Rusija predstavila najdužu podmornicu na svijetu

poruka: 37
|
čitano: 8.866
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Rusija predstavila najdužu podmornicu na svijetu".
13 godina
offline
Rusija predstavila najdužu podmornicu na svijetu

Preljepi instrument agresivne diverzije....

Ive lived in darkness a long time, over the years my eyes adjusted, until the dark became my world, I could see.?
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Rusija predstavila najdužu podmornicu na svijetu

Ova nuklearna podmornica razvijana je i izgrađena kao podmornica klase Projekt 949A (NATO klasifikacija - Oscar II).

 

Kursk je bio klasifikacija "Oscar I" (Broj nominacija za Oscar nakon što snime film o potonuću. Film po potonuću ovog Biograda u Moru će imati nominacije u dvije kategorije)

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.4.2019 13:49 (ante_etna).
 
10 1 hvala 0
10 godina
offline
Rusija predstavila najdužu podmornicu na svijetu

Tooooooo!!!! Bravo Rusija!!!!!

 

Odmah idem kupit ruski auto/peglu/televizor/vešmašinu...

 

Oh wait... 

Moj PC  
2 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Rusija predstavila najdužu podmornicu na svije
lmutak kaže...

Preljepi instrument agresivne diverzije....

ne znam, podmornice mi nisu "lijepe"...

 

iako su mi fascinantne...

 

ali je zanimljivo kako su mi  ratni brodovi lijepši od trgovačkih iste veličine, kao i borbeni avioni... čudno, baš neka kombinacija Erosa i Thanatosa...

Ju je je? Je ju je!
14 godina
offline
Re: Rusija predstavila najdužu podmornicu na svije
Azmo kaže...

Tooooooo!!!! Bravo Rusija!!!!!

 

Odmah idem kupit ruski auto/peglu/televizor/vešmašinu...

 

Oh wait... 

 pa možeš, dobar dio LCD monitora se proizvodi u Rusiji za EU tržište... u Rusiji se proizvede više automobila nego u Francuskoj ili VB (i prije Brexitovskog bijega Honde recimo)

Ju je je? Je ju je!
10 godina
offline
Re: Rusija predstavila najdužu podmornicu na svije
Stric_Jura kaže...
Azmo kaže...

Tooooooo!!!! Bravo Rusija!!!!!

 

Odmah idem kupit ruski auto/peglu/televizor/vešmašinu...

 

Oh wait... 

 pa možeš, dobar dio LCD monitora se proizvodi u Rusiji za EU tržište... u Rusiji se proizvede više automobila nego u Francuskoj ili VB (i prije Brexitovskog bijega Honde recimo)

 Ni jedan od tih proizvoda nije RUSKI.

14 godina
offline
Rusija predstavila najdužu podmornicu na svijetu

pa Lade se i dalje prodaju, a i Samsung monitor ima oznaku "Sdelano v Rossiyi"

 

porez se tamo plaća... za razliku od Rvatistana, gdje sve ide u kukuruz..

 

Naravno, bolje bi i njima bilo ojačati civilnu industriju, ali iskreno uz komunikacijske kanale pod zapadnim utjecajem, dobar dio toga se i ne čuje...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
8 0 hvala 0
15 godina
offline
Rusija predstavila najdužu podmornicu na svijetu

s one strane oceana čuje se čudnovat zvuk tresigaća. ameri odjednom spoznaše kako se neamju čime obraniti, iako ih nitko ne napada, iako oni koga stignu (a "sretnik" ima nafte). javjalju i kako je američkoj demokraciji pala cijena na međunarodnom tržištu za nekih 86% u posljednjih nekoliko dana (moguće proljetno sniženje). kad ova grdosija krene plutat, past će još malo. a od tresigaća mogu dobivati obnovljivu energiju... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 1
6 godina
neaktivan
offline
Rusija predstavila najdužu podmornicu na svijetu

Glasine kažu da Slovenija potajno gradi još veću i opremljeniju podmornicu, a ovu rusku ćemo imat i mi još malo, za nekih 40 godina, i to 3 komada!

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Rusija predstavila najdužu podmornicu na svijetu

da 3 komada, ministar Ugroza će s takvom ić' na ribe...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Rusija predstavila najdužu podmornicu na svijetu

Priča u slikama... 

 

1) Vučić moli Putina da se podmornica malo poveća i da joj se da ime koje će asocirati na Srbiju kao ispomoć i faktor zastrašivanja protiv "belosvetske" urote;

 

2) Putin naređuje da se uradi što se traži i da se podmornica imenuje Belgorod (doslovno, "bijeli grad"). 

 

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Rusija predstavila najdužu podmornicu na svije
boxer kaže...

Priča u slikama... 

  

 Pronašla je tuka tuku, pa joj priča svoju muku 

Težak je život nas konceptualnih umjetnika.
8 godina
offline
Rusija predstavila najdužu podmornicu na svijetu

Nije važna dužina, nego što rade s tim. Barem se tako tješe oni koji imaju kratke.....podmornice.

Twitch-WTFrack
Moj PC  
6 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Rusija predstavila najdužu podmornicu na svije
Azmo kaže...

Tooooooo!!!! Bravo Rusija!!!!!

 

Odmah idem kupit ruski auto/peglu/televizor/vešmašinu...

 

Oh wait... 

 A inače kupuješ američke aute, pegle, televizore i vešmašine?
Turska je npr. prilčno aktivna u proizvodnji auta (europski Hyundai, Ford, Toyota, Renault...) pegle, tv i vešmašine (recimo Vestel, kojem su brandovi Sharp, telefunken, toshiba, seg, ) ili beko, sinco, i t.d.
Pa što to predstavlja u kontekstu najveće nuklearne podmornice na svijetu?

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
16 godina
offline
Re: Rusija predstavila najdužu podmornicu na svije

Nije sve u velicini a USA ima najvecu flotu na svijetu i puse od sveđana na vojnim igrama koji im sa podmornicom od "sto kuna" potope nosac aviona vrijedan 6,2 milijarde dolara.

 

Svasta pisu po portalima o ovoj podmornici i bas me zanima kaj budu bolesni ameri sad izbacili iz svojih brodogradilista. Vjerojatno budu napravili podvodni nosac aviona ili onaj leteci nosac ko u Avengersima lol

16 godina
offline
Re: Rusija predstavila najdužu podmornicu na svije
NEW_MAN kaže...

Nije sve u velicini a USA ima najvecu flotu na svijetu i puse od sveđana na vojnim igrama koji im sa podmornicom od "sto kuna" potope nosac aviona vrijedan 6,2 milijarde dolara.

 

Svasta pisu po portalima o ovoj podmornici i bas me zanima kaj budu bolesni ameri sad izbacili iz svojih brodogradilista. Vjerojatno budu napravili podvodni nosac aviona ili onaj leteci nosac ko u Avengersima lol

 Što se toga tiče, da su htjeli ruskim podmornicama konkurirati, napravili bi već nešto da odgovore i prastaroj akula/typhoon klasi podmornica. Vjerojatno je stvar strateških odluka, ne nesposobnosti da odgovore. 
Sve zajedno djeluje izuzetno impresivno ali i zastrašujuće - jer koliko znam, osim ratne, ova podmornice nemaju nikakvu civilno korisnu funkciju :/
 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
10 godina
offline
Re: Rusija predstavila najdužu podmornicu na svije
Ode beograd u tri kurska...
 
6 1 hvala 0
15 godina
offline
Rusija predstavila najdužu podmornicu na svijetu

Nek se gone i oni i ameri sa podmornicama, avionima i ostalim govnima

 

Da je Roscosmos dobio te pare koliko su potrosili na podmornicu bilo bi vec pola baze na Mjesecu gotovo.

With the anonymity of the internet where one can be anything they want, it constantly amazes me how many choose to be assholes.
 
7 0 hvala 1
6 godina
offline
Re: Rusija predstavila najdužu podmornicu na svije
2000 milijardi $ godišnje u svijetu za military

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
9 0 hvala 0
15 godina
online
Rusija predstavila najdužu podmornicu na svijetu

Ova nuklearna torpeda što nosi im je svrha uništiti pomorsku bazu/grad ili? Jer sumnjam da će time torpedirati samo jedan brod pa makar on bio i nosač zrakoplova

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Rusija predstavila najdužu podmornicu na svijetu

pa već '61 za kubanske krize su imali nuklearna torpeda...

 

osnova američke projekcije moći je grupa oko nosača zrakoplova,  koja pruža par prstenova obrane i u zraku, na površini i pod površinom mora koji štite nosač...

 

dakle ima smisla napasti takvim oružjem koje može  uništiti direktno jedan kapitalni brod, posredno (valovi) manje jedinice u blizini ili onesposobiti obrambeni sustav (EMP) pa dovršiti posao drugim oružjima..

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Rusija predstavila najdužu podmornicu na svijetu

A šta je s onom našom podmornicom, ustvari dvije ako se računa ona mala što je izronila na paradi na jarunu?

 
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Rusija predstavila najdužu podmornicu na svije
@ HCMAA

...od čega pola amerikanci .. pa četvrtinu polovine kinezi, pa po desetinu rusi, izraelci, britanci i francuzi .. i tek onda svi ostali (u preostaloj desetini).
Ja bih rekao da su svi ostali krivi što troše premalo ;-)
Pis on ju, tu :P
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.4.2019 10:15 (Antiseptik).
14 godina
offline
Rusija predstavila najdužu podmornicu na svijetu

jebi ga, Ameri su ugroženi...

 

90-ih se takvo mentalno stanje nazivalo srbovanje...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
3 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Rusija predstavila najdužu podmornicu na svije
Trump naravno misli da NATO treba još više trošiti na oružje.
https://www.ecfr.eu/amp-article/commentary_america_the_mercenary_trump_plan_to_bill_nato

A i ukinuo je nuklearni sporazum s Rusijom, tako da i oni mogu povećati proizvodnju.

A za klimatske promjene nema novaca. Super je to kad najmoćnijeg čovjeka sponzoriraju vojni i naftni lobi.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Rusija predstavila najdužu podmornicu na svijetu

Yo momma so slutty, she uses Oscar II...

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Rusija predstavila najdužu podmornicu na svije

Ges posto negdje 76 % amerikanaca zivi uz obalu par ovih torpeda (posejdona) i par Sarmata i to je to,

a prije par godina je jedan ruski general govorio da vec imaju par torpeda zakopana na obali amerike koji samo cekaju signal (naravno svi su rekli da je pijan).

Ive lived in darkness a long time, over the years my eyes adjusted, until the dark became my world, I could see.?
6 godina
offline
Re: Rusija predstavila najdužu podmornicu na svije
overhaul kaže...

 A inače kupuješ američke aute, pegle, televizore i vešmašine?
Turska je npr. prilčno aktivna u proizvodnji auta (europski Hyundai, Ford, Toyota, Renault...) pegle, tv i vešmašine (recimo Vestel, kojem su brandovi Sharp, telefunken, toshiba, seg, ) ili beko, sinco, i t.d.
Pa što to predstavlja u kontekstu najveće nuklearne podmornice na svijetu?

Sve su to kineski proizvodi koji se sklapaju u Turskoj, ili ćemo za Vivax ili Noa proizvode reći da se proizvode u Hrvatskoj?

15 godina
offline
Rusija predstavila najdužu podmornicu na svijetu

trebali su je nazvati предприятие 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Rusija predstavila najdužu podmornicu na svijetu

pa imaju oni i kompanijske podmornice...

 

Severstal, čini mi se...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice