina
odjavljen
offline
Re: Nova zakrpa za PUBG stiže uskoro
Virtua Fighter kaže...

Za nekoga tko nije izbjeglica iz Call of Duty, Battlefielda, CS-a ili Overwatch-a nego kao ja iz World of Tanks-a, definitivno igra za izbjegavanje.

Previše namještanja postavki svega i svačega, čitanja, gledanja streamova za nikakav pomak na bolje. Tko želi biti hodajući ruksak i nositi loot drugima, dušu dalo.

 

Dovoljno je pogledat 5-10 matcheva(iz streama je puno bolje). Kad mi je lega posudio PUBG, nakon dva-tri gejma sam bio već drugi.

Tak da... A igrao sam i WT(dobro nije WoT al tu je to negdje ;P)

16 godina
neaktivan
offline
Re: Nova zakrpa za PUBG stiže uskoro
Miro kaže...

Ja sam izravno iz BF1 prešao na PUBG i početak mi je bio traumatičan (nešto mog fejsbuk samosažalijevanja i kukanja je Šuštinjo zloupotrijebio i javno objavio ), ali malo slušanja savjeta iskusnijih i potom prelazak sa solo igranja na squad sve je promijenilo. I dalje rijetko doguram(o) do piletine, ali ekipa s kojom igram već skoro 20 godina mrežne igre, nakon desetak godina pauze, opet je našla motiv da se družimo skoro svakog dana, odnosno točnije - noći. I zabavno nam je... Solo više uopće ne igram...

 

Probaj i ti s nekim frendom par puta, obavezno uz voice komunikaciju, pa ćeš vidjeti koliko je to drugačije iskustvo.

 

Ma, igram ja squadove ili sa random ljudima ili sa Agore (ex. Pubg Croatia) ali trauma je kada nisi od COD 2 igrao shootere i onda moraš osih WSDA-a koristiti pod obavezno i E/Q u istovremenoj kombinaciji sa SHIFTOM za zadržati dah i C za crouch te istovremeno povlačiti miša na dolje zbog recoila.

Miš je isto problem jer igram iz zgloba, znaći, ne mogu koristiti niski DPI jer nisam naviknut iako sam uzeo solidan miš za to (Zowie FK2 + njegov mouse pad od pola metra). Nikako namjestiti sensitivity.

Zvuk isto tako. Nisam čuo na slušalicama kako treba korake iako su stvarno dobre ( HyperX Cloud flight) dok nisam uključio Windows Sonic.

Spotanje je problem iako sam koristio i Reshade a sada Vibrance na Nvidia Control Panelu (Asus Predator 27" HUI).

 

Zbog posla i obitelji nemam toliko vremena iako ako već nešto igram onda želim biti i dobar u tome, zato i njurgam.

 

Oprostite na Off Topic-u ;)

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.4.2018 19:37 (Virtua Fighter).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice