Project CARS 2 - Lagano po gasu

poruka: 16
|
čitano: 5.939
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Project CARS 2 - Lagano po gasu".
16 godina
offline
Project CARS 2 - Lagano po gasu

Kaže autor teksta ma kraju nabavite pC.A.R.S. 2.

 

Ja bih dodao, nabavite ga sljedeće godine kada izdaju Game of the Year edition ili kako će ju već nazvati.

 

Zašto? Odgovor je jednostavan, tamo će biti uključeni svi DLC packovi koji će biti izdani za igru i sve to će biti dostupno za cijenu same igre danas.

 

Još ako prićekate rasprodaju...

Failure is always an option...
Moj PC  
11 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Project CARS 2 - Lagano po gasu
Koliko se isplati uzeti pc2 ako ne posjedujem volan i / ili kontroler

Pitam jer neke utrke se mogu igrati s tipkovnicom (NFS) a neke ne (kao dirt rally i 4, assetto corsa)
*** nisam ovlašten da dajem potpis ***
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Project CARS 2 - Lagano po gasu

Remek djelo koje dosadi nakon 15 min igranja.

xfact
Moj PC  
0 6 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Project CARS 2 - Lagano po gasu
miller1985 kaže...
Koliko se isplati uzeti pc2 ako ne posjedujem volan i / ili kontroler

Pitam jer neke utrke se mogu igrati s tipkovnicom (NFS) a neke ne (kao dirt rally i 4, assetto corsa)

Po meni nema nikakvog smisla ako ces igrat s tipkovnicom, jednostavno nije moguce kvalitetno vozit.. 

12 godina
protjeran
offline
Project CARS 2 - Lagano po gasu

Svi koji su voljeli rFactor i Asseto Corsu voljet ce i PCars2, grafika cista 5-ica, fizika ima sitne bugove tj  cudno se ponasa bez obzira na postavke imam osjecaj da igra ide u 50fps-a(inace imam lock od 150)provjereno na vise racunala, kad se na stazi desavaju nekakve kriticne situacije cijela igra kao da podivlja na nekoliko milisekundi, kad se pogleda replay to se na njemu i vidi da nekaj ne stima kao i odnos auta/guma s podlogom, pomalo neralno izgleda u odnosu na rfactor i Ac.

FF efekti na g27 su brutalno dobri rekao bi mozda i medu najboljima na pc, pomalo fali "osjecaja" prilikom kocenja no kako je to losija strana svih hc simulacija nije za zamjeriti( sigurno ce nesto ubaciti u raw), iako su mogli dodati kad se koci da se volan trese jace tj ovisno o sili kocenja (kao sto ima rfactor).

Osobno mi je najbolji  Lambo Sesto Elemento, na Nurburgringu ubija koliko ga je moguce agresivno voziti u zavojima i divljati a opet  pomalo nepredvidljiv meni zabava ziva..gt auti standardno dobri. Inace cijeli svoj gaming zivot vozim iskljucivo hc simulacije i pcars2 je zasluzio preporuku a i meni pored rfactora i Ac svakako 3 naj simulacija na Pc.lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.11.2017 15:17 (Stjepanj).
Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Project CARS 2 - Lagano po gasu

simulacija vožnje - samo mi treba volan i pedale od 2000 kuna minimalno.

Boris_CRO (War thunder, il2 Sturmovik, Steam account)
 
0 0 hvala 0
14 godina
online
Project CARS 2 - Lagano po gasu

Project CARS je bio daleko od remek dijela tako da ne kužim kak su to oni ponovno napravili remek dijelo. Pa zaboga miloga nisi mogao loadati i mjenjati setup u garaži nego si morao sve namjestiti prije, o ostalim bugovima da ne pričamo. Project CARS 2 je definitivno poboljšanje naspram jedinice, ali i dalje nije nit blizu nekakvog remek dijela.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Project CARS 2 - Lagano po gasu
Korny1603987 kaže...

simulacija vožnje - samo mi treba volan i pedale od 2000 kuna minimalno.

 ma ne treba, za 100€ se da naci odlicnih volana koji ces imati godinama, hvala bogu nije da se kvare.

SolidSnakeCRO kaže...

Project CARS je bio daleko od remek dijela tako da ne kužim kak su to oni ponovno napravili remek dijelo. Pa zaboga miloga nisi mogao loadati i mjenjati setup u garaži nego si morao sve namjestiti prije, o ostalim bugovima da ne pričamo. Project CARS 2 je definitivno poboljšanje naspram jedinice, ali i dalje nije nit blizu nekakvog remek dijela.

 pc1 je arkadno smece, pc2 s pc1 nema apsolutno NIKAKVE veze osim imena, fizikalno remek djelo je i dalje rfactor, tko zelo pomalo najbolje iz svega sad su tu definitivno pc2 i asseto corsa, rfactor je pregazilo vrijeme barem sto se tice grafike iako na 4k s modovima neizgleda uopce lose pogotovo najbolji custom made modovi/staze/auti.lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
16 godina
offline
Re: Project CARS 2 - Lagano po gasu
Stjepanj kaže...

Svi koji su voljeli rFactor i Asseto Corsu voljet ce i PCars2

 Ja recimo najviše "igram" spomenute igre, al pcars2 ne mogu zavoljet, fizika mi je čudna, ovjes iako drma FF, neuvjerljiv i tako. Je zabavna igra za povremeno, al par koplja ispod spomenutih. Vjerujem da će to doraditi kroz update pa ću svakako još jednom dati ozbiljnu šansu.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Project CARS 2 - Lagano po gasu
Stjepanj kaže...
Korny1603987 kaže...

simulacija vožnje - samo mi treba volan i pedale od 2000 kuna minimalno.

 ma ne treba, za 100€ se da naci odlicnih volana koji ces imati godinama, hvala bogu nije da se kvare.

 Da li možeš preporučiti koji dobar do 100 €?

12 godina
neaktivan
offline
Project CARS 2 - Lagano po gasu

Polovan Driving Force Pro se moze naci vec za 350Kn, a dobar je! Driving Force GT je kao malo bolji, ali i skuplji bar za 200kn. (polovan, naravno..)

HAKOSUKA
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Project CARS 2 - Lagano po gasu

Dakle moja teorija stoji - novi volan za simulacije košta barem 2000kn novi.

Boris_CRO (War thunder, il2 Sturmovik, Steam account)
16 godina
offline
Re: Project CARS 2 - Lagano po gasu
Korny1603987 kaže...

Dakle moja teorija stoji - novi volan za simulacije košta barem 2000kn novi.

 Ne stoji. Ali ako tebe veseli zapomagati, ok. Ali pristojni volani za 500tinjak kn su udaljeni par klikova na nabavi. Inače, onaj koga veseli voziti simove, vjerujem da si zna procijeniti koliko mu se isplati uložiti u svoj hobi. No slažem se, u posljednje vrijeme, ono što pogotovo logitech izbacuje, tj. za koje novce, debelo je precijenjeno. Ja sam kupio kad su izašli, od logitecha Momo i Formula Force EX - obadva mi odrađuju sasvim zadovoljavajuće to malo što se s njima provozim. Osim što je na ex otišao adapter za napajanje na 24V, a lijen sam nabaviti drugo. No uglavnom - bitno je da ima linearnu kontrolu gasa, kočnica i upraljanja - nemoraš nužno imati force feedback od 100 newtona, hidraulične pedale i mjenjač koji imitira struganje zupčanika mjenjačke kutije. Kao ni 5 monitora i pneumatske nosače trkaće sjedalice.
Ovo mi je sad dalo ideju... možda da osnujem startup za proizvodnju modula koji pušta dim ispušnih plinova, miris benzina i izgorenih pakni na disk kočnicama:) 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
16 godina
offline
Project CARS 2 - Lagano po gasu

Ovako - htio bih, ali ne mogu. ZAŠTO???

Zato što igram avio simulacije drugog svjetskog rata sa svim mogućim gadgetima.
Znaš li to koliko dođe pravi letaći džojstik sa hotasom, dobar headtracking ili VR, pedale za avion ?

Utrke bi mi bile b) varijanta.

 

Još mi je najbolje bilo igrati Grand prix 4 na tipkovnici. Ili one naslove tipa Sports Car GT ili NFS: Porsche Unleashed.

Boris_CRO (War thunder, il2 Sturmovik, Steam account)
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Project CARS 2 - Lagano po gasu

procitah da EA ukida Project cars serijal i da se povlaci iz prodaje ... zna li neko je li negdje moguce kupiti Project cars 2

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice