Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od

poruka: 482
|
čitano: 104.991
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom od ".
15 godina
odjavljen
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
MrBlc kaže...
Jesi li toliko naivan ili samo umiruješ savjest? Na kraju se sve preko sirotinje i onih koji pokušavaju poslovati, a nemaju veze prelomi. Nije baš da je utaja poreza rezultirala državnom štednjom.

Što moja savjest ima s tim? Jebe mi se. Što se poreza tiče, postoji razlika između utaje (neplaćanje poreza koji po zakonu moraš platiti) i jednostavnog plaćanja poreza negdje drugdje. Građani koji ih biraju i odabrane administracije se svojski trude da im se plaća što manje poreza. Tko smo mi da ih kritiziramo. Samo tako naprijed. Građanima će doći iz guzice u glavu kad bude kasno i kad skuže da su im mirovine 100€.

Nope.
6 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljen Rimac C_Two sa 1.914 KS i cijenom
tits4bits kaže...

Za sigurnost se brine i 8 kamera, 12 ultrazvučnih senzora, te lidar sustav – dijelovi koji će mu omogućiti autonomnu vožnju (razine 4).

 

 

impresivno, 4. razina autonomne vožnje, ovime je daleko isped konkurencije kaoja koristi 2. i tek testira 3. razinu

i  ti si to stvarno popušio? 

 

Hrvatsku od 45. vode genetski otpad, biološki izrodi i anacionalna bagra.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice