Pimpanje desktopa: Sam svoj stilist

poruka: 18
|
čitano: 6.790
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pimpanje desktopa: Sam svoj stilist".
12 godina
offline
Pimpanje desktopa: Sam svoj stilist

Bravo Matija, odlično odrađeno, dobar članak!

 
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Pimpanje desktopa: Sam svoj stilist

Napokon gadgeti :)))

 

coffe,coffe,coffe.....
Moj PC  
5 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Pimpanje desktopa: Sam svoj stilist

osim preporučljivog backupa (npomenuto u textu..) dodatak, nije preporučljivo čačkati neke stvari, s razlogom su zaključane... prastari tip virusa je iskorištavao upravo te resurse.

-dodatno, alati za modanje OSa postoje odavno (ništa novog), ali su s razlogom skoro nestali-zamrli.. i ovakav text je obično okidač tema iz kategorije 'problemi'. Svako takvo čačkanje je izazivanje stabilnsoti, rizik. Nešto sasvim drugo je koristiti dodatke kao gadete ili posotjeće theme. Juzer koji želi uljepšati desktop to može i bez tweakanja, ovako će samo horda amatera hrabro krenuti uništavati (pretpostavka) do tad funkcionalan OS.

 

-moja preporuka, zaobići.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
7 1 hvala 0
16 godina
offline
Pimpanje desktopa: Sam svoj stilist

Što reći ? Uljepšavao sam windowse i "kustomizirao" sve i svašta zadnjih 25 godina, ali čovjek dođe u godine kada ga boli briga koja ikona kako izgleda i opći dojam windowsa.

Moram reći da sam pomalo nostalgičan za kasnim 90ima i ranim 00s nakon ove teme.

Boris_CRO (War thunder, il2 Sturmovik, DCS, Steam)
 
21 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Pimpanje desktopa: Sam svoj stilist
Korny1603987 kaže...

Što reći ? Uljepšavao sam windowse i "kustomizirao" sve i svašta zadnjih 25 godina, ali čovjek dođe u godine kada ga boli briga koja ikona kako izgleda i opći dojam windowsa.

Moram reći da sam pomalo nostalgičan za kasnim 90ima i ranim 00s nakon ove teme.

 Da bas tak izgleda. 

Ja sam postao ljubitelj minimalizma, hrpu W10 gluposti sam maknuo i iskljucio, vratio sam si najjednostavniji start meni, jedino sto imam je Stardock Groupy radi tabova u exploreru

16 godina
offline
Pimpanje desktopa: Sam svoj stilist

Ni ranije nisam previse customizirao windowse, jer vazda sam imao osjecaj da to nije konzistentno ili da mi bespotrebno trosi resurse, ali znao sam tu i tamo ponesto instalirati. Zadnje sam instalirao Start8 na Win8, jer sam se grozio onog full screen start menija. Sada srecom ni to ne treba na win 10.

Tako da sada promijenim samo wallpaper s vremena na vrijeme. Btw, dopada mi se ovaj Desktoppr sajt sto se pominje u clanku i njegova integracija s Dropboxom.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pimpanje desktopa: Sam svoj stilist

Ma moj desktop pogasene sve fancy win 10 gluposti i uninstalirane stock aplikacije, telemetrija... Etc.

WinXP mi je najbolji po izgledu bio...

Cist i Organizacija odlična jos ih imam na starom laptopu... Bez frke radi sve. 

everyday i'm shuffling...
Moj PC  
0 0 hvala 0
Re: Pimpanje desktopa: Sam svoj stilist
Korny1603987 kaže...

Što reći ? Uljepšavao sam windowse i "kustomizirao" sve i svašta zadnjih 25 godina, ali čovjek dođe u godine kada ga boli briga koja ikona kako izgleda i opći dojam windowsa.

Moram reći da sam pomalo nostalgičan za kasnim 90ima i ranim 00s nakon ove teme.

 

I ja sam u tim godinama ... već nekoliko godina. Apsolutno ništa ne podešavam na Windowsima, osim eventualno pozadine, ali i to je pod možda. Na poslu nisam godinama mijenjao defaultnu Windows 10 pozadinu.

 

Nekako se sa sjetom prisjećam vremena Windowsa 98 čini mi se, i onih raznih animiranih kursora, zvukova i posebnih ikonica za my computer isl.

 

 

Moje osobno mišljenje je da ćeš s tim ekstenzijama za Win10 sustav nepotrebno usporiti, biti će iskreno govoreći ružniji i manje funkcionalniji, a ono što je bitnije, ako netko dođe nešto obaviti na tvoj stroj (primjerice da ovo instaliraš na komp na poslu) neće imati blagog pojma gdje se što nalazi.

Re: Pimpanje desktopa: Sam svoj stilist
Luka123 kaže...

Ma moj desktop pogasene sve fancy win 10 gluposti i uninstalirane stock aplikacije, telemetrija... Etc.

WinXP mi je najbolji po izgledu bio...

Cist i Organizacija odlična jos ih imam na starom laptopu... Bez frke radi sve. 

 

Još jedan thumbs up za Windows XP. Stvarno, stvarno super dizajn. Apsolutno sve na njemu je radilo kako treba, posebice nakon prelaska s Win98 ili 2000. Ili ME :-DDD

14 godina
offline
Pimpanje desktopa: Sam svoj stilist

Hah... ja bi da se vrati izgled 95/98/2000 :)

Definitivno najbolji minimalistički dizajn prozorčića :D

 

na ceneru mi se dizajn ne sviđa, pol stvari su promijenili zakamulfirali da se teško nađu.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pimpanje desktopa: Sam svoj stilist
Otkad je napokon u win10 moguce taskbar stavit u flat crnu, vise ne posezem za drugim temama.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pimpanje desktopa: Sam svoj stilist
Korny1603987 kaže...

Što reći ? Uljepšavao sam windowse i "kustomizirao" sve i svašta zadnjih 25 godina, ali čovjek dođe u godine kada ga boli briga koja ikona kako izgleda i opći dojam windowsa.

Moram reći da sam pomalo nostalgičan za kasnim 90ima i ranim 00s nakon ove teme.

 Ovo kao da sam osobno pisao :) Koliko vremena sam utrošio s Rainmeterom, Objectdockom i Iconpackager-ima da bi mi desktop izgledao ko nešto što je iz NASA-e izašlo a sad... sad već dugo vremena nemam niti jedne jedine ikone na desktopu, sve najbitnije mi dolje na programskoj traci a wallpaper nisam promjenio ima garant dvije godine. 

11 godina
protjeran
offline
Re: Pimpanje desktopa: Sam svoj stilist
7 godina
protjeran
offline
Re: Pimpanje desktopa: Sam svoj stilist
spiderhr kaže...

Hah... ja bi da se vrati izgled 95/98/2000 :)

Definitivno najbolji minimalistički dizajn prozorčića :D

 

na ceneru mi se dizajn ne sviđa, pol stvari su promijenili zakamulfirali da se teško nađu.

 

I ja - ne treba mi vise. Niti prozirne teme niti nista takvo - samo da uzima sto manje RAM-a i da je sto brze sucelje.

 

Za W10 obavezno napraviti "God Mod" ikonu i to je to - Modern Settings je nefunkcionalan za profesionalni rad.

15 godina
offline
Re: Pimpanje desktopa: Sam svoj stilist
Gadgeti kaže...

 Ne znam kakvu pomoć očekuješ kad ti piše na slikama...nekima je preteško i pročitati.

6 godina
protjeran
offline
Pimpanje desktopa: Sam svoj stilist

Na naslovnoj slici prikaz Enigma skina za Rainmeter, u tekstu se doticni niti ne spominje...

žene ga vole
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Pimpanje desktopa: Sam svoj stilist
malina22 kaže...
Gadgeti kaže...

 Ne znam kakvu pomoć očekuješ kad ti piše na slikama...nekima je preteško i pročitati.

 Nop, pregledao doticne i nisu ni blizu kao na slikama, te postoji 10ak s istim imenom i niti jedan.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice