OnePlus 5T i službeno predstavljen

poruka: 38
|
čitano: 9.689
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "OnePlus 5T i službeno predstavljen".
9 godina
offline
OnePlus 5T i službeno predstavljen

OnePlus 1 - 250 €

OnePlus 2 - 300 €

OnePlus 3 - 400 €

OnePlus 3T - 450 €

OnePlus 5/T - 500 €

 

 
22 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: OnePlus 5T i službeno predstavljen
Istina poskupljuju, ali su po meni počeli raditi bolje uređaje nego ostatk kineskog branda.
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
OnePlus 5T i službeno predstavljen

Otkud vam ova cijena za 6/128 model?? 699€ wtf?

U najavi je 499$ 6/64 i 559$ 8/128.

Znaci najvjerojatnije ce bit pretvoreno u € iz dolara pa bude 499€ i 559€.

Ajd se uozbiljite, pa nije to Apple da bi storage naplatio barem 3x previše. 

Uzima se 8/128 da se konačno umirovi 1+3.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: OnePlus 5T i službeno predstavljen
Jos uvijek best buy za kvalitetu i dual sim.
15 godina
offline
Re: OnePlus 5T i službeno predstavljen
0x4c756b61 kaže...

OnePlus 1 - 250 €

OnePlus 2 - 300 €

OnePlus 3 - 400 €

OnePlus 3T - 450 €

OnePlus 5/T - 500 €

 

To ti je sad trend kod svih koji se smatraju ozbiljnim igračima. Jedan korak natrag, dva naprijed, nešto poboljšaš, nešto smrdaš, digneš cijenu da ljudi misle da dobivaju veću vrijednost od godinu dana starog modela i tako se to vrti već neko vrijeme. Pogledaj samo do kuda je dogurao Apple s cijenom.

Deckard
9 godina
neaktivan
offline
OnePlus 5T i službeno predstavljen

ovo mi je jedan karizmatičnijih mobitela, realno

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: OnePlus 5T i službeno predstavljen
NEW_MAN kaže...
Jos uvijek best buy za kvalitetu i dual sim.

Previse je 500€ da bi se pricalo o ikakvom best buy-u, zbog suludo nenormalnih cijena applea, samsunga i drustva zvuci jeftino, al u rasponu od 150-300€ ima vrhunskih mobitela...

16 godina
offline
Re: OnePlus 5T i službeno predstavljen
ansha kaže...
NEW_MAN kaže...
Jos uvijek best buy za kvalitetu i dual sim.

Previse je 500€ da bi se pricalo o ikakvom best buy-u, zbog suludo nenormalnih cijena applea, samsunga i drustva zvuci jeftino, al u rasponu od 150-300€ ima vrhunskih mobitela...

Imaju najjaci Snapdragon, dual sim, dvije kamere i 6,1 ekran? OnePlus ima najjaci dostupni procesor na trzistu plus dual sim.

 

Normalno da je 499 puno i skupo, ali je best buy ako se gledaju flagship telefoni. Oni to prodaju pod flagship.

Imam OnePlus i da mi ponudis Galaxy S8 ili OnePlus za 499 opet bi kupil OnePlus jer je telefon sto put bolji od Samsunga.

 

14 godina
protjeran
offline
Re: OnePlus 5T i službeno predstavljen
NEW_MAN kaže...
ansha kaže...
NEW_MAN kaže...
Jos uvijek best buy za kvalitetu i dual sim.

Previse je 500€ da bi se pricalo o ikakvom best buy-u, zbog suludo nenormalnih cijena applea, samsunga i drustva zvuci jeftino, al u rasponu od 150-300€ ima vrhunskih mobitela...

Imaju najjaci Snapdragon, dual sim, dvije kamere i 6,1 ekran? OnePlus ima najjaci dostupni procesor na trzistu plus dual sim.

 

Normalno da je 499 puno i skupo, ali je best buy ako se gledaju flagship telefoni. Oni to prodaju pod flagship.

Imam OnePlus i da mi ponudis Galaxy S8 ili OnePlus za 499 opet bi kupil OnePlus jer je telefon sto put bolji od Samsunga.

 

Cuj, ja sam lani za 200€ uzeo Le Max 2 sa u tom trenutku najjacim procesorom (S820), 4GB rama, brutalnim quickchargom, odlicnim 5.7" 1440p ekranom itd. za 220€ novi s dostavom. 

Nakon 13 mjeseci me i dalje vrhunski sluzi i sa trenutnim flagshipima ne bi dobio nista osim bolje kamere. 

Da sad moram uzet mobitel uzeo bi Mi A1 za 200€...

14 godina
offline
OnePlus 5T i službeno predstavljen

I da napomenem njihov Dash charge. Mislim da nijedna firma nema brže punjenje moba. Kod 1+3 napuni bateriju sa 5- 10% recimo na 100% za cca 50min.

I skoro stock android je sigurno plus. 

Jedino mi kapacitet baterije ne ulijeva povjerenje, nadao sam se barem 3500 da bude ali jbg.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
OnePlus 5T i službeno predstavljen

pa jel to samo meni taj 2:1 (tzv 18:9, za one koji nisu savladali kraćenje razlomaka i za marketing)

izgleda kao da je daljinski za TV?

zašto bi 2:1 trebalo biti tako super?

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.11.2017 10:45 (s40vehl).
 
4 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: OnePlus 5T i službeno predstavljen
s40vehl kaže...

pa jel to samo meni taj 2:1 (tzv 18:9, za one koji nisu savladali kraćenje razlomaka i za marketing)

izgleda kao da je daljinski za TV?

zašto bi 2:1 trebalo biti tako super?

Nije super naravno, beskorisno smece je al je trenutno trend...

13 godina
offline
Re: OnePlus 5T i službeno predstavljen
hanteed kaže...

ovo mi je jedan karizmatičnijih mobitela, realno

 

Ak pričamo o dizajnu, realno nije. Obična 5ica je kopija iPhonea, a ovaj ima istu prednjicu ko i većina "bezelless" flagshipa ove godine, stražnjica ostala ista. 

 

Ne znam, stvarno sam bio uvjeren da će 5ica biti moj mobitel jer je 3T bio apsolutni best buy a opet je imao svoj stil. Ovo je samo... ok. Iskreno, rađe bi Mi Mix 2 koji se da ugrabiti za istu lovu. Kamera mu možda nije ništa posebno, ali zato ima stvarno iconic dizajn. Il čekati da se cijena u11 malo snizi pa imati sve u jednom. 

16 godina
offline
Re: OnePlus 5T i službeno predstavljen
ansha kaže...
NEW_MAN kaže...

Cuj, ja sam lani za 200€ uzeo Le Max 2 sa u tom trenutku najjacim procesorom (S820), 4GB rama, brutalnim quickchargom, odlicnim 5.7" 1440p ekranom itd. za 220€ novi s dostavom. 

Nakon 13 mjeseci me i dalje vrhunski sluzi i sa trenutnim flagshipima ne bi dobio nista osim bolje kamere. 

Da sad moram uzet mobitel uzeo bi Mi A1 za 200€...

 Kad LeEco i svi ostali naprave EU online trgovinu da dobijem po cijeni koja pise bez da se sekiram ako me budu oporezovali ili nabili takse na carini, tak dugo ti telefoni ne dolaze u obzir. Isto tako ako nemam kontakt u EU gdi onda besplatno ili za par kuna mogu poslat telefon na servis u garantnom roku onda ti telefoni ne dolaze u obzir. Vidim da je telefon super napravljen i sve pet ali kak sam napisal bez EU ducana/servisa ne dolazi u obzir.

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.11.2017 11:26 (NEW_MAN).
16 godina
offline
Re: OnePlus 5T i službeno predstavljen
ansha kaže... 

Cuj, ja sam lani za 200€ uzeo Le Max 2 sa u tom trenutku najjacim procesorom (S820), 4GB rama, brutalnim quickchargom, odlicnim 5.7" 1440p ekranom itd. za 220€ novi s dostavom. 

Nakon 13 mjeseci me i dalje vrhunski sluzi i sa trenutnim flagshipima ne bi dobio nista osim bolje kamere. 

Da sad moram uzet mobitel uzeo bi Mi A1 za 200€...

 

 Sorry ali Le Max ni softwareom ni kamerom ne staje u istu rečenicu s One plusom.

14 godina
offline
Re: OnePlus 5T i službeno predstavljen
s40vehl kaže...

pa jel to samo meni taj 2:1 (tzv 18:9, za one koji nisu savladali kraćenje razlomaka i za marketing)

izgleda kao da je daljinski za TV?

zašto bi 2:1 trebalo biti tako super?

Ako nisi koristio nemoj komentirati takove gluposti. Format 18:9 ima najveću prednost što mobitel velike dijagonale (npr. 5,7") bez problema možeš koristiti jednom rukom dok istu dijagonalu (5,7") u klasičnom formatu 4:3 nema teorije koristiti jednom rukom, a kamo li veću dijagonalu od 6" ili veću. Ako ti se takav dizajn ne sviđa je druga stvar, ali taj format 18.9 itekako ima smisla za lakše rukovanje mobitelom.

ansha kaže...
s40vehl kaže...

pa jel to samo meni taj 2:1 (tzv 18:9, za one koji nisu savladali kraćenje razlomaka i za marketing)

izgleda kao da je daljinski za TV?

zašto bi 2:1 trebalo biti tako super?

Nije super naravno, beskorisno smece je al je trenutno trend...

Pročitaj gore što sam napisao. Nije smeće, nego jako korisno za lakše upravljanje i korištenje mobitela sa većim dijagonalama ekrana. Da ne govorim da mi ti uređaji imaju puno ljepši dizajn jer nemaju hrpu "mesa" oko ekrana, ali ukusi se razlikuju.

14 godina
protjeran
offline
Re: OnePlus 5T i službeno predstavljen
MasterOfDisaster kaže...

Pročitaj gore što sam napisao. Nije smeće, nego jako korisno za lakše upravljanje i korištenje mobitela sa većim dijagonalama ekrana. Da ne govorim da mi ti uređaji imaju puno ljepši dizajn jer nemaju hrpu "mesa" oko ekrana, ali ukusi se razlikuju.

Nonsense, ta ekstra visina ne koristi nicemu, ekstra dijagonala ne znaci nista kad je omjer stranica takav da imas uzak ekran. Iphone X meni ima premal ekran za ugodno surfanje a ima vecu dijagonalu od mog... 

12 godina
offline
OnePlus 5T i službeno predstavljen

Ovaj mob je bome vrijedan pažnje. Da je cijenom bliži nama u RH bio bi hit. Meni ljepši i bolji od recimo S8 Samsunga definitivno. 

Pucaaaajjjj :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: OnePlus 5T i službeno predstavljen
ansha kaže...
MasterOfDisaster kaže...

Pročitaj gore što sam napisao. Nije smeće, nego jako korisno za lakše upravljanje i korištenje mobitela sa većim dijagonalama ekrana. Da ne govorim da mi ti uređaji imaju puno ljepši dizajn jer nemaju hrpu "mesa" oko ekrana, ali ukusi se razlikuju.

Nonsense, ta ekstra visina ne koristi nicemu, ekstra dijagonala ne znaci nista kad je omjer stranica takav da imas uzak ekran. Iphone X meni ima premal ekran za ugodno surfanje a ima vecu dijagonalu od mog... 

Tebi možda "nonsense", ali ima i to jako puno smisla kada počneš koristiti uređaj sa takvim omjerom ekrana. Ti se slobodno drži 4:3 formata, meni ne pada na pamet koristiti više taj format (4:3) ekrana, baš zbog toga što volim mobitele sa većom dijagonalom ekrana, a 18:9 mi daje udobnost da ih koristim jednom rukom. Osobno imam LG G6 i savršeno leži u ruci, a veliki ekran od 5,7", a uređaj manji od mobitela sa klasičnim (4:3 formatom) od 5,2" ekranom. 

14 godina
protjeran
offline
Re: OnePlus 5T i službeno predstavljen
MasterOfDisaster kaže...

Tebi možda "nonsense", ali ima i to jako puno smisla kada počneš koristiti uređaj sa takvim omjerom ekrana. Ti se slobodno drži 4:3 formata, meni ne pada na pamet koristiti više taj format (4:3) ekrana, baš zbog toga što volim mobitele sa većom dijagonalom ekrana, a 18:9 mi daje udobnost da ih koristim jednom rukom. Osobno imam LG G6 i savršeno leži u ruci, a veliki ekran od 5,7", a uređaj manji od mobitela sa klasičnim (4:3 formatom) od 5,2" ekranom. 

Pises teske gluposti, pa ko ima 4:3 ekran?!?  Pricamo o 16:9...

 

Uopce ne kuzis da taj sugavi omjer stranica cini da imas manji ekran od drugih koji imaju manju dijagonalu. Za 16:9 video je koma, za surfanje je koma... Imas veliku dijagonalu a mali ekran, shvati...

 

14 godina
offline
Re: OnePlus 5T i službeno predstavljen
ansha kaže...
MasterOfDisaster kaže...

Tebi možda "nonsense", ali ima i to jako puno smisla kada počneš koristiti uređaj sa takvim omjerom ekrana. Ti se slobodno drži 4:3 formata, meni ne pada na pamet koristiti više taj format (4:3) ekrana, baš zbog toga što volim mobitele sa većom dijagonalom ekrana, a 18:9 mi daje udobnost da ih koristim jednom rukom. Osobno imam LG G6 i savršeno leži u ruci, a veliki ekran od 5,7", a uređaj manji od mobitela sa klasičnim (4:3 formatom) od 5,2" ekranom. 

Pises teske gluposti, pa ko ima 4:3 ekran?!?  Pricamo o 16:9...

 

Uopce ne kuzis da taj sugavi omjer stranica cini da imas manji ekran od drugih koji imaju manju dijagonalu. Za 16:9 video je koma, za surfanje je koma... Imas veliku dijagonalu a mali ekran, shvati...

 

Moj promašaj, da mislio sam na 16:9 ne na 4:3.

Ovdje (na označeno u tvom tekstu) si ti očito mislio na 18:9, a ne na 16:9, a vjeruj mi na format se odmah navikneš (ti očito ne, makar sumnjam da si uopće i probao) i nema nikakvih problema.

To što si ti tvrdoglav je tvoja stvar i pravo da ne kupuješ proizvode sa ekranom formata 18:9 i tu je kraj rasprave.

Ti voliš ekrane na mobitelima 16:9, a ja 18:9 i rješena stvar. Nitko ne griješi nego je stvar ukusa.

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.11.2017 12:05 (MasterOfDisaster).
15 godina
offline
Re: OnePlus 5T i službeno predstavljen
ansha kaže...
MasterOfDisaster kaže...

Tebi možda "nonsense", ali ima i to jako puno smisla kada počneš koristiti uređaj sa takvim omjerom ekrana. Ti se slobodno drži 4:3 formata, meni ne pada na pamet koristiti više taj format (4:3) ekrana, baš zbog toga što volim mobitele sa većom dijagonalom ekrana, a 18:9 mi daje udobnost da ih koristim jednom rukom. Osobno imam LG G6 i savršeno leži u ruci, a veliki ekran od 5,7", a uređaj manji od mobitela sa klasičnim (4:3 formatom) od 5,2" ekranom. 

Pises teske gluposti, pa ko ima 4:3 ekran?!?  Pricamo o 16:9...

 

Uopce ne kuzis da taj sugavi omjer stranica cini da imas manji ekran od drugih koji imaju manju dijagonalu. Za 16:9 video je koma, za surfanje je koma... Imas veliku dijagonalu a mali ekran, shvati...

 

Ja sam sjašio s Notea 4 na S8+ ovih dana i ekran je koma što se tiče omjera stranica, glupo do bola za gledanje videa i fotki, sve prepresitno nagurano na hrpu (makar se to da podesiti ali onda svar postaje fakat preuska). Fakat ne kužim zašto forsiraju omjer stranica koji nema veze s uhodanim video i fotografskim formatima a kamera je kao jedna od glavnih sell točaka (uz dizajn) aktualnih smartphonea.

Deckard
14 godina
offline
Re: OnePlus 5T i službeno predstavljen
deckard kaže...

Ja sam sjašio s Notea 4 na S8+ ovih dana i ekran je koma što se tiče omjera stranica, glupo do bola za gledanje videa i fotki, sve prepresitno nagurano na hrpu (makar se to da podesiti ali onda svar postaje fakat preuska). Fakat ne kužim zašto forsiraju omjer stranica koji nema veze s uhodanim video i fotografskim formatima a kamera je kao jedna od glavnih sell točaka (uz dizajn) aktualnih smartphonea.

Sam malo, nagurano i malo na 6,2" ekranu, i sve to radi toga što nije 16:9 format ekrana. Ništa, onda podhitno prodaj i kupi nešto "normalno" 

13 godina
offline
OnePlus 5T i službeno predstavljen
Pošto su stavili on-screen tipke koje uzimaju određeni dio te uzevši u obzir da je ekran uži, na kraju se dobiva skoro pa ista radna površina kao na 16:9 5.5".
Face otključavanje radi začuđujuće brzo.
Oni koji su nedavno uzeli 5 su sigurno sad malo ljuti što je tako brzo novi model došao, dok oni koji su planirali, a bili strpljivi su došli na svoje
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: OnePlus 5T i službeno predstavljen
MasterOfDisaster kaže...
deckard kaže...

Ja sam sjašio s Notea 4 na S8+ ovih dana i ekran je koma što se tiče omjera stranica, glupo do bola za gledanje videa i fotki, sve prepresitno nagurano na hrpu (makar se to da podesiti ali onda svar postaje fakat preuska). Fakat ne kužim zašto forsiraju omjer stranica koji nema veze s uhodanim video i fotografskim formatima a kamera je kao jedna od glavnih sell točaka (uz dizajn) aktualnih smartphonea.

Sam malo, nagurano i malo na 6,2" ekranu, i sve to radi toga što nije 16:9 format ekrana. Ništa, onda podhitno prodaj i kupi nešto "normalno" 

Pa ako ovaj aspekt ekrana koji se sad gura preživi, ja se prebacujem natrag na mobove s (velikim) tipkama 

Deckard
16 godina
offline
Re: OnePlus 5T i službeno predstavljen
Meni je moj stari OnePlus 3 zakon i ima otisak prsta s prednje strane. Kad i ako mi krepa onda budem gledal da kupim 3T ako bude. Mislim da prije OnePlus 7T nem kupoval novi telefon jer sam s ovim telefonom prvi put u zivotu zadovoljan. Telefon je savrsen.
14 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 5T i službeno predstavljen
0x4c756b61 kaže...

OnePlus 1 - 250 €

OnePlus 2 - 300 €

OnePlus 3 - 400 €

OnePlus 3T - 450 €

OnePlus 5/T - 500 €

 

 ne pratim toliko mobitele, evo ako nekoga ima tko prati pa da može objasniti koliko so poskupjeli dijelovi mobitela. Da li je to rekla kazala ili samo trzište makar dok se pogleda ni jedno ni drugo nije problem nego je problem hrvatska koja stoji ili se vuće ko magla. 

dalja46 kaže...

I da napomenem njihov Dash charge. Mislim da nijedna firma nema brže punjenje moba. Kod 1+3 napuni bateriju sa 5- 10% recimo na 100% za cca 50min.

I skoro stock android je sigurno plus. 

Jedino mi kapacitet baterije ne ulijeva povjerenje, nadao sam se barem 3500 da bude ali jbg.

 Koliko je dash charge ispred konkurencije toliko je bezično punjenje mana za oneplus, netko kaže stock OS je plus ja kažem da je loša optimizacija OS minus iako mi odgovara stock OS ali ne mogu reći da im je to plus jer bi onda gledao i auto sa manje opreme pa da je brži tih par stotinki 

s40vehl kaže...

pa jel to samo meni taj 2:1 (tzv 18:9, za one koji nisu savladali kraćenje razlomaka i za marketing)

izgleda kao da je daljinski za TV?

zašto bi 2:1 trebalo biti tako super?

 18:9 je iz jednog razloga jer ima ekrana sa 16:9 pa da se lakše prikaže razlika i ne vidim zašto to stalno netko mora spominjati i raditi se pametan 

a mobitel su takvi jer ih konkurencija gura trebaju veće dijagonale te zbog argonomije zato npr. samsung ima i taj poprilično beskorisan infinity display 

NEW_MAN kaže...
Meni je moj stari OnePlus 3 zakon i ima otisak prsta s prednje strane. Kad i ako mi krepa onda budem gledal da kupim 3T ako bude. Mislim da prije OnePlus 7T nem kupoval novi telefon jer sam s ovim telefonom prvi put u zivotu zadovoljan. Telefon je savrsen.

 bitno da je tebi zakon, ja imam 3t i nema neki minus ako se gleda kao mobitel za normalno korištenje

9 godina
offline
Re: OnePlus 5T i službeno predstavljen
Kada bi kod nas 5T kosto barem 499eura, covijek bi nekako sparo pa si za nekih 4-5-6 mjeseci kupio! Ovako ce kod bas cijena biti priblizno 5000 kn, ako ne i veca!

Nista za sada dobar je htc m8, kada izadju novi modeli i pojeftine prosli, onda si kupim HTC U11.

Do onda strpljenja.... do godine! 😊
Odmori se u Istini! :))
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
OnePlus 5T i službeno predstavljen

koliko vidim nitko nije komentirao rainbow efekt na ekranu kada se gleda sa strane

MKBHD ga je spomenuo i pokazao

mislio sam cak i uzeti mobitel ali ovo me totalno odvratilo od te ideje

Umro je Einstein, umro je Newton, ni ja se ne osjećam baš najbolje.. :(
 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
OnePlus 5T i službeno predstavljen
Jer inače gledaš u mob sa ekstremnog kuta... A to je učestala pojava kod AMOLED ekrana
Moj PC  
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice