Razer ima zvjerski mobitel, a Nvidia kolekcionarsk

poruka: 2
|
čitano: 1.723
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Razer ima zvjerski mobitel, a Nvidia kolekcionarsk".
12 godina
neaktivan
offline
Razer ima zvjerski mobitel, a Nvidia kolekcionarsk

E ovako.Moje mišljenje...odakle da počnem...Razer mobitel to što nema bezelless ekran,dajte oduška malo,možda NE odustanu od serije mobitela te idući bude s takvim ekranom.

Možda je to samo adut kojeg nisu htjeli odma spucat na prvom mobitelu pa si moooOooOožda kupuju vrijeme.

Po pitanju titan x-ice,evo idem skupljat ambalažu,stare akumulatore i željezo;dečki da vam pošaljem jednu,kad mi vas je žao.

Što se tiče grafulji i overclockiranja...nitko nama nemože branit malo da napucamo taktove na grafuljama kao krajnji korisnici. .... laaaaaAAAAaaaG

NVMe SSD realno nema svrhe ako ga nemožeš iskoristiti.Kod mene Kingston HyperX 3K SSD SH103S3/120G koji me služi drugu godinu(za moje potrebe) već skoro dvije pune godine.

Svaka akcija ima svoju reakciju.
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.11.2017 21:38 (Igor150).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Razer ima zvjerski mobitel, a Nvidia kolekcionarsk

Imam par sata ssd i jedan nvme ssd i ne vidim nikakvu razliku u svakodnevnom radu, razliku bi vjerojatno primijetio samo u benchmarku i u nekim zahtjevnim radnjama sa malim fileovima. 

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice