Razer preslaguje svoj mobilni odjel i možda odusta

poruka: 3
|
čitano: 1.594
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Razer preslaguje svoj mobilni odjel i možda odusta".
11 godina
protjeran
offline
Razer preslaguje svoj mobilni odjel i možda odusta

Ja sam kupio za Bozic dvojku i mogu Vam reci nikad bolji mobitel, iskreno 5 puta mi je bolji od zadnjeg OnePlusa kojeg sam zamjenio nakon mjesec dana koristenja :S vecini se nece mozda svidjeti sto je Razer 2 masivan i tezak mobitel, ali meni to odgovara, tako da preporuke svima. Eh da i baterija :D covjece koristis ga cijeli dan, navecer legnem u krevet i ona navika trazis punjac (kao kod OnePLusa svakodnevno) da napunis mobitel ukljucis punjac a ono vidis 70% baterije jos ostalo :D

 
0 0 hvala 2
11 godina
protjeran
offline
Razer preslaguje svoj mobilni odjel i možda odusta

E da jedna stvar koju sam zaboravio spomenuti a to je brzina punjenja. Ako recimo zurite negdje, ugasite mobitel i sa originalnim punjacem DOSLOVNO se napuni za 20 minuta od 0 do 100% :D ono sto meni znaci puno!

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Razer preslaguje svoj mobilni odjel i možda od
Gadgeti kaže...

E da jedna stvar koju sam zaboravio spomenuti a to je brzina punjenja. Ako recimo zurite negdje, ugasite mobitel i sa originalnim punjacem DOSLOVNO se napuni za 20 minuta od 0 do 100% :D ono sto meni znaci puno!

Moje se note 9 od 0 do 100% napuni za 5 minuta. Ali vazno, je da kad pocme punjenje da se kazalja na satu bude 11:11, jer inace uzme duze oko 6 minuta.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice