U poplavi retro gadgeta našlo se mjesta i za kaset

poruka: 32
|
čitano: 7.352
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "U poplavi retro gadgeta našlo se mjesta i za kaset".
6 godina
protjeran
offline
Re: U poplavi retro gadgeta našlo se mjesta i za k
ridealong kaže...

(...) Riječ je o uvredama.

 Da, znam. Oprosti. Prijavila sam svoj post moderatorima i prije nego što si odgovorio na njega. Uvijek pretjeram i naposljetku jedino ja ispadnem glupa u svojim i tuđim očima. Već sam nekoliko puta rekla da neću više zagristi na tuđe jezične udice, ali uvijek pogazim riječ. Živcira me što se u temama često pojavi mogućnost za razvoj potencijalno dobre jezične rasprave - i to potenciraju drugi članovi, a ne ja - no onda sve propadne u vodu jer... čuveni problem vremena i mjesta, tj. off-topica. Stoga i frustracija, koju doduše s vremenskim odmakom ne opravdavam ni ja pa ne očekujem ni da je tko drugi opravda. Poslala bih ti privatnu poruku s odgovorom na tvoja pitanja, vjerojatno i isprikom čim sam opet osvijestila kako sam pretjerala, ali onemogućio si primanje takvih poruka. Tu ipak ne mogu ništa.

 

P. S. Mnogi ti argumenti, bez obzira na moju bezobraštinu, i dalje ne stoje. Mogu ti priznati dobre namjere, ali donosiš pogrešne zaključke zato što nisi dovoljno upućen u materiju. Alergična sam na to jer se ja ne petljam u tuđe struke, ali u jezičnu se struku danas svi razumiju - od pekarâ do liječnikâ. Jezikoslovaca i sportskih stručnjaka ima koliko i Hrvata.

idgaf i jagla sujem za peru kladarca
11 godina
offline
Re: U poplavi retro gadgeta našlo se mjesta i za k
ante_etna kaže...
Endymon kaže...
ridealong kaže...

Kakva kaseta i kasetofon? Kao što je forumaš maloprije napisao, imali smo kaziće, a ne kasiće. Kasete su imali oni iz Bosne i Srbije.

 

 

 Ajde vec kada se prepucavate.

 

Jel Peku kolace ili Peču kolace?

 Kolače ili kolce? Rekao bih "Peku" jer Peko je moj dobar prijatelj. Dao sam Peku kolače, a on je meni posudio cassettofon kako bih mogao slušati svoje cassetttte.

 Znaci.nije pečenje,nego pekenje?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice