Roboti sastavljaju namještaj iz Ikee

poruka: 8
|
čitano: 3.496
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Roboti sastavljaju namještaj iz Ikee".
14 godina
offline
Roboti sastavljaju namještaj iz Ikee

20'!!! Meni je trebao cijeli weekend, roštilj i gajba pive!

 
1 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Roboti sastavljaju namještaj iz Ikee

.

http://www.soundstream.com/
 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Roboti sastavljaju namještaj iz Ikee

Znači, za samo 20000 € kupim ova dva roboteka i ne moram se mučiti sa šrafencigerom ni svađati sa ženom kad iskoristi krive šerafe. Povoljno

 

Šalu nastranu, vrlo impresivno, pogotovo ako je istina da nisu programirani nego su sami iz uputstava "shvatili" i isplanirali kako je složiti.

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.4.2018 9:46 (Mirko935).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Roboti sastavljaju namještaj iz Ikee

Ja kad kupim namještaj, dobijem kesu sa čepićima, nisu poredani u nizu na točno predivđenim nul-točkama.

 

Eto pročitah da su "sami naučili", i odmah mi u oko upande faking ŠABLONA iz koje vadi čepove,a šugava stolica isto tako namještena u poziciju ! Što znači da NIJE sam naučio, nego mu je sve postavljeno unaprijed.

 

Oće oće , ovim tempo će za 5 godina će sami na Marsu baze pravit. ah ah ah ah ha

Time waits for no man.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Roboti sastavljaju namještaj iz Ikee
Tanen kaže...

Ja kad kupim namještaj, dobijem kesu sa čepićima, nisu poredani u nizu na točno predivđenim nul-točkama.

 

Eto pročitah da su "sami naučili", i odmah mi u oko upande faking ŠABLONA iz koje vadi čepove,a šugava stolica isto tako namještena u poziciju ! Što znači da NIJE sam naučio, nego mu je sve postavljeno unaprijed.

 

Oće oće , ovim tempo će za 5 godina će sami na Marsu baze pravit. ah ah ah ah ha

I meni to bješe malo čudno, no možda je čisto zato da se ne prosipaju po podu gdje gospoda roboti ne bi mogli do njih. Možda...

16 godina
offline
Re: Roboti sastavljaju namještaj iz Ikee
Brk kaže...

20'!!! Meni je trebao cijeli weekend, roštilj i gajba pive!

 ja usput izmolim jedno 10 krunica i prisjetim se svih svetaca

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
10 godina
offline
Roboti sastavljaju namještaj iz Ikee

Ja obožavam sklapat namještaj. Jedan od poslova koje bih radio s guštom do mirovine. U fušu, naravno 

 

 

Cijelu kuhinju sam solo smontirao, sobne ormare, komode, predsoblje i nakon toga se osjećam kao... Da sam napravio neki qurac 

 

Sad na ljeto nove sobne ormare, IKEA, naravno, a maloj radim dječji krevetić, već sam razradio samo do Iverpana po ploče i udri. 

 

Zbog toga se veselim godišnjem, žena i mala u Zagorje kod njenih a ja fino akicu, sokić i ajmo 

 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Roboti sastavljaju namještaj iz Ikee
gocc01 kaže...

...

 

Zbog toga se veselim godišnjem, žena i mala u Zagorje kod njenih a ja fino akicu, sokić i ajmo 

 

 

 

Ima nešto čarobno u zvuku aku bušilice koja steže šaraf, pa kad ono dođe do maksimuma i kaže "zzzvvrrrrrrrr" 

Down goes the window, out goes the heat!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice