Novi iPhonei s do 512 GB interne memorije i podršk

poruka: 17
|
čitano: 4.025
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Novi iPhonei s do 512 GB interne memorije i podršk".
8 godina
offline
Novi iPhonei s do 512 GB interne memorije i podršk

512 Giga! Pa to će kod nas koštat ko auto srednje klase. E, BTW, za što na mobu upotrijebit tih pola terabajta? Nedokučivo 🤔

Life is jazz. Play it cool.
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Novi iPhonei s do 512 GB interne memorije i po
Nadam se da je ova izjava s podrškom za Apple pencil samo šala. To je super uređaj, ali ne vidim uporabu s mobitelom. Sto se tiče kapaciteta, i to mi je malo sumnjivo, nekako mislim da će i dalje ostati na 64/256 jer su s tim tek počeli u seriji 8/X, iako iPad Pro dolazi i u varijanti s 512Gb. Model s LCD-om će biti zanimljiv s obzirom šta se sve može pročitati od “tračeva”, ali se nadam da neće izbaciti 3D touch kao sto se “najavljuje” jer mi je to jedna od korisnijih opcija na mobitelu
PSN: Carlikaa
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Novi iPhonei s do 512 GB interne memorije i podršk

Ovo sa pencilom zvuci kao da oce konkurirat Samsungovoj Note linij imho...

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Novi iPhonei s do 512 GB interne memorije i podršk

lcd model ultra-jeftin, "samo" 700 dolara  

Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Novi iPhonei s do 512 GB interne memorije i po
Ovo sa pencilom bi bila zaista nepotrebna idiotarija. S druge strane, nisam siguran koji članak su prepisali jer sam negdje čitao ove vijesti, ali tamo se Pencil nije spominjao.
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Novi iPhonei s do 512 GB interne memorije i podršk

Apropos 512GB interne memorije, vjerojatno za snimanje 4K materijala 

Apropos “iPenkale”, ona neće doći ove godine, vjerojatno tek 2019, a tada bih i ja mogao prejti na novi komad mobilnog gadgeta !!

 

Utvaram si da će ove jeseni biti jako puuuuno novosti, preko “možda” četri iPhone-a, najvjerojatnije preko šest novih boja, novi maksimum internog kapaciteta, nove kamere na mobilnim gadgetima, pa i iOS12, na kraju krajeva!!!! 

ATJ Lučko
Moj PC  
2 4 hvala 0
8 godina
offline
Re: Novi iPhonei s do 512 GB interne memorije i po
Ma sve ok, ali ja i dalje ne vidim čemu sve to.
I dalje ćeš moći raditi sve isto ko i prije.
Imam olovku na Note 10 tabletu već godinama. Jedno vrijeme sam intenzivno koristio za bilješke. I onda prestao. Jbg.
Life is jazz. Play it cool.
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.8.2018 18:51 (Macumba).
12 godina
offline
Novi iPhonei s do 512 GB interne memorije i podršk

Pa šta je problem ako ima podrška za penkalo? Ako ti ne koristis znaci nema smisla onda davati podrsku za nesto ovako


A sto se tice 512GB, opet, kome smeta toliko memorije? Svašta


Nekad je bilo kome treba 8GB interne memorije, kad se sjetim onomad kad je Nokija izbacila N95 sa 8GB interne

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Novi iPhonei s do 512 GB interne memorije i po
Ma nije problem.
Samo ne znam čime na mobu napunit toliki prostor.
Life is jazz. Play it cool.
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.8.2018 23:54 (Macumba).
13 godina
offline
Re: Novi iPhonei s do 512 GB interne memorije i po
Moze se napuniti, nije problem, začudio bi se kad ljudi kažu “zar ne postoji neki još veći od 256”. Čime oni to napune i postoji li potreba za time, ne znam, ali potražnja se stvorila :D

A ovo za pencil na iphoneu. 2 stvari
Nije li olovka u noteu zapravo ukomponirana s mobitelom? Ako se varam, ispravite me ali nekako mislim da su te olovcice bile izvlačile iz telefona. Pa sukladno tome mi nije jasno kako bi nekome bilo kompaktno nositi pencil koji je velicine prave olovke i još malo deblji. Izbacili su pristupačan iPad s podrškom za pencil, valjda su time trebali zadovoljiti nekolicinu korisnika.
A druga stvar, sjećam se kad je steve predstavljao iPhone (2G) i rekao: “Stylus? Bljak!”. Pencil naravno da nije ni blizu stylusa, ali opcenito je mislio na interakciju s uređajem da bi trebao obavljati prst. Barem ja tako mislim.
PSN: Carlikaa
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Novi iPhonei s do 512 GB interne memorije i po
Dupli post sry
PSN: Carlikaa
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.8.2018 0:30 (FiCoO).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Novi iPhonei s do 512 GB interne memorije i po
Macumba kaže...

512 Giga! Pa to će kod nas koštat ko auto srednje klase. E, BTW, za što na mobu upotrijebit tih pola terabajta? Nedokučivo 🤔

To je svega 25 sati 4k videa.

Ja rekoh
15 godina
offline
Novi iPhonei s do 512 GB interne memorije i podršk

ajfon s podrškom za eplovu olovku?! pa kako? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Novi iPhonei s do 512 GB interne memorije i po
😁 4K video na mobu od 6 ili 7". Malo mi je to kontradiktorno.
Bez obzira na moguci casting na TV.
Life is jazz. Play it cool.
8 godina
offline
Re: Novi iPhonei s do 512 GB interne memorije i po
16mpx fotke na fotiću s ekranom od 0,2kpx ti nisu čudne?

Kamera i memorija koja joj mora biti pridružena su jedna strana jednadžbe, prikaz ili prijenos i korištenje su druga.
Ja rekoh
8 godina
offline
Re: Novi iPhonei s do 512 GB interne memorije i po
Ma ok. Sve stoji. Al i dalje mi je čudno 😏 Možda sam samo staro gunđalo
Life is jazz. Play it cool.
12 godina
offline
Re: Novi iPhonei s do 512 GB interne memorije i po
FiCoO kaže...
Moze se napuniti, nije problem, začudio bi se kad ljudi kažu “zar ne postoji neki još veći od 256”. Čime oni to napune i postoji li potreba za time, ne znam, ali potražnja se stvorila :D

A ovo za pencil na iphoneu. 2 stvari
Nije li olovka u noteu zapravo ukomponirana s mobitelom? Ako se varam, ispravite me ali nekako mislim da su te olovcice bile izvlačile iz telefona. Pa sukladno tome mi nije jasno kako bi nekome bilo kompaktno nositi pencil koji je velicine prave olovke i još malo deblji. Izbacili su pristupačan iPad s podrškom za pencil, valjda su time trebali zadovoljiti nekolicinu korisnika.
A druga stvar, sjećam se kad je steve predstavljao iPhone (2G) i rekao: “Stylus? Bljak!”. Pencil naravno da nije ni blizu stylusa, ali opcenito je mislio na interakciju s uređajem da bi trebao obavljati prst. Barem ja tako mislim.

 

 

lako se napuni, ima osoba pa samo slikaju, snimaju, trpaju svasta, bez brisanja, formatiranja, recimo ja skidam sebi pjesme u flac formatu, a jedna pjesma zna biti 30MB.

Ja starom uzeo Xiaomi Mi A1, vec ima duze vrijeme, i covjek tu i tamo slika, snima unuke i tako dodje da napuni internu od 32GB. I sad da ja njemu objasnjavam za Google Drive, na kojem to principu radi, + brzina uploada mi je hakurcina da izvinete, u kuci. Kad ce to sve otici u oblake.

Mislim, ima primjera, ne svodi se sve na skidanje aplikacija, sto i ovo nije za odbaciti.


Evo recimo gledam sad kod mene Gboard tastatura 60MB, znaci obicna tastatura 60MB, a gdje su ostale zajebancije Facebook, Instagram, Snapchat, Messenger, i kojikamo 3rd party kamere sa raznim filterima. A Apple jos od prosle godine ubacio 4k s 60fps snimanje, pa su morali raditi poseban codec raditi da malo srezu velicinu fajla (ako ne grijesim) ili je to nesto bilo vezano za slike.


I na kraju kad svasta tolikog recimo natrpas, a ono tamo stoji jos 300 giga slobodno :D



I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice