Redakcijski leksikon 2017: Drago Galić

poruka: 21
|
čitano: 5.696
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Redakcijski leksikon 2017: Drago Galić".
8 godina
offline
Redakcijski leksikon 2017: Drago Galić

Običan luđak zapakiran u malo civilizacijskog celofana. Like

Ja rekoh
Moj PC  
5 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Redakcijski leksikon 2017: Drago Galić
Primjer kako i bedasta ideja za članak može ispasti zanimljiva.
Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Moj PC  
10 0 hvala 0
7 godina
offline
Redakcijski leksikon 2017: Drago Galić

 

ravna zemlja i šupalj mjesec
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Redakcijski leksikon 2017: Drago Galić

Najzanimljiviji do sada. Možda zato sto sam i sam ovan...

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Redakcijski leksikon 2017: Drago Galić

Pravo domaće čeljade koje ćeš bez obzira na raspoloženje....opalit po plećima i reć...."ajmo šta popit".

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Redakcijski leksikon 2017: Drago Galić

like.

Sreća je put, a ne odredište.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Redakcijski leksikon 2017: Drago Galić

Sumnjivo mi je ovo da Drago ne vjeruje u horoskopske znakove... :)

Nostferatu zombiji i ISO broj objektiva ftw!
 
4 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Redakcijski leksikon 2017: Drago Galić

To samo moja javna persona. Privatno, imam mali zodijački oltar sa žrtvenikom Aresu i sva šta iđe.

 

 

This space for rent!
8 godina
offline
Redakcijski leksikon 2017: Drago Galić

Da Dragog nam Galića nema, valjalo bi ga replikanticirati.

 

Evo mog leksikonškog odabira omiljenih ćustveno snishodljivih dijelova:

 

  • vikendom se našikam i pravim haos (gag s bradom ali uvijek pali)
  • mnogi velikani...
  • Krasi nas tolerancija za sve koji misle isto kao mi (uz tretiranje Goeslinga, favorit)
  • Double Irish with a Dutch sandwich (ovo je u biti samo fakt, ali "podrška na idejnoj razini" - hehehe, šišanje)
  • tri sata reciklaže u mnogoj mračnoj šumi
  • Mrzim ih sve jednako... svakoga mrzim na svoj način
  • Mislim da nam treba više filmova u kojima mlate Goslinga
    ^digresija na temu: razmišljam o performansu da navučem hudicu, na nekoj javnoj površini zauzmem homo erectus stav, izbečim oči i zvjerkam lijevo desno, otvorim ladicu i pustim da mi slina kaplje, a na pitanje koji mi je k odgovaram usporeno sa "ja sam Mr. Robot, hax0r."
  • kju šarp (vapor godine)
  • Humwee (s dodatnom opremom i privilegijama)

 

Bit će da sam ovan u podznaku...

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.12.2017 16:46 (Zechina).
 
1 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Redakcijski leksikon 2017: Drago Galić
Rijetko ljigav lik.
 
1 1 hvala 0
12 godina
offline
Redakcijski leksikon 2017: Drago Galić

Pričajte vi što hoćete, ali svaki normalni, pošteni, prosječni, skrušeni Hrvat/katolik mora osjetiti trnce kad "Batista" pummela Goeslinga.

 

Kad ga je na kraju IPAK ovaj sredio, pljunio sam u onaj kalup gdje idu kokice/kola.

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.12.2017 17:14 (DarthMarkus).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Redakcijski leksikon 2017: Drago Galić

Oplako sam na ovaj dio: Imao sam sreću roditi se pod znakom Ovna, kao i mnogi velikani: Kourtney Kardashian, Adolf Hitler... .

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.12.2017 18:06 (Shockwave).
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Redakcijski leksikon 2017: Drago Galić

digresija na digresiju - disclaimer glede Mr Robota:

Serija mi je fora i zabavna, Rami Malek je dobar glumac i zanimljiva je uloga, no od vrhunskog hakera bih ipak očekivao da nije 99% vremena usporen i retardiran.
Neki dijelovi su živozidaški infanitilni (nisu trash i apsurdni s predumišljajem, već nedorađeni), dok su drugi fantastični.

Ovo mi je vrh, kad sam zamalo prekinuo gledati i natjerao se da gutam dalje (isplatilo se, 3. sezona je uhvatila ravnotežu i kontrolu):
FBI agentica misli da ih je UŠ* upravo hakirala (* - ukakana štuka - facijalna ekspresija "fatalne" plavojke u 95% kadrova).
Ali joj ne pada na pamet luknuti na ekran što dotična upravo radi. A UŠ u otvorenoj prometnoj kancelariji korporacije preko čitavog ekrana ima KALI LINUX wallpaper, jer valjda bez tog wallpapera vrhunski exploit ne radi.

Jbg, ja sam čitao Chuck Palahniuka i slušao Pixies prije Fight Cluba, a za milenialse je ovo otkriće. Old fart pa imam tikove i predrasude.

@Goesling: tupavi pogled mi ne doprinosi uvjerljivosti, stoga i ovo gore s UŠi i Robotom.

 

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Redakcijski leksikon 2017: Drago Galić

A di nestadoše klingonske sise i Musk u ovom sumiranju godine? Zaslužili su barem spomen ako ne i redak.

Stručnjak za odmaganje...
 
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Redakcijski leksikon 2017: Drago Galić

I iz ovako kraćeg teksta od Drage, čovjek može naučiti dosta toga, ako želi.


Sviđa mi se inteligenti humor koji Drago koristi u svojem tekstu, a i inače, a opet na pametan način, jer lako je biti tobože zabavan sa osnovno školski forama. To svatko zna.
Aj' frende probaj malo intelektualnije fore koristite, pa te neupućeni ni shvatiti kaj si htio reći, al' žiki da ga grebaš....


Drago koristi tehnologiju na pravi način, tamo gdje ona nalazi svoju pravu primjenu kao neistraženi prostor u šumi ili gdje već na još jednoj partiji airsoft druženja.

Drago je jedan od najdugovječniji članova BUG team koji je stvarao BUG zajedno sa drugim bugovcima, gdje je dobar broj bio BUG ako se cijela noć probdijela kako veli gosp. Miro u Xmas BUG specijalu.

 

U Draginim tekstovima možemo naći dosta znastvenog pristupa, sa specifičnom dozom humora, a i u raspravama na forumu, Drago je ekipu znao pobijediti intelektualno, tako što se pozivao na znanost, a ekipa sam sebe pokopala sa birtijaškim filozofijama.

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Redakcijski leksikon 2017: Drago Galić
PzKpfw kaže...
........

Gle, ima nas koji smo čitali BUG dok si ti još nosio pelene. Ne trebamo prevoditelja za Dragin tekst a posebice nekoga za obranu njegova lika i djela.

Stručnjak za odmaganje...
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.12.2017 0:55 (mario.L_hr).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Redakcijski leksikon 2017: Drago Galić
Sto je najsmjesnije bas veceras pogledam (poceo sam gledat sinoc 🤥) Blade runner 2 i slazem se u potpunosti..
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Redakcijski leksikon 2017: Drago Galić

Pzkpwf ko da pise sastav u drugom osnovne na temu: "Sto sam radio ove zimske praznike". Me like!!! :D

Rvat katolik!
 
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Redakcijski leksikon 2017: Drago Galić
Galić kaže...

Tvoj kultni film: Bladerunner iz 1982. sa Harrisonom Fordom i Sean Young koja je tu bila nezemaljski lijepa, idealna za ulogu nestvarne, industrijski namjenski proizvedene žene. Glazba, glumci, vizuali, vizija budućnosti koja je nama sadašnjost – sve je u tom filmu bilo izvrsno.

Kasnije je Ridley Scott usrao motku i počeo kenjati da je i Rick Deckard također i sam replikant, što u kontekstu filma nema nikakvog smisla, što mu je rekao i sam Harrison Ford i scenarista film, ali starkelja je uvijek bio attention whore i mislio je da će time privući musave i glupe mase, što mu je i uspjelo, ali tek kasnije jer film nije bio naročiti komercijalni uspjeh kad je izašao, već je tek kasnije stvorio kultnu sljedbu i divljenje.

 

Galiću, samo zbog ovog ti opraštam skoro sve SJW bisere koje si napisao. Evo, čak slobodno možeš reći da si žena jer se danas tako osjećaš, neću ni trepnuti.

 

P.S: Po običaju, nisi u pravu u svezi glede malog mede BR 2049. Nije kao prvi, ali u usporedbi sa SF konkurencijom XXI. stoljeća (kojom? Premonition? Martian? Interstellar..? jedva da je uopće ima) je mila majka. 

15 godina
offline
Redakcijski leksikon 2017: Drago Galić

Chrome jer je špijunski bloatware

 

Polako se krecemo prema decku koji obecava, koji ce na kraju ispuniti obecanje 

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Redakcijski leksikon 2017: Drago Galić

Sa malim zakašnjenjem sam pročitao ovaj tekst. Ima nade za Dragu

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice