Oreo tek na pol puta do zastupljenosti od 1%

poruka: 15
|
čitano: 4.893
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Oreo tek na pol puta do zastupljenosti od 1%".
12 godina
neaktivan
offline
Oreo tek na pol puta do zastupljenosti od 1%

Ja čekam Oreo.Neka ga meni puste i odma 3%

Svaka akcija ima svoju reakciju.
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Oreo tek na pol puta do zastupljenosti od 1%

wELCOME TO aNDROID. operativi sustav čije verzije su dostupne većini tek kad zastare ...

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Oreo tek na pol puta do zastupljenosti od 1%

Pa normalno da je zastupljenost samo 1% pošto je dostupan na max 10 uređaja, još taj 1% i puno izgleda s obzirom na koliko je uređaja pušten.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Oreo tek na pol puta do zastupljenosti od 1%

za razliku od Iphona andoriod uređaji ljudima traju vise generacija i najnoviji software im nije potreban da funkcioniraju  

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Oreo tek na pol puta do zastupljenosti od 1%

Potreban je, vjeruj mi.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Oreo tek na pol puta do zastupljenosti od 1%
Glavas_ZG kaže...

Potreban je, vjeruj mi.

 Za kaj ? 

Ja imam verziju 6 i sve kaj trebam radi normalno i brzo.

16 godina
offline
Re: Oreo tek na pol puta do zastupljenosti od 1%
Imam Oreo vec par tjedana. Ko vam je kriv kaj kupujete smece telefone od firmi koje trebaju pol godine da izbace update.
8 godina
offline
Re: Oreo tek na pol puta do zastupljenosti od 1%
NEW_MAN kaže...
Imam Oreo vec par tjedana. Ko vam je kriv kaj kupujete smece telefone od firmi koje trebaju pol godine da izbace update.

 Il imamo tak stare mobitele i nije nas briga za oreo.... 
bitno da zove , salje poruke i moze na internet ;)

8 godina
odjavljen
offline
Re: Oreo tek na pol puta do zastupljenosti od 1%
Santana kaže...
Glavas_ZG kaže...

Potreban je, vjeruj mi.

 Za kaj ? 

Ja imam verziju 6 i sve kaj trebam radi normalno i brzo.

 Zbog kompleksa od iOs-a i da glupani bacaju novac jer piše ''naj novije''.

6 godina
protjeran
offline
Re: Oreo tek na pol puta do zastupljenosti od 1%
Glavas_ZG kaže...

Potreban je, vjeruj mi.

 Nije potreban ni tebi ni Guglu. Za krajnjeg korisnika realno nema prevelike razlike između 6ice i 8ice. Godišnje izbacivanje novih verzija Androida s minimalnim promjenama je glupost od strane Gugla. Naravno, razlog je marketinške prirode, održavati i poticati prodaju novih uređaja. Pametan korisnik to primjeti i ne robuje konzumerizmu i potrebi da ima najnoviji model Samsunga a onaj malo manje pametan ne. Na tebi je da odlučiš koji ćeš biti.

14 godina
offline
Re: Oreo tek na pol puta do zastupljenosti od 1%
NEW_MAN kaže...
Imam Oreo vec par tjedana. Ko vam je kriv kaj kupujete smece telefone od firmi koje trebaju pol godine da izbace update.

Vao koji glupi komentar. Oreo je izašao 21.08.2017. za javnost (u 03/2017 je izašla test verzija za Google uređaje), znači ti si čekao 3 mjeseca da dobiješ na svoj uređaj (ili si kupio novi uređaj sa već prednstaliranim Oreo-m) i to je jedan uređaj od 10 njih u svijetu koji su dobili Oreo. Znači ako odmah ne dobiješ update imaš smeće od mobitela, a baš si jadan ili žešće ugrožen. Eto sad mi te je još na kraju i žao.

Ne boj se i naša smeća će dobiti update (a da imam još neko starije smeće koje neće dobiti Oreo ne bi me to opterećivalo), ali mi se ne nerviramo što ćemo još pričekati mjesec dana na update, a niti nas ne opterećuje što si ti dobio update.

16 godina
offline
Re: Oreo tek na pol puta do zastupljenosti od 1%
MasterOfDisaster kaže...
NEW_MAN kaže...
Imam Oreo vec par tjedana. Ko vam je kriv kaj kupujete smece telefone od firmi koje trebaju pol godine da izbace update.

Vao koji glupi komentar. Oreo je izašao 21.08.2017. za javnost (u 03/2017 je izašla test verzija za Google uređaje), znači ti si čekao 3 mjeseca da dobiješ na svoj uređaj (ili si kupio novi uređaj sa već prednstaliranim Oreo-m) i to je jedan uređaj od 10 njih u svijetu koji su dobili Oreo. Znači ako odmah ne dobiješ update imaš smeće od mobitela, a baš si jadan ili žešće ugrožen. Eto sad mi te je još na kraju i žao.

Ne boj se i naša smeća će dobiti update (a da imam još neko starije smeće koje neće dobiti Oreo ne bi me to opterećivalo), ali mi se ne nerviramo što ćemo još pričekati mjesec dana na update, a niti nas ne opterećuje što si ti dobio update.

Kaj da ti napisem na tvoj komentar? Pises da mi je komentar glup, da sam jadan, ugrozen i to zesce. Na kraju se pravdas da ti nije bitno niti se ne nerviras a vas niti ne opterecuje kaj sam dobil update jer si ocito neki super flegma simpa lik. Vidim da se totalno ne nerviras niti ne opterecujes jer je datum izlaska Orea bil u svim novinama i opce je poznat njegov izlazak za javnost. Malo ti je dosadno pa si rekel idem zaguglam kad je Oreo vani pa da lika izvredam, ono vani je zima nemam pametnijeg posla pa idem malo srat po ljudima.

 

Hvala i ides na ignore tak da se ne moras trudit odgovarat.

8 godina
odjavljen
offline
Re: Oreo tek na pol puta do zastupljenosti od 1%
Paolo Maldini kaže...
Glavas_ZG kaže...

Potreban je, vjeruj mi.

 Nije potreban ni tebi ni Guglu. Za krajnjeg korisnika realno nema prevelike razlike između 6ice i 8ice. Godišnje izbacivanje novih verzija Androida s minimalnim promjenama je glupost od strane Gugla. Naravno, razlog je marketinške prirode, održavati i poticati prodaju novih uređaja. Pametan korisnik to primjeti i ne robuje konzumerizmu i potrebi da ima najnoviji model Samsunga a onaj malo manje pametan ne. Na tebi je da odlučiš koji ćeš biti.

 Koliko takvih ima u odnosu na populaciju ?

Malo ...

 

Ako želiš dobre ženske i dobre provode trebaš naj novije. šta god bilo.

6 godina
protjeran
offline
Oreo tek na pol puta do zastupljenosti od 1%

Ne želim u životu žensku kojoj je maksimalni domet surfanje po Galaxyju ili iPhoneu. Ne vidim poveznicu između dobrog izlaska i dobrog mobitela ali kužim na šta ciljaš - s lančinom, benvejom i dobrom mobitelom može se guziti glupače uz minimalno napora.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Oreo tek na pol puta do zastupljenosti od 1%

je, komadi padaju na oreo, onaj u Milki

 
3 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice