Pogledajte prvi Tech Radar, tjedni pregled tehnolo

poruka: 13
|
čitano: 5.170
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pogledajte prvi Tech Radar, tjedni pregled tehnolo".
15 godina
offline
Pogledajte prvi Tech Radar, tjedni pregled tehnolo

sviđa mi se novi koncept i đir al moram pitat - otkud baš Tech Radar ime? vrlo poznat portal inače pa mi zato čudno... 

MuWu
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Pogledajte prvi Tech Radar, tjedni pregled teh
MujagaWudakhi kaže...

sviđa mi se novi koncept i đir al moram pitat - otkud baš Tech Radar ime? vrlo poznat portal inače pa mi zato čudno... 

 Thx! Što god da smisliš - već postoji. Tech Radar najbolje opisuje ono što će emisija biti... Gosti će komentirati najzanimljivije tech dogadaje , tjednim ritmom...

drpetric
15 godina
offline
Re: Pogledajte prvi Tech Radar, tjedni pregled teh

ma jasno da već postoji, mislio sam samo jer je ovo dosta popularan portal - meni ne smeta... ja već zabrijao suradnja buga i tech radara :)

MuWu
13 godina
neaktivan
offline
Pogledajte prvi Tech Radar, tjedni pregled tehnolo

Što je sa Star Tech-om? 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Pogledajte prvi Tech Radar, tjedni pregled tehnolo

kaže "bit će puno jednostavnije prenositi videoporukom ono što želimo reći" , to možemo i danas pa ne komuniciramo tako ,barem ne većina ljudi, zašto bi snimao frendu poruku "kad ćemo na kavu" itd.   puno sporiji način komunikacije ,a ako ćete se gledati live i to imamo(hint. skype, messenger, viber)

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.1.2018 23:01 (loky4i4).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pogledajte prvi Tech Radar, tjedni pregled tehnolo

BBC, kKna, support od konukretne firme...Pa, gdje ćeš buraz bolje!

 

Svaka čast našem Albertu. Na najbolji mogući način je iskoristio pobjedu na BUG Idea Knockoutu., Ovo je put kojeg mogu slijediti svi oni koji nešto rade, te konstatno smišljaju kako poboljšati ovaj svijet, te ga učiniti boljim mjestom za život za sve nas.

 

Mislim da, osim što HT kao sponzor stoji iza naših startupova, trebal bi i država to učinti.Ako se već daje za turizam recimo, zašto ne i za naše high tech izume??

 

Eh, ova luda ideja može pokorit svijet. Napuniš mobitel, te pošalješ poštom...

 

Sviđa mi se emisija Tech Radar, te ne vidim zašto i mi kompjuteraši ne bi imali svoju emisiju na klasičoj TV. Oni koji još nisu čuli za dobre vijesti koje donose dobri ljudi, imati će sada prilike to za čuti.

 

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Pogledajte prvi Tech Radar, tjedni pregled teh
loky4i4 kaže...

kaže "bit će puno jednostavnije prenositi videoporukom ono što želimo reći" , to možemo i danas pa ne komuniciramo tako ,barem ne većina ljudi, zašto bi snimao frendu poruku "kad ćemo na kavu" itd.   puno sporiji način komunikacije ,a ako ćete se gledati live i to imamo(hint. skype, messenger, viber)

 Možda je upravo mislio na to da će sam prenos video poruke, onda kad se to koristi, biti jednostavnija radnja. Naravno da video komunikacija ne može zamijeniti jednostavnost i privatnost dok ti u gužvi tramvaja ili u lobiju faksa gledaju iza ramena na ekran dok komuniciraš, ali pretostavljam da je ovdje ideja da se ide k tome da sama video komunikacija bude praktičnija.

Let go of any expectations and look to generate curiosity in the process, rather than expectation in the result. ~Andy Puddicombe
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pogledajte prvi Tech Radar, tjedni pregled teh

thommys2211 mislim da nećeš dobit odgovor na to pitanje.

16 godina
offline
Re: Pogledajte prvi Tech Radar, tjedni pregled teh
simke1981 kaže...

thommys2211 mislim da nećeš dobit odgovor na to pitanje.

Da, izgleda da neće. A i izgleda da se odustalo od Star Techa, iako mu je Tech Radar zapravo jako sličan.

8 godina
neaktivan
offline
Pogledajte prvi Tech Radar, tjedni pregled tehnolo

Zgodno.. no nema puno ekipe (gledatelja) koja je u "ovim emisijama" pa "nadobudna" preporuka da ne završi kao startech.

Možda bi emisiju trebalo koncipirati i na način da se kroz predstavljanje teme mogu naći Štef i Štefica koji su u penziji, skupa sa unukom koji nema kaj delati :). Obzirom da ste skupa tam bili, iznenadil me je zanemarivo mali broj priloga sa CESa.

No sve u svemu, želim svima puno uspjeha, novinarima i mladom poduzetniku jer teško je u našoj okoštaloj zajednici.

 

BTW, 20 dolara je napuhana cijena doručka, nemrete mjeriti prek toga, posebno ne u vrijeme trajanja sajma, iako realno za prosječno dobro stojećeg Amerikanca to je i dalje drek od love, no ono što bi bilo super je da ste to iskoristili za hračkanje novinara koji hračkaju po cijenama na Jadranu :). U Europi kada su u tijeku sajmovi ili bitna događanja prosječni hoteli koje inače plaćamo  od 80 do 120 EUR skaču na 160 do 200EUR+ za noć. To vam je cca 4 zvjezdice hotel, niš posebno. Već dosta dugo Hoteli vam formiraju cijene na dnevnoj bazi po principu "ponude i potražnje" koju naravno prilično manipuliraju, ali, cijene su takve kakve jesu, prilično napuhane i to vam je uglavnom zbog korporativnih luzera kojima valjda kita dobi dva broja kada mogu tvrtkinom karticom ponosno platiti 200EUR noć. 

 

Meni je u živom sjećanju ostalo 15 EURa dva kornet sladoleda, Firenca u špici sezone, tak se bome da delati :) ili 180EUR noć hotel jedva 4 zvjezdice u Francuskoj  - Provence za vrijeme nekog glupog glazbenog sajma koji nisam ni znao da se bu desil.

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.1.2018 12:57 (Sroljo the second).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pogledajte prvi Tech Radar, tjedni pregled teh
Ja sam bio uvjeren da je konacno krenula emisija sl formata koju je vodio Zavada, mislio sam da ce on mozda i raditi vijesti, a Petric pult. Stvarno nesto tako nedostaje na trzistu. Ovo je OK ali poprilicno ce ovisiti o temama, sto sumnjam da ce donijeti neku veliku publiku. Format emisije koju je Zavada imao na N1 je predobar. Kratak pregled vijesti, uz ovo u studiju - ja saam siguran da imate zgoditak. Nema tjednog pregleda tech vijesti kod nas...pliz popravite to
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pogledajte prvi Tech Radar, tjedni pregled teh
MSX kaže...
simke1981 kaže...

thommys2211 mislim da nećeš dobit odgovor na to pitanje.

Da, izgleda da neće. A i izgleda da se odustalo od Star Techa, iako mu je Tech Radar zapravo jako sličan.

Šteta... jer ipak je emisija dobila "onu" nagradu (ne sjećam se kako se zove) i bila dost dobra, pa mi nije jasno zašto bi se ukinula, da bi je zamijenila slična emisija koja scenski podsjeća na dnevnik..  Nekako onaj prostor mi se više sviđao, ko stvoren za laganu i opuštenu komunikaciju.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Pogledajte prvi Tech Radar, tjedni pregled teh

thommys2211 sve si sam rekao :D 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice