Rimac Automobilima kredit od 30 milijuna eura za i

poruka: 23
|
čitano: 5.631
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Rimac Automobilima kredit od 30 milijuna eura za i".
11 godina
offline
Rimac Automobilima kredit od 30 milijuna eura za i

Koji je to stručnjak Mate Rimac. Evo, zajeba i Eurobankare, Nicu Rosberga i MojPosao.

 

Pa jebote, kad će više kraj tom zulumu.

42
 
11 1 hvala 0
8 godina
offline
Rimac Automobilima kredit od 30 milijuna eura za i
Svakog je Rimac zajebo, ali neće našeg Marka (BT).
 
5 2 hvala 0
11 godina
offline
Re: Rimac Automobilima kredit od 30 milijuna eura

Znam da nije lako prepoznat sarkazam, pogotovu znanstvenicima, ali ipak ...

 

 

 

 

p.s.

 

Nakon (popularno)znanstvenih članaka, na Bugu mi je najdraže čitat vijesti o Mati Rimcu. To izazove toliko hejterskog jala da čovjek uživa. Ali na nevolju, što je više vjesti to manje hejtera. Ne da su prestali hejtat, nego gube elan za izrazit svoj jal.

 

Pa onda reko ja, ajde da im dam poticaj.

42
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.12.2018 15:48 (markoBT).
15 godina
offline
Rimac Automobilima kredit od 30 milijuna eura za i

sve je to lijepo no samo da ne načine lex rimac pa da mi moramo iz poreznih obveza vraćati taj kredit. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 2 hvala 1
8 godina
offline
Rimac Automobilima kredit od 30 milijuna eura za i

evo opet neki keyboard warriorsi u mukama 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Rimac Automobilima kredit od 30 milijuna eura za i

Od kad znam za tog rimca non-stop citam o nekim ulaganjima,zaposljavanjima,gradnji tvornica,a doslovno nista konkretno nije predstavljeno osim vijesti da je navodno prodao 150 automobila concept_2.

Moj PC  
2 3 hvala 1
9 godina
offline
Rimac Automobilima kredit od 30 milijuna eura za i

Ako je Theranos mogao zamraciti miljarde onda je ovo prava sitnica. Rimac inace ne radi automobile. On samo prodaje rjesenja za komponente. 

 
0 0 hvala 0
11 godina
online
Re: Rimac Automobilima kredit od 30 milijuna eura
Romano kaže...

Od kad znam za tog rimca non-stop citam o nekim ulaganjima,zaposljavanjima,gradnji tvornica,a doslovno nista konkretno nije predstavljeno osim vijesti da je navodno prodao 150 automobila concept_2.

jednu od stvari koje proizvode možeš vidjet i sam ako ti nije problem dati pišljivih dva milijunčeka dolara za znatiželju, a kao bonus dobiješ i jurilicu kakvih je malo u svijetu

dakle, kupiš koenigsegg regeru i unutra možeš naći ovo dolje, to je recimo jedna od konkretnih stvari koje jesu predstavljene i na kojima rimac stvara prihod

 

ali naravno, ako želiš vjerovati da su to ustvari kineske baterije koje rimac prepakirava i prodaje švedskim naivčinama ili čak da koenigsegg ustvari ne postoji, da je zemlja ravna i da nasa nikad nije bila na mjesecu, samo daj, nitko se neće pretrgnuti da te uvjeri u suprotno

16 godina
neaktivan
offline
Rimac Automobilima kredit od 30 milijuna eura za i

Na dizel se ore, na plin i struju se kuha jelo, a na benzin se vozi. Ende.

EU propada, a to mi se dopada.
Moj PC  
2 3 hvala 1
11 godina
online
Re: Rimac Automobilima kredit od 30 milijuna eura
Jura iz druge galaksije kaže...

Na dizel se ore, na plin i struju se kuha jelo, a na benzin se vozi. Ende.

nekako si mi premoderan

ore se na volove, na drva se kuha jelo, a vozi se kočija 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Rimac Automobilima kredit od 30 milijuna eura
I med se pravi u hrvatskoj ali podrijetlo vuce iz kine...lool hrvati proizvodu baterije pa industrija za proizvodnju baterija nije jedna mala hala i 200 ljudi na trosak drzavnog proračuna... Da je tako vjerojatno kraj rimca bi non stop bili ekoloski protesti...
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Rimac Automobilima kredit od 30 milijuna eura

Pa ne proizvode oni baterije, nego BMS sustave.

 

 

Kruha i igala...
13 godina
offline
Re: Rimac Automobilima kredit od 30 milijuna eura
" med se pravi u hrvatskoj ali podrijetlo vuce iz kine...lool hrvati proizvodu baterije pa industrija za proizvodnju baterija nije jedna mala hala i 200 ljudi na trosak drzavnog proračuna... Da je tako vjerojatno kraj rimca bi non stop bili ekoloski protesti..."

Debunked! Raskrinkao si zavjeru, mozda te u eurobanki postave za sefa istrazne :))
16 godina
neaktivan
offline
Re: Rimac Automobilima kredit od 30 milijuna eura
picajzla0707 kaže...
Jura iz druge galaksije kaže...

Na dizel se ore, na plin i struju se kuha jelo, a na benzin se vozi. Ende.

nekako si mi premoderan

ore se na volove, na drva se kuha jelo, a vozi se kočija 

 Ja premoderan, a ti iz 19 stoljeća

EU propada, a to mi se dopada.
8 godina
offline
Rimac Automobilima kredit od 30 milijuna eura za i

lajk za rimca da se skinuo s državne grbače.

 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Rimac Automobilima kredit od 30 milijuna eura
Skinuo se on malo sutra
Huawei Mate 20 Pro
Moj PC  
2 3 hvala 0
13 godina
offline
Re: Rimac Automobilima kredit od 30 milijuna eura
bruno1026 kaže...

lajk za rimca da se skinuo s državne grbače.

 Skinut će on nas, dok zajebe državu za koju godinu, pa ćemo se mi jebat i otplaćivat tu njegovu "tehnologiju".

8 godina
offline
Re: Rimac Automobilima kredit od 30 milijuna eura
David87 kaže...
bruno1026 kaže...

lajk za rimca da se skinuo s državne grbače.

 Skinut će on nas, dok zajebe državu za koju godinu, pa ćemo se mi jebat i otplaćivat tu njegovu "tehnologiju".

 

pasko kaže...
Skinuo se on malo sutra

ekipa, kaj vi ne vjerujete da ekipa u zemlji bez značajne autoindustrije, bez ikakvog stručnog kadra za automobile, pod vodstvom propalog studenta verna, u garaži u svetoj nedjelji radi supermegagigaauto bolji od svega što danas auto industrija može ponuditi? zakaj ste tak jalni, ajde vi napravite bolje ak znate.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Rimac Automobilima kredit od 30 milijuna eura
Prodao 150 auta, a napravit će ih 15. To je biznis.

Rimac se reklamira sa svojim autima, novinari ga hvale zbog auta, a kada se ukaže da tih auta baš i nema, onda krene priča da on zapravo ne proizvodi aute, nego dijelove. Dakle da li Rimac radi aute i je li za to dobio kredit, ili je manufaktura za auto dijelove, gdje se u dokolici složi poneki auto?
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
0 5 hvala 0
16 godina
offline
Re: Rimac Automobilima kredit od 30 milijuna eura
Visak kaže...
Prodao 150 auta, a napravit će ih 15. To je biznis.

Rimac se reklamira sa svojim autima, novinari ga hvale zbog auta, a kada se ukaže da tih auta baš i nema, onda krene priča da on zapravo ne proizvodi aute, nego dijelove. Dakle da li Rimac radi aute i je li za to dobio kredit, ili je manufaktura za auto dijelove, gdje se u dokolici složi poneki auto?

 

To nitko ne zna osim onih 1000 undercover radnika zaposlenih kod njega što rade na super-tvornici kod Zagreba i u Kini

6 godina
protjeran
offline
Rimac Automobilima kredit od 30 milijuna eura za i

Obićni mali ćovjek jopet napada. Pali Yugo i vozi dalje.

 
0 2 hvala 0
7 godina
offline
Re: Rimac Automobilima kredit od 30 milijuna eura
Visak kaže...
Dakle da li Rimac radi aute i je li za to dobio kredit, ili je manufaktura za auto dijelove, gdje se u dokolici složi poneki auto?

 Tek sad vidim ovaj post...

Uglavnom, ja ti mogu potvrditi da proizvode bar jedan dio dijelova od onih koje tvrde da proizvode (ništa više ne mogu reći), a i moram pohvaliti njihove radnike (bar jedan dio kaj sam susreo), jer su jedni od rijetkih koji kad dolaze po stvari ili nekaj obavit su pristojni i nisu vječno nadrkani, tak da možda ima i neke istine u tome da proizvode dijelove za aute za koje tvrde da proizvode, a po radnicima mi se čini da (bar ta nekolicina) nisu nekaj ugnjetavani i gaženi na poslu, a vjerovatno baš i ne rade za minimalac, jer takvi kad dođu uvijek imaju drugačije ophođenje (nemru oni mene tak malo platit kak ja malo i loše mogu radit) i takve odmah skužim (a obično se brzo i pojadaju).

Tak da postoji neka šansa da nije sve samo PR bulšit, a one spike koje je M.R. bacao, možda se samo malo zanio, a tko zna, možda su stvarno i imali dosta prednarudžba za auto pa se hvalio kao da su ih već i prodali, tko zna...

(nek plati neke PR stručnjake da se ne blamira ako je tak).

 

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put sub 15.12.2018 15:10 (fer-de-lance).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Rimac Automobilima kredit od 30 milijuna eura
fer-de-lance kaže...
Visak kaže...
Dakle da li Rimac radi aute i je li za to dobio kredit, ili je manufaktura za auto dijelove, gdje se u dokolici složi poneki auto?

 Tek sad vidim ovaj post...

Uglavnom, ja ti mogu potvrditi da proizvode bar jedan dio dijelova od onih koje tvrde da proizvode

 Pa znam i ja da rade dijelove i da su u tome dobri. Problem je taj lažni PR oko proizvodnje automobila.

 

Laže da je prodao 150 komada, a onda kuka kako ga ljudi ne vole jer su mu jalni. 

 

Kaže Modrić 'gazili su me kao čovjeka'. Pa naravno kad si govno lažljivo od čovjeka.

 

Zašto ljudi misle da nas mogu lagati, a da im mi moramo pljeskati?

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice